Aktuální stránka:20 z 24
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: WereNee (IP)
Datum: 2010-09-28, 23:14
Bailee - myslet na vás budeme ješt? usilovn?ji než obvykle :)

Co se tý?e posílání poštou, tak posílám celkem hodn? n?kolik kus? tri?ek a ideální je velká obálka/taška ze siln?jšího hn?dého papíru, v papírnictví jí mívají za cca 7,-. Má široké 4cm dno, takže hamaky by se do ní vejít mohly.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-29, 01:22
WereNee: díky za tip:) te? budu mít krabice od papíru z mamky práce, prý se dají ,,zkrátit", takže to nebude moc veliký, akorát na hamá?ky... ty se te? suší nad kamnama, aby byly co nejd?ív suchý:)

graci: tak d?kujeme... mlsek dostává dost, má všechno, na co si vzpomene:) akorát ten tvaroh minule nebyl mc dobrej nápad... :( :D
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-29, 09:18
M?l po n?m pr?jem?
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-29, 12:28
Jojo, mel. Ale jen z toho tvarohu, jakmile si dal granulky tak zas ok :-)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-29, 15:19
Tak ja nevim, jestli jsem debil ja, nebo vet. Minule jsme se domlouvali na druhou, a on tvrdil, ze na pul treti. Tak jsme pul hodinky cekali, dobry. Ale kdyz se domluvime na stredu a on tvrdi, ze na ctvrtek, tak uz me to dokaze rozcilit. Mamka jiste bude cela stastna, ze mi bude zas psat na kus dne omluvenku do skoly, navic nemam domluveny s tatou, ze mamce necha auto... Takze diky vsem, kteri jste na nas mysleli, ale nebylo to potreba...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-29, 15:37
Takže až zítra?
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-29, 15:51
Jo, az zitra.
Prijde mi ze zapomel objednat leky nebo nevim, ale tou stredou si jsem jista
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-29, 15:55
bailee, nech si to od veta psát, pak budeš mít jasno, kdo z koho d?lá blbce :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-29, 16:03
Jasne, no, priste. Ted jsem nas objednavala telefonicky...
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: bijoux (IP)
Datum: 2010-09-29, 19:23
jen k t?m granulím, objevily se na trhu tyto :
[www.exo-eko.cz] ,
?ekla bych že pro
?abíka by byly vhodné a cenov? vycházejí dob?e.

S Acanou bývá problém, n?které nemocné nebo starší
fretky ji p?estanou baštit. Osobn? jsem p?ešla na
tyto: [www.exo-eko.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: bijoux dne 29.09. v 19:25.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-29, 21:47
Vypadají dob?e, díky za nápad. Te? máme další balí?ek našich granulek a trochu Acany na ochutnání
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-29, 21:54
Jinak už mám všechno domluvené, po škole m? vezme mamka služebním autem dom? pro ?abíka a pak k vetovi, takže to n?jak zvládneme:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-29, 23:48
Výše uvedené granule jako vhodné pro ?abíka v?bec nedoporu?uju je tam vysoký obsah kuku?ice a tu by fretky v?bec nem?li je alergení navýc ani slovo o masu jen ku?.mou?ka výce info na www.pudi?ka.estranky.cz/granuleprokotatavhodnéiprofretky

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-29, 23:53
D?kujeme:) podrobn? jsem je nezkoumala, jen jsem koukla na obsah bílkovin, tuku a podobn?:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: bijoux (IP)
Datum: 2010-09-30, 00:01
Lucko :-))) vzhledem k tomu,že stránky p?dy jsou
moje a granule všeho druhu jsem studovala práv? já,
dovoluji si nesouhlasit v p?ípad? ?abíka.Ne?íkám že
bych tyto granule doporu?ovala hromadn? fretkám,ale
?abimu ano. Bailee, pokud chceš ,napiš mi e-
mail,najdeš na webu, vysv?tlim....

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-30, 00:09
Ono je to asi jedno, te? jsme na Totally Ferretkách, pak zkusíme tu Acanu jestli bude chutnat, nebo znovu Ontario, p?ípadn? pak n?co jinýho:) Acana a Ontario jsou pro m? suprov? dostupné, nemusím platit p?emršt?né poštovné když objednávám z internetu
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-30, 01:00
Omlouvám se já jen myslela že když je tam uvedená kuku?ice jako alergn tak je to pron?j nebespe?né:-).

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-30, 01:20
osobn? bych z kuku?ice - potencionálního alergenu, strach nem?la, pokud teda vyložen? na n?j fretka nemá alergii, kuku?ice je i v TF a v?tšin? jiných granulí. problém by ale asi mohl být v tom, že by ta kuku?ice mohla zvyšovat % bílkovin a tedy by tam mohlo být z uvád?ných bílkovin velký podíl bílkoviny rostlinné

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-30, 16:47
?abík je relativn? v po?ádku, spinká v kleci. Pan doktor nám roz?ízl cysti?ku na zádech, takže už ho tam netrápí... to jsou ty dobré zprávy...
ALE(a neni to žádný bezvýznamný ale, nýbrž dost velký ale)- zárove? nám pan veteriná? oznámil, že jeho t?lo by dál nezat?žoval narkozou, že by to mohl být problém... ne?ekla jsem nic, nem?la jsem v tu chvíli nic, ?ím bych mu mohla oponovat... ale už jsem si dost v?cí zjistila a vím jediné- pakliže by se te? s chemoterapií p?estalo, nádory by za?aly r?st rychleji, protože ,,co kdyby to náhodou zase p?išlo"... pan veteriná? si nás sice objednal už na kontrolní rtg za m?síc, ale napíšu mu z?ejm? maila a? s námi nepo?ítá, a a? mi pošle ?abího dokumentaci, a za chvíli vyrážím za dalším vetem pozjiš?ovat, zda by se tohle u n?j dalo a podobn?. V krevních testech problém nebyl žádný, hodnoty ?abíkovo ledvin a tak byly prý výstavní... jsem naštvaná a zklamaná, protože jeho p?ístup se mi zdál dobrý...

a ješt? jedna trochu pozitivní zpráva- ?abík nabírá, p?i za?átku chemo(asi p?es sedmi týdny) m?l 1130, nyní má 1240...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-30, 18:35
Uf uf...no co dodat....s chemo by se asi fakt p?estávat nem?lo :/

Snad Vám to vyjde jinde a ?abí to bude i nadále zvládat!

Držím p?stí!!!
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-30, 18:56
Bailee, ze svých skušeností (na sob?) vim, že pokud je ur?eno že se má vybrat ur?itý po?et chemo, p?estat v nap?. polovin? je skoro to samé jako nepodat nic :-(
Taky p?ístup toho veta nechápu: chemo snášel ?abík dob?e, vet s nim žádný problém nemn?l, dostal zaplaceno....chjo.
Držím palce, abys ve své lokalit? našla jiného veta, který chemo fretce podat umí (žel neumí to každý)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2010-09-30, 21:54
Když je problém v narkóze, nelze použít jinou?
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-30, 23:32
Johano, já to taky nechápu. Kdyby byly krevní testy by? jen malinko zvýšené, tak ne?eknu ani slovo- ale ?abík m?l hodnoty jak z u?ebnice, dle slov veta!!! Po narkoze se minule mali?ko špatn? probouzel, ale myslím, že to pat?í i k jeho v?ku, ostatn? dnes to, i p?es zmenšení dávky, bylo to stejné, a už je zase v pohod?. Zaplaceno dostává, myslím si, dost, tak nechápu, pro? nehodlá pokra?ovat...
To, že p?estat je nesmysl jsem už práv? pozjiš?ovala taky, takže p?estat nehodláme.
Jordi: jakou jinou? On sice má inhala?ní, ale pouze pro psy(informovala jsem se tam kdysi na operaci potkana v inhala?ce, nevím, jestli nemá n?jakej nástavec na tlamu nebo co, netuším, jak se to provádí)... ale z?ejm? z ni?eho nic nabyl dojem, že ?abíkovo játra to d?sn? zat?žuje... achjo.


Náš veteriná? ?ekl narovinu, že se nikdy u žádnýho zví?ete do chemo zatím nepoušt?l, že to vidí jako prodlužování umírání, a že aby se do ní poušt?l poprvý u ?abíka, to by se bál- nicmén? ?íkal, a? zkusím zkontaktovat jednoho veta tady, že ten by možná pomohl. Ješt? zítra budu volat paní Novotné, sice to máme mali?ko dál, ale není to tak strašné, kontakt mám na ní od chovatelské stanice fretek Brialiant Ferret (nebo tak n?jak:), tak ta by snad p?ípadn? taky byla schopná n?jak pomoct... Kdyby ne, tak budu obvolávat dál, nic moc jiného nezbývá. Chemoterapii je p?ípadn? schopná podat (a tím si jsem tém?? jistá) klinika MvDr Štekla u nás- ovšem tam ?abíkovi diagnostikovali onen problém v ledvinách, takže tam bych to ?ešila opravdu nerada, nebyl to m?j první problém s nima...

Jinak, všichni, kte?í máte objednané hamá?ky, práv? píšu adresy a balím a zítra odesílám:)



Ješt? m? napadlo, p?ípadn? zkusit kontaktovat Chylíkovou, s prosbou, zda by našemu veteriná?i nemohla vysv?tlit, že t?i chemo opravdu nesta?í, nicmén? to by se asi stejn? minulo ú?inkem. Snad n?koho najdeme, te? už to nevzdáme:)





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 30.09. v 23:33.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-30, 23:42
a nedalo by se u toho veta pokra?ovat "na vlastní žádost".

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-30, 23:45
No nevím, jak by se na to tvá?il. Prý by nerad, aby mu ?abík um?el na stole. Plus samoz?ejm? on neuzná chybu v tom, že se nesmí p?estat, a když ustoupí, tak by to p?iznal... m?žu to zkusit, napíšu mu zítra maila.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-01, 16:41
Odeslala jsem hamá?ky, takže v pond?lí nebo úterý snad dorazí. Te? jedu na jednu veterinu pozjiš?ovat, zda tam d?lají chemoterapii, ale myslím, že to vypadá nad?jn?, je to velká klinika:)
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-01, 18:16
Bailee, každoádn? bych kontaktovala L.Chylíkovou...a? ti k tomu ?ekne sv?j názor.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-01, 22:02
Majda: ok, napíšu maila.

Na klinice byla doktorka, která tam je teprv t?i m?síce. Napsala si spoustu údaj? o ?abím a jeho lé?b?, a p?edá to šéfovi- druhému veteriná?i, co tam pracuje. Ona chemoterapii neprovád?la nikdy. Mám si zavolat nebo p?ijít v pond?lí.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-04, 19:31
Tak na veterinární klinice KV vet nemají zkušenosti se zavád?ním kanyly u fretky... paní doktorka sice jede p?íští týden do Prahy na n?jaký seminá? ohledn? nádor? u ko?ek, tak se zkusí poptat, ale stejn? budu hledat dál...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-10-04, 20:11
Hamaky dnes dorazily, d?kujeme! A dál držím p?sti.
Avatar

Aktuální stránka:20 z 24


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist