Aktuální stránka:21 z 24
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-04, 20:22
Bailee, taky moc držíme palce, abys našla šikovného veta.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-04, 20:23
Graci: díky:)
Johano, snad najdu. Doufám v paní doktorku Novotnou, kam chodí jedna chovatelská stanice fretek odsud, vypravím se za ní bohužel ale asi až v pátek, nebo možná ve st?edu, d?ív nestíhám... možná jí radši napíšu maila

K výd?lku na ?abíka- zatím to vychází na n?co málo p?es 1300, az dojdou všechny penízky:) te? jen sehnat veta...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Bailee dne 05.10. v 01:31.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2010-10-05, 12:21
Bailee.
Já jsem trochu mimo, nemám moc ?asu, tak jen vícm že ?abík má chemoterapii - spoj se s Chylákovou, d?lala jí naší Niki a varovala mne, že pokud se za?ne a lé?ba se p?eruší, je to horší, než kdyby se neza?alo - NIki jich nakonec m?la 5. Je fakt, že nikdy ale nebyl problém s narkozou.
N?jak smad dob?e, jsem si dala dohromady, že šiješ hamaky, p?ivýd?lek pro ?abíka. Mohla bys mi, prosím, ušít dva?
Niki už odešla, ale mám adoptovanou freti?ku v Mladé Boleslavi. A jestli jsem to všechno n?jak popletla, tak promi?.
Držíme ?abíkovi tlapky.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-05, 12:28
Bailee, neskoušela ses spojit s Lucifinou z KV? Myslim že se s ní znáš...(ona už na toto forum nechodí).
Vim že mn?la v KV (nebo okolí) ?ákého šikovného veta.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-10-05, 12:38
to je ten, který v chemo odmítl pokra?ovat.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-05, 12:52
...aha, tak nic - škoda.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-05, 15:36
Johano, ten Lucifiny vet je prave ten, ktery by ted prestal.

Beo, vim, ze se nesmi prestat-proto hledam jineho, aby se chemoterapie dokoncila. Hamaky usiju-chces zalezaci, nebo normalni? Fretecky v tomhle utulku uz od nas hamaky maji, objednavala je Lucik:-)

Koukám, že ta odpov?? na toho veta už tu je- psala jsem to sem po škole z mobilu a n?jak sem ty dva poslední nevid?la...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 05.10. v 23:52.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-13, 19:32
Nové a samé pozitivní zprávy:)

Našli jsme veta na chemo. To je ta první:)

A pak ?abík?v zdravotní stav, lepší a lepší:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-10-13, 20:16
Bailee to je super, jen tak dál :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-13, 21:01
Dál hledat vety, jen to ne:D poznala jsem i ty veteriná?e, o kterých jsem ani netušila, že tu jsou:D
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-10-13, 21:55
Já m?la na mysli to s tím zlepšením stavu ;))))
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-14, 09:26
Bailee super!:-)
Odkud je ten vet na chemošku? To jen ze zv?davosti...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2010-10-14, 12:13
Bailee

Super,držte se - bude to dobrý.
A hama?ky bych cht?la dva - jeden zalézací. druhý normální záv?sný. Máš látky - na barv? nezáleží - pokud ne, pošlu ti. A taky mi pak nezapome? napsat cenu a ?íslo ú?tu nebo jak to budeš chtít poslat.
A díky. B.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-14, 14:47
Latky mam. Zitra nebo v pondeli ti to odeslu, cislo uctu poslu pak:-)

Johano, taky z Varu. Z te kliniky, kde Cabku chybne diagnostikovali, ovsem jina doktorka, takze to snad bude v pohode. Mam domluvene, ze u toho celou dobu budu, takze to ohlidam, ohledne zavadeni kanyl a nasledne chemo mam info pomerne podrobne. Jen jeste napisu Chylde o davky a cim dava do sedace-kastrace napr. trva kratsi dobu, v tomhle by tahle vetka rada mela zkusenosti od Chyldy, snad bude tak ochotna.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-14, 15:41
Mimochodem, ješt? m? napadá... ?abímu se op?t plní cysti?ka na zádech. Máte s tím n?kdo zkušenosti? Nechám op?t roz?íznout a vy?istit p?i chemo, ale i tak se ptám...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2010-10-14, 17:24
Pri chemu je maximalne snizene hojeni - chemoterapie pusobi uz z principu sveho ucinku cytostaticky (zabranuje rustu bunek), takze se vsechno hodne dlouho a hodne blbe hoji. Takze na cystu bych se zvesela vybodla, to neni to, co fretacka ted ohrozuje.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-14, 18:01
OK, díky za radu. Už minule byla roz?íznutá a vy?išt?ná, stroupek tam ješt? je, ale už je plná zas... on si jí stejn? pak vždycky rozškrábne sám a já už jen desinfikuju, takže tak... Lee, ješt? dotaz- ty máš s chemoterapií n?jaký zkušenosti u fretek? (omlouvám se, že tykám, ale to vykání mi prost? neleze p?es prsty a lidi si tu obvykle tykaj, tak snad neurazím)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-18, 21:22
Tak nám dnes napsala MVDr Chylíková, takže jsem si to vytiskla a pozít?í letím na veterinu se domluvit konkrétn?. V pátek mi do toho vlezlo krajské kolo logické olympiády, takže snad p?jdeme už ve ?tvrtek(ona minulá chemo byla taky ve ?tvrtek, mi pak došlo), tak snad všechno vyjde, prosím, myslete na nás víc, než kdy jindy, a držte nám všechny tlapi?ky, paci?ky, ruce, drápky a co všechno doma najdete:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 18.10. v 21:38.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: janik (IP)
Datum: 2010-10-19, 09:00
Bailee, budeme na vás myslet a držet všechny tlapky co máme. Je to fakt šílený - my možná dneska p?jdem s Jimmí?kem "jenom" na sono b?íška a já jsem z toho celá hotová - je hrozný když je taková mali?ká potv?rka nemocná :((

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-19, 09:11
Bailee, myslíme a držíme! :-)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-19, 12:16
janik: tak hlavn?, aby tam nebylo nic tak strašnýho, jako u ?abíka, pak napiš, jak jste dopadly. A zárove? pak m?žeš dát v?d?t, kdy vám za?aly dor?stat chlupy- nám totiž prost? nerostou, a to i p?es to, že už máme zimní srst...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-19, 12:18
Bailee, s chlupama se netrap, oni dorostou. Vl?ákovi po holení dorústaj viditeln? když za?ne p?esrs?ovat, ?iže n?kdy to trvá dost dlouho.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-20, 22:15
Johana: já vím. Já si ale myslela, že práv? dorostou až mu doroste srst na zimu(nepelichal, jen mu srst zhoustla), a ono nic... ale ono to je jedno i kdyby nedorostly v?bec, tak se nic ned?je:)

kone?nej termín chemo je pátek odpoledne, jen ješt? nevím p?esn? hodinu, to se s MVDr domluvíme v pátek dopoledne. Máme mail i zprávu od MVDr Chylíkový, plus ješt? dneska prob?hla mezi ní a naší vetkou telefonická konzultace, tak by snad vše m?lo dopodnout dob?e:) ur?it? dám v?d?t, jak to ?abka bude zvládat. Te? ho jdu lovit z pod pe?iny, kde usnul, poslední dobou to je oblíbené místo spánku:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-22, 20:53
Tak všem t?m, kte?í napjat? ?ekají, nem?žu ?íct nic víc, než že zm?na veteriná?e byla to nejlepší, co nás mohlo potkat. Infuze kapala opravdu krásn? pomali?ku, jak má(ta trocha co toho je kapala p?es hodinu a p?l),sice byl mali?ko ze za?átku problém s žílou, ale povedlo se(takže tam mali?ko vyšplhala cena za kanylaci, protože na tom veteriná?ka zk?ivila dv? kanyly), v ordinaci mu píchli sedativa, usínal u m? v ?ekárn? v náru?í, pak ho odnesli na sál a tam ho napíchli a pak jsem s ním byla celou dobu(sice v roušce a rukavících, ale byla), b?hem toho pravideln? m??ili teplotu, aby se nepodchladil, sest?i?ka ho b?hala kontrolovat minimáln? každých p?t minut... byli strašn? ochotní, píchli mu cysti?ku na zádech, to by prý m?lo bez problému sr?st, když je to jen píchnutí, nevzali si za to nic, koukli na uši, dost se mu poslední dobou špiní- vzali vzorek a koukli pod mikroskopem, op?t si nevzali nic... m?la jsem z ceny pom?rn? strach, p?edem jsme se o tom nebavili s vete, ale ?íkala jsem si, že horší, než v Praze to nebude- no a i s t?ma zni?enejma kanylama to je za 977. Tuhle fakturu ješt? pošlu klubu, pokud ale bude dost objednávek na hamaky, tak bych poslední dv? mohla zaplatit já, nebo minimáln? jednu ur?it? platit budu. A? máme pro jistotu n?jakou rezervu, i na záv?re?ný vyšet?ení. Nemohlo to být lepší:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-22, 21:22
Bailee, jsem moc ráda žes našla veta s kterym si spokojená. Ve vaší lokalit? to asi lehké nebylo.
Stále tob? a ?abimu moc držíme s Vl?ákem palce! :-)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-22, 21:49
Já jsem taky neskute?n? ráda... te? se nabaštil trochu masa, a spinká v kleci:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-10-22, 22:00
Jsem ráda, že zdárn? pokra?ujete. :)
Doufám, že to ?abí bude snášet nadále dob?e a že bude chemo víc a víc pomáhat. P?ála bych mu ješt? n?jaký ten rok....aby se vyvážily ty roky co strádal :(
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-22, 22:08
Bailee, tak to sem moc ráda, že je po chemošce ?abík OK a má chu? k jídlu. Základ úsp?chu lé?by (z mých skušeností) je když fretka sama a spontánn? žere.





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 22.10. v 22:11.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-10-22, 22:35
graci: taky v to doufám, zaslouží si to!
Johano: jojo, bývá to tak... má dneska kr?tí z domácí farmy, takže m?amina:)

a ješt? jedna dobrá zpráva- od v?era mám tu brigádu, jak jsem psala. Takže i po skon?ení chemošek a všeho bude ?abí mít tu nejlepší pé?i, koupím mu pak velkej pytel TF(zatím na nich jsme), asi mu pak budu kupovat i Zverlit.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2010-10-23, 21:10
To je super zpráva, te? už to bude všechno jen dobré. Pohla? ?abíka.

Aktuální stránka:21 z 24


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist