Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:7 z 11
Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-02-13, 22:45
Sorka: To poslední je m?j Hopík :) Pózoval tam takle cca hodinu :)))

Jinak op?t d?kuji všem po?adatel?m za super výstavu. :)
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2010-02-13, 23:25
graciijka napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Sorka: To poslední je m?j Hopík :) Pózoval tam
> takle cca hodinu :)))
>
> Jinak op?t d?kuji všem po?adatel?m za super
> výstavu. :)


Mno, ten nemel chybu, at se delo, co se delo, tak nnezajem :)

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-02-14, 07:38
No a na t?ch prvních t?ech fotkách jsou naši sedmispá?i. Z každé výstavy jsou naprosto vy?ízený. Tolik rukou na hlazení a na pochování!
1. Chilli a Shara
2. Shara
3. Binno
Výstava byla krásná a p?i tak velkém množství frete?ek i bravurn? zvládnutá.
Holky klobou dol?


www.majestik.estranky.cz



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jana Žakova dne 14.02. v 07:38.

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-02-14, 09:22
Jani, hlava jako škopek, únava až se nedalo usnout, díky za nesmírnou ochotu nejmenovaného kolegy, který mne dovezl s 20 kg zverlitu a dv?ma velikými p?epravkami až dom? - fretka?i jsou nekone?n? ob?taví.
Dnes jsem zjistila, že nemluvím, jen sípu, takže to ?voucí blažené smrdící ?ernobílé klubko ani neok?iknu za to, že sežrali CELÉHO BÍLÉHO MAXE, kterého jeden z nich shodil z linky a zakutálel pod ni.Ješt? že mám ten zverlit.
No a všechno z výstavy vyprat - jaká teplota zni?í ECE? Jekl mne p?ece jen trochu poplašil.(Ale je to pohlednej chlap, co? To všelicos vysv?tluje - nebo si vymejšlim?)
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-02-14, 11:39
No kdopak si pamatuje kolik stupn? už ECE nevydrží?
Já to nevím
A Jekl asi p?ekvapil každého kdo ho osobn? neznal. P?edstavovala jsem si starýho praktika a on to je takový mladý kluk. A vážn? mu to slušelo.A lidi kolem frete?ek jsou moc hodný. Taky mi pomohli nanosit všechno so auta. Ve t?ech jsme šli pln? naložený t?ikrát.
Napiš mi Erin prosím do SZ svoji adresu. Pošlu Ti ty semínka


www.majestik.estranky.cz

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-02-14, 13:13
Yasmin, [b]AŽ SE ZOTAVÍŠ, NAJÍŠ, VYSPÍŠ[/b] a v?bec - budeš mít výsledkovou listinu? A taky bych se cht?la zeptat - jak se do chovnosti zapo?ítávají srážky za chyby které jsme zp?sobili my? Nap?. u mne krátké drápky?
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-02-14, 13:58
Já a dcera moc d?kujeme za velmi p?íjemný den. Po?adatelkám velikánskou pochvalu, jste velmi šikovná d?v?ata. Na takové výstav? jsme se byly podívat poprvé a byl to zážitek. Tolik frete?ek na jednom míst?...a t?ch milujících páni?k?...
Po mém p?íjezdu dom? mne naši uli?níci "fetovali" p?kn? dlouho. Hlavn? náš Mamánek Bení?ek se koukal a ?muchal a ?muchal a ?nuchal...

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-02-14, 14:54
Také se p?ipojuji s obrovským díky po?adatelkám za veliký kus dob?e odvedené práce. I já jsem byla na výstav? poprvé a doufám že p?íští rok se už z??asním se svými frete?kami. Jen jsem zv?davá jak dlouho budu von?t jako stovka fretek :-))

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Levap (IP)
Datum: 2010-02-14, 14:59
Také zdravím všechny po výstav? a n?jaké fotky z
p?edvýstavního setkání jsou na:
[picasaweb.google.cz]
a a z výstavy:
[picasaweb.google.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 14.02. v 22:05.
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Colombina (IP)
Datum: 2010-02-14, 17:04
Krásné odpoledne, cht?la bych všem pod?kovat za krásný zážitek z výstavy. Ur?it? to muselo dát hroznou práci. Já pat?ím k nová?k?m na výstavách a musím ?íct, že m? to hodn? nadchlo. Celá ta atmosféra, lidi, obch?dky a tak. Náš Teddýsek se tam mohl u?uchat:-) Ješt? jednou díky

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2010-02-14, 17:48
Super fotky, já nemám ani jednu tak prosím posílejte odkazy, já vás pak budu obt?žovat, a? mi pošlete origoš, joooo??? :))
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2010-02-14, 19:37
Tak kone?ne sme dorazlili domov na Slovensko aj my :)
Výstva pre nas dopadla uspešne, a prekvapila hlavne fretko?ka, o ktorej som si to velmi nemyslela :D

KEdže som ju presedela pri rozhodcoch, ?o bolo dole neviem, ale mne ubehla ako každá ina vystava velmi rýchlo a v spolo?nosti super ludi :)

Ohladom registra : Výsledky z chovností mam zapisane, takisto umiestnenia som si podctivo zapisovala, takže do týždna sa tieto výsledky zobrazia aj pri vašich fretkach ak ich v registri mate, netreba písat žiadost, len ak by ste mali fotky diplomov ktoré tam chcete pridat tak prosim : quinzinka@gmail.com
Takisto ak by ste si nepriali, aby tam boli výsledky zverejnene, napiste mi mail.

Dakujem, len tolko ohladom tohoto :)

Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-02-14, 21:16
heno, SUPER

Levap nás odkázal na fotky z p?ípravné sch?zky, ale ty z výstavy má nemén? krásné. Hledejte na téže adrese hned vedle.

P.S. M?j vnuk mu d?kuje za záchranu babi?ky, pod tou krosnou bych prý upadla a venku zmrzla.
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2010-02-14, 21:59
kdepak m?žu najít fote?ky? =o) já bohužel nem?la fo?ák, tak se nem?žu do?kat na vaše =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2010-02-14, 22:29
Heni ty budeš dávat info na fretka.kom? nebo kde? já sice chovnost necht?la, ale jen se informuju, co a jak :)
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2010-02-14, 22:32
fr?an napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Heni ty budeš dávat info na fretka.kom? nebo kde?
> já sice chovnost necht?la, ale jen se informuju,
> co a jak :)


Ano ako vždy tak aj teraz to spácham ja :o)



Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2010-02-14, 22:41
ajo, ja nevedela...uff fura prace! tak hodne zdaru :)
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-02-15, 01:01
cht?la jsem po?kat, až to ud?lá véva (vím, že se chystá), ale nevydržím to.
musím pod?kovat všem, kdo na výstav? pomáhali, protože BEZ VÁS BYSME TO NEZVLÁDLI !!
opravdu VELKÉ DÍKY VŠEM, nechci jmenovat, protože jednak bych n?koho vynechala a druhak si všechny nepamatuju, resp. o n?kterých ani netuším, kdo to vlastn? byl - protože nepat?ili "do týmu" a stejn? pomohli, n?kdy aniž by je n?kdo žádal. prost? m?li pocit, že je to t?eba, tak se bu? zeptali nebo ani neptali a rovnou chopili a ud?lali...

a vím, že ne všem jsem ne dost nebo možná n?kdy v?bec nepod?kovala, protože jsem byla neustále ?áste?n? mimo, ?áste?n? (tém?? neustále) v poklusu, tak jsem tohle n?kdy opomenula - omlouvám se a d?kuju aspo? dodate?n?, fakt moc díky! :o)

konkrétn? ode mne to asi nejvíc a nej?ast?ji odnesla dáda a nereida (a jejich partne?i - hluboký obdiv, holky, a taky bledá závist - DOB?E JSTE VYBRALY!! :o) ), které jsem m?la nejvíc na o?ích a tudíž nejblíž "po ruce". zejména na záv?r výstavy pak asi dáda s rodinou nebudou mít ty nejr?žov?jší vzpomínky... :o/
až do úplného konce tam zase (našt?stí) vydrželo pár "nejv?rn?jších", jinak tam uklízíme ješt? te?, ale za to jsme se odm?nili buchtama a kolá?ema.... KRISTEPANE, TY BYLY TÁÁÁÁK ÚŽASNÝ !!!
(btw já tedy ne, kuchy? není má oblíbená místnost, ale nap?. chylíková by prosila recepty !! prý jestli budou k dispozici, ráda by získala :o) tak holky, pochlubte se, ho?te to do vlákna recept nejen pro pavla, i když dneska už v?tšina lidí netuší, jakýže to má být pavel... :o) )

už mám vždycky na jazyku, nebo spíš "na prstech" konkrétní jména, p?ed sebou vidím tvá?e t?ch, kdo kmitali nebo "jen postávali u dve?í", ale fakt to neud?lám, opravdu se bojím, že bych n?koho vynechala - a jeho by to mrzelo a to nechci.

D?KUJU VŠEM, KDO PODLE SVÝCH SIL A MOŽNOSTÍ JAKKOLI POMÁHALI !!!

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: witanie (IP)
Datum: 2010-02-15, 01:44
Všechny zdravím, cht?la bych pod?kovat organizátor?m výstavy, ale i všem zú?astn?ným za krásný sobotní den. Byli jsme na fret?í výstav? poprvé a p?ekvapilo nás, jak milí lidé se zde sešli a jak skv?lá atmosféra v sále panovala a to i navzdory pon?kud t?žší atmosfé?e ovzduší :-)
Martina
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-02-15, 11:16
Pridavam sa, ac som nevystavovala, vystava bola super, na pociatocne ehmmm sa rychlo zabudne (hlavne sa treban usmievat...;-) )...
Moja vdaka okrem organizacneho stabu a vystavovatelov, tiez patri mojmu ubohemu auticku Yariskovi, ktory mi predviedol netusene moznosti a do tak maleho priestoru pojat 4 prepravky s fretkami, jednu velku prepravku rozlozenu, 8 ks zverlitu, jeden velky ruksak, jednu velku tasku, dva male ruksaky, ceny z vystavy a samozrejme tri blondiny...;-)
Tesime sa na fotky...;-)
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-02-15, 12:11
D?kuji všem organizátor?m za p?íjemn? strávený den. Byli jsme na výstav? poprvé a bylo to super. Hlavn? p?ítel byl nadšen a už si nemyslí, že jsem magor. Vid?l, že stejn? postižených ne-li horších je spoustu.

to martina: nic se ned?je, jsem naopak ?lov?k, který pot?ebuje vedení, takže pokyny typu "vem tohle a dej to tam" mi naprosto vyhovují. Nejsem ?lov?k, který si umí hledat sám ?innost. Já i Jirka jsme rádi pomohli.

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-02-15, 12:43
Malý povýstavní humor pro odleh?ení:

P?išla k nám dneska ráno do firmy vážená návšt?va - slovutná soudní znalkyn?, postarší dáma. Šla n?co projednat s šéfem a že prý má soukromou prosbu - jestli si m?že u nás zkopírovat léka?ský nález pro obvodního doktora, protože jde rovnou z vyšet?ení. Šéf ochotn? p?isko?il ke kopírce, okopíroval papír, podává jí ho, a najednou oba strnuli a nev??ícn? na ten papír koukali. My jsme totiž s Martinou ve?er p?ed výstavou narychlo u nás v práci kopírovaly n?jaké materiály a v podava?i kopírky nám zbyl jeden z jedné strany potišt?ný. A tak paní docentka m?la na jedné stran? svoji léka?skou zprávu a na druhé stran? se skv?l nadpis: Klub chovatel? fretek, VETERINÁRNÍ OK?NKA.
Nakonec jsme se všichni u kopírky svíjeli smíchy. :-)
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-02-15, 13:08
:oD to je opravdu dobré!

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Linduš (IP)
Datum: 2010-02-15, 14:10
Jsem moc ráda, že jsem se mohla zú?astnit na výstav? fretek a taky být užite?ná a pomáhat s výstavou. Celá akce byla úžasná a cítila jsem se moc dob?e. Taky jsem š?astná, že jsem poznala mnoho skv?lých lidí osobn?, kt. milují fretky stejn? jako já.

Frete?ky: Nathaly, Winnie-Fren, Ája



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Linduš dne 15.02. v 14:15.

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-02-15, 14:33
Majo, to po?áte?ní ehmmmmmmmmmmm bylo díky tomu, že rozhod?í nap?ed došli k názoru že tak, no a ve?er p?ed výstavou jinak a ráno ješt? jinak... a taky n?kte?í vystavovatelé jaksi dospávali a neposlouchali...
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-02-15, 14:54
Beriem svoj prispevok spat...sorry...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: MajaZ dne 15.02. v 16:04.
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2010-02-15, 15:10
ruka svrbí, ale radši-kuš babo a držím hubu...nebo ne?

...výstava nakonec super, škoda, že jsem byla po?ád vzadu - p?itom jsem to cht?la a bylo to moc užite?né a pou?né - ale ta atmosféra dole byla taky skv?lá a ráda bych byla prost? jedním zadkem všude :)

cht?la jsem si taky pokecat a seznámit se a nafotit si aspo? jednu fotku atd atd atd...taky jsem ráda za ocen?ní mé fretky a za bezvadný p?ístup obou porotc?. museli skousnout trochu dost, ale vzali to nakonec dob?e. ?lov?k si musí uv?domit, že to d?lají ve svém osobním volnu zadarmo a je to pro n? vy?erpávající let?t p?es p?l evropy a p?estupovat (- každý, kdo jednou let?l letadlem si dovede p?edstavit cca 2hod. p?ed odletem na letišti odbavení, ?ekat, sed?t, nuda, a p?estoupit, zase ?ekat, celý den na nohou a pak druhý den absolvovat to samé dom?)...je to náro?né.

d?kuji všem ob?tavc?m, co s námi drželi basu a všem, po kterých jsem trochu št?kala, a? se nezlobí, já dostávala pokyny a kartá? v angli?tin? od Bev :) kolikrát jsme vzadu za pochodu ?ešili co a jak a dotoho zapisovat posouzení, vypisovat celou hlavi?ku archu...hlava jak škopek a myslím, že mít dv? ruce navíc, bylo by fajn :)

D?kuji taky za darovaný zverlit od našich sousedících sout?žících, splnil svou novou funkci p?i cest? dom?, když jsme zapadli do sn?hové záv?je kolem 11h v noci uprost?ed polní cesty (nešlo ani couvat, ani jet dop?edu). P?i vyproš?ování padla za vlast p?enoska (použita místo lopaty, ale ?ert to vem :D) a taky zmín?ný darovaný zverlit - nasypali jsme ho pod kola. d?kuji taky p?edevším holkám siln?jším jak silnica, bo sme ju zdolali - já za volantem a ?ty?i holky p?ilepené tvá?í ošlehanou v?trem na mém kufru auta, po kotníky v záv?ji. aneb jak pravi ostravak - haluz jak cyp, že sme nemuseli volat hasi?e!
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: nikuska (IP)
Datum: 2010-02-15, 18:24
Taky se p?idávám.Výstava byla úžasná,tolik frete?ek jsem pohromad? nikdy nevid?la:-)Chci se zeptat jestli n?kdo nevíte kdy se na tvpublic bude vysílat tak reportáž a výstav? co tam natá?eli??Tuším že to bude 28.Února 18:20,ale nejsem si jistá
Díky za odpov?di

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-02-15, 18:24
Taktéž já se p?idávám ke chválám na výstavu. Každá takto velká akce má své mouchy, ale celkov? snad dopadlo vše, jak m?lo.
Mrzí m?, že jsem nemohla z?stat do konce a tak jsem se "vyhnula" povýstavové práci, ale snažila jsem se p?isp?t alespo? p?ed a b?hem ní :-) Moc ráda jsem poznala n?které lidi osobn? a už si dokážu k p?ezdívce p?i?adit i osobu :-)
Holky jsou z pelíšk? nadšené a pes taky :-D

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA - Praha, 13. 2. 2010
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-02-15, 18:45
Nikuska paní redaktorka mi to napsala na papír a tak to opíšu celé
Je to 27.2 v 18.30
Pohoda se Simonou - Klub mazlí?k?
www.publictv.cz


www.majestik.estranky.cz

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:7 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist