Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11
Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-13, 04:38
Yasmin ano, máš pravdu v tom, že prezentace fretek není dostate?ná, taky m? nenadchne, když jednou za p?l roku narazím na stránku a krom? seznamu jmen tam p?ibyde ke každé fretce jedna v?ta s popisem barvy a tím, co fretka jí. Ale jedna strana je špatná prezentace a druhá strana je to, že p?vodn? se do zachra?ování fretek hrnuli všichni (o první t?i nalezence jsme se málem porvali), na?ež zájem opadl, rozdaly jsme si fretky a te? už nikdo nemá místo a já ani ?as, jelikož jsem si nabrala dv? fretky, které mají poruchy chování vyžadující hodn? ?asu (z toho jedna je ale od "chovatelky"), nechci se tady ospravedl?ovat, ale fretky mám 4, každá pot?ebuje individuální p?ístup a krom? práce se nestíhám v?novat ni?emu jinému a denn? jsem svými vlastními fretkami zam?stnána na více než 4 hodiny (jist?, nemusím, ale to bychom v tom miniaturním byt? asi dlouho takhle poklidn? nepožili). A adelaida je ?lov?k, který má hodn? zví?at, má malé d?ti a nemá možnost se v?novat jen t?m fretkám. Krom? toho, je to ?lov?k jako všichni ostatní, stará se o domácnost, chodí nakupovat a krom? toho se stará o deset fretek v "nadpo?tu" a to je málo? M? osobn? tahle situace p?ipadá ot?esná v tom, jak dlouho tam n?které fretky již jsou a že jen p?ibývají!!
Chci tím ?íct, že to, že je v útulku tolik fretek, není adelaidy chyba, není její chyba ani to, že už se do záchrany fretek nikdo nevrhá a z?stala na to sama s Lenkask1. Popravd? si myslím, že d?ležité je dát fretky n?jakým zp?sobem dohromady, postarat se o n?, vždy? kde by všechny ty fretky byly, kdyby útulek neexistoval? Není to narážka na tebe Yasmin, je to narážka na ty, co dokáží jen kritizovat a m?li bychom se spíše zamyslet nad tím, jak situaci ?ešit a jak adelaid? pomoct.
Je to off, prosím pak o smazání. D?kuji.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-13, 08:02
Další off omlouvám se : pro Yasmin

26.8 - informace o fluffy
27.8 - seznam všech i s popisem
31.8 info o Casperovi
1.9 - info o Fion?
14.9 - info o Jimym
21.9. - fotky
23.9 info o Fluffy
30.9 - seznam
4.10 seznam i s fotkami
9.10 fotky

jsem na stránkách Boži, mám vlákno na fretka.kom.cz, i na slovenské fretce, tam mn? holky kopírujou i do dalších vláken. Takže jestli vám to p?ijde jako nedostat?ená propagace tak jen do mn?!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-13, 08:59
Tak m?j názor je, že bych každoopádn? objela veteriná?e v okolí a všude na ty jejich nást?nky p?ipíchla A4 s informací o útulku a momentální nabídkou fretek.....a nabídku útulku bych rvala do všech inzertních server? v Ostrav? a okolí.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-13, 10:13
Nabídka u vet? je myslím hodn? dobrá, já jsem m?la podle takové nabídky t?i.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-22, 19:45
Martino, jen takový nápad: jak píšeš "krasopisci na vypl?ování diplom?"....nebylo by lepší vzít na výstavu barevnou tiskárnu a vpisovat pot?ebné údaje do dop?edu nachystaných diplomú na míst? na PC a dipolomy tisknou tam? Na PC si chybu opravíš....ale p?i vpisování rukou bys v p?ípad? chyby (kterou v tom stresu ten vypisující ud?lá snadno) musela mít všechny diplomy asi dop?edu vytisklé ne jen jednou...
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-10-22, 20:36
Z vlastni zkusenosti vim, ze vic selhava tiskarna, nez lidsky faktor. Tiskarna selhala me vecer pred vystavou, tusim i brnakum (taky holky neco rikaly) a Madarum se to stalo take. Proto radeji na tomto miste budu za lidsky faktor. Jmena budou napsana na papire na diplomy se to jen opise. Ale z vlastni zkusenosti taky vim, ze „krasopisci“ budou muset projit „skolenim“, aby se udelal system :o)
Hlavne ono vytisknout 160 diplomu chce opravdu moc barvy, klasicka mala domaci riskarna to neda (i kdyz pisou 300plnobarevnych stranek - mam ozkouseno, ze to pravda neni..) Hlavne take vytisknout diplom trva rekla bych na urcitych tiskarnach dele, nez napsat rucne jmeno.





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 22.10. v 20:38.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-22, 20:41
yasmin,

ale na hotový diplomy už tisknout jen jména - to by p?ece šlo, ne?
a písa?e mít "v záloze", ona se pro n? když tak najde jiná práce :o)

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-22, 21:07
Jako krasopisce bychom užily u?itelky, ty jsou spolehlivé a akceschopné vždycky. /Stejn? jako mrchy tiskárny, ty splehliv? chcípnou vždycky když je pot?ebuješ./Takže ke každému rozhod?ímu jednu ú?u, m?že po?ítat a psát po skon?ení jednotlivé kategorie a bude vypušt?na mezi lid až po posledním hodnocení - Yasmin, jak to vidíš?
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-22, 21:43
Yasmin, byl to jen nápad. Asi ne moc reálný....sem myslela, že by to mohlo ušet?it stresy a ?as.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-23, 10:03
Jednotný styl myslím není nutný, diplomy si lidé rozvezou a už se jim nesejdou.Sta?í ?iteln? napsat dv? jména a když ú?a bude psát jednu kategorii, má to jednotné.(p?edpokládám, že jich bude psát víc - takže kolik rozhod?ích, tolik ú? ...) ALE TO JE JEN NÁVRH, PO?KÁME NA HLAVNÍHO KOORDINÁTORA)
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-10-23, 16:06
martina napsal/a:
-------------------------------------------------------
> yasmin,
>
> ale na hotový diplomy už tisknout jen jména - to
> by p?ece šlo, ne?
> a písa?e mít "v záloze", ona se pro n? když tak
> najde jiná práce :o)


Jo taaak vidis to me nenapadlo



Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-23, 23:32
Johana napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Martino, jen takový nápad: jak píšeš "krasopisci
> na vypl?ování diplom?"....nebylo by lepší vzít na
> výstavu barevnou tiskárnu a vpisovat pot?ebné
> údaje do dop?edu nachystaných diplomú na míst? na
> PC
a dipolomy tisknou tam? Na PC si chybu
> opravíš....ale p?i vpisování rukou bys v p?ípad?
> chyby (kterou v tom stresu ten vypisující ud?lá
> snadno) musela mít všechny diplomy asi dop?edu
> vytisklé ne jen jednou...
>


no m? taky ne.... ;o)

a ty ur?it? najdeš n?jakej vhodnej font ani to nemusí bejt "jako" psací, si myslím...
rozhodn? by to bylo i podstatn? rychlejší a o p?ípadných chybách ani nemluvím

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-10-23, 23:56
Jo tak to jsem to u Johany prehlidla O:o)

Jen na ja jsem grafik, tisknu leda v indesignu, takze tohle by musel nekdo jiny :)
Ja kdyz se mam s tiskem nekam trefovat, tak mam z toho jen mrtvici a padesat vytisku navic..

Takze pokud je nekdo s tiskarnou a nekdo kdo by to obsluhoval - nejlepe dva tri lidi, pak by to bylo superka. A teda asi rovnou i s notasem, pripadne by se musela tiskarna nainstalovat na nejaky tam (ale radeji predem neco fungujiciho.

Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2009-10-28, 13:09
Pro tisk na diplomy by bylo možné použít Scribus - je to "n?co jako InDesign", jenže pod GNU licencí - tj. 100% zdarma i pro komer?ní použití. Není problém v tom nastavit text na p?esnou pozici na stránce.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-10-31, 15:09
Jo jeste kdyz to tak ctu, dodam: KDO POMAHA NA VYSTAVE MUZE SAMOZREJME I VYSTAVOVAT FRETKY! :o)

Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-11-04, 19:30
Chci ve?ejn? pod?kovat Pet?e "N" za její práci i mimo vedení . Peti - fakt díky, však ty víš , je to super a pot?ší to v pravé chvíli.., to je spolupráce na vysoké provni.

307-515-842
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-11-08, 19:36
Jedno poucenie z krizoveho obdobia tlace diplomov. Tlac diplomov priamo na vystave ANO, ale min. 2 pocitace a 2 tlaciarne a 6 ludi a tlacit priebezne. A presne udaje z vysledkovych tabul a odskrtavat uz urobene. Inak nieco vytlacite dvakrat a nieco vobec...;-(...vlastna skusenost...brrrr
Ale inak to vyzera lepsie ako rucne napisane...casovo to vyjde rovnako.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-08, 19:38
majo, díky za info.
v?bec by m? nenapadlo, že to strojov? bude stejn? náro?ný (?asov? i personáln?) jako ru?ní psaní... je dob?e, že to víme, ješt? jednou díky.

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-23, 22:25
Nikuska omlouvam se, doted jsem nebyla schopna zmerit rozmery stojanku.. O:-)

Fotku te sosky na podstavci mas zde: [forum.fretka.cz] lepsi jsem nenasla.. :( Je to drevene a odhadem je to tak 15x10x4cm

SHANIME LIDI NA DISTRIBUCI PLAKATU!
Kdokoli bude chtit nekam roznaset plakaty (ordinace, skoly, nastenky a pod..), staci aby se prihlasil. Pokud mate moznost tisknout barevne, dostanete plakat v JPG na A4, pokud ne mohu zaslat plakaty postou. V Praze predat osobne :o)
TAKZE ZAJEMCI HLASTE SE ;o)

Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-24, 19:34
Dekuji vsem co se ozvyvaji :o) Jakmile budu mit dnes schvalenou verzi, rozeslu to vsem :o)


Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Lady (IP)
Datum: 2009-11-26, 15:06
Ahoj všichni, píšu ohle? výstavy, znám firmu která vyrábí poháry je to v mém okolí Cheb. MOhla bych se poptat, jestli je ješt? zájem. Ráda bych pomohla. Luci

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-26, 16:32
Dodi: diky moc :)

Lady a mas nejakou specialni slevu? :)

Na pohary (pokud jeste nejake budeme delat) mam slevu asi 15% takze pokud prijdes s necim levnejsim, samo berem :) Nemaji odkaz na stranky?

Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-26, 23:17
Takze konecne mame nejak chodici stranky :)

Takze timto se to muze konecne odstartovat i s prihlaskama :o)

Vice zde: [vystava.fretka.cz]

P.S. stranky se jeste doladuji, takze prosim neberte to jako finalni verzi (kdybych tam mela chybu, pisnete mi :o) )

P.p.s timpto jsem asi odpovedela lucbur ;o)

p.p.p.s prosime vsechny, aby to pripadne roznaseli dal po jinych forech, chatech a tak podobne ;o)



Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2009-11-26, 23:29
Ahojky. Chci se optat, vážne bude vystava tam kde letos? Na Novodvorský v té hale?
Já jen že vše tam te? rozkopávají, nebo cht?jí rozkopávat a z budovy ud?lat sportovní centrum. Jediné co z?stane, bude místní galantérka, jinak i v podstat? nová cukrárna, všechno pjde pry?. Tak jsem si to nedávno uv?domila a cht?la se zeptat jak to vlastn? je?

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-11-26, 23:43
Kviky, výstava opravdu bude tam, co už jednou byla. KC Novodvorská plánuje akce dál, tak p?edpokládám, že jí se rekonstrukce (alespo? v sou?asné dob?) netýká.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-27, 22:51
Ješt? trochu n?co jsem nenašla - jak to bude s posuzováním chovnosti? Kdy a jak se máme hlásit ? Ješt? taky jak to bude s poplatkem za posuzování chovnosti?
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-28, 21:27
Erin diky za pripominku, musim to do prihlasky dodat O:-)


Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-29, 22:26
Tak milá?kové, kdo jste nestihl výstavu na Poho?elci, máte sm?lu.Zítra se rozebírá.

A na fret?í výstavu už mám poslané p?ihlášky a zítra jdu platit.Tak ?ipern? pište, vypadá to, že p?ihlášky fungují.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-12-03, 18:25
Tak jsem dneska platila výstavu. Už hodn? dlouho platím p?es ú?et stálým p?íkazem, takže to bylo dobrodružné a pou?né.
Nap?ed jsem se zeptala, kterou složenku mohu použít platím-li pen?zi zde na pošt? na ú?et, ne ?lov?ku. Podívali se na mne a pochopili, že babka nechápe poštovní tajnosti a podali složenku A. A hned byl problém - adresa adresáta. Vysv?tlila jsem, že nevím, že je to ú?elový ú?et. Podívali se na mne jako na blázna, ale prý tam adresa být nemusí, když je ?íslo ú?tu. A ješt? mi doporu?ili, abych to ?íslo psala odzadu. Šlo to sice pomalu, ale zvládla jsem to. A vrchol byl "ú?el platby" výstavní poplatek - výstava fretek. Tak to už se bavila celá pošta a prý se UR?IT? P?IJDOU PODÍVAT, PROTOŽE TAKOVÉ MAGORY SI NEMOHOU NECHAT UJÍT.
Avatar

Re: Výstava Praha 2010
Zaslán uživatelem/kou: chocolatedeluxe (IP)
Datum: 2009-12-03, 21:24
Ahoj,
cht?la bych p?idat názor za?ínajícího fretka?e.Strašn? dlouho jsem pro?ítala inzeráty,než jsem našla fretku,která mi padla do oka a proto si myslím(kdybych fretku nem?la ješt? te?),že vystavení fretek k nabídce je ideální a má velkou šanci než jen stojany s info o fretkách,které jsou k dispozici.Takhle ?lov?k uvidí fre?ulku naživo a bu? si do oka padnou nebo ne,ale každopádn? jsem pro.Ta jiskra prost? p?es obrázek s info o fretce nenahradí první zajisk?ení ´z o?í do o?í´.
Držím palce,a? vám to vyjde,pokusím se tam taky dostat.

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist