Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5
Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-07-30, 17:09
Erin :-))) teda ne že bych ti p?ála potkat Tomáše, ale kdyby náhodou, tak bych u toho cht?la být :-)))

307-515-842
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-30, 17:32
Aniii, p?esn? tak, myslim, že u Tomáše se o vyšším IQ mluvit nedá...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-07-30, 17:32
jeste k tomu dis, muj pritel je dislektik a disgrafik, nevim jestli to pišu dob?e, ale mohu portvrdit, že má taky hodn? vysoké IQ okolo 150, a to je schopný napsat dík = dýk

[www.oriens.estranky.cz]

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-30, 17:35
píše se to s tvrdým Y ;-) a já ob?as napíšu výkend...když jsem unavená, nesoust?edím se atd...práv? o tom to je - jde nej?ast?ji o problém soust?d?ní a i ti "vylé?ení" ob?as d?lají chyby...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-07-30, 18:01
Moje mladší dcera - dyslektik, dysgrafik. Moje starší dcera - pedagogický supertalent. "Blani, že mi budeš ?íst? To nevadí, že ti to nejde, to se vycvi?í.Já ti za to zase budu zpívat". Nedala jediný ?istý tón, malá má absolutní sluch. Co se ty holky spolu nasmály. Paní u?itelka to dává za p?íklad svým dys.. žá?k?m a paní inženýrka ?etla synkovi každý ve?er a píše bez chyb. Synek už ?te sám a mamin?inu poruchu považuje za úžasn? zábavnou. Na ulici si obrací písmenka - tabák - tadák- tapák - mami, to se mi líbí. Takhle vznikají nová slova? Jenže - opravdu to velice souvisí s inteligencí.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-30, 18:24
ad dys....

je PODSTATNÝ rozdíl, jestli má n?kterou z t?chhle poruch ?lov?k s vysokým, pr?m?rným nebo nízkým iq a samoz?ejm? je hrozn? d?ležité i rodinné zázemí (tedy práce s t?mihle d?tmi). proto se u n?koho dys-poruchy projevují víc a u n?kterých jsou mén? z?etelné.

a není to dneska "módní záležitost", jen se o tom dneska víc ví - d?ív byla v?tšina d?tí s t?mito poruchami ocejchována jako blb, p?ípadn? lempl. ze školy nosily jednu kuli za druhou - protože nap?. problémy s pochopením ?teného textu se odrážely ve všech p?edm?tech, by? mohly být t?eba na matiku nebo zem?pis geniální. v lepším p?ípad? nad tím rodi?e pokr?ili rameny a smí?ili se s tím, že "n?j ajnštajn nebude", v tom horším nad ním stáli "s rákoskou" a nutili ho k n??emu, ?eho nebylo schopné, ale tím to haslo.

opravdu zkuste být objektivní a odd?lit to, jak se n?kdo vyjad?uje (a tady na fóru to zdaleka není jen tomáš, kdo má problém se psaním i když tam je to nejhorší) od toho, co d?lá.

btw v naší rodin? vím o dvou "dysech" - bratr, ten to ve škole "odskákal" cejchem blb (dneska úsp?šn? podniká) a m?j mladší syn. ten už m?l v?tší kliku, ale to nem?ní nic na tom, že je p?íšernej lempl, takže bude maturovat (osmileté gymnázium) až te? na podzim.

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-07-30, 19:32
martina:
Myslím, že v?tšina (opravdu ne všichni) napadli Tomáše ne kv?li psaní, ale hlavn? kv?li jeho chování, lhaní a reakcím na dob?e mín?né rady a domluvy, které m?ly pomoct hlavn? fretce.
To, že n?kdo špatn? píše nebo ?te - (krom? toho si myslím, že píše z mobilu, kdy jsou p?eklepy ?asté) s tím m?lo pramálo spole?ného.

amonia:
A jsme u toho - ?lov?k ho má dost hlavn? kv?li jeho jednání! V podstat? je to i spros?ák, ale jen tam, kde to není tolik vid?t?.....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 30.07. v 19:33.

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-07-30, 19:36
Gazzi - já v?bec nevím, co tím cht?l básník ?íct. Však jsem mu taky na to odepsala, že na tyto jeho výlevy není nikdo zv?davý a jestli si myslí, že stejnou m?rou mu odpovím, tak se šeredn? plete.

To bych se musela dostat na jeho (pod)úrove? ...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-07-30, 19:43
op?t jste to ud?laly....

ja se vám fakt divím, v tuto chvíli mi toto celé p?ipadá lehce schizofrenní, pardon. :(

mám celkem jasnej názor na Tomáše, ale je tohleto vážn? pot?eba?

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-07-30, 19:46
boža:
není, je t?eba jeho hlášky ignorovat a on toho nechá (možná) sám .

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-07-30, 19:48
Božo, kdyby bylo tla?ítko nahlásit jako nevhodné p?ímo v SZ, ud?lám to tou formou. Bohužel to nejde.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-30, 19:52
amonnia,

na to jsem já krátká, asi by bylo nejlepší domluvit se s vendulkou (coby p?edsedkyní), která by m?la mít možnost nechat zablokovat ip adresu.


gazza,

zrovna tebe se to naprosto netýkalo, tvoje p?ísp?vky jsou velmi korektní :o)
ale jsou tam i takové, které komentují jeho psaný projev - za který vícemén? nem?že a který nemá s jeho ?iny nic spole?ného.
p?ipadá mi to prost? stejné, jako jednonohému vy?ítat, že tak divn? pajdá a špatn? utíká.

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-07-30, 19:52
steje nechapu vase chovani.. zalozittakovi vlakno jen abiste nekho pomlovali atd to che mit stejne mali IQ ... ach jo fak melibiste se stidit us to dot prehanite..

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-07-30, 19:54
vam bi to meli bloknout us vam to rikam napolet nechte me bit nemluvtew ome (aspon ne verejne)

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-30, 20:59
Jojo Tomáši, nám všem by to m?li bloknout, jen tob? ne. Já osobn? se nem?žu vzpamatovat z faktu, že v dnešní dob? n?kdo zanedbá pé?i o živého tvora tak, že ten tvore?ek zem?e. A to, jak z lidí taháš peníze a d?láš ze sebe borce. Nebudu tu psát, že by ses m?l nad sebou zamyslet - to ty z?ejm? neumíš. Ty umíš jen kritizovat, shazovat a hádat se, vyhrožovat. M? jsi 100%n? p?esv?d?il o svých "kvalitách" a "nejlepších vlastnostech". Myslím si, že tento názor nezastávám jen já. Pokud jsi aspo? trochu inteligentní, kone?n? pochopíš a nebudeš tu vy?vávat n?co o šikanování a drbání nebo jak jsi to tady nazval. Jak ráda bych na toto v?bec nereagovala, ale je to vážn? t?žké, protože vidím, že lidská blbost opravdu nezná mezí.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-07-30, 21:10
na každého jednou dojde, i na Tomáše ...

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-30, 21:22
Moje p?ísp?vky ohledn? jeho psaní se týkali nap?íklad tohodle:

Re: Prosím Pomoc!!!
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-07-29, 20:25
proc se ptate bozi? proste zije kref nesla odebrat je mala a dostala specialni let tetse bude jen ceka jesli zabere..


Pro? se ptáme boži? Protože nám podá info normáln?, pravdiv? a hlavn? ?iteln?.
Krom? toho, v dob?, kdy chodil bratr do školy, taky byl hozenej do pytle s blbama... teprve pozd?jc se ukázalo, že je dys... a co? Hodn? ?te, ?te plynule, píše naprosto bez chyb... všechno se dá nau?it. P?ítel je taky dys, ob?as napíše n?jakou chybku, nebo se do toho zamotá, ale po?ád se to dá ?íst bez lušt?ní. A když má n?kdo po n?kom n?co ?íst, tak to chce aspo? trochu formu. To? m?j názor. Co si myslim o Tomášovi je asi celkem jasný, nic p?knýho to neni. A ano, týká se to i jeho projevu.

Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-30, 22:13
vidíš, rynn, a zrovna hned v první v?t? máš hrubku jako prase ;o)
(a s hrubkama píšeš naprosto b?žn?, mimochodem)

a musím ti oponovat - všechno se nau?it opravdu nedá, resp. ne každý má to št?stí.
prost? za to, jak se ?lov?k narodí, co je mu dáno, jak vypadá - za to nikdo nem?že. a n?kdy s tím nem?že ani nic d?lat.

a já bych si teda rozhodn? netroufla tvrdit, že zrovna ten a ten s tím n?co d?lat m?že - a už v?bec ne takhle na dálku ;o)

btw (a rozhodn? nechci nikoho obvi?ovat ze lži) jak si m?žeš být tak jistá, že ti n?kdo jiný (kdokoli) podá PRAVDIVÉ informace? že si n?co neupraví, nepozm?ní, nevynechá, nep?ikrášlí... t?eba i neúmysln??

prost? všechno je to o osobních antipatiích nebo naopak sympatiích, ale emoce by m?ly jít stranou. a to, jak tomáš píše nemá naprosto nic spole?nýho s tím, co d?lá nebo ned?lá s fretkami.

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-30, 22:30
oprava - to, jak KDOKOLI píše, nemá nic spole?nýho s tím, co d?lá nebo ned?lá s fretkami (a v?bec jakej je ?lov?k).

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2009-07-30, 22:32
Jej, sem si mela precist driv nez to vlakno nad :))

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-30, 22:38
Martino, jestli myslíš p?ísp?vky se týkali místo týkaly, tak uznávám, ne vždycky to po sob? ?tu a píšu fakt narychlo :)
Ne?ekla bych, že píšu normáln? s hrubkama, to, že to ob?as ujede každýmu je jiná v?c (a opravdu každýmu), n?co jinýho je neluštitelnej text. Nedávám si pozor na shodu podm?tu s p?ísudkem, to se mi v normální mluv? nelíbí. Ale jinak se musim proti t?m hrubkám ohradit :) Jinak s Y a I problém nemám (tohle bylo vyložen? jako naschvál :D), mám problém se S a Z, jako malá jsem m?la problém s b a d... ale ze slohovek jsem mívala jedni?ky :D
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-30, 22:41
A promi? Martino, ale podle toho, jak jsem poznala Božu a jak Tomáše, tak si vyberu, komu v??it. Krom? toho, já tu vyjad?uju SV?J názor, i od toho to forum je, ne? A s tim, že má n?kdo jinej... no a? Ale nebudu kv?li tomu ml?et, já to neumim, jsem cholerik a nebudu "ml?et" jenom proto, že mám t?eba jinej názor na v?c...
A emoce stranou? Promi?, ale to prost? v ur?itejch p?ípadech neumim. Asi jsem EMO :))
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-30, 22:42
Já jsem teda docela hnidopich a hrubky m? cht? - necht? bijou do o?í natolik, že se kolikrát musím znovu nadechnout, abych byla schopná to p?e?íst bez toho abych si ?ekla "Jak m?že sakra n?kdo napsat výkend nebo nešla bis". Nicmén? snažím se to ne?ešit, samoz?ejm? doty?nému nenapíšu, aby si opravil hrubky a poslal mi to znovu:))) Co ale fakt nem?žu ?íst, jsou zkomoleniny, které mi nedávají smysl, to mi osobn? teda fakt vadí a strávím hodn? ?asu lušt?ním t?ch slov, které mi pak stejn? nedávají smysl. Už jsem to psala na n?kolika fórech, a? si to ti lidi po sob? p?e?tou, jestli jim to dává smysl..
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-30, 23:00
No já už bych nejradši tuhle diskuzi uzav?ela..to nemá význam....
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-30, 23:17
rynn,

já ti ne?íkám, komu máš nebo nemáš v??it, to je každýho v?c, ?emu nebo komu nebo v co v??í. jen ?íkám, že s odsuzováním (nebo naopak oslavováním) KOHOKOLI OPATRN? a hlavn? p?i tom nemíchat hrušky s bramborama ;o)
p?íklad, aby to bylo jasný - olympijský vít?z si ur?it? zaslouží ocen?ní za sportovní výkon. ale za to, že doma mlátí manželku, by naopak m?l jít do kriminálu. hrušky - brambory.
že n?kdo v n??em vyniká (nebo naopak totáln? selhal), ješt? neznamená, že nem?že selhat (vyniknout) v n??em jiném nebo že to je dobrý (špatný) ?lov?k.
samoz?ejm? jsou výjimky, kdy nikdo nepochybuje o laskavosti nebo zkaženosti ?lov?ka - nap?. matka tereza nebo stalin. ale v 99 % jsme mixem obou ;o)

a to, jak kdo píše (= hrušky), nevypovídá absolutn? nic o jeho lidských kvalitách nebo nedostatcích (= brambory) a je fakt pod úrove? se kv?li tomu do n?koho navážet.


hanulko,

a co plýce? taky tu n?kde jsou.... ;o)
taky mi to "rve o?i", co se tu kolikrát do?tu a konkrétn? plýce mi trvalo než jsem pochopila, o co jde...


btw docela se divím, že n?kdo ?te p?ísp?vky, které ho p?ivádí k šílenství - osobn? bych je vynechávala. d?lám to u v?tšiny vláken (vynechávání) a i v t?ch, která ?tu, n?které p?ísp?vky p?eskakuju.
doporu?uju všem, uvidíte, že se vám uleví ;o)
(te? jsem p?i tvorb? první pomoci pro?ítala poctiv? tém?? všechno a znovu si p?ipomn?la d?vody, pro? to b?žn? už dávno ned?lám)

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-30, 23:30
Martino, o to nejde. Nevim o ni?em, co by Tomáš ud?lal dob?e, o to už jde. Já mu nikdy peníze neposlala, nevid?la jsem ho a m?že mi to bejt jedno. Akorát co nesnašim je tejrání zví?at a ženskejch. A bohužel n?který jeho p?ísp?vky jsou klí?ový.
Nemíchám nic dohromady, jenom ?ikám, že já za celou dobu, co je tady na foru, na n?m nenašla nic dobrýho.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-21, 23:30
Modráku a dost
VYTRHÁVÁTE Z KONTEXTU, NEVÍTE O ?EM MLUVÍTE. JSTE TU PÁR DNÍ, ALE TO VÁS NEOMLOUVÁ. JESTLI JDE O TO, ?Í BUDE FORUM A ?Í BUDE KLUB, UKAŽTE CO UMÍTE. ZATÍM JSTE NIC UŽITE?NÉHO NEP?EDVEDL.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-21, 23:33
Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-21, 22:56
Milá Yasmin,
n?kdo likviduje fretky omylem, ale n?kdo svojí nev?domostí.
Už mnohokrát jsem zde ?etl, že to a ono není možné, že to tudíž existuje, nebo? Vy o tomto nevíte.
To je tuze sm?sné, Vy nevíte mnoho v?cí a p?esto existují.
A co se týká Vašeho "odborného" k?ížení... "no comment".
Takových uhynulých vrh? a zem?elých Vašich postižených mlá?at bylo jeje, jen se to nikde "neprezentuje".

Tady i sama Vaše zastánkyn? Erin píše:

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-20, 10:03
...A k chovu na barvi?ky - ono to zdaleka nemusí být jen na barvi?ky. M?la jsem možnost - a d?kuju za ni,n?které v?dí komu - vid?t dost vrh? letošních mlá?at. Bylo to velice zajímavé a n?které d?di?né vlastnosti i vady po mamince (i po tatínkovi) by opravdu nem?ly být do chovu zanášeny - ale to chce dlouhodobé sledování, kontrolovaný chov a káze? chovatel?, kte?í by nahlašovali zdravotní problémy fretek správc?m plemenné knihy (nemyslím tím "ona n?co sežrala a je jí špatn?", ale "má vážné problémy s ?íjí, urychlen? kastrujeme" i když, pro jistotu, rad?ji hlásit i to sežrání než opomenout problémy s ?íjí, se zuby, se srdcem) ...

ale toto nefunguje (NALAŠOVÁNÍ DO PLEMENNÉ KNIHY NEFUNGUJE) a tudíž Vy nem?žete v?d?t co vyprodukujete za genetické hr?zy.

Nechcete se vykašlat na to navršování svých králikáren "chovnými" fretkami a v?novat t?m chudák?m, kte?í to pot?ebují???

Bez nárok? na zisk a na slávu?


Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-21, 23:41
MODRÁKU
VAŠE NEZNALOST A NEHORÁZNOST JE NEÚNOSNÁ. FORUM NENÍ NA TO, ABY SI TU N?KDO VYLEJVAL ZLOST A SYPAL ŠPÍNU.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2009-09-21, 23:45
Nechcete se vykašlat na to navršování svých králikáren "chovnými" fretkami a v?novat t?m chudák?m, kte?í to pot?ebují???

Bez nárok? na zisk a na slávu?


A není tomu tak?Co ty o tom víš kdo komu pomáhá a kdo ne!M? by zajímalo kolika ubožák?m si pomohl ty že tu tak vychyluješ?Rad?ji se n?kam uklid?bude to tak lepší,p?ijdeš jsem asi jen tehdy když si na n?kom pot?ebuješ schladit žáhu.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Zdenina dne 21.09. v 23:49.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist