Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-21, 23:46
Milá Erin,
cht?l jsem Vás moc poprosit... n?jaká konkrétn?jší zpráva než Ty vaše hysterické výlevy by nebyla???
Já vím, já jsem neznalý a nehorázný, ale to co píši výše... má nea toto n?kdo "podloženou" odpov???
Já na ní ?ekám.

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2009-09-21, 23:50
Tak ?ekej!!!!Nemám slov!
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-21, 23:56
Ráda bych se vyjád?ila k t?m r?znejm nehodám. Zdeninu bych fakt z ni?eho neobvi?ovala, ano, stala se jí nehoda s my?kou a ano, všichni to posuzujem ze svýho hlediska- z toho, že my t?m fretkám ublížíme a ne z toho fret?ího, nebo zví?ecího. Prost? ne z pozice ob?ti, ale to je fuk, to asi nevysv?tlim.
Spíš mi jde o to, že sama vim, jak jsem málem zabila Rockyho, když se dostal pod p?ehoz na gau?i a já si na n?j sedla. Našt?stí se nic nestalo, ale mohlo. Ob?as se stane, že n?koho p?išlápnem, taky to m?že skon?it blb?, vy?ítala bych si to hodn? dlouho, ale vim, že se to stát m?že. Myslim, že sta?í, když si to vy?ítá sám majitel fretky, že se díky jeho nepozornosti, zbrklosti nebo tak n?co, jeho fretce n?co stalo. Ale nemusí tu bejt nikdo, kdo mu to ješt? dává sežrat, že ne? Já myslim, že je to bolestivý i bez toho. Nehody se stávaj, bohužel. Vý?itky jsou mrchy a ?lov?k se jich nezbaví a myslim si, že nikdo z nás nemá právo posuzovat to, co se n?komu stalo, pokud jsme u toho nebyli.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:02
Milá Zdenino,
Již dev?t let chovám fretky.
Ne fretky na chov, ale nalezence a necht?nce.
Nyní jich mám sedm.
V?etn? poloslepého mláds?te, kterého nikdo necht?l.
Jedna fretka mi um?ela ve v?ku 9let (stá?ím) a druhou mi zabila Dr.Chylíková dne 30.06.09, ale to již tu na fóru bylo publikováno…
Takže, žiji sám a záchrana fretek je posledních mých dev?t let mým jediným zájmem.
P?isívám m?sí?n? dále n?kolik tisíc korun na záchranu opušt?ných fretek.
M?l jsem v azylu asi 20 fretek , kterým jsem našel domov.
Všechny byly ?ádn? zalé?eny a uzdraveny.
Nikdy jsem žádnou fretku neumyl v my?ce, nevypral v pra?ce, nešlápl jsem na ni, ani jinak nepoškodil.
Ješt? máte Zdenino n?jaké dotazy?
M?žete mi tedy klidn? zavolat na telefonní ?íslo, které jsem zde na fóru zmi?oval.
Prosím oprost?te se, ale od emo?ních výlev?, toto já na ženských fakt nemám rád…
To nikam nevede.



Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:04
Díky Rynn moje ?e?.Sama bych to nenapsala lépe.Je mi z toho zle jak si n?kte?í jedinci hrajou na neomylný a dokonalí.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:07
Zdeni, je mi to líto :ó( P?ejeme Ti, a? je zbytek sme?ky v po?ádku!
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:14
modrak, to je všechno hezký, ale jsou lidi, kte?í si tohle dovolit nem?žou. Já bych t?eba ráda pomáhala, ale finance mi vážn? nezbejvaj, místo pro nalezence nemáme ani do?asn? (2+1, 3 lidi, 6 fretek), nem?la bych ani finance je lé?it a nervy je udávat. Nalezence máme jednoho, necht?nce jednoho, 4 máme od mlá?at od chovatel?. Um?el nám jeden same?ek v 8 m?sících na lymfom. Rozhodn? si nep?ijdu ale špatná proto, že nepomáhám desítkám nalezenc?. Obdivuju lidi, co to d?laj, ráda pom?žu jinak (alespo? p?evoz), ale to p?ece neznamená, že je n?co u m? špatn?. Myslim si, že naše fretky jsou hý?kaný, milovaný, maj všechno, co maj mít, ale p?esto jsem si v?domá toho, že jim m?žu necht?n? ublížit, n?co zanedbat nebo tak. U Romea jsme si ni?eho nevšimli, nic, co by nebylo normální u ?íjnýho samce tam nebylo. A stejn? to nakonec byl lymfom a rovnou jsme ho nechali uspat. A p?itom lidi, co m? tu znaj, m?žou potvrdit, že jsem na fretky hypochondr a s každym zakášláním jsem byla u veta. A tohle jsem stejn? propásla. Ale nemyslim si, že jsem kv?li tomu n?jaká nestv?ra, co by nem?la mít zví?e.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:21
modrak napsal/a:
--------------------------------------------------
> Prosím oprost?te se, ale od emo?ních výlev?, toto
> já na ženských fakt nemám rád…
> To nikam nevede.



Vážený Modraku, zame?te si laskav? p?ed svým prahem, nebo? z Vašich rukou vzešlo toto dílo:

Re: Když jde o peníze, ?lov?k umí p?kn? p?ekvapit!
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)

Datum: 2009-09-14, 20:50
Prosím Vás Lee, nepiste sem takovy veci, nebo zase upadnu do deprese. Jestli mohly meho Vasu zachranit penize, jakekoli me uspory, udelal bych to... a to je ono, proc se veterinar neporadi nez udela zakrok,ktery neni zapotrebi, navic zvire zabije.
Ja na to asi opravdu nezapomenu, tak to boli..
:-(


Vite jak mi bylo,kdyz pani doktorka zavola, a rekla, pane Jarolim, Vasa nam umrel, je mi to lito, chcte si pro nej prijet nebo ho mame zlikvidovat my?

To si neumite predstavit, chtel jsem umrit.



Víte, ona spousta ženských taky nemá ráda chlapy, co se tak nechovaj. Chlap má být chlapem a né, že bude mít infarkt poté, co si n?kdo v místnosti pšíkne.

Sorry za off, ale nemám ráda lidi, kte?í dokážou v jedné chvíli ze sebe d?lat chudinky a v druhé chvíli dokážou rozšlápnout dalšímu ?lov?ku xicht.

A propó - nezapome?te m? lyn?ovat, protože JSEM VYJÁD?ILA POUZE SV?J NÁZOR. Je m?j, tak se s tím smi?te - to jediné v této chvíli m?žete ud?lat.




Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:28
Jééé Amonnia,
to jsem si hned myslel, že Vy jsem p?ijdete.
T?eba že s blábolem hlavn? že n?co, že jo:-)

Všude, kde je Erin, Martina a spol.., tak jste Vy, Aspo? n?kdo nezklame, jen tak dál...

Taková kampa? by m?la být hodn? dob?e placená, ne?

Prodiskutejte si to p?íšt?... a? je aspo? na složenky :-)

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:34
Tak to by jste se m?l pochválit jako chválím já sebe.Pro fretky taky žiju celým srdcem(a nechovám je také prvním rokem)a bohužel se m? dotklo,že v mém stavu(a ješt? v pietním vlákn?)jste zmínil jak jsem strašn? moc špatným chovatelem.To co jsem tam napsala k frete?ce Mín?...ve vlákn? PRO 3 Z AND?L?....máte i vy k tomuto další otázky nebo snad narážky?Bohužel to byli narážky.To pochopil každý.

Nikdy jsem žádnou fretku neumyl v my?ce, nevypral v pra?ce, nešlápl jsem na ni, ani jinak nepoškodil.
Ješt? máte Zdenino n?jaké dotazy?

Co neni m?že být!!!!Ale soz?ejm? Vám to nep?eji.To že se Vám to nikdy nestalo Vás ned?lá neomylným,a ?lov?kem který nehchybuje.

Emo?ní výlevy máte pouze vy nikoli já.Vy jste za?al hanit,narážet,urážet.A vytahovat p?ípady,ve kterých jsem fretkám pomohla a podal jste to jako že jsem je div neusmrtila.Ale to celé je jen proto že o tom nic nevíte,ale d?láte chytrého jenom proto že chováte fretky o dva roky déle?Já tu rozhodn? svoje d?sivé p?ípady nalezenc? rozepisovat nehodlám,nerada se k tomu vracím.Jsem ráda že se mají dob?e a že mají hodné nové majitele.

A když máte tolika soucitu s opust?nými fretkami,tak by jste mohl mít také trochu soucitu s lidmi kte?í jsou smutní protože p?išli práv? o ?lena rodiny né vlastní vinou.Což vidím že toto Vám v té vaší mírumilovné povaze chybí.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:37
Cht?la bych napsat, že jste m? skoro rozplakal, kdybych byla velice škodolibá, tak bych napsala "rozplakal smíchy" ...

;)

Váš názor je mi, mno ur?it? víte, kde je mi Váš názor (dle libosti si opravdu dopl?te sám).

A když už píšete o kampani, zase Vám musím napsat, zame?te si p?ed svým prahem.

PS: pokud sledujete forum, když už jste toto mohl napsat, z povzdálí, tak ur?it? víte o tom, že za poslední rok jsem toho na forum napsala minimum.
UR?IT? TO VÍTE, když na m? tak vsázíte.



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:41
NO..., vim a presto jsem si na Vas vsadil,jste me "zlate eso" amononnie:-)
A ja ho vyhral...

To se mi bude ted ale hezky usinat az na Vas budu myslet...:-)

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-09-22, 01:30
Tak tohle je mazec, fakt že jo..

Ano modráku, Vy jste ten neomylný, úžasný a skv?lý chlap, co nikdy nechybuje a je prost? ten nejlepší. Nestydím se sama za sebe ?íci, že Vám ze srdce p?eju, aby se Vám také stala n?jaká taková nehoda (té fretce to ale nep?eju..) a Vy jste p?estal být "na koni" a pocítil s takovými lidmi soucit.

Byla jsem n?kolikrát u toho, kdy fretka stála na parapetu okna a to jsem si byla jistá já ?i n?kdo jiný, že to okno je zabezpe?ené. N?kolikrát se mi stalo, že se rozeplo vodítko s bezpe?nostní karabinou a my jsme honili fretku jen s kšírky. Znám spoustu lidí, kterým fretka utekla a jsou to lidi, kte?í se o svoje fretky starají vzorov?! A Zdenina je jedním z nich! Kamarádky p?ítel p?iklepl fretku gau?em ke st?n?, nep?ežila.. Kdybych zapátrala v hlav?, ur?it? bych si vzpom?la na daleko víc p?ípad? necht?ného a vlastní vinou zavin?ného úmrtí.
Takže rad?ji ml?te, možná to není tak, jak se tady prezentujete a s fretkami asi nejste ve styku tak dlouho, jak píšete.. T?eba ne každý Vám to tady v??í :) A? se totiž rozhlédnete kam chcete mezi fretka?e, snad každému um?ela n?jaká fre?ulka.. Ano i m?, praskl mu totiž žaludek... Mojí vinou..

Nad takovými chytráky, jako jste Vy, se vždycky rozmýšlím, zda bre?et nebo se smát.. Nejd?íve se mi cht?lo bre?et, že n?kdo dokáže být tak bezcitný a urážet ?lov?ka, kterého v život? nevid?l, neví jak se o svoje fretky stará, jak u ní žijí a nem?že tak vlastn? ani soudit.. ono na internetu se ?lov?k dozví leccos, ale m?že to být opravdu pravda? Te? už se mi chce smát nad výplody lží a nesmysl?, které tady pouštíte do éteru.. Protože kdo zná, ten ví a pochopí, ostatní se jen zasm?jí tak jako já :o)

Howg..
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 01:41
Petro,
poj?me se setkat, uvidíte, že si nakonec padneme,
Já jsem fret?í zchránce a žiju v Praze.
M?žeme se setkat?

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-09-22, 01:47
Omlouvám se, ale nemám ?as na kraviny, mam svoje osobní existen?ní problémy a nepot?ebuju ?ešit ješt? cizí mindráky..
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-22, 07:28
modrak:

"no comment", protože normální ?lov?k si o Vás už sv?j obrázek ud?lal ;)
Sta?il k tomu v?erejší den ;)

A nebojte, ony boží mlýny melou .... sice pomalu, ale jist? ;)))))


BTW je zajímavé, že v?tšinou se ?íká pouze o ženských, že jsou to potrefené husy, které mají pot?ebu po?ád jen št?betat.
Ale co jsem cht?la ?íct. Vaše sm?šná obvin?ní jak u Dr.Chylíkové, tak Zdeniny jsou pouze pro mystifikování.
Až budete mít v rukách konkrétní p?ípady, tak se ozv?te.
Do té doby rad?ji se starejte o nalezence, všem se nám uleví.

PS: a nezapome?te mi zase napsat, jak na m? vsázíte, to už by bylo pouze trapné ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 22.09. v 07:47.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-09-22, 07:31
Ach jo, tohle už je fakt d?sný.... a je mi z toho na nic :o((( D?íve jsem se t?šila, až si p?e?tu, co nového se d?je ve fret?ím sv?t?.... A te?? Škoda mluvit :o((( Zdeni myslím na Tebe a jsem velmi ráda, že plze?ské opušt?né frete?ky mají Tebe, Pe?uli a Míšu...

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-22, 09:57
Ach jo a vy se mi divíte, že sem nechci chodit?
Milý Jirko, pokud Vám se nikdy nestalo to, že Vám fretka t?eba utekla, nebo Vám nevlezla do prostoru, který není vysloven? fretkovzdorný - pak Vám GRATULUJU! M? se to totiž stalo..zapomn?la jsem na to, že mám pootev?ené dve?e na terasu Kryštof se mi promenádoval v okapu. Krve by se ve m? nedo?ezal...našt?stí se mi ho poda?ilo ?apnout...takže si p?ípadn? m?žete zchladit žáhu a plivat jedy i na m?...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-22, 10:02
Majdo, to by mohl na každýho. Skoro každýmu z nás se n?co stalo, n?jak jsme fretku ohrozili nebo jí ublížili. A i když to neni nic, ?im bychom se mohli chlubit, bohužel se to stává. A pokud se to nikomu nikdy nestane, má fakt št?stí.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-09-22, 11:23
Tak to je fakt maso co se tu d?je:( No, ješt? že je tu pár neomylných lidí, jako je tady pan modrak, kterému nikdy fretka neutekla, nesežrala co nemá, nep?isedl ji.. Já jsem co se tý?e fretek tak trochu "hysterická" - prosím, nebrat doslovn?, myslím tím, že opravdu dávám bedlivý pozor, aby se nedostali kam nemají atp. Nejednou se mi stalo, že jsem p?isedla fretku spící pod pe?inou - ne?íkám zasedla, ale p?isedla, kdybych ji opravdu zasedla, tak je na kaši. Nes?etn?krát jsem je NECHT?N? nakopla, když jsem n?co nesla v rukách a nevid?la jsem na zem (zákon schválnosti, fretka se vždycky musí zamotat pod nohy). Nebudu po?ítat kolikrát jsem se spálila o troubu nebo horkou vodu, když strkali ?umáky tam kam nemají. Ale je to MOJE CHYBA, já s tím po?ítám, že se m?že cokoliv stát!! Než zapnu pra?ku, se?adím si je p?ed ni a po?ítám jestli jich je opravdu správný po?et a hlavn? se dívám, jestli jsou na správné stran? dví?ek, stejn? tak když zapínám troubu, zavírám sk?ín? a pod. Ale kdo ?íká, že nem?žu n?kterou z fretek p?ehlídnout? Já s fretkami opravdu žiji, nemám je n?kde odložené, chci být po?ád s nimi, takže vím, že se kdykoliv m?že stát n?jaká nehoda. Ano, vy?ítala bych si to, to asi každý, ale co s tím mám tedy d?lat? Mám je zav?ít do voliéry a chodit se na n? dívat? Mimochodem ani ty voliéry nebo klece nejsou 100%n? bezpe?né, n?kolikrát už mi fretka visela za drápek nebo packu za patro, nebo si šprajcla hlavu do m?íží. Typ klece jsem samoz?ejm? vym?nila, nebo zabezpe?ila, ale ruku na srdce, fretka je natolik zvídavé zví?e, že si m?že ublížit i tam, kde jsme si jisti, že jsme všechno zabezpe?ili. Viz moje Dixie která se šprajcla hlavou za topení, nebo Dora, která m?la otravu ze zkažených pamlsk? nasyslených pod linem za sk?íní.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-22, 11:32
Každému se to m?že stát, m?, Hanulce, Erin, komukoliv z nás..dokonce i lidem, kte?í fretkám v?nují všechen sv?j volný ?as (což já nejsem) se to stalo......
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-09-22, 11:40
majdi tohle není vychloubání, ale já svým fretkám veškerý sv?j volný ?as v?nuji (m?žu si to dovolit, nemám d?ti, krom ko?ky žádné jiné zví?ata a ani jiné zájmy) a p?esto se mi stalo už n?kolik nehod jak jsem psala výše. O tom to není, kolik ?asu jim v?nuješ, je to opravdu o náhod? :(
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-22, 11:41
Víš Hanulko, já si spíš myslím, že ho naštvalo to krmení t?mi kostmi.
Ono se všude možn? píše, že se to fretkám dávat nemá. Jako m?že že jo, ale je tam to riziko. Je tam. D?íve chápu, že jim ?lov?k dával lecos, ale v sou?asné dob? je na trhu tolik výrobk? pro fretky vhodné (granule, paštiky)...takže já bych to neriskovala,pro?.
N?kdo to ale p?esto podstoupí a n?kdo ne, vždy? i Erin píše, že toto dává. Já to opravdu neodsuzuju, je to každého v?c.

Myslím, že reagoval v souvislosti s tou zprávou co tam p?ekopíroval. Prost? to budí dojem, že je t?ch náhod už prost? moc, ale jak ?íkmm všechno opravdu nejde ohlídat a nikho neoduzuji, opravdu ne.

M? fretky na zahradu utekly opakovan?.
Ferenc mi p?ed ?ty?mi lety propadl skrz patro v ?inžáku a ?enda se málem udusil kelímkem od jogurtu....

Sama jsem kdysi na toto téma založilo vlákno:
[forum.fretka.cz]


Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-09-22, 11:53
To modrak: len na okraj...Erin pisala, ze mala moznost vidiet tento rok viacero vrhov...keby ste sa naozaj zaujmal o fretkarsky svet tak by ste vedel, ze SK klub uz druhy rok chodi do (momentalne neoficialnych) chov. stanic na kontroly vrhov, ktorych ucelom je prave odchytit viditelne vrodene vady a viest o nich zaznamy. S fretkami sa dalej pracuje na vystavach a spolupracujeme aj s veterinarmi, niektori z nich nam tieto vady hlasia bud ako zaujmavost, alebo vedia, ze s tym pracujeme.
A verte tomu, ze kazde mlada, u ktoreho sa najde vrodena vada ma v Zazname o povode o tejto veci zaznam a ma tam aj odporucanie, pokial ide o vadu, ktora vplyva na dalsi chov. Takze by som bola rada, keby ste si najskor svoje obvinenia a reci overil a potom ich hadzal do plena, inak nemaju ani opodstatnenie, ani ziadnu vahu.
Je fajn, ze pomahate fretkam, ale prosim, neosocujte a neodsudzujte inych, ked o tom viete prd, coho prikladom je obvinenie Zdeniny na temu Mina. Nikdy neviete kedy a ako sa Vam to vrati.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-22, 12:10
Maja Z,
moc d?kuju za Tv?jp?ísp?vek. Myslím, že by tedy bylo super,kdyby n?kdo z CZ klubu také chodil do chovných stanic na kontroly, to tedy není špatný nápad...
Mohu se zeptat? Kdo ty kontroly d?lá? M? nezajímají jména, jenom bych cht?la v?d?t jestli jsou to lidé co taky chovají fretky nebo n?jací nezávislí, kte?í chov nemají.
Bylo by fajn tuto aktivitu od Vás "okopírovat" :-)
Promi? ten výraz:-)
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-09-22, 12:17
sice by to bylo fajn, jenže u nás Chst nejsou, ne pod ?eským klubem, tuším kdysi se to tu už rozebíralo, ale op?t nebyl nikdo, kdo by to d?lal :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-22, 12:20
holky,

p?ij?te na sch?zi - i o t?chhle v?cech se tam mluví! (chs, posuzovatelé, spolupráce se sk klubem...)
nápad? a aktivit je hodn?, lidí málo.

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-09-22, 13:01
Pavlo, pisnu SZ
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-22, 18:12
Tak když to Maja napsala, tak se p?iznám. Projela jsem s Yasmin 14 chovných stanic, v n?kolika z nich jsme vid?ly více vrh?,n?kde jsme byly opakovan?, vid?ly jsme i n?kolik importovaných mlá?at.

Co všechno se u mlá?at kontroluje a zapisuje do záznam? jste mohly/i slyšet na sch?zi, kdybyste p?išli/y.

Pro Pavlu : fretky chovám od r. 1994, v celkovém po?tu 12, z toho 6 nalezenc? opušt?nc? ?i necht?nc?. Odchovala jsem 5 vrh? mlá?at. Fretky mi um?ely : v devátém roce dv? - na celkovou sešlost,
v osmém roce - na celkovou sešlost,
v pátém roce na virovou infekci patrn? nákaza lidskou ch?ipkou,
ve ?tvrtém roce po ucpání st?eva - sežrala ožvýkaný kus deky, odoperováno, následná sepse -
ve ?tvrtém roce - lymfosarkom s velice rychlým pr?b?hem ,
jedna mi utekla díky naší nepozornosti b?hem transportu nemocného ?lena rodiny, ?ty?letá.

Jsem povoláním knihovnice se specializací na ochranu historických knihovních fond?. Zabývala jsem se i myslivostí, zvlášt? historií myslivosti (kam pat?í kupodivu i historie chovu a šlecht?ní loveckých zví?at)

?lenem Klubu jsem od r. 2003

Takže - o chovu fretek vím .... dopl? si sám
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-22, 20:32
Pavla Z napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Víš Hanulko, já si spíš myslím, že ho naštvalo to
> krmení t?mi kostmi.
> Ono se všude možn? píše, že se to fretkám dávat
> nemá. Jako m?že že jo, ale je tam to riziko. Je
> tam.
>
> Myslím, že reagoval v souvislosti s tou zprávou co
> tam p?ekopíroval. Prost? to budí dojem, že je t?ch
> náhod už prost? moc, ....


Pavlo, já si myslím, že pan modrak nám to m?že osv?tlit sám za sebe. Však nás tady zná a ur?it? moc dob?e ví, že by nás to ur?it? moc zajímalo ;).
A za sebe m?žu napsat, že ?e?em jedna paní povídala nev??ím, protože ve skute?nosti to nemá žádnou vypovídací hodnotu.

Nehled? na to, že jsme POUZE LIDÉ, KTE?Í SE MÝLÍ CELÝ SV?J ŽIVOT.
ale našt?stí jsou takoví lidé, kte?í se z vlastních chyb pou?í a ví, že n?co ud?lali špatn?. ....





Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist