Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5
Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-03, 09:46
coyote,

nepochybn? máš pravdu, svoboda projevu JE d?ležitá.
jen si nedovedu p?edstavit, jak by to (tady i jinde) vypadalo, kdyby každej znás svobodn? sv?j up?ímný názor o n?kom dalším (a? už p?ítomném ?i nep?ítomném) vyjád?il...
každý z nás má s n?kým N?JAKÉ zkušenosti. to ješt? ale neznamená, že by je m?l okolí sd?lovat expresivním zp?sobem nebo ironickými narážkami - to je zas základní zásada slušného vychování, teda aspo? si myslím.

ano, máš pravdu i v tom, že tu nejsi tak dlouho, abys do všeho hluboce vid?l ;o)

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: coyot (IP)
Datum: 2009-07-03, 23:43
Martino,
název RING VOLNÝ jsi zvolila sama.

1) nepochybn? mám pravdu. OK.
2) jen si nedovedu p?edstavit, jak by to (tady i jinde) vypadalo, kdyby každej znás svobodn? sv?j up?ímný názor o n?kom dalším (a? už p?ítomném ?i nep?ítomném) vyjád?il...

Tos ud?lala sama:

osobn? si dokážu bez slzy v oku p?edstavit, že už sem nebudeš chodit p?ispívat, ale stejn? tak dob?e, aniž bych tím byla znechucená nebo otrávená, si dokážu p?edstavit, že tu budem dál koexistovat (a t?eba se i dohadovat).

...
3) Boža trochu ust?elila, ovšem to nejhorší co napsala bylo :
Ale doporu?it tento postup,co popisuješ F-B, no tak to je fakt vrchol blbosti a nadutosti.At ji tu budete všichni p?íznivci bránit do roztrhání t?la!!! :o((
Po pe?livém pro?tení jsem na celém fóru od Božy ani Pavly nenašel hrubší termín.
Problém je p?esn? v té druhé ?ásti - vaše NEJLEPŠÍ léka?ka. I když d?lá chyby...
pokud bys TY byla nad v?cí (jako že nevidentn? nejsi), vynecháš SVOJE impertinence, který si neodpustíš do posledního dechu... tolik o slušném vychování :-) Je fakt blbý v jednom p?ísp?vku Pavle d?kovat za její pé?i a ?silí a v druhý v?t? jí ?ikat že budeš vlastn? ráda když vodsa? vypadne...
4) to, že nejsem dlouho fretka? neznamená, že nerozumim komuniklaci mezi lidma, OK?
Brou, du spát...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: coyot (IP)
Datum: 2009-07-03, 23:45
Takže je to to ego jak jsem si myslel.... :D
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-04, 00:04
coyot: Já p?ed tebou smekám! A to bez ironie! Kone?n? objektivní názor!
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-04, 01:55
coyote,
a když to napíšu takhle:

osobn? si dokážu bez slzy v oku p?edstavit, že už sem nebudeš chodit p?ispívat, ale stejn? tak dob?e, aniž bych tím byla znechucená nebo otrávená, si dokážu p?edstavit, že tu budem dál koexistovat (a t?eba se i dohadovat).

je to lepší?

promi?, že jinak tv?j p?ísp?vek nechám bez komentá?e, už fakt nemám chu? to dál probírat.

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-07-04, 02:31
:DDD
[www.novinky.cz]





*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-07-04, 08:57
Chcešm tím nazna?it, že je tady n?kdo takovýhle primitiv?
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-07-04, 10:08
Erin, ale no tak, Boža to p?ece nenazna?ila... Jen myslím že cht?la ukázat, kam m?žou vést nezklidn?né emoce :-) Nepodsouvej jí n?co co ne?ekla, to je pod Tvou úrove?, pamatuju si t? jako sofistikovanou dámu :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-04, 13:59
Souhlasim s coyotem...

Já nevim, poslední dobou nemám chu? sem cokoliv psát, zase se to tu d?lí na tábory... já ale myslim, že nám tu má jít o fretky, ne o osobní spory, kterejch je tu plno. Když ?lov?k napíše sv?j názor, kterej se ostatním nehodí do krámu, je to hned špatn?? Každej má svoje zkušenosti, svoje prožitky a zrovna n?kde, kde jsou pov?tšinou dosp?lí lidi bych ?ekala víc tolerance názoru druhejch. Nikdo p?ece nechce, aby se tu lidi navzájem milovali, ale aspo? aby se respektovali, protože pak to od fretek putuje do osobních p?í.
Tohle vlákno je akorát na to n?koho shodit. Aspo? já to z toho tak cejtim. A docela je mi to líto, když n?kdo fretkám pomáhá, tak jo, je to fajn, ale nesmí pomáhat moc? Každej ?lov?k má právo na to se rozhodnout podle svýho, vybrat si svýho doktora, svýho veteriná?e, vybrat si z rad ostatních n?co užite?nýho pro sebe... tak o co vám jde? Když jsem já napsala, že ke Králi nebo K?ákalovi fakt d?v?ru nemám, nikoho to nepohoršilo. A to, že Chylda n?co zmrvila jsem slyšela z více stran, netýkalo se to jenom fretek. Ale pro m? je d?ležitý to, že nám zatim ud?lala všechno skv?le a proto jí po?ád v??im. A o to jde, ne? Každej má svý p?íznivce nebo odp?rce. Ale tohle vlákno mi prost? p?ijde jako podpásovka.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-07-30, 13:47
Ve?ejn? tímto prohlašuju, že až uvidím Tomáše, plácnu mu do huby hovno i kdybych si ho pro n?j m?la sama ud?lat. Za ty kecy a následné skutky.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-30, 14:10
No já bych byla pro Tomáše vylou?it z tohoto fora....
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-30, 14:21
Majdo, jde o to, jestli to k n??emu bude? Dá se zablokovat IP adresa, nebo jenom nick? Aby sem pak nechodil pod 150 dalšíma p?ezdívkama...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-30, 14:22
majdo, jenže to by mu nezabránilo aby za chvíli nedovedl ke smrti jinou fretku....akorát že my by sme o tom nev?d?li...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-30, 14:25
Johanko, stejn? vidíš, že mu tu radí stopadesát lidí a on si stejn? jede podle svýho....a pak t?ch stopadesát lidí dovede k nep?í?etnosti, což mu asi d?lá dob?e....
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-07-30, 14:29
taky uz jsem psala vcera vedle, ze jsem pro vylouceni... neminim dal cist, komu zase ublizil...

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-30, 14:34
mejdo, asi budeš mít pravdu :-(
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-30, 14:41
Tomáše se musím zastat v jedné v?ci..jak se do n?j pustily holky vedle, že se má nau?it psát..podle mých informací je t?žký disgrafik a dyslektik, takže za to jak píše nem?že,nicmén? za své jednání je zodpov?dný ...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-30, 14:58
necht?la jsem se k tomu vyjad?ovat...Majdo, já mám diagnostikovanou t?žkou dyslexii, dysgrafii a dysortografii a p?esto s ní studuji vysokou školu, na které to na m? nikdo nepoznal a to i p?es t?žké zkoušky z ?eštiny - mám je sice za 3, ale spíš m? považují za fláka?e a trémistu, nikoho nikdy tam nenapadlo, že mám poruchu u?ení. Nikdy se mnou nebylo pracováno jako t?eba s mým bratrem (ješt? t?žší forma specifických poruch u?ení), který chodil do školy s dys.t?ídami...podle psycholog?, pedagog? a jiné hav?ti specifické poruchy u?ení v?kem "mizí" a pakliže ten ?lov?k aspo? trochu chce a snaží se, tak píše, ?te atd bez chyb (nevíte, jak ybch m?la u?it ?íst d?ti nahlas, když to sama dote? neumím? ale ješt? na to na vejšce nep?išli :D). Navíc lidí s SPÚ mají ?asto vyšší inteligenci...tolik informace co mi dalo 10 let v pedagogických ústavech...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:29
To Anii: ty srandujes...ved to na tvojom pisani vobec nejde poznat...;-)...mienim to ako pochvalu pre teba a klobuk dole, viem o com to je...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:39
bohužel si ned?lám legraci, klidn? naskenujmu papíry s potvrzením od PPP (pedagogicko-psychologické porady)...u bráchy to je ješt? víc vid?t, IQ 149, studuje jadernou fyziku, pracuje v CERNu, píše bez chyb fejetony co mu i vycházejí, ale nahlas nep?e?te srozumiteln? ani v?tu...jinak díky za pochvalu ;-)
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:40
ja si teda myslim, ze kdyz ma nekdo takovouhle diagnozu, tak by nemel byt pedagog...

nehlede na to,ze mi to pripada nejaky moderni byt dyscokoli... nam nikdy nikdo takovyhle testy nedelal a kdyz nekomu neco neslo, byl proste blbej a musel drit, no.... zadny vyhody, zadny ulevy, zadny litovani, zadny schovavani se za tyto dysnazvy



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klokan_cestovatel dne 30.07. v 16:42.

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:42
Ono asi zalezi i na tom, z jakych pomeru clovek pochazi...a to tady nebudu rozebirat.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:44
Já vím, proto to nesmím ?íct na škole...podle m?, když má n?kdo snahu, tak to p?ekoná´...jde o postoj k tomuto problému, navíc lidé s touto diagnózou jsou empati?t?jší k žák?m s spú a nevznikají tak problémy typu, že se d?ti s sp§ posílají do speciálních škol, bo jsou "blbé"...bráchu tam jeho u?itelka cht?la zav?ít i p?es psychology potvrzenou nadpr?m?rnou inteligenci - a to jen proto, že s ním neum?la pracovat.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:45
Annie a ty si chtela jit ucit? To by ses asi ctení nahlas d?tem nevyhnula....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 30.07. v 16:48.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:48
Majdo, samosebou v tom hrají roli pom?ry, zázemí, genetika...já jen konstatuju obecná fakta, ke kterým dosp?li kapacity jako pan Mat?j?ek atd, které platí za "ideálních" podmínek...kdybych nevyr?stala s mámou a pod vlivem d?dy, kte?í tvrdí, že vš je základ, tak bych nejspíš skon?ila n?kde za pultem, protože bych nem?la motivaci k tomu, abych studovala, ?etla atd. Máma nás p?ivedla k literatu?e, kde jsme si gramatiku osvojili nejsnáz a nenutila nás ?íst nahlas - což by v jiném zázemí byl problém, bo u?itelé to p?ed t?mi 20ti lety vyžadovali a tím bych i já i brácha ?tení nesnášela...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:50
P?vodn? cht?la a denn? jsem p?l hodiny ?etla nahlas, dokonce jsem si to i nahrávala a rozebírala, abych se co nejvíc zlepšila...ale poté, dky jsme p?išla na to, že za ty peníze ani omylem do toho nejdu, tak jsem s tím praštila a zase ?tu jak prase :D...hrozné záseky, neplynulá ?etba, p?ežblepty a hlavn? netuším, co ?tu...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:50
Nevim, ale dysn?co je v týhle dob? každej druhej :-/ a znám plno lidí, co s timhle um?j dob?e psát, srozumiteln?... i ?íst... i to se dá nau?it (nap?íklad bratr nenapíše hrubnu, ?te perfektn?... a taky je dyslektik, možná i dysgrafik). O to nejde. Kdybych m?la ?íct n?co k Tomášovi, nebylo by to hezký, tak už radši poml?im.
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:56
ALe holky, já se Tomáše nezastávám...já jenom cht?la vysv?tlit, pro? píše jako prase...ale to že je tu tolik dys..nevim?eho a není to na nich poznat to jsem netušila :-)
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:57
Rynn, mám stejný názor ;-)

jinak s diagnostikou - ne každý má tuto diagnózu od psychologa, u mnoha lidí to je jen výmluva, co prohlásí u?itelka, když si neví rady s n?jakým lemplem...tak to fungovalo d?ív a dnes je potvrzeno, že velké procento lidí s "diagnózou" LMD tuto poruchu v?bec nemá a hlavn? d?ív se k ní práv? vázaly SPÚ a ono to mnohdy v?bec souvislost nemá...ono to je dost složitý no...
Avatar

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-07-30, 16:59
majdo, to ti nikdo nevy?ítá ;-) možná je dys...nejde d?lat záv?ry na dálku, ale vzhledem k tomu, že se spú ?asto pojí s vyšším iq (p?íroda n?kde vezme a n?kde p?idá), tak bych u n?j asi "diagnostikovala" n?co jin?ího...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist