Aktuální stránka:112 z 113
Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-19, 11:43
Dobré dopoledne :)
Zuzi tak to zas máš ale hezké umíst?ní, bych z toho tak zklamaná nebyla :o)
Žofi, tak s Filískem mi to je teda líto, tak dej ur?o v?d?t, držíme všechny tlapi?ky :-)

Jinak v zoo jsem koupila hrochy, a antilopy, v druhé zoo sem zas m?la koupit zmije, ale nemám areál plaz?, tak zas prd, um?ela mi koza, za kterou jsem dostala medaily za dlouhov?kost. Návšt?vnost kone?n? nad tisíc, ale kde je do 2tis :o( Jó a Zuzi v travíku jsem ti poslala pozvánku do ali, tak jestli máš postavenou ambasádu, tak šup k nám :o)
Dneska jdu utrácet, tak se od rána t?ším, jak d?cko na lízátko :o)

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-19, 12:01
Ambasádu mám, nabídku jsem p?ijala :-)
V Zoo nakupuju zví?ata, abych mn?la 10 p?ír?stk? za den. Musela jsem vylepšit kuchyni, protože se mi tam nevešly potraviny, které pot?ebuju pro zví?ata. Na druhé ZOO musím postavit miniokruh.

Dneska jsme braly do ruky Edu - díky Lence ze mn? trochu opadl strach ( Eda mi totiž hned první den visel na ruce ) Pokud to tak p?jde dáltak z n?j bude nakonec mazel

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-19, 12:38
dneska mi p?išlo do ZOO 2054 lidí, tak jsem hned pokro?ila na úroven 17 a ?ekám na 10 narození, ale z ?eho se mi to bude rodit, to netuším :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-19, 12:40
Žofiro už ste spátky z veterina? Co Filip?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-19, 13:21
na vet jsem s ním byla, ale s tím, že jsem ho tam nechala a odpolednew si pro n?j pojedu.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-10-19, 18:52
Venku je psí po?así,
tu se nikdo nehlásí.
To je ale d?s,
že zrovinka dnes
chcíp´ na fóru pes.
:oP
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-10-19, 18:55
mirimko :o)))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-19, 19:34
AAle Mirim ty se n?jak nudíš! Hele nechceš n?kdy dojet? T?eba i p?es ob?d? Uva?íme pokecáme? Co ty na to?? Popijeme!! Doje?!!!!!! Bude sranda

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-19, 23:46
Zofizoo fr?í :o)))

jo já taky ?ekám na p?írustky, a místo toho mi jde jen do kopru návšt?vnost, chcípaj k?e?ci a mor?ata a st??ou sovy. Rekord p?ír?stk? mám 4 za den a to bylo p?ed tejdnem.

ale vyskytla se mi nová vychytávka:

jak vám tam chodí ty návšt?vníci, a jsou jako ty mali?ký ?erný postavi?ky, tak jedna z t?ch pidi?áre?ek byla oranžová - no a šlo na ní kliknout. no a on to pašerák bo co, co ode m? odkoupil všechny t?i kon? co jsem tam m?la za nejmí? dvojnásobek ceny. Tož jsem je st?elila, na waf nehledíce, a obratem ruky si koupila dva nové koníky, no a ješt? mi asi 40tis. zbylo :o))) tak koukejte po postavi?kách, jestli n?která neni oranžová!!! :o)

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-19, 23:46
jo, jdu poklikat. ale m? to leze tempem asi 1 klikanec za týden, tož houby.

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-19, 23:50
jééé, ?ervený pidilidi mi tam lezli taky, ale klikat na n? m? nenapadlo :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-19, 23:56
Zofi, já chci takýýý tu t?etí zon?????, b???? !!!! jenže neni lol! b????...

ješt? že mi už n?kolik m?síc? nefungujou smsky na mobilu, pá? jsem si slíbila, že reálný penízky do toho sypat nebudu...


nejdou ta zví?ata n?jak za?íkávat, aby mela mladý? ?ím víc srdí?ek jim narvu do klecí, tím mí? mladejch maj... grrr...

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-20, 00:02
musíš šet?it no :o)
já do toho prachy taky cpát nehodlám, hlavn? jsem už asi p?l roku s kreditem v mínusu, takže ani kdybych cht?la, tak nem?žu :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-20, 01:12
jinak teda Filip má u páte?e n?jaký výrustek, který utla?uje páte?, takže proto se takhle zhoršuje. na p?edchozím RTG bud výr?stek ješt? nebyl a nebo nebyl vid?t. takže na st?edu jsme ojednaný na operaci, kde to zkusí odstranit.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-20, 01:12
se to odeslalo 2x, že by se už kafrání kousalo?

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 20.10. v 01:19.
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-20, 09:17
Žofiro, budu Filípkovi moc držet palce! Kde ho budou operovat?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-20, 09:40
Tak jsem prodala dv? mor?ata za dev?t tác? dobrý ne???

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-20, 10:07
Zani hezkýýý, jdu hledat pidilidi oranžové :oD Snad taky n?co st?elím :) Jinak já po?ád návšt?vnost kol 300, dneska zase deštivo, takže taky prd, se p?ez tu 13náctku nedostanu.
a už mám asi 6 n?jakých klubák?m, co se nast?hovali k zebrám a antilopám :) Korát to jsou samí same?ci

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-20, 12:28
bré ráno :o)
Johanko, díky, jdeme do Ústí.

jinak ?ervený pidilid mi p?išel a koupil dva angorský králíky do konzorevy za skoro 10tác?. pršelo, návšt?vnost ranec klesla z víc jak 2000 na 800lidí. a WAF už mi neprodá ani krávu :o) tak si u nich asi budu muset šplhnout :o) za?ala jsem tím, že jsem jim prodala slepici, co se mi narodila :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 20.10. v 12:28.
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-20, 12:30
No a zas všem ?ervený pidilid p?ijde jenom m? né!!! Se na to fakt vyprdnu :o(

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-20, 13:19
když vydržíš, bude i ?ervený pidilid :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-20, 17:09
já dneska taky bez oranžová?k?. ale zato se mi zas trošku vyhoupla návšt?vnost, vyva?ila jsem asi 40 000, což se šiklo - kone?n? mam postavenýho toho burgera ?i co to je. a nakoupila jsem dv? hyeny - to jsou supr zví?áci, ty mám moc ráda :o)))

bych te? ješt? pot?ebovala pár takhle výnosných dní, abych se kone?n? dohrabala k té džungli. no ale na 18ku se hned tak nepohnu, dneska 5 mladých, to je sice rekord ale do 10ti fakt daleko. Tak p?eju hodn? oranžák? a vysokou návšt?vnost! jdu poklikat, už tak ze zvyku...

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-21, 10:38
brý den, tak jsem týden na ATB, který n?jak v?bec nezabíraj a je mi ješt? h?? než na za?átku. hned po ránu m? nasral Tonic, takže b?hal 5 minut, poschazoval a porozbíjel co se dalo, dostal po prdeli a let?l spátky do klece, pro dnešek si m?že nechat o výb?hu akorát tak zdát, na to nemám nerva. zachvilku jdu odvést Filipa na vet.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-21, 11:03
Jó žofi, to já kdybych m?la Draca zav?ít pokaždé, když n?co shodí/rozbije/sežvýká, tak je po?ád jen zav?enej v kleci. On totiž každý den n?co rozbije. Pokud se mu to nepoda?í, tak aspo? vysype na zem celé wc nebo urve kus lina. Jojo je to milá?ek.
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-10-21, 12:37
Ženský, já mám snad ty nejsvat?jší fretky na sv?t?!?! Když opomenu n?kdejší extempore s flaškou, ža což ale m?že manžel a ne fretky, tak už nic nezni?ili ani nepamatuju (krom toho kv?tiná?e, ale to byla moje chyba :-))... Pro zv?davce: jako svatební dar jsme dostali nádhernou asi metr a p?l velkou dracenu, kterou jsme teda umístili do ložnice, kam fretky smí jen pod dozorem. P?ijdem si jednou takhle ve?er dom? a že otev?em do ložnice, aby jsme tam pustili teplo z obejváku... Fretky lítali a zavírat se nám je necht?lo... ?íkám: milá?ku, máme tam tu kytku! láska moje vzal kytku a dal jí na dost vysokej no?ní stolek... ?íkám: stejn? by tu n?kdo m?l bejt a hlídat je, já jdu va?it... prej jojo... Po p?l hodin? jsem vešla do ložnice a myslela jsem že m? omejou... drahý m?j se válel v obejváku a nehlídal je a oni co provedli :-o no spíš co Basty provedl... On miluje PET lahve... já mám u postele (vlastn? u matrací, spíme jen na matracích) petku a v noci z ní piju... on jí vždycky povalí a za?ne do ní kousat... jenže v tom mu jí vždycky zabavim, jenže tentokrát jsem tam nebyla, tak kousal kousal až tam prokousl díru... shodou náhod byla samoz?ejm? plná... aby toho nebylo málo, tak taky samoz?ejm? hodil na koberci bobka... no když jsem tam vešla, tak tam byla pohroma... matrace mokrý, koberec totáln? mokrej a v tom rozválený ho*no... za?ala jsem je?et, samoz?ejm? na manžela, chudák Basty za nic nemohl, ten rozum nemá, Máka je m?l hlídat... No ale manžel když to vid?l, tak dostal záchvat smíchu... Taky bych se byla smála, kdybych to nemusela hodinu uklízet!!! Spali jsme s fretkama v obýváku na rozkládacim gau?i... :-D

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-21, 12:55
jo tak to my máme snad všechno zabezpe?ený... jen do koše ob?as kluci vlezou a sára nám pe?liv? ?istí odpad ve sprchá?i, když zapomeneme zav?ít tu zást?nu. no a díky nim za?íná p?ítelák chytat základní návyky - uklízí si boty do botníku a nehází špinavé prádlo na zem, nýbrž tam kam pat?í (prádlo, ne p?ítelák) Takže nás smrá?ata vedou k po?ádkumilovnosti :o)

jo jinak v zoo na m? vlítla WAF za ten kšeft s oranžovým pidilidem, prej mam mezi zam?stnanci práska?e co m? udal... tak dámy doufám že nedopadnete podobn?, když už jsem vám to poradila :o))))

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-10-21, 20:51
Ahojte...tak u nas je to s timhle taky docela v klidu...protoze jsem vsechno odklidila...draha matinka mi ted k svatku koupila konferencni stolek...kterej jsem nemela umyslne...kvuli zviratum...taky ze prvni co bylo...ze ho sli hned prozkoumat...takze jsem ho zastrcila pod pracovni stul a tim u me skoncil:)))...nechat tam totiz sklenicku nebo neco...byla by to pohroma...stul je jeste ke vsemu skleneny...:)...

...no ale jinak mi lezou pres postel a perinak do police...nejvice Ares...a on ma uchylku na ruzovou barvu...nevim jak fretky vidi...ale Ares pozna ze je to "ruzova"...miluje (nebo nenavidi) ruzoveho "mikimause" a ruzovyho kralika...po tech jde...a vzdycky kdyz se na ne dostane...tak je peklo mu je vzit...to syci a je do nich zakousnutej neskutecne...takze to prave nevim jestli je tak strasne miluje a nebo je "zabiji":))...

...kos mam na jedny skrince nahore...:)...je to jak pest na voko...kdyz nekdo prijde do kuchyne...ale co se da delat...a ted o vikendu dokonce muj tata ten kos nemohl najit:)))...jak automaticky koukal na klasicka mista odpadkovych kosu...tak mozna to neni tak hrozny:)...

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-21, 21:34
Tak jsem dneska kone?n? pustila frety do obývák?. To je radosti :o) Ka?a je devastátor, už mi shodila myšu, která se totál rozpadla a odpojila klávesnici :o) (myš spravená, klávesnice zapojená). Kv?tinky jsem odklidila z dosahu, tak aspo? cd a dvd jsou taky fajná hra?ka, že. Taky n?jaké papíry z poli?ek. No uvidíme v ?em budou pokra?ovat dále .

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-21, 21:47
Neboj prozkoumají úpln? všechno!! Jinak jak se cítíš? N?jaké nové poznatky k termínu porodu?? Že by jsme upravili sázky??

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-21, 21:53
Nového je , že výsledky st?ru vyšli pozitivn? na streptokoka, takže po porodu budem p?elé?ené s malou ob?.:o( Jinak je v po?ádku a váží 2940g :o)

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Aktuální stránka:112 z 113


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist