Aktuální stránka:103 z 113
Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-03, 11:51
Nazdárek :-)
V Mongolsku je krásn? slune?no a já sem uv?zn?ná v baráku! Ukopla sem si malí?ek...takže se do ni?eho neobuju.
Nevíte n?kdo co je dobré na ukopnutý malí?ek?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-10-03, 12:04
johanko urezat, jedine urezat :-D
dobre dopoledne....kureci hnaty i s bramborama v troube, snad se to brzy upece, abychom mohli vyrazit, chystame se do Nemecka nakoupit a pak k tchyni do Teplic....
venku je dneska krasne, neni totiz vedro :-D

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-03, 12:14
lidi, myslíte že všichni klokani sou sadisti? Nebo jen ti cestovatelé? Už vim, pro? neni klokan-cestovatel v Austrálii...odtud nejspíš sadistické klokany deportují :-)))
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-10-03, 12:16
Johanko to sis spletla.... to neni sado-klokan...to je sadlo klokan :D a to je rozdil :-)
hele co nejakej LED na to? at se to zimou scvrkne...ackoli, to si zase asi pletu jaaaa s inyyym :-DDDD

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-03, 12:23
Tak pokud mi usne dít? tak snad str?ím do trouby vep?ové a k tomu rýži a jestli ten malý...... neusne tak nedostane k ob?du nic. JInak ješt? chci n?co upéct, ale jak když tu ležím v ložnici a snažím se aby ta atomovka vedle mn? usla. Práce doma stojí. Ach jo už spala a po deseti minutách se vzbudila protože musela ??rat. Panebože za co mn? trestáš??

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-03, 12:35
klokouši...LED - nevim, žárovka by na tom asi nedržela :-))) Zvažuju mast Diclobene, nebo ocet na vytírání klece :-)))
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-10-03, 12:49
hele hele Johanko....nemas ty to nejak casto? :-)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-02-23, 14:26
A ukopnutý malí?ek na nohe od vstávania z postele ste už videli? Ja áno - vlastný. Do sádry sa to da? nedá, bolí to jak ?ert, do ni?oho sa tri týždne neobujete, do práce nedopajdáte. Proste zážitok. Šikovnos? - neopúš?aj ma :-)

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-03, 13:31
klokouši, jestli dob?e po?ítám, tak za posledních 6 let pouze po ?tvrté...tož nevim jestli je to ?asto :-))))
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-03, 21:14
Johano, jsem lepší. Já jsem si p?erazila malí?ek na Tenerife v mo?i p?esn? o tu skálu, o kterou drbnul svou lo? sám veliký Kryštof Kolumbus. P?i odlivu je špi?ka té skalky vid?t. Nechávají jí tam práv? proto, že sám veliký lodivod ... Prý jsem nebyla sama, kdo tam drbnul, ale já jsem na druhý den m?la vyjednaný výstup na Teide. To se musí za 50 euro žádat o povolení v Santa Cruz, oni požádají o souhlas v Madridu a pokud dostanou kladnou odpov??, zaplatíš 20 euro a m?žeš s pr?vodcem stoupat. Je to nádherné, v p?t ráno za?íná výstup a lezeš po?ád v podstat? po ?ty?ech do kopce po lávové suti zhruba 10 hodin.Dol? pak jedeš lanovkou na?isto umo?ená, ale je to nádhera božská - lezla jsem s tím malí?kem nalepeným k ostatním prst?m,nohu zast?íkanou elmetacinem. Ten si kup, d?lá zázraky. Nelé?í, ale bolí to mí?.
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-03, 21:26
jé Erin, díky, ten Elmetacin mn? nenapadl, mám ho doma.

Jo a ten výstup a zážitek ti závidím, i když s p?eraženym malí?kem to asi nebylo to pravé o?echové.
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-04, 04:37
bré ráno :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-04, 09:15
Dobré ráno. Hele holky nevíte co m?že znametak trocha krve ve stolici psa? Jde spíš o krvavý hlen. Jinak pes žere, b?há prost? je v pohod?. Dám mu dietu a uvidím do zítra.

Králík si hopská v obýváku, mor?e taky. P?jdu ješt? pustit do pokoje fretky a já budu hopskat po strop?!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-04, 09:45
ta myska co jsem nasel venku zmrzacenou prezila a porodila 4mimi sice vidi jen na 1ocko ale je cila a ma se k zivotu..:) tet se stara o mimi:)

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-04, 09:58
Ráne?ko :-)) Krásné slune?né, haxna bolí a je oteklá...zas budu tr?et doma....grrrrrr.

Adelaido, krev ve stolici psa....asi stejn? jako u fretky, ?iže cokoli a nic dobrého.
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-04, 10:06
v cera jsem bil se podivat na moji holcicku krane roste a tlosne:) ve4mesicu ma us 650g:-) za tden si ji asi zas na viket vemu domu:)je moc nadherna

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-04, 10:08
Tak asi vím p?í?inu - psiska mi doma hryžou d?ev?nou branku takže jestli mu to d?evo tam ned?lá maras. Uvidím co bude dneska když tak zítra zajdem k vetovi. Ješt? mu zkusím dát kyselé zelí, to prý obaluje bordel ve st?evech a líp se vylou?í.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-04, 10:11
Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-04, 10:06
v cera jsem bil se podivat na moji holcicku krane roste a tlosne:) ve4mesicu ma us 650g:-) za tden si ji asi zas na viket vemu domu:)je moc nadherna

Tomas: jestli zas za?neš spekulovat s fretkama, tak ti garantuju, že ti bude o moooooc hú? jako te?!

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-04, 10:15
ja fretku us mit nemuzu ale maj 1u kamose je s jeho fretkou abi nebila sama aa ja ji nastevuju a pucuju

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-04, 10:58
Hezké dobré ránko :o) V?erejšek jsem celý prospala, nic jsem nestihla, chjo. Tak dneska, když je venku tak nádhern?, snad kone?n? uklidím a i na zahradu se vrhnu, už mám týden hozený bazém na plot? abych ho umyla a mohl se zbalit a n?jak se k tomu nemám :-)
Johanko: cítím s tebou, jsem si malí?ek ukopla tak 3 m?síce zp?t o naší šutrovou dlažbu co máme p?ed krbem, jela jsem na pohotovost, chodit jsem nemohla, stejn? jsem v?d?la, že mis tím nic neud?lají, protože jak už jsi ?ekla se to nesádruje, ale Míša prost? musel (co kdyby to ublížilo malé, že :o))
Zuzi: zelí je super to z pytlíku, brácha tak 2x dostal z jejich psa špejli od nanuku (celou) a vyšla taky celá.
Jó a v travíku jsem už p?ed Míšou a doháním Honzu :o)))
PS: klik klik ranní cvik :-)

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-04, 12:22
JAk to d?láš???? Mn? dneska ráno n?kdo vyplenil vesnici ach jo! Takže znova stavím vojsko. To zelí jdu odpoledne koupit. ?ekám až se znova vykaká abych v?d?la jak je na tom.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-04, 12:31
Zuzi já po?ád plením, tak 10-12 výprav za den :o)) Pokaždé mi donesou tak 700surek, tak zvednu pole, nebo n?co postavím, zatím na m? zauto?il jen ten jeden, co si odnesl krysu :o)) Já jsem ta zlá co je chudáky šikanuje i 3x denn? jedny a ty samé, n?které jsem asi zni?ila, protože už jim asi 3dny nerostou obyvatelé, tak si tam chodím pro surky :))) A ješt? jednou za dva dny pošlu tak 1000 surovin Míšovi, protože to nemám kam dát. Jo a ve?er je pro p?ípad, že by m? n?kdo napadl, tak vojáky posílám tak na 3hodinové výpravy, další t?i se vracejí, takže ve vesnici nemám nic, a už týden jsem se ztrátou jen dvou vojáku na cca 60 výprav :-) Te? jich mám už 18


[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-04, 12:53
Nona, dík za ú?ast :-)
A kdyby se poda?ilo ješt? n?komu ukopnout si malí?ek, tak zatim ze všeho na to nejlíp "funguje" tem Elmetacin, jak poradila Erin...když se to tim st?íká, tak to bolo o dost mí?.
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-04, 16:37
p?eji krásný den dámy!

tak jsme zpátky z moravy - svíca supr, asi 70 mladých lidí, kapela a spousta litr? slivovice, guláše, piva a vína...

mno já i p?ítel jsme vyma?kaní jak citroni, po takové akci?ce a spaní v aut? pak skoro 500km cesty dom?, fretky nat?šené nám ská?ou i po hlav? - jenže kdo by jim tu radost zazlíval, když nás tak milujou, no ne? :o)

klik p?tiletka dnešního dne poctiv? spln?na všem, ale u m? zas nic nep?ibylo, chjo, asi je to fakt rozbitý.... a nic se mi nerodí, tak jen tak ?ekám až našet?ím na tu pitomou savanu... m? to p?estává bavit, fakt - nem?žu v tom nic d?lat!

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-04, 18:51
LIDI PROSÍM PROBU?TE SE!!!!! STAV ÚTULKU K DNEŠNÍMU DNI 10 SLOVY DESET FRETEK!!!! PROSÍM KOUKN?TE SE DO NABÍDKY, T?EBA ZROVNA N?KTEROU Z NICH NUTN? POT?EBUJETE!!!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-04, 21:54
no jo, já bych jich pot?ebovala.... jenže už takhle máme o jednoho mé?u fre?ulína víc, než kolik by p?ítel cht?l... chjo.

jo a - už vím, že se mi nena?ítají kliknutí do zoo. od pátku nic. a jen dneska vím o minimáln? 3 klikancích, které se kamsi vytratily. chjo, hry co jsou t?žký a k tomu takhle zlobí bojkotováním hrá?? mi lezou na nervy

Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-05, 10:23
Holky, kdo koupí p?lky fretek? 2 p?lky grošovaného šampan?, 2 p?lky tcho?e, 2 p?lky ?okolády a 2 p?lky st?íbrné? Levn?, dle výb?ru možno složit i velmi atraktivní kousek (nap?. p?ední kus ?okolády a zadní kus šampa?).
PS: psychicky jsem nevydržela jejich lotroviny.
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-05, 10:43
Hani nevyhrožuj!! ALe beru hlavu damiána a zadek Draca!! Kolik za to budeš chtít?

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-05, 10:55
Zuzi, zadek Draca nedoporu?uju, jelikož jeho zadek absolutn? neumí používat wc, tak co t?eba zadek Dixie? Ta jde vždycky spolehliv?. No a cena, "za náklady", což je dneska:
rozkousaná jedna bota,
rozžvýkané dvd (5ks),
urvaný trs provázk? ze záclony (asi 10 cm), rozžvýkaný ovlada? (1ks),
požvýkaný drát od PC (1ks),
rozlitý ?aj na poslední díl Harryho Pottera (1ks/ 799,-),
pochcané ru?níky (2ks),
roztrhaný polštá? (1ks).
A to vstávali kolem p?l deváté. Tak jsem jim ?ekla "ajlavju", zav?ela jsem za tím bordelem dve?e a dala jsem si v kuchyni nohy na st?l.
Avatar

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-10-05, 11:48
hanulku to ti nezavidim a obdivuju pevny nervy :-D
a ja si stezuju, ze mi nela 1x denne udela bobek do kuchyne (dat wc tam nemuzu, otviram tam spajzku) a ze si nosi okurku k nam do skrine do veci :-D
dneska cely dopoledne usmrkava , kycha, tak jsem se obavalaa, ze na ni vlezla ryma...a ten pitomec noroval nekoliklrat v zachode, prach z hajzliku az v usich, v nosu, no magor :-D takze to vypada, ze ryma je z toho...snad ji to prejde...pako jedno chlupaty :-D

Re: Kafrání XIII a zase jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-10-05, 12:01
Klokane, takhle jsem jednou let?la s akutn? nemocnou kýchající fretkou, co jsem ji m?la na hlídání, na veterinu. Tam na n?m nic neshledali- našt?stí mu tím pádem nenaordinovali žádnou lé?bu. Já si až potom všimla, že se v periodických intervalech zano?uje do záchodku š?upnout si steliva. :-)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Silva dne 05.10. v 12:01.
Avatar

Aktuální stránka:103 z 113


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist