Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-02, 00:40
hmmm, tak já než to zas napsala... tak tu p?ibylo.
no tak po takové zkušenosti se ti nedivím, že k n?mu nechceš jít, nebo spíš se divím, že k n?mu dál chodíš?? já bych teda už nechodila, po takovém zážitku.... :o(

a jestli ostatní t? "vyhazujou"...
zlatej most!!
tak snad to holka n?jak zvládne :o)

jo zkoušelas ty hillsky?

a jak je velkej žaludek, netuším, ale natáhnout se dá každopádn? HODN?, jestli ti takovej údaj pom?že :o)

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-02, 12:20
No Casiopea jí už vcelku dob?e - Pro Hills jsem ješt? nebyla. Nevím kdo,ale n?kdo mi má poslat n?jaký vzorek pro rekonvalescenty - takže na posílení a p?ibrání. Tímto tomu ?lov?ku d?kuju!! Casii se dneska dokonce zvedla a šla se podívat co to kolem její boudi?ky d?lám. Nemá snahu mn? už zabít, ale po?ád na mn? sy?í a kouše.

Další info - p?ed chvílí jsem si dovezla z útulku same?ka šampan?. Má tak 4 m?síce. Nebyl venku dýl než pár dní. Je v dobrém stavu. P?kn? veliký klu?ík. Nalezený v Ostrav? - Porub?! Nechybí n?komu???

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: raki (IP)
Datum: 2009-07-02, 15:11
Ty se teda opravdu nenudíš :)

To je fajn, že už papá. Tu instantní kaši pro rekonvalescenty jsem posílala v?era ve?er, takže zítra bys ji tam snad m?la mít.
Avatar

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-02, 19:29
D?kuji RAki Pavla mi psala kdo to posílá, ale mn? se zrovna necht?lo koukat do SZ. TAk se omlouvám, že jsem t? nejmenovala. Dneska jsme hol?i?ku vytáhli a nechala se i pohladit, ale i podle dalších fretka?ek má to b?íško nafouknuté. Tak nevím. Vulvi?ka hadrovatá, ale nesplaskává. Tak nevím. Jinak Quido ten nový same?ek je mazel jako blázen. Zvyklý na fretky, nekousavý, prost? zlato.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-05, 08:21






Jak se koukám tak na fotce vypadá docela veliká, ale ve skute?nosti je to drobe?ek.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-05, 11:10
?o zrovna jsem to cht?la ?íct - že to není takovej drobek... :o)
a zvláš? na tý poslední fotce má úžasnou barvu... :o) ale to je asi taky optický klam, je to klasická tcho?ka, ne?

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-05, 12:38
Jo jo klasická tcho?ena jen strašn? zažloutlá. Smrdí jak sto skunk?,a le do koupání se ješt? poušt?t nebudu. Na té poslední fotce jde vid?t jak jí lezou ky?le a jaké má velké b?íško. Jinak baští i kaká p?kn?. Po?ád je dost zlá, sy?í a úto?í i p?es klec. Mám ji te? doma - nejd?ív byla na zahrad?, jenže tam jí nem?žu v?novat dostate?nou pé?i - podávám krmení co dv? hodiny a to bych lítala po?ád dom? a na zahradu. Tak jsem ji rad?ji dala dom?.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-05, 17:21
adel takovej dotaz. Co to je za rukavici? Respektive mi zatím nenašli žádnou, kterou by Tereza neprokousla :-( Tak jestli je tahle n?jaká doporu?itelná.
Btw: mám doma taky ješt? rekonvalescen?ní instatní kaši?ku od RC, tak kdyby jsi ji upot?ebila, sta?í poslat SZ a hned v úterý ji odešlu :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-05, 21:27
D?kuju za nabídku tu rekonvalescen?ní kaši sem už koupila. Tak d?kuju za nabídku :-) Jinak ta rukavice je originál policejní a zatím ji nikdo neprokousl. :-)))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-07-05, 23:38
Adelaido, možná se u vás dá koupit u veta nebo v lékárn? pasta REKONVALESCENT. Poradila mi to Lee jako poopera?ní na vylepšení a velice p?kn? to zabralo.Dávkovala jsem to jako pro p?l ko?ky.
Avatar

Re: Další útulek pro fretky
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-06, 07:25
Erin já už do ní rvu tu kaši rekonvalescent a konzervu a/d tak myslím, že už do ní víc rvát nebudu. Pot?ebuju aby mi za?ala jíst granule. JInak se nehnu z místa. A taky jsem jí to krmení trochu omezila, kv?li r?stu toho b?icha. Takže granule má nonstop - polité lososovým olejem, kaši dostává dvakrát denn? a konzervu t?ikrát denn? a víc ani ?uk.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist