Aktuální stránka:3 z 69
Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-12-02, 12:28
A já myslela, že je to schváln?, abychom to m?li dlouhýýýýý... (nebo že by pro ty , co maj dlouhý vedení...?) :-))
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-03, 01:53
:o) No já si taky ?íkala, že je to sice padlý a fakt jsem to celý ne?etla, jakmile to za?alo stejn?, tak jsem to zhodnotila, a usoudila, že a? divný, asi to byl n?jaký zám?r. Možná to m?lo být dlouhý, nebo padly. ;o)
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2004-12-03, 11:32
Oso:Super

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: So?a (IP)
Datum: 2004-12-03, 14:59
Zvoní mobil v posilovn?, zvedne jej funící muž: "Prosím." "Ahoj milá?ku,
jseš v posilovn?? "ptá se žena. "Ano jsem, co pot?ebuješ" odpoví muž
otráveným hlasem. "Tak to je fajn. Já jsem ti jen cht?la ?íct, že ten
kožich jak stál 150 tisíc, tak ho slevnili na 80. Že si ho m?žu koupit?",
škemrá žena. "Ale jo." "Ty jsi hodný. A víš jak jsme cht?li jet na ty Seychely
a zdálo se nám to za p?l milionu drahé? Tak oni to slevnily jen na 400tisíc.
Co ?íkáš, nemám to vzít?" "Dob?e, ale jen s plnou penzí," zamumlá muž.
"Jo to já za?ídím. A když máš takovou dobrou náladu, tak stojím zrovna
p?ed autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na to S-klasse
za 3miliony, tak si p?edstav, že oni ho slevnili na dva miliony. Nemám ho
zrovna zaplatit?" "Ale jo, ale jen st?íbrnou metalízu," ?ekne muž docela
otráven?. "Jo, jo, oni to zrovna ve st?íbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes
tak zlatý! Tak ?au," zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil. Muž
v posilovn? také a se zvednutým telefonem nad hlavou zak?i?í: "Chlapi,
nevíte ?í je to mobil?"


Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-03, 15:03
To So?a:

tak ten je fakt dobrý :o)

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-12-07, 15:41
neco pro pobaveni :o)

Zákazník:"Prosil bych toaletní papír." Prodava?:"Zeptejte se za týden." Zákazník:"Bohužel, tak dlouho ?ekat nem?žu."

Pán v restauraci volá ?íšníka:"Ten salát m?l být pro dv? osoby, že." -"Samoz?ejm? pane." -"Tak pro? je v n?m jen jedna housenka ?"

Na recepci si st?žuje roz?ilený host: "Na chodb? se na mn? tla?il host z pokoje ?íslo 215. Asi n?jaký teplouš nebo co..." "A pro? jste p?ed ním neutekl?" "Haa, to nešlo. V týhle úzké sukni..."

Sedí d?de?ek s babi?kou u stolu a babi?ka ?íká: "D?de?ku, mn? je dneska tak teplo u srdce." D?de?ek odv?tí: "Bodej? by ti nebylo teplo, když máš levou kozu v polívce."

Blondýnka se vrátí ne?ekan? dom? a najde svého muže s jinou v posteli. Okamžit? se vrhne do zásuvky pro pistoli a namí?í si ji na hlavu. Muž vylítne z postele a k?i?í: Prosím ned?lej to !!! ....... Ty ml? taky na tebe p?ijde ?ada !!

vite proc si blondyna leje do pocitace vodu?aby mohla surfovat "po internetu".

Dve blondynky stoji na nastupisti. Jedna se pta pruvodci: Doveze me tento vlak do Prahy? Ne. odpovi pruvodci. A me? ozve se druha ...

Potká brunetka blondýnku. Brunetka ?íká p?edstav si dneska když vypli tu eletriku tak sem byla 1 hodinu ve výtahu. Blondýnka na to: To ješt? nemáš na m?, já musela 1 hodinu stát na eskalátoru.

Z prázdninové cesty: "Nemáš pocit, že jsme zabloudili?" ptá se žena manžela, který ?ídí. "Pro? myslíš?" "Mám dojem, že toho psa jsme p?ejeli už p?ed p?l hodinou."

Na louce stojí trabant a p?ichází k n?mu ?idi?. Nasedne, nastartuje a rozjede. Opodál stojí zem?delec a celé to sleduje. Trabant za?ne zb?silou rychlostí jezdit dokola. Po chvíli to zem?delec nevydrží a jde se zeptat co se stalo. ?idi? trabantu jenom stáhne okénko a odpovídá mu: "P?isk?ípnul jsem si pampelišku do dve?i a nejde utrhnout tak ji musím ukroutit."

P?íjde takhle želvi?ka p?ed strom, povzdychne si a za?ne se na strom drápat. Leze,leze až vyleze do koruny, tam roztáhne tlapi?ky a sko?í. Dole se rozplácne. Po chvíli se probere, oklepe se, znovu jde ke stromu, povzdychne si a za?ne lézt. Leze, leze a když je v korun?, roztáhne znovu tlapi?ky a sko?í dolu. Dole se rozplácne. A tak to pokra?uje stále dál a dál. Vedle na strom? se baví dva ptáci a jeden z nich ?íká: "Ty, hele, nem?li bychom ji ?íct, že je adoptovaná?"

Tak jsem jednou okukoval,
velkou díru p?ed domem,
a já V?L si pozor nedal,
...zalili m? betonem.
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-12-09, 10:04
>> [www.flashfun.cz]
> >> > >> [www.flashfun.cz]
> >> > >> [www.flashfun.cz]
> >> > >> [www.flashfun.cz]
> >> > >> [www.flashfun.cz]
> >> > >> [www.flashfun.cz]
> >> > >> [www.flashfun.cz]
> >> > >> [www.flashfun.cz]
> >> > >> [www.flashfun.cz]
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-09, 11:54
to je dobrý :-)

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2004-12-09, 12:29
Super.

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-09, 12:48

MUŽ A ŽENA VE SPRŠE


Následující text lze ozna?it za recesisticko-psychologickou studii, nicmén?...

JAK SE SPRCHUJE ŽENA
Svlékne se a svršky hodí do koše na prádlo, p?edtím je rozt?ídí podle barev. Do sprchy jde oble?ena v dlouhém županu. Pokud se cestou potká s "mužem svých sn?", z?ervená a do koupelny dob?hne.
Zkontroluje si postavu v zrcadle a v duchu si post?žuje, jak zase p?ibrala. Vleze do sprchy a nejprve si obli?ej ot?e žínkou. Jednu speciální houbu neboli lufu má na t?lo, další na nohy. Na paty použije pemzu. Hlavu si umyje nejnov?jším rostlinným šamponem z televizní reklamy, který zaru?en? obsahuje osmdesát t?i vitamín?. Na vlasy si žena pak nanese regenera?ní kondicionér a nechá ho alespo? patnáct minut p?sobit. B?hem té doby si dobrých deset minut myje obli?ej broskvovým peelingem. Kondicionér si z vlas? smývá nejmén? deset minut. Chce mít jistotu, že je všechen pry?. Oholí si podpaží a celé nohy, okolí bikin se rozhodne po chvíli usilovného p?emýšlení nechat odstranit voskem. Hystericky za?ve, když n?kdo spláchne o patro výš záchod, a ve sprše se sníží tlak. Ješt? jednou se osprchuje a následn? pe?liv? set?e orosené st?ny sprchy žínkou.
Nakonec sprchu vyst?íká savem proti plísni. Ut?e se ru?níkem a zkontroluje si k?ži po celém t?le. Dalších dvacet minut jí trvá, než si ost?íhá nehty. Do ložnice se vrací v županu a s ru?níkem omotaným kolem hlavy. Potká-li cestou p?ítele, z?ervená studem a zrychlí. Následující p?l hodiny se bude oblékat.

JAK SE SPRCHUJE MUŽ
Svlékne se už v ložnici a nechá své v?ci rozházené na zemi u postele. Do koupelny jde nahý. Potká-li cestou svoji p?ítelkyni, vybafne na ni a zamává svým "mackem". Podívá se na sebe do zrcadla, zatne biceps, zkontroluje velikost penisu a poškrábe se v rozkroku.
Teprve pak vleze do sprchy. Nezabývá se tím, že by hledal žínku. Stejn? ji nepoužije. Sta?í mýdlo, je-li zrovna k dispozici. Umyje si nohy. Umyje si rozkrok. Umyje si podpaždí. P?itom se vymo?í do odpadu. Taky si nahlas uleví, aby v?d?l, jak to ve sprše zní a ozv?n? se zasm?je. Našampónuje si vlasy, vytvaruje ú?es panká?e, odhrne záv?s a pohlédne na sebe do zrcadla. P?i té p?íležitosti si zopakuje grimasy, které d?lal na d?v?ata už v základní škole. Nakonec si vlasy lehce spláchne. Když vyleze ze sprchy, zjistí, že na podlaze je spousta vody, protože zapomn?l zahrnout záv?s. S myšlenkou, že to d?íve ?i pozd?ji uschne, se zb?žn? ut?e, mokrý ru?ník pak p?ehodí p?es ty?ku záv?su. Ješt? než vyjde z koupelny, kde nechá svítit sv?tlo, pohlédne na sebe do zrcadla, zatne svaly a zkontroluje velikost penisu. Potká-li svoji p?ítelkyni cestou do ložnice, odhrne si ru?ník a pochlubí se, jak je "vo?avý". Za necelé dv? minuty je oble?ený a p?ipraven na všechno. I na to, aby se zase svlékl a mohl se milovat ve sprše.


Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-12-23, 11:06
neco vanocniho, i kdyz mozna to do vtipku ani tak nepatri:

Návod jak balit darek pro majitele dvou fretek

Vánoce se blíží, mnozí z nás už mají nakoupeno mnoho dárk? pro své blízké. T?m z vás, kte?í máte doma ?ty?nohého milá?ka, se ur?it? bude hodit následující návod, jak p?i balení dáre?ku postupovat.

1. dáre?ky, krabice, papíry, lepicí pásku a podobn? rozložíme uprost?ed obýváku
2. mladší fretce vezneme lepicí pásku
3. starší fretce vyndáme z tlamy n?žky
4. otev?eme krabici
5. vyndáme mladší fretku z krabice
6. vytáhneme lepicí pásku z huby starší fretky
7. mladší fretce vezmeme n?žky
8. otev?eme krabici
9. vezmeme dáre?ek ze zub? starší fretky
10. po vyjmutí mladší fretky z krabice tam znovu vložíme dáre?ek
11. vytáhneme starší fretce z papule n?žky a sedneme si na n?
12. vyndáme mladší fretku z krabice a zav?eme víko
13. starší fretce vezmeme lepicí pásku
14. odmotáme papír
15. dáme mladší fretku pry? od krabice
16. ust?ihneme papír, opatrn?, abychom neust?ihli mladší fretce nohu nebo ?umák, který tam strká ve snaze "pomáhat"
17. necháme mladší fretku trhat zbylý papír
18. dáme mladší fretku pry? od krabice
19. obalíme papír okolo krabice
20. dáme mladší fretku pry? od krabice a vyndáme jí z tlamy balicí papír
21. p?ikážeme starší fretce hlídat lepicí pásku, aby nám ji p?estala krást mladší fretka
22. vezmeme mladší fretce n?žky
23. vezmeme pásku, kterou drží starší fretka
24. zalepíme jeden okraj, p?ed tím, než sebereme starší fretce n?žky a dokud na nich zase nesedíme
25. odeženeme mladší fretku, které se nám snaží ukradnout pásku, a zalepíme druhý okraj
26. sebereme starší fretce mašli
27. utíkáme za mladší fretkou a sebereme jí roli papíru, kterou ukradla
28. sebereme starší fretce n?žky, které ukradla, když jsme vstali
29. dáme starší fretce podržet tužku, aby nám p?estala olizovat (kousat) ruku
30. dáme mladší fretku pry? od dáre?ku a rychle p?itla?íme pásku, aby držela na papí?e
31. sebereme mladší fretce ožužlanou mašli a p?ilepíme ji na papír páskou, protože lepidlo na mašli už nelepí
32. sebereme starší fretce tužku, napíšeme na dáre?ek adresáta, d?ív než nám tužku ukradne mladší fretka
33. vezmeme dáre?ek d?ív, než ho mladší fretka otev?e, a položíme ho pry?
34. uklidíme nepo?ádek, který ob? fretky ud?laly, když bojovaly o zbytek balicího papíru
35. odložíme zbytek balicího papíru a nezapomeneme pochválit fretkouny, jak nám p?kn? pomohli


Veselé Vánoce !!!
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-23, 11:15
To pet: ;oD Fakt dobrý návod. :o)
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-23, 11:33
:-))))))))) Oh jak ze zivota...
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-23, 11:51
36. sebereme ob? fretky naráz jedním cíleným chmatem za ocasy a po hlav? pono?íme do p?edem p?ipraveného kýble s vodou. Následných 58 vte?in kdy se fretky hrabou ven a utíkají se vysušit lze využít k zabalení všech 30-ti zbývajících dárk? (dohromady do jednoho papíru neb na každý zvláš? už papír dávno nemáme...).

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-23, 12:01
:-)))))) Koukam, ze Pavel je vylozene praktik.
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-23, 12:04
A nebo tyran malejch zví?átek :-)))
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-12-23, 13:03
jojo, je to tyran, ja bych vzivote nechytla tchora za ocasek
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-12-23, 19:41
Tak sme sa s Robym dobre pobavili ako uz dlho nie...ale vazne je to ako zo zivota.
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-23, 20:19
Pet: te? jsem to musel absolovovat naživo - p?esn? jak si popsala ... 2 tcho?i a nová drahá role váno?ního papíru, dárky co nejdou pokrýt papírovou vrstvou i když se jeden na hlavu staví (lampa z kusu kamene...) a lepenka která se slepí výlu?n? sama k sob?, na papír už ne a pokud ano tak pouze tam kde nemá a už nikdy z tama nejde dol? ... grrrrrr!!! V téhle situaci je nošení tcho?? za ocasy procházka jarní zahradou... Pro? jen já musím bejt na to balení tak nešikovnej a ty tvary t?ch dárk? tak neskute?n?, ale neskute?n? negeometricky k?ivý!!! Zkuste do papíru zabalit kouli, kus šutru a m?kkou krabi?ku co se p?i pokusu o slepení prohýbá a uhýbá ...

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2004-12-24, 01:22
Ahoj. Nedávno jsem jeden o fretkách ?etla. Vlastn? dva, ale nejsem si jistá, že si je pamatuju upln? p?esn?. Ani nevím kde jsem je ?etla.

Ptá se jeden pes druhého: "Co je to vlastn? ta fretka?" Druhý odpovídá: "To je ta ko?ka co umí karate!"

Ptá se sousedka: "Na co máte zrovna takové zví?e?" "Aby nás zbavilo otravných soused?!"

Tak to je vše co znám. Doufám, že se vám budou aspo? trošku líbit. V tom prvním poznávám našeho Ferdu.

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2004-12-24, 01:36
To Iv?a - super!

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-24, 15:54
To Iv?a: :o) To je jednoduché, ty vtipy jsou z mých stránek ;o)
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2004-12-26, 00:32
jordi: Doufám, že ti to nevadí, ale málokdy se mi n?jaký vtip líbí natolik, abych si ho zapamatovala a tyhle jsou super. ASPO? JSI M? ZBAVIL(A) TOHO BROUKA CO MI VRTAL V HLAV?. Nemohla jsem si vzpomenou, kde jsem to ?etla. Samoz?ejm? nejsou upln? stejný jako originály. :o) Tak zatím..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 26.12. v 00:38.

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-26, 01:18
To Iv?a: Kdyby m? to extrém? vadilo, tak budu sy?et ;o) jako tcho?. :o)
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2004-12-26, 11:43
Ten náš, když ho hodn? urazíme (opravdu hodn?) tak je ochoten nám ukázat, že je opravdu tcho?. Ale tak moc jsme ho urazili zatím jen jednou... Te? zrovna tu pobíhá s hra?kama a ?ádí jak tajfun. :o)

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-27, 13:09
Ko?ka co umí karate to je dobrý ....

Pan docent ptá medik?:
"Jak se ?íká muži co chce, ale nem?že?" fšichni sborem: "Imponent."
"Mno a jak se ?íká muži který m?že, ale nechce?".
Ticho ...
až v zadní lavici jedne studentka za?ne k?i?et: "Hajzl, hajzl, hnusnej hajzl to je.".

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2004-12-27, 13:31
Ahoj. Jednu starou (trošku zkrácenou) klasiku:
Na léka?ském seminá?i ?íká p?ednášející poslucha??m: "U každého léka?e je velmi d?ležitý pozorovací talent, Jak vidíte zde v kádince mám mo?." Pono?í do kádinky prst a olízne ho. Vyzve poslucha?e aby to po n?m opakovali a pošle kádinku po ?adách. Po velkém váhání to všichni znechucen? zopakují. Když se kádinka vrátí zp?t k n?mu, povídá: "kdyby byl váš pozorovací talent dobrý všimli byste si, že jsem do kádinky pono?il ukazová?ek a olízl prost?ední?ek!"

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2004-12-27, 14:03
Super.

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-30, 10:31
Nevím možná už jsem se ptal, takže se p?edem omlouvám ...

Víte jaký je rozdíl mezi OO (WC, záchodem) a obývákem ....???????

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-12-30, 11:01
OsO: Ke? poviem, že neviem - ur?ite to bude chyták, a vyjdem z toho ako blbec. Takže: NEVIEM :-)
Avatar

Aktuální stránka:3 z 69


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist