Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-11-27, 00:06
On dospívá a je puber?ák.....zkouší co vydržíš. Po první ?íji ho m?žeš dát vykastrovat a m?l by se snad celkov? uklidnit.
Te? vydrž .... uho? ho ( hodn? to te? pot?ebuje ), vychovávej k ?istot? a mazli. Pokud kousne, tak za trest dát na chvíli do klece. POkud si s ním hraješ a chce kousat, tak zatnout p?st. Hlavn? se nebát!!!!!!!!!
Jak p?íjde do ?íje, tak ješt? za?ne zna?kovat a smrd?t :-), ale ?ti stránky a vydrž! Hlavn? se ho neboj a hrej si s ním a poušt?j co nejvíc...

...
Zaslán uživatelem/kou: Baruska (IP)
Datum: 2008-11-27, 12:02
A boji se vase fretky vody??? Ten muj uplne pisti. Koupu ho 1x tydne prej vic bych nemela co je na tom pravdy???

Re: ...
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2008-11-27, 12:08
A pro? ho tak ?asto koupeš?
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-27, 12:18
Baruško taky si myslím, že je zbyte?né ho koupat tak ?asto. Dokud jsme chodili ven tak jsem koupala tak co 3 týdny až jednou za m?síc. Te? jsem nekoupala no snad t?i m?síce a vím, že n?kdo koupe i jednou za p?l roku. Moje fretky se každá koupou jinak : samec ve stojaté vod? - napustím vanu a on se ?abrá, ale holky musím mýt pod tekoucí vodou, ale nesmí to být sprcha, takže normáln? pod kohoutkem, jinak nedrží. Myslím, že ?astým koupáním m?žeš ublížit pokožce.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-11-27, 12:19
Jo..to jsme my..my fakt koupeme jednou za p?l roku, kluci z toho mají d?sivý trauma, tak je nechci stresovat....
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-11-27, 13:25
a hlavn? musíš dát dostate?n? teplou vodu (ale ne zas horkou, jen hodn? teplou).
moji kluci se nekoupou rádi, ale VYDRŽÍ to (když je udržím ve van?), koupu taky tak jednou za p?l roku, v?tšinou po p?elínání, abych je zbavila co nejvíc padajících chlup?.

jinak fretka piští ve stavu krajní nouze, strachu, bolesti.

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-27, 13:34
moje fretky snáší koupání v pohod?, ale koupu je taky tak 1-2x do roka a to mám 2 albíny a jednu sv?tlou pandici :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-11-27, 13:41
Tak já koupu ?ast?ji.... sprchu ve sprchá?i snáší jen na pití. Od vany jsem upustila. Koupu malou pod kohoutkem v umyvadle a drží. Tak 2x za m?síc ji spláchnu, když mi smrdí... zadek ji myji ?ast?ji. Jak zapuší, tak op?t pod kohoutkem a tekut.mýdlem. Drží a už ?eká. Jinak jak se n?kdo z nás koupe, tak o?umuje a naskakuje. N?kdy hlídá a leží v koupeln?.... pokud naskakuje, tak si ji vezmu do vany a b?há mi po van?.....

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-11-27, 13:44
jo, zapušenej zadek taky meju hned, to se nedá ?ekat... :o) ale jen ten zade?ek, nenamá?ím tcho?e celého.

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-27, 13:58
Nokdyž zapuší naše Enya je t?eba umýt celé záda :-) Našt?stí už nepuší od té doby co se u nás zabydlela

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: ...
Zaslán uživatelem/kou: Baruska (IP)
Datum: 2008-11-28, 13:33
Jeeeeje ja sem ale tele. No zacatecnik a to jsem si myslela ze toho mam o tom mem medvidkovi vsechno zjistene a prectene

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-28, 14:52
my též koupeme 1-2x do roka. Holky koupání bytostn? nesnáší a jen co vlezou do koupelny, nohy roztažené, v o?ích hrozný výraz.. :-/

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: hermina (IP)
Datum: 2008-11-29, 09:36
Ahojte, cht?la jsem se zeptat. Myslíte, že m?že fretkám n?jak vadit, nebo uškodit Olynth do zásuvky? Máme 2-pokojový byt, ale mezi pokoji nemáme dve?e, takže nem?žeme nijak zabránit tomu, aby ho dýchaly.

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-29, 12:48
?ešila jsem stejný problém s Rejdem a dalšíma t?ma protikomá?íma hnusama. Nevíte jestli to škodí?

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-29, 12:55
S Olynthem skušenosti nemám. Ty protikomá?í blbosti do zásuvky sem kdysi používala, tenkrát sem mn?la doma psa - nemn?la sem nikdy dojem, že by mu to néjak vadilo. Jestli se nepletu, kdysi bylo na Reid-u a podobných výrobcích psáno cosi, že by to nemn?la být v blízkosti akvárek....ale už si to p?esn? nepamatuju, roky to už nepoužívám.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist