Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Milagros (IP)
Datum: 2008-06-15, 17:30
No já chodim s holkama do D??ína k doktoru Hanzlíkovi a K?e?kovi, sem s nima spokojená, jen nevím jestli maj receptal, ale sou fajn. Je to D??ín Chrochvice tel. 412 540 898

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-15, 22:19
UL ukoncujou na strekove U lesa pregnylem, 100k? dávka

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Pí?alka (IP)
Datum: 2008-06-22, 10:45
ŽoFiRo byli jsme u pana doktora Mikulici a byl dobrej.

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-22, 15:42
Pí?alka, tak tam chodím taky a MVDr. Mikulica operoval mojí fretici nádor.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Pí?alka (IP)
Datum: 2008-06-28, 21:04
ahoj.dlouho jsem tu nebyla. jsem ráda že slyším na doktora mikulicu chválu.tak zuzanka už nám "splaskla"ráda bych se zeptala-abych byla p?ipravená-kdyby se u zuzanky objevil zán?t,jak to poznám? jinak už máme doma mr?ouska filípka a vychází spolu úpln? super-ko?kujou se,?istí a snaží si i hrát,ale zuza je z n?j n?jaká unavená-nenechá ji vyspat...

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-28, 21:29
Pí?alko, hlídej jestli nemá zatvrdlé b?íško a nebo hnisavej/krvavej výtok z pipky.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Pí?alka (IP)
Datum: 2008-06-28, 22:15
d?kuju za odpov??.no,b?íško zatvrdlé nemá,a pipku nemá ješt? úpln? splasklou ale zatím jsme nic jako výtok nezeznamenali.taky po tom ukon?ení ?íje hodn? pije.nem?že to mít taky n?co se zán?tem? možná je to ale taky jenom tím teplem..

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Pí?alka (IP)
Datum: 2008-07-18, 11:23
ahojky.mám další dotaz :-( máme doma fre?á?ka-už skoro m?síc. a je hrozn? u?vanej.všechno si vynucuje ?vaním a když ho chceme potrestat a zav?em ho do klece, spustí takovej virvál, že se to nedá vydržet a stejn? ho musíme pustit. takže výchovný efekt žádný.
prosím noc o radu, protože už si bohužel na hluk st?žují i sousedi. dokážete si asi p?edstavit, co je to za zachot, když je to slyšet p?es ?tvery dve?e a p?lmetrové zdi v bytech...navíc nám za?al napadat zuzanku-dost oškliv?,tak ho stejn? budem muset dát pry?, ale než se n?kdo p?ihlásí na inzerát, tak ho chcem to ?vaní alespo? odnau?it

zlo+rámus+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 11.06. v 01:48.
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-18, 13:36
Pí?alko, já mám taky u?vanou fretku. Je to miminko, má 9 týdn? a pokud se jí n?co nelíbí, tak k?i?í. K?i?í ?asto v noci, i n?kolik hodin v kuse, a k?i?í hlavn?, pokud ji odd?lím od fre?áka. Já to zatím nijak ne?eším, sousedi ji žel slyší skrz koupelnu, ale oni jsou v pohod?, jen se mi sm?jou, že je fretka rozmazlená. Není, neb?žím hned jak spustí ten sv?j jekot, nechám jí a? se uklidní, ale ?asto to není možné, protože za?ne jednat agresivn?, trhat v?ci kolem sebe a kousat. Pro? tomu tak je nevím, ale doufám, že ji to p?ejde.
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-07-18, 14:36
Holky, to máte doma unikátní unikáty :o) Fretky jsou spíš zvláštní tím, že oproti ko?kám a ps?j jsou to celkem tichá zví?átka...´

Naše Karrie ale takké ?vala jak prokopnutá, když jsme si ji p?ivezli dom? jako malou. S Krakenem být ale nemohla, protože byl v ?íji a snažil se s ní neustále pá?it. Když byla sama, tak neustále v?ískala.
Vy?ešili jsme to tím, že jsme si na pp?echodnou dobu p?j?ili jinou fretku, sami?ku - CH?VI?KU, která bydlela s Karrií a Karrie byla tím pádem spokojená a nev?ískala. Mezi tím jsme nechali Krakenka vykastrovat a když se zotavil, mohl už bydlet spole?n? s Karrií, ch?vi?ka zase mohla jít dom? a zavládla všeobecná spokojenost :o))

Co tak zkusit takké n?jakou ch?vi?ku na p?echodnou dobu? ;o)

z+projevy+ zlo+rámus+



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: martina dne 11.06. v 01:49.
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-18, 14:56
T?eba se tvoje mim?o pot?ebuje jen vy?ádit.. Moje Dora ?vala hlavn?, když si s ní Damián necht?l hrát a když jí vyhazoval z pelíšku. Poslední dobou ?ve i tak bezd?vodn?, p?i h?e, nebo když jí n?kde zpoza sk?ín? bafnu:)) Vendulko, já teda nevím, ale moje fretky moc tiché nejsou:) Damián se jako miminko dorozumíval kvokáním, kvoká neustále dodnes, ale k?u?et (když ho n?kdo otravuje) nebo bre?et (když jsem mu dala na zadek) dokáže taky:)
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-07-18, 21:38
hanulko, kvokací fretky jsou fajn - ?lov?ka t?ší, že ?íkají "aspo? n?co" ;o)
Myslela jsem to spíš tak, že fretka je ten typ domácího zví?átka, který pravideln? neobt?žuje své okolí hlukem tak, jak to umí nap?íklad papoušci nebo psi. Ale kkdyž se fretka rozhodne "bourat" klec nebo voliéru, tak to taky stojí za to... :-D
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-18, 22:10
Jo to je fakt:) Vendulko ani nevíš, jak m? pot?šilo, že Damiánovi kvokání z?stalo i v dosp?losti, ?etla jsem, že v?tšina fretek jsou opravdu tiché stvo?ení?ka. Ráda bych, kdyby se ozvalo více lidí, zda se jejich fretka vyjad?uje "bre?ením, k?u?ením a podobnými zvuky", já p?vodn? myslela, že fretka ani zak?u?et neumí, ale Damián je takový salámista, on si sice hraje, ale dlouho ho to nebaví a pak za?ne k?u?et, když ho n?kdo dlouho obt?žuje hrou:)
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-07-19, 00:57
moji kluci toho moc nenamluví, reno a jáca ob?as kvokaj (jáca trochu víc), reno ob?as sy?í a ba?a hlavn? je?í.... to když je zakousnutej jácovi do ucha, tak aby si to jáca p?kn? užil... :o)))
je to d?snej dramatik, tak je?í preventivn?...

nejzajímav?jší zvuky vydává jáca. krom toho, že p?íšern? sk?ípe zubama (zejména p?i jídle, ale i jindy), tak jakmile ho za?nu p?kn? drbánkovat (a je jedno, jestli na zádech nebo na pupíku), za?ne k?u?et a vrn?t a tak zvláštn? pískat.... že se musíme všichni smát, protože vydává zvuky jak píchlej balón k?íženej s ko?kou.... :o)))) u jiný fretky jsem to nikdy neslyšela, je to fakt legra?ní.

z+projevy+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 13:19.

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-07-19, 08:06
U nás první dv? fretky - Terka s Myškou sy?ely jak prasklé hadice, ale kvokat je ?lov?k slyšel dvakrát, možná t?ikrát...
Sou?asný stav :
Prcka jsem za šest a p?l roku neslyšela nikdy zasy?et. A léta už nekvoká. Jen piští, když ho n?kdo hoduje a vydává zvláštní hrdelní zvuk, když hoduje on n?koho (takže už nevydává žádné zvuky, protože má svoji kuchy? a stýká se jen s šelmou jménem ?lov?k a té se o?ividn? nemá pot?ebu sv??ovat).
Felix kvoká když se mu chce, na ?lov?ka nikdy nezasy?el. V ?íji sy?el venku, jen tak do tmy a doma n?kdy sy?í na bou?ku.
Eliška, když p?išla, tak sy?ela tém?? v kuse (jen p?i nádechu ztichla), te? sy?í, když ji beru ponožku, kterou ukradla, nebo ji shazuju z parapetu. A ob?as sy?í na sme?ku, když ji obt?žuje p?i d?lání d?ležitých v?cí (snaha dosko?it n?kam, vyšplhat tam, kde ješt? nebyla..). A kvoká když vidí Prcka (což nikdo nechápeme).
A nejmladší ?len Filip (cca 10týdn?) zatím krouká, sem tam kvokne a jednou se pokusil zasy?et.
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-19, 10:01
Naše 4m?sí?ní Bertie nikdy nesy?ela, až do p?íchodu Fluffy. Malá sy?í skoro po?ád, jen tak aniž by se jí co d?lo, samoz?ejm? když otev?u klec a když se holky rvou.No a Bertie ja tak zblblá, že ob?as zasy?í jen tak pro radost. A kvokání - to máme od holek stereo :-))

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Pí?alka (IP)
Datum: 2008-07-23, 12:12
tak náš filip už ?ve trošku mí?.hlavn? když t?eba v noci procházíme kolem jeho klece.nebon když ho dáme spát a potom se vzbudí...to je hukot.jak kdyby ?íkal koukejte m? okamžit? pustit!sem tam už i kvoká.u zuzanky to bylo n?co úpln? jiného.jako miminko kvokala u kousacích her po?ád.potom už i ob?as zasy?ela.a te? co máme po ?íji, se zní stala taková dáma,že už si ani moc nehraje.p?ijde se pomazlit, o?istí nám d?kladn? ruce a hlavn? uši a jde spát nebo jen tak leží.-filip jí po?ádn? nenechá vyspat.
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-24, 09:21
Mám takový zvláštní problém, týká se to mojí starší fretky. Damián má n?co málo p?es rok, p?ed m?sícem jsem si po?ídila ješt? hol?i?ku. Pro za?átek bych podotkla, že Damián je to, co si p?edstavíte pod pojmem brutáln? rozmazlená fretka, jako malý se mnou chodil do obchod?, do práce (tehdy to ješt? bylo možné), sám byl málokdy. Po p?íchodu dom? m? vždycky "vítal", kvokal, prost? jak pes p?ib?hne ke dve?ím, když se vracíte z práce a vítá vás. Hol?i?ku nep?ijal ihned, týden d?lal, že ji "nevidí", odstrkoval ji z pelíšk?, když bre?ela tak utekl, bral jí granule, shazoval napáje?ku. Od té doby ji vícemén? toleruje, hrajou si spolu, ale jen když chce on. V?tšinou na ni sy?í a utíká p?ed ní schovat se ke m?. Ona ho nekouše brutáln?, je to ješt? mrn?, p?tkrát menší než Damián. Snažím se v?novat ob?ma stejn?, ale Damián mi nedá pokoj, už ?tvrtý den se opakuje to stejné, chodí za mnou a? d?lám cokoliv, natahuje packy, chce se nosit, mazlit a když kolem b?ží Dorinka a chce taky pomazlit, tak za?ne hned sy?et. Když ho nezvednu a nepomuchluju tak za mnou po?ád chodí a dívá se na m? (nesm?jte se, ale m? to p?ipadá fakt divné) jako by n?co cht?l. V?era když jsem se vrátila z práce, ?ekal m? už u dve?í a zu?iv? kvokal když jsem vešla. Je mi jasné, že žárlí, ale ráda bych v?d?la, co si o tom myslí ostatní a co d?lat, aby netrp?la ani jedna z fretek.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 17:25.
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-24, 09:48
Tak asi to tak horké nebude, te? spole?nými silami schovávají mojí botu a kvokají nadšením:))) Jinak jsem zapomn?la podotknout, že Damián Dorce neubližuje, ale ona plá?e, když je bez n?j.
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-24, 10:03
hanulko, já myslím že se snášejí dob?e a to vynucování si mazlení taky neni nijak nenormální. Tak když chce Damian pomazlit, no tak ho pomazli :-))))
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-24, 10:05
Já po?ád mazlím, oba:)) I když Dorku musím první p?eprat, málokdy p?ijde sama od sebe, ale je to ješt? mim?o. Akorát teda neznám nikoho, kdo by byl terorizován svou fretkou mazlením:)))
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2008-07-24, 10:10
Já chci taky, aby si aspo? jedna naše fretka vynucovala mazlení:)

Fífa a Šelmy a Donald
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-07-24, 10:16
Co se tyce jeceni...a vydavani ruznych zvuku...zrovna nedavno jsem se tu nad tim pozastavovala...jak muze fretka delat takovej brajgl...ze si stezujou sousedi...ze bych to teda chtela slyset...

...ted o vikendu jsme hlidali jedno nase mimco...a to co o on predvadel...to jsem nezazila...to byl proste pavianodinosaurus...:)...kdyz chtel ven...tak proste jecel...

...Ares knika...kdyz ho mam na ruce...pobrukuje si...obcas to vypada jak kdyz breci...a kdyz je v kleci vzbuzenej sam...tak taky knika...a vsechny budi...:)...

...Ambi nevydavala zadny zvuky krom syceni...venku pistela:)...ale jak mela maly...tak kvokala jak blazen...

z+projevy+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 13:18.
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2008-07-24, 10:21
Tak u nás hlavn? ?íjná Fífa p?lku noci prolomcuje klecovinou a dneska Donal skoro celou noc je?el. Prost? spal a je?el. Že je ukníkaný, to víme odmali?ka (vydával zvuky jako ka?er Donald), ale te? po?ád je?í, jako když ho berou na nože. A to i když se pere, žere a spí... Pak se teda nevyspíme my. A Šelmina sy?í. Když jí nechceme n?co dovolit - lítat mezi umytým nádobím na lince. Aífa nikdy nesy?ela, ale te? se to od dcerušky nau?ila a semtam je mezi lomcováním dví?kama slyšet zasy?ení. A kvoká ješt? po?ád. Když se d?ti perou moc brutáln?, tak kolem nich poskakuje a m?že se ukvokat. Nebo když ji napadne, že n?kterého n?kam odtáhne.

Fífa a Šelmy a Donald
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-07-24, 10:26
Jo Ambinka ted kvokne uz jen obcas...ale syci porad...dam ji dolu z postele...koukne na me...a syci...:)...vyhodim ji z bot...syci...jde si jak damicka skrz kuchyn...kolem projde Adam a ona syci...ze si tam dovoluje chodit jeste nekdo...kdyz ona je na promenade...:)))
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Baruska (IP)
Datum: 2008-07-26, 12:27
Dobry den...potrebovala bych poradit. Mam cca 4 mesice starou fretku a je cim dal tim vice agresivnejsi. Uz nevim co s nim mam delat. Prosim o nejakou radu

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-26, 12:37
Sarusko, je to mlád?, skouší co si múže dovolit :-) Dej si do vyhledávání t?eba "kousání" a ur?it? ti vyjede spousta informací
Avatar

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-26, 14:27
Barusko ty jsi z Ovy? Já taky tak jestli chceš ozvi se a proberem to spolu. Tel : 604871967
Avatar

...
Zaslán uživatelem/kou: Baruska (IP)
Datum: 2008-11-26, 22:27
Lidicky zacinam litovat ze jsem si takove zviratko poridila. Ten muj Filipek je sice sladoucky ale porad strasne zly...a to uz ma pres pul roku...[b][/b]

Re: rada
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-26, 22:31
Barusko myslím, že jsem ti navrhovala a? se s ním stavíš, že na to spolu kouknem! Moje ?íslo je o p?ísp?vek výš. Klidn? se ozvi! N?co s tím ud?láme. A jak je zlý? Kouše do krve? Vrhá se po tob?? Sy?í? Dej v?d?t!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist