Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-07, 22:36
Markotacekkk, jméno nevymejšlej, napadne t? samo :) jméno se dob?e dává mlád?ti, o kterym víš, že se p?ed chvílí narodilo a tak, no... p?ijde mi, že se jménu "p?izp?sobí" :))) ale odrostlejšímu dáš jméno spíš podle toho, co se k n?mu hodí... :)
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-02-10, 16:42
Ahoj,tak fre?á?ka nemám, sice jsem pro n?j jela, hrála a mazlila jsem se s ním ale nemohla jsem vydržet ten zápach, opravdu hodn? páchnul tak jsem si to rozmyslela, jinak je to ?žasný zví?átko

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-02-10, 16:54
Páchnul? Divné. My byli s p?ítelem u Yasmin a ta má fre?ulek hromadu. Mazlili jsme se s hromadou z nich a nep?išlo mi, že by smrd?ly - spíš m?ly fre?ulinky takovou specifickou v?ni.
Pak je otázka kde jsi byla - zda u chovatele, ve zverimexu, na n?jaké "farm?", pop?. pokud jsi byla u chovatele co byl za? a jak se o frete?ky stará.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-10, 16:59
Taky si myslím, máme fre?áka jednoho a ?istíme mu klec, pereme pelíšky, koupeme ho a v?bec nepáchne. Evidentn? majitel na ?istotu asi trochu kašlal... Nebo nevím, kolik jich m?l a jak to tam vypadalo? Ale myslím si, že kdyby sis ho dovezla domu, vykoupala a dala mu ?istý pelíšek, pravideln? ?istila a tak, tak bude zachvíli vo?avou?ké miminko.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:09
Celkem m?l 4 dosp?lé fretky a 1 mim?o, chová je ve venkovní volié?e ale m?li to tam krásn? ud?lané ale prost? jsem nedokázala p?ekousnout ten strašný zápach

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:15
Moje prvni fretinka Majuska asi taky nezila v moc extra podminkach...privezli mi ji tenkrat na benzinu...a ja myslela, ze padnu na zem:o))Smrdela hrozne chudak mala...po prvnim vykoupani vubec, byla jako miminko. Leilinka nesmrdela vubec, kluci taky nesmrdi.
Ale mozna jen, marketacekkk, patris k lidem s extra citlivym nosem, takze jen prirozena vune fretecky ti muze smrdet:)
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:17
Možná proto že byli ve venkovní volie?e...a taky jestli tam byl ?ákej ?ijnej same?ek...jinak nevidim dúvod k zápachu. Kamoška má v paneláku 5 fretek (všechny kastrované) a nic cítit neni.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:18
T?eba ano, nevim, ješt? nikdy p?ed tim jsem se s frete?kou nesetkala. Ale moc m? to mrzí, moc jsem se t?šila

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:19
Tak bude nejlepsi zkusit najit jeste nekoho jineho, jineho chovatele, treba i bez mladat, proste jen na cuchnuti, abys mohla porovnat:)
Pak bude jasne, jak to s tebou je:)
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:21
To máš asi pravdu, mohla bych to zkusit ale nikoho poblíž neznám

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:23
Akorat jsem to chtela napsat...ze by to chtelo zajit jeste jinam a jestli i tam by byl ten pach tak neprekonatelny...tak to bude Tvym citlivym nosikem...
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:24
marketacekkk: Koukala si na registr? www.fretka.kom.cz
Na Vysocine mate 27 fretek, tak snad by neco mohlo vyjit:)
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:35
Jojo, p?esn? jak píší holky! Pá? jestli máš tak citlivý ?uch jako t?eba moje matka, tak to by mohl být dost problém. Ona mi t?eba i fre?áka pohlídá a hraje si s nim, má ho ráda, ale do náru?í by ho nevzala, pá? by se musela okamžit? komplet p?evléknout...a nemúže za to...
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:46
To je opravdu možné? Byla jsem tam s rodi?i a i t?m fretá?ek páchnul. Jestli mám opravdu tak citlivý nos tak to m? moc mrzí, moc jsem cht?la frete?ku

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:57
Je to mozne...muj bracha taky moji fretku "nesnese"...co se zapachu tyce...ac tedy normalne nesmrdi...
...ale je take mozne...ze samecek na ktereho jsi se byla podivat mohl pusit...a byt tim proste "nasmradenej"...tohle delala moje Ambi dnes celou prochazku...tu by si taky asi nevzal...
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-10, 17:58
chybi mi tak "nikdo"
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-02-10, 18:05
Tak to je teda zvláštní...netušila jsem že to tak m?že být, byla jsem tak nat?šená, p?ipravená a pak nic...

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-10, 18:26
Marketacek, asi by bylo dobré jít se podívat k nékomu co chová fretky v byt?. Protože zví?ata v té venkovní volie?e...to múže i celkem skreslovat, s tím pachem. Pá? jestli páchnul i tvým rodi?úm, nejen tobé, tak asi fakt páchnul...že by ste mnéli všichni t?i enormn? citlivý ?ich je dost nepravdépodobné...
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-10, 18:34
Marketacek, koukni sem [fretka.kom.cz] to jsou všechno fretky od chovatelú z Vyso?iny. Když si rozklikneš libovolné jméno, zjistíš odkud p?esn? a ur?ité tam budou i kontakty na majitele...
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-07-30, 21:26
Holky, mám prosbu..
Jedni moji zájemci minulý týden tragicky p?išli o svoje miminko a te? jsou moc smutní. O to horší to je, že to nebyla jejich chyba :(
Schán?jí fret?ího kluka, tcho?ovité barvy s tmavým nosíkem, standartní srsti. Te? jsou na prázdninách v Moskv?, cht?li by n?jakého, který bude na odb?r koncem srpna, v p?lce zá?í..
Nevíte n?kdo o n?jakých mlá?atech?
Vím, že je t?žké te? shán?t mlád?, zvláš? ješt? ur?itou barvi?ku, když už jich moc není.. Snažím se jim pomoct, jsou z toho dost neš?astní :(
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-07-30, 21:49
A co fre?átko z Ruska? Když tam jsou? Rusové maj kvalitní fretky.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-07-30, 21:59
Oni by cht?li speciáln? ode m?, jenže já už mlá?ata letos rozhodn? neplánuju.. V Rusku jsou jen na prázdinách, jinak bydlí v Praze a rodi?e mají na Ukrajin?. Nikde žádný kontakty nemají a tak se obrátili s prosbou na m?.. Taky jsem jim to nabízela, aby si sehnali fre?átko tam, ale oni cht?jí ode m? nebo p?ese m?, aby prý dostali kvalitní a zdravou fretku, v??í m?..
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-07-30, 22:17
Musím ?íct, že zhruba p?ed m?sícem m? kontaktovalo docela dost zákazník?, jestli nevím o n?kom, kdo by cht?l mlád?, že je nem?žou udat. Jenže to už te? budou všechno odrostlý mlá?ata.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-07-30, 22:32
Jak koukám na inzeráty, nabídek mlá?at je v ?R i SR stále hafo.....
A co do "poptávky ur?itých barvi?ek" z toho mi stoupá adrenalin :-)
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-07-30, 22:36
Majdi - p?ed m?sícem jsem taky ješt? v?d?la o docela dost mlá?atech, jenže oni se udávají celkem rychle :(
Johanka - oni cht?jí tcho?íka bez znak?, nejlépe s té?kem na nose. p?esn? takový byl totiž Elvisek ode m? a cht?jí stejného..
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-07-30, 22:51
A co adopce? T?eba Matýsek?
[www.pudicka.estranky.cz]

Mim?o to neni, ale "barvi?kama" by vyhovoval, je bezproblémový....a ješt? by ud?lali dobrý skutek :-)

Co se stalo Elviskovi, jestli se múžu optat (nic ve zlém)?
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-07-30, 23:41
To jsem jim samoz?ejm? taky nabízela, že by mohli adoptovat starší kousek a na Matýska jsem si vzpom?la hned.

V Moskv? mají velký byt s klimatizací a tak je nenapadlo, že n?kdo otev?e okno.. Jsou tam už m?síc a všichni byli upozorn?ni, že je tam Elvis na volno a že se okna nesmí otvírat, díky klimatizaci s tím všichni souhlasili.. Jenže pak n?kdo okno otev?el, asi z vlastní nedbalosti a když se vrátili dom?, tak Elvis už nebyl. Zem?el na následky zran?ní pádu z okna.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-07-30, 23:50
...já mám taky v celém byt? klimatizaci, ale okna otvírám jen já, p?ítel ani matka na n? nesmí sahat.
Když je v byt? víc lidí múže být problém se dohodnout. Proto taky moc neschvaluju chov fretek v byt? "na volno" bez klece. Elviska je mi líto.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 31.07. v 01:03.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: monika brožová (IP)
Datum: 2010-08-02, 11:16
moje Ketynka je z velmi dobrého zverimexu.také jsem m?la z po?átku strach že je ze zverimexu,že bude kousat atd,ale ted jsem ráda že jí mám.
hned druhý den se nau?ila na záchod.
zpo?átku se m? trochu bála ale pak jsem jí hodn? ocho?ila(myslím že na za?áte?níka je to dobrý výkon).ted by jste nepoznali že je ze zverimexu,protože si s ní hraju v tom boji(honí mou ruku a jemn? jí kouše) a u toho kvoká jak zb?silá,a co jsem ne?ekala:na postrojku chodí jako pejsek.normáln? chodí vedle m?,takže jdeme po?ád venku ve trojici:pes který nemá vodítko,já které vodím ketynku(fretku)a p?itom jí ?íkám jaká je to šikovná holka,a nakonec ketynka,která jde pár cm p?ede mnou.je to prost? zaltí?ko!

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: verka24 (IP)
Datum: 2010-08-02, 14:08
V hostiva?ském obchodním centru mají moc roztomilé fret?í miminko - nevím bohužel jestli je to hol?i?ka nebo kluk. Je mi ho docela líto, celej den tam spinká za sklem.. tak kdyby n?kdo t?eba cht?l. Chodí na záchodek :)

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist