Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 15
Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-27, 21:16
Tak p?ece jen zakládám vlákno o našich škvr?atech. Je jich 11, 7 kluk? a 4 holky.Musím si tu založit kecátko, protože mé okolí za?íná být pon?kud znud?né mým nekone?ným básn?ním o ?ašem tcho?i a jeho pišišvorech.

Narodili se 17.4. a mají se ?ile k sv?tu, perou se o cecíky - nedostatkové zboží. Jen Sticky z nich je už solidn? vy?ízená - dneska usnula vysící p?es okraj pelíšku, totáln? grogy. Až jsem se v první chvíli lekla, jestli není po ní. CHjo, kdybych jí tak mohla s nima pomoct...[/img]

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-04-27, 21:29
Chjo a já chci ty fotkýýý :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-27, 21:53
no na tom se pracuje, chápu že je nejd?ív musíme n?kam pov?sit, a pak dát odkaz do toho okýnka nad psaním textu, že jo?
Jinak p?ihlaš se na icq - ?ekáme na tebe a pošlem soukrom?. Práv? jsem je ?erstv? vyblejskla :o)

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-27, 22:51
Hromada nálepek :o)))



Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-27, 22:57




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Zana dne 27.04. v 23:03.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-27, 23:02
P?edehra :-)

A po chvilce užíváni (3 hodiny) roste pupek...

...te? se nestíhá divit...

...ale je vzornou mam?ou...




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Zana dne 27.04. v 23:08.

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-04-27, 23:13
Uzasny...:)...
...Aresek se na ne casto pta...:)))...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-27, 23:17
A to sem ješt? Radek nedal všechno! jsme to museli cenzurovat, bo by se Ares se Sticky mohli ?ervenat... a malý nálepky ješt? nejsou zletilý, aby na to mohly koukat :o)))

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-04-28, 09:25
Jsou krásní :)) chudák mam?a, tolik d?ti?ek odchovávat musí bejt náro?ný :D
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-28, 12:05
No jo, už p?ed nima za?íná utíkat, p?ed upírkama savýma. V?era spala v kleci na zemi vedle pelíšku, hlavu op?enou o misku na vodu - bylo mi jí líto, ale radši jsem ji nebudila, když mohla kone?n? na minutku zav?ít o?ka. Se te? moc nevyspí, po?ád aspo? jedno z nich v?íská. V?tšinou ale plá?ou nonstop minimáln? t?i - ty t?i na které zrovna nezbyl zdroj mlí?ka :o)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-01, 23:46
Tak po pár dnech zas dávám k dobru jásot o našich mr?atech (jen nem?žu donutit Radka, aby mi sem stahnul fotky - grrr :o(

Nálepky rostou jak z vody, už máme vid?t zoubky (takový bílý bobe?ky když si - stále ješt? bezzub? - zívnou) Už se taky umíme celkem rychle a šikovn? šmrdolit - mám? p?es hlavu (baví nás strkat jí ocásky co nosu a hlavu do uší) nebo p?es nízký okraj pelíšku. Protože ale nevidíme kam lezeme, jakmile se vykulíme z teplého pelíšku na podlahu klece, za?neme hned šílen? v?ískat - v tom jsme taky ?ím dál tím lepší. Je legra?ní jak máma i pani?ka vždycky v noci startujou, když za?neme takhle zoufale plakat:o)
No a máma nebo pani?ka nás pak vždycky vrátí do tepla. Jenomže nás šmrdolení baví, a navíc dostáváme chu? objevovat sv?t, takže z nás 11ti je každou chvíli n?kdo "na dlažb?" a nikdo kolem se moc nevyspí. No není to švanda?
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-04, 20:44
Tak tahle s námi máma hraje v úkrytu pod postelí tetris. D?láme si výlet do podpostelového tábora každý den, jinak máma chytne d?snýho nerva. Dycinky nás strašliv? rychle po jednom odnosí do šuplíku pod postelí, kam nám páne?ci dali ješt? jeden pelíšek - jenže menší. Jak rychle rosteme, tak se do n?j už nevejdeme, a pani?ka pak v?zí po?ád s hlavou pod matrací a vrací nás do n?j zpátky. Když se z n?j vykulíme, tak totiž za?neme d?sn? je?et - už to máme ozkoušený :o)))

Avatar

Přílohy: tetris.JPG (84kB)   dve tchurata.JPG (68kB)  
Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-04, 20:47
Jsou fakt dokonaly...:)...a rostou jako z vody...:)...
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-04, 20:51


Fret?í tetris pod postelí :o)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-04, 20:53
A tááákhle už jsme velký !!!!!
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-04, 22:03
...úžasní ku?ínci :-)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-05, 10:37
Ježíš, jsou úžasní :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-05-05, 10:49
majdo ber je vsecky :-D

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-05, 12:38
To by Pytríse asi kleplo :-)
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-05-05, 13:58
no tebe asi taky :-D

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-05, 15:52
tak jsme si tu dali požární poplach - 11 je?ících sirén. Fakt kravál, to vám ?eknu.
Tím skon?il m?j první pokus o dokrmování vlo?kami. Doufám, že podruhé - zítra - budu úsp?šn?jší. Malí se v tom vyváleli, šmrdolili se v tom - fakt d?s pro n? i pro m?. Ale jinak nev?d?li co s tím, p?estože jsem jim do toho namo?ila ?umá?ky. Ani jeden nepochopil a všichni šílen? ?vali (byli mok?í od té kaše a op?ela jsem je o ten studený talí?, že jo). Výsledek: všichni a všechno jsme od té vlo?kové kejdy. Jediný, komu to chutnalo, je Stickynka - jenže toho sn?dla taky jen trošku a musela je odst?hovat, jak je?eli. Už spí i s mámou, u cecík? - ufff, to bylo.

Holky - please, ud?lala jsem n?co špatn??Jak jim mam vysv?tlit, že i když to není z cecík?, je to k jídlu???
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-05, 15:55
zkusila bych trochu nabrat na prst a omatlat jim to na tlamu, u nás to zabralo...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-05, 16:04
jo, to jsem zkusila. ale to už asi byli moc hysterický. tak zítra - zkusim to rovnou z prstu, až mi budou v klídku ležet na dlani. Jen jsem myslela - je jich hodn?, nebudu mít p?ehled kdo z nich už m?l a tak. Zkusíme zítra. 3 týdny jim jsou až ve ?tvrtek.
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-05-05, 17:00
Zana tema vlockama myslis Baby flocken?

Jinak pokud chces aby bastily, zacni proste masem ;) na jemno naskravane. Musis ale davat pozor at se tim nedavi.
Ze zkusenosti vim, ze kase a rozmacene granulky mladatkum moc nejedou - bastit zacnou hlavne kdyz dostanou maso :) Pak uz vi jak na to, tak zbasti i kase :)

Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-05, 17:32
...(prevítcijednivybíraví)... - nic jsem ne?ekla! :o)

Jasn? že myslím Gimpet baby vlocken. Ale Stickinka ob?as jí se mnou troši?ku Jahodových musli s jogurtem a má je moc ráda, tak možná že normální musli by baštili spíš.... :o) (nebojte vtípek, nebudu jim je dávat - stejn? by nerozkousali ty mandle :o)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-05, 19:02
Moc krásní mimísci. Mamince to moc sluší.
P?ed dv?ma lety naše sami?ka odchovávala také miminka- 6 kluk?. V té dob? v?bec nebaštila maso a tak jsem kvalitní hov?zí,o n?kolik dní pozd?ji i ku?ecí masí?ko (n?jaké mimino hov?zí necht?lo) naškrábala a každému dávala k ?umá?ku. N?kte?í se "chytli" hned (ti v?tší), t?m drobn?jším to trvalo (asi 2 dny). Pak, jak ucítili masko baštili, nenechávali se nutit. Maso dostávali na prkénku a mimina jsem dala kolem n?ho. Bylo "krmení dravé zv??e"

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-05, 19:27
Lída: díky. Maso zkusim od pátku a uvidíme.

A co myslíte - smíchat jim masí?ko s vlo?kama? Ješt? po?ád jsem se jich nevzdala :o)))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-05, 21:27
Aaa...vlocky...presne jak jsem vcera rikala...:)))...
...ale Zuzko...kup radsi jeste dva pytliky...:))))
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-05, 21:38
si ješt? d?lej srandu... :o)
Mám silný podez?ení, že Stickynce ty upírci zubatý jeden cecí?ek ukousli. Se o n? tak tahaj...Je to možný? mám s tím n?co d?lat?
Avatar

Re: Sticky a jejích 11 nálepek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-05, 22:10
Mozny to je...Ambinka mela taky z jednoho takovej stroupek...:(...
...ja bych ji to asi ocistila...a davala pozor...aby se ji tam nedostala naka infekce...
...ale v tuhle chvili je pro ne ten cecik uz nepouzitelny...tak si ho uz nebudou vsimat...
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 15


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist