Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5
Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-30, 19:34
Marketacekkk, není to jedno ze 7tmi týdeních miminek z farmy od Mádra?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-01-30, 19:36
ŽoFiRo, ne ne , je z Krkonoš od chovatele

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-01-30, 19:39
Lidišky, neporadily by jste mi se jménem?? :o)

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-30, 19:51
Marketacekkk, jestli je ze Rtyn?, tak je to nejspíš farma od Mádra, má tu inzerát od jménem Karel :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-01-30, 19:53
ŽoFiRo,jo je to presn? tak, Rtyn?. Takže je to farma, jo? Tak ji nemám brát??

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-30, 19:57
jestli je to inzerát od Karla, tak ten má farmu ve Rtyni...ale fretku od n?j nemám, jeho chov jsem nevid?la a tak nem?žu ?íct, jak se p?i tom "farma?ení" fretkám v?nuje...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 30.01. v 20:02.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-30, 19:58
Merketacek, jestli je to fakt od Mádra z farmy, tak to bych si radši po?kala za pár m?sícú na malé z chovu od chovatele...ale je to na tob?, jak se rozhodneš...
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-30, 20:04
Od Mádra je t?eba i Dutch od Dodi: [fretka.kom.cz]
pokud vím zdravý fre?ák (že je hluchý, to nemá nic spole?ného s tím že je od Mádra ale s tím že je panda, to se múže stát i z domácího chovu) jinak pokud vím bezproblémový zdravý fre?ák se zdravým potomstvem...
Takže t?žko radit. Já bych ale malé z farmy nebrala....už jen kvúli po?áte?né socializaci, která z farmy nikdy nebude taková jak z domácího chovu.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-01-30, 20:11
Tak já teda ted nevím, jsem zmatená....:o(

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-30, 20:15
Marketacekkk a co se zkusit dohodnout na návšt?v? a rozhodnout se podle podmínek chovu a tak?krmí celkem kvalitn? (kot?cí acanou), tuším, že jedna sami?ka má pouze jeden vrh v roce a tak...takže až tak špatný mi to nep?íjde, jen teda nevím, v jakých podmínkách je má, jak se jim v?nuje...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 30.01. v 20:16.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-30, 20:26
Marketacek, nedivím se že si zmatená...bych byla taky..
Pokud sem slyšela, tak Mader si moc k zví?atúm lidi nepouští, takže s obhlídkou jeho chovu múže být problém...

Já sem si taky púvodn? (p?ed 4 lety) objednala fre?áka ve zverimexu...nakonac sem to od?ekla a sem ráda. Vl?ákovi rodi?e sou nalezenci, žijí u jedné majitelky v paneláku, fre?átka byla odchovávána s maximální pé?í. Já si vzala 2 týdny dovolené, když sem si pro fret? jela, že ho budu u?it v byt?, v kleci, na záchod...nemn?la sem co 2 týdny pak d?lat :-) malý všechno umn?l! Byl prost? fantasticky socializovaný!
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-01-30, 20:28
ŽoFiRo, to je dobrý nápad, no ale jestli je to farma tak myslim že se jim moc v?novat nebude,ne? kolik tam tak má fretek?

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-30, 20:29
Marketacekkk, kolik má fretek v?bec netuším.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-30, 20:32
Marketacek, ur?ité jich nemá 3-4...spíš na desítky...ale nebyla sem tam. A asi téžko mlá?ata spávaj majiteli sami?ky na prsou u televize...jako spával múj Vl?ák....
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-01-30, 20:36
Marketacekkk:To je strasn? rozdílné....N?kdo kdo má fretku od Mádra si nemusí v?bec na ni st?žovat at už jde o cokoli(?istota,charakter)atd.A druhý ti poví p?esn? pravý opak jinými slovy katastrofa:0(Podle m? záleží hodn? na výchov? a správnému postavení k fretuli hned od za?átku i když u fretek z farem nemusí i to pomoci a fretka z?stane i tak kousavá pop?.ne?istotná.Já osobn? taky fretku od Mádra nemám ale slišela jsem a vid?la na n?kterých fotkách že on má opravdu kvalitní kousky to se mu musí nechat.Jsou opravdu n?které nádhern? zbarvení a p?kn? zdatní žadné umírá?ky.Ale na tom zas až tak nezáleží...kolikrát malá nicka nebo nehezká fretulka p?inese do života vic radosti jak výstavní.Takže je to podle m? asi jako risk do loterie a rozhodnutí zaleží jen na tob?..p?eji ti hodn? št?stí p?i vybírání.Nic neusp?chej...ale zase se nenech ovlivnit tím co jiní píšou t?eba jako já:0)Jen naslouchej promysli ROZHODNI!!!:0)
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-01-30, 20:58
jsem upln? vedle, ted teda opravdu nevím, mám jí tam zamluvenou,sami?ku champagne...bubdu ješt? p?emýšlet a uvidím, jsem za?áte?ník tak se ješt? n?jak nevyznám

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-01-30, 21:12
marketacek - ur?it? bych jela a podívala se, v jakých podmínkách je tam má. pokud se ti nebude nic zdát, nemusíš si ji vzít. to není povinnost, ale tvoje poptávka ;-)

hodn? št?stí

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-01-30, 21:35
Hele nehro? to,každý jsme byl za?áte?ník a spousta lidí nic na za?átku nev?d?la.nap?. moje první fretule byla z venkovní voliéry kde mi p?ipadalo že se moc fretkám zrovna nev?nují a Funky byla prost? super mazlík prost? zlatí?ko,a ?istotná.Stejn? pomalu každá fretka si ud?lá ?as od ?asu bobek vedle nebo úpn? na druhý konec místnosti od záchodku,tomu neunikneš.A v pubert? ani nemluvim...N?které fretky to d?lají na vztek pání?k?m když dostanou malý pleskanec p?es zadnici když t?eba škrábou koberec a nebo d?lají jinné lumpárny, viz.Náš Badža!!!!:0)Takže podle m? h?bet,...s hadrem v ruce budeš tak jako tak ohýbat,zdraví také neovlivníš(fretka m?že onemocn?t i když rodi?e byli naprosto zdraví a naopak)Když se k ní od za?átku postavíš správn?,co se tý?e výchovi, kousat nebude!!!Ale nesmíš se jí bát to pak s tebou bude zametat,a v pubert? ani nemluvim,p?e?ti si n?co o výchov? fretky a nebo se zeptej n?jakého chovatele který chová fretky doma co d?lat a jak vychovávat fretku aby v dosp?losti nekousala ur?it? ti poradí rád!:0)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Zdenina dne 30.01. v 21:54.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-01-30, 21:42
Jo a kousat taky nep?estane ale nau?í se regulovat svuj stisk tak že když kousne tak to nebude bolet jako d?íve když dala do toho plný grády:0))Což je snesitelné......
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-31, 00:03
Pokud vim, tak u Mádra se po?et fretek pohybuje opravdu mezi 20 a 30, možná i víc? A co jsem ?etla starší p?ísp?vky (t?eba ale dva- t?i roky starý), tak rozhodn? nekrmil Acanou... ale to se samoz?ejm? mohlo zm?nit. Názory na Mádra jsou r?zný, on má všechny barvy, na který si u fretek vzpomeneš, ale socializovaný mlá?ata asi fakt nebudou, nebo jenom minimáln?... takže pokud to nemáš daleko, je? se tam klidn? podívat, cht?j vid?t o?kovací pr?kaz matky, podmínky, ve kterejch fretky žijou, ?im krmí.... a podle toho se rozhodni. Když se ti to zdát nebude, mlád si neber. Já taky odvolala šampa? sami?ku z Kladna, protože její rodi?e nebyli o?kovaný, sami?ku mi cht?li dát hned v 6. tejdnu, krmili ji Whiskasem a Pribi?ákama a byla od?ervená, ale o?kovat jí nehodlali.... prost? když se ti to zdát nebude, radši si po?kej ješt? t?eba m?síc, dva a vyhlídni si zatim dobrýho chovatele.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-31, 07:27
Fretky - mladá fre?ata v barvách champagno - pastelová, bílá a tcho?ovitá, v?k 7 týdn?, krmena Acanou kitten. Odb?r po tel. dohod? možný ihned. Tel.: 724 119 705.
> Odpov?d?t< | E-mail: madr.k@o2active.cz
Inzerát vložen: 24.01.2008 09:02:12 | Kategorie: prodám | Kraj: Královehradecký

to je jeden z jeho nových inzerát?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-01-31, 09:52
Jsem z Vyso?iny takže k Mádrovi to mám docela daleko, dnes nave?er mu mám ješt? volat tak se ho zeptám ?ím je mládátko krmeno a kde je odchováno a pak uvidím. Moc bych frete?ku cht?la

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-01-31, 10:01
M?j názor je ten, že bych od chovatele (dá se tomu v?bec ?íkat chovatel? - ) z farmy nikdy mlád? nevzala. M? se prost? chov zví?at ve venkovních voliérách a na kšeft p?í?í. Ale jak ?íká Rynn, nejd?ív bych se tam jela podívat, v jakých podmínkách mlá?átka žijí a ?ím jsou krmena. Po telefonu ti m?že nakukat kde co...
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-01-31, 11:59
chudák Markettacekkk :) každý má jiné zkušenosti, názor, tak to má ted holka t?žký, ale kdyby vyšla návšt?va bylo by to nejlepší. Každopádn? se rozhodni dle svého úsudku a dej v?d?t :o)

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Marketacekkk (IP)
Datum: 2008-01-31, 14:31
Mohla bych se ješt? zeptat? Když si po?ídím same?ka zna?kuje a páchne hodn?? A po kastraci se to zlepší?

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-31, 14:33
Zna?kuje, až když za?ne ?íjit. To pak i smrdí, ale up?ímn? ?e?eno, sami?ka v ?íji je cejtit víc než same?ek v ?íji. Po kastraci neni cejtit ani jeden...
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-01-31, 14:33
Marketacekkk: Jak ktery, to se da tezko odhadnout:) Nekteri vice(az nesnesitelne), muj Tomicek treba udelal louzicek, ze bych je spocitala na prstech jedne ruky a jinak nic:)
Po kastraci se to ale lepsi(snad) vzdy:)
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-31, 14:35
Marketacek: To máš t?žký...co je to "zna?kuje a páchne hodn?"...Jak který same?ek a taky každý ?lov?k to vnímá jinak. Nejlepší by bylo zajít si na návšt?vu kde maj v byt? nekastrovaného same?ka, abys to omrkla sama...
Po kastraci same?ek zna?kovat p?estane a také stratí ten sam?í pach, který n?komu múže být nep?íjemný.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-01-31, 15:02
Kryštof je cítit tím šelmi?kovitým zápachem i po kastraci, Pytrísek mi spíš voní....on moc nesmr?ánkoval ani jako malej.
Avatar

Re: Po?ízení mlád?te
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-01-31, 15:12
Naši kastrovaní smr?áškujou jen, když spí, asi jsou zapa?ení nebo tak n?co. Ale v bd?lém stavu krásn? voní. :o)))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist