Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jana Praha (IP)
Datum: 2004-10-19, 17:52
...na to ze mam opravdu doma neco s cim sem se nesetkala. Mo je draha freticka bezne spinka v zavesnem odpocivatku ve sve klicce. Ovsem jak znamo rada se vsemozne zamuchlava do ruznych hadriku a perinek ve kterych se ji take pekne spinka kdyz jsem doma a je tedy volne pustena a vse je pristupne. Mame v domecku v dobe kdy jsme v praci cidlo teploty nastavene na 19°C, inu aby mazlince nebyla ziminka davam ji do klicky i rucnik do ktereho se schouli a on ji celou dobu pekne hreje. Davala sem ji ho i kdyz byla v lete malinka a jeste nedokazala do toho zavesu vlest a vse bylo v poradku.

Ovsem posledni dobou pri vymene skoro vzdy zjistim ze kus rucniku chyby. Proste ho normalne kousek sni. Sice z ni vzdycky vyjde ven, ale normalni to prece neni. Co mam delat? Co ji tak muze chybet ze se rozhodla pozirat rucniky?

zlo+hadr+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 11.06. v 01:41.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-20, 09:08
Tappi mi d?lá to samé, žere mi hadry, sice ne pelech, ale když b?há voln?, tak má k dispozici ru?ník a prost?radlo kdyby cht?la spát, žere. Za?alo to, že mi lezla do koše se špinavým prádlem a okusovala oble?ení, tak sem jí tam zakázala p?ístup, pokaždý si ale najde n?jakej jinej hadr.
Takže jí v tom nezabráníš, protože jí p?ece nenecháš bez pelíšku, že ;o) Kámoška mi ?íkala, že její fretka to d?lala taky a pak toho jednou prost? nechala.. Musíme jen doufat, že jim to neucpe st?evat a hlídat aby se to minimalizovalo, jinak asi nic.. =o(



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 15:33.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-20, 09:13
Náš Pepa taky tak do jednoho roku žral pelechy. Nemohla jsem mu dát žádný hezký pelíšek, protože okamžit? byl rozkousaný. ?asem se ale uklidnil, a nechal toho. J?linka a Holbík to v?bec ned?lali. Dneska už mají krásné ušité pelíšky. D?ív museli spávat ve starých mikinách, ru?nících, prost? co d?m dal. Nem?lo cenu jim n?co šít, nebo dokonce kupovat.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 09:17
A nem?že to být n?co podobného, jako když psi žerou trávu (n?kdy i šutry!), aby si vy?istili žaludek? To je asi blbost.
Já nevím, jestli ?a?a žere, ale každopádn? n?který hadry žvejká, takže jsou celý rozdrbaný. Musím zkontrolovat, jestli n?co nechybí a p?ípadn? kollik.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-10-20, 10:14
N?které fretky opravdu vyžírají do látky díry. Když jsem p?istihla Eris, za?ala jsem jí dávat Bezo-pet pro ko?ky a te? mi to d?lá Iris. Dostává pr?b?žn? Bezo-pet. Jak ji to odnau?it, to jsem zatím nezjistila

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-10-20, 10:27
Ke? mala naša Žofka a Bobo deti?ky, tak u nás ostala chvilku dlhšie jedna biela sami?ka kým išla k novým majite?om. No a jedného d?a som našla také zvláštne hov...ko. Bolo takmer biele, hned som chytila paniku z ?oho to môže by?. No a po krátkej "bližšej" obhliadke som zistila že sú tam kusy látky. Dovolím si tvrdi?, že tam tej látky bolo tak 3/4 z celého obsahu. Takže sa u nás za?alo pátranie, odkia? ten kus látky zmizol. Celý de? sme ni? nemohli nájs? (medzitým bola fretulka ešte raz na potrebu, a ešte dokonala svoje "látkové dielo") no a nakoniec, ke? sme sa išli ve?er uloži? do postele tak sme našli prekvapenie. Teda páni?ek našiel - tri?ko ur?ené na spanie malo na rukáve obrovskú vyhryzenú dieru - kruh asi tak o priemere 10 cm. A záhada bola vyriešená. Mali sme š?astie, že to z nej tak ?ahko vyšlo, inak neviem ?o by sme robili.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-20, 10:38
Tappi taky kadí textilní bobky.. Dávám jí pastu s maltózou, jako Erin, aby to z ní vyšlo.. Tak jen doufám, že jí to neucpe st?eva..
Podle m? to nebude jako tráva u ko?ek a ps?..

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-10-20, 10:49
Hmmm, tak naši tcho?i zatim nic takovýho nesežrali... ( ?uk, ?uk na d?evo ) I když ten malej hajzlík te? vykous svýmu plyšovýmu hadovi oko. Doufám, že to nebude pokra?ovat a nesežere i kus "k?že"

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-20, 11:30
T?eba ne, náš pes vždy když dostal, nebo p?ivlastnil si, n?jakou hra?ku, první co ud?lal, že jí zbavil o?i?ek, vytahal uši, ukous nos, no prost? kade?nická úprava. Ale nežral to. Fretky mi to n?d?lají, ale ony zase mají akorát takovou tu myšku pro ko?ky.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-10-20, 11:45
Náš Fred okusuje zásadn? jen ponožky a kalhotky.Už mi jich zni?il docela dost - takže, jakmile ho p?istihnu, že n?co ukradl,rychle mu to vezmu než to nap?l sežere :-) Bucy d?ív ožužlávala mokrej hadr na podlahu,ale už to ned?la :o)

ale d?vod taky neznám

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-20, 13:04
Já jsem kv?li fretkám zakázala svým d?tem (i cizím) nosit dom? nafukovací balónky. Všechny totiž kon?í v podivn? zkroucené form? v ko?kolitu....

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-20, 13:05
Jani tak to je dobrý, ale taky p?kn? nebezpe?ný.. =o/ Alespo? ta prevence, když nic jinýho.. ;o)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-10-20, 14:39
U nafukovacího balonku bych se bál, když je nafouklej aby po n?m ty naši blbci nsko?ili a nepropíchli ho a pak to s nima neseklo %-)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-20, 14:50
Tak to t?žko, kvokání a kvokání a kvokání ;oP

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-20, 14:51
Yasmin: p?esn?. Nejd?ív mírný úlek a pak obrovská radost, skákání, kvokání.... Prost? sranda. Co na tom, že d?cko bre?í....

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-10-20, 15:06
M? totiž bylo tvrzeno a? jim ho nedávám, že dostanou infarkt :-)

Ale v?era to bylo úžasný. Koukali jsme s Radkou na první díl Harryho Pottera a Chchullain voln? behal po byt?. Byla tam zrovna scéna s velkym t?íhlavim psem co strašn? ?val. Chchullain byl v tu chvíli na zemi p?ed televizí. Nejd?ív se mohl zbláznit. Pak se ale zarazil, rozhlížel se kolem co to tak šílen? ?ve a pak zaleh ve stylu "Já ležim, m? nevidíš, já jsem neviditelnej" :-)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jana Praha (IP)
Datum: 2004-10-20, 15:47
Jejda ted sem se teprva dostala na web a koukam ci tu vsechno je :o) No sem rada ze jen moje Angelina neni uplne cakla :o))) No ale je fakt ze jine veci nekouse, jen svoje frote vyzehlene rucnicky v pelisku. Mozna ze ji tak laka jasminova avivaz, no fakt nemam poneni. Ale prave se bojim aby se nejak neucpala :o((

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jana Praha (IP)
Datum: 2004-10-20, 15:52
jo jinak este pro info, mozna ze je to Angel muj maly designer, pac zadne nevkusne diry doprostred nedela, ale systematicky okousava od jednoho rohu k druhemu. Mno a kdyz ji to seberu a vyperu a priste zase dam jako pelisk, zacne tam kde skoncila. Asi dostane pod stromecek pastelky aby si mohla misto pozirani kreslit...

btw Hani z Brna, je to tvuj potomek, tak simte po kom to ma? :o)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-20, 15:53
Ahoj Jani, jestli se jedná o Angelinu, tak to urcite odkoukala už jako malá od t?ch našich :-)))))))). A jakpak se má? Dlouho jsi se neozvala.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 15:55
Jano Praha: jestli to spíš není tím ŽEHLENÍM! :o)) (viz. úpln? jiné vlákno....)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jana Praha (IP)
Datum: 2004-10-20, 16:02
Hanka: no ma se ma se, doufam ze ji nic nechyby :o) Akorat ted zacala silene linat, tak furt zametam chlupy, bleee. A vymslela si spustu svych pryma forku, jako ze chodi spat na gauc, ale zaleze si pod prehoz a stoci se presne uprostred pohovky. Takze kdy se vecer chci divat v leze na telku, musim se hooodne stelovat aby se snad princeznicka moc nezlobila ze ji chci vysoupnout :o)) Mno jinak od pocatku same fajn zazitky, treba kterak na zahrade pobihala az spadla do bazenu, prvni dolovani nory v kvetinaci, proc pit z pititka, kdyz muzu chodit lokat do sprchoveho koutu, jak se dostat na stul a schodit 2kg granuli a tak je rozsypat po parketach a co nejvic jich poschovavat nez se pririti panicka atd atd :o))) same radosti

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jana Praha (IP)
Datum: 2004-10-20, 16:05
Martina: nemuzu to najit, kde je vlakno o zehleni? Asi to je blbost, ale ja proste zehlim vsechno, no :o/

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 16:14
Jana Praha: to se nedá ?íct, že by to bylo vlákno o žehlení, spíš naopak! o:)<a href="http://forum.fretka.cz/read.php?f=1&i=13092&t=13092" target="_blank" class="odkaz_dolni">

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 16:16
Jéžiš, to se mi ?ák nepovedlo!!
No prost? to je vlákno POMÓC, POT?EBUJU RADU...

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 16:21
<a href="http://forum.fretka.cz/read.php?f=1&i=13092&t=13092" target="_blank" class="odkaz_dolni"><b>Sorry, já to zkouším ješt? jednou... Omlouvám se zejména expert?m jako je webmaster, yasmin, lee a další... </b></a>

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 16:22
Krucifix, co d?lám blb??!

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jana Praha (IP)
Datum: 2004-10-20, 16:35
martina: co se cilis, dyt je to v pohode, sem to uz nasla podle toho nazvu, dik :o)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 17:08
Já se ?ílim, že sem blbá!! Já to chci taky um?t!!!!!!

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-20, 22:28
To Martina: "alt+f"url"alt+g"adresu z adresového ?ádku"alt+f"/url"alt+g"
Co je v uvozovkách to stiskneš na klávesnici a ud?lá ti to hranaté závorky. :o) Jo alt by m?l být pravý.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 22:49
[forum.fretka.cz]

Tak schváln?...

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist