Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 22:52
Jóóóó!!!

Jordi, díky moc!!

Ješt?, prosím, dá se docílit toho, aby místo názvu stránky se zobrazovalo n?co jinýho? Jako v tomhle p?ípad? t?eba "pokus" a po kliknutí se otev?e fórum.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-20, 23:42
Tak to se musíš zeptat webmastera, ale myslím, že by to musel n?kde nakonfigurovat. I tohle má jist? nakonfigurované tak jak to je, nebo? to není typické. :o) Ale víc ví on, neb je tv?rce. :o) Jinak se stejným zp?sobem dá zvýraznit text. N?kde to tu psal. to mezi ty závorky vložíš "b" :o)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-20, 23:49
To Jana Praha:
Zdravíme sest?i?ku, :o) Jordi s Medulkou. Kolik ta tvoje mrška váží? Medulka už má 1150g

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-21, 00:44
Te? jsem to našla ve fóru, tak mi to nedá a musím to ješt? jednou vyzkoušet. Promi?te....

NEJSEM ŠÍLENÁ já jen tak p?sobím a už je to FAKT naposled.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:16
Teda Martino! -jsi šikula.. ;o)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:33
D?kuji... (a pý?ím se)....

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jana Praha (IP)
Datum: 2004-10-21, 16:49
Jordi: vis ze ani nevim? Ja ji vazila jen kdyz byla malinka, jestli spravne ji, ale ted sem ji nevazila pekne dlouho. Asi bych mela, pac se mi nedavno zdala nejaka moc kulata, tak sem ji trochu upravila jidelnice, aby z toho nebyl medved brtnik :o))

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-10-21, 18:30
Hmmm to s tím požíráním prádla je opravdu zvláštní...Moje fretky (a Mirkovi) teda prádlo okusujou, ale nežerou ho....tak mám dotaz: Nemohlo by to být t?eba i n?jak spojeno s v?kem? Jako že to d?lají v ur?itém v?ku. Kolik je t?m vašim/bylo když to d?lali?)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-10-22, 09:45
Mám pocit, že v?kem to není. Iris to d?lá od t?í m?síc?, Eris to d?lala do p?ti let.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-22, 10:10
Jejej Erin, to sem mám p?ipravit, že p?t let nebudu mít doma ru?ník, povle?ení a tak bez díry? Tak to je supr.. Doufám, že to Tappi brzo p?ejde..!

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-26, 19:47
Nechci zakládat nové vlákno a m?j dotaz se hodí sem:

Máte n?kdo zkušenost s tím, že by fretka kousala a trhala KOBEREC? Jakýkoli - s krátkým i dlouhým vlasem, s o?ky, ned?lá rozdíl v materiálech. Ne u kraje (teda tam taky), ale prost? si kdekoli uprost?ed místnosti lehne a za?ne rvát a vykusovat, dokud ho nezabavím n??ím jiným, nebo nezav?u.
To d?lá od chvíle, kdy jsme ho p?ivezli dom?, není to tedy reakce na n?co, co by mu vadilo - leda že by mu vadilo být u nás.

Setkal jste se n?kdo s tím?

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-26, 20:10
Jo, setkal (bohužel denn?). Náš parchantík tohle p?esn? d?lá, teda jenom na ur?itým koberci, zapla?b?h ne v obýváku. Ale u sebe v tcho?árn? má takovej nejlevn?jší koberec, na kterým jsou "silnice pro autí?ka", má o?ka a tam si lehne a vyškubává ... Anebo taky p?ede dve?ma do koupelny, když jsou zav?ený, ale to jde na vrub toho, že nem?že kam chce. Takže my to zatím trpíme s tím, že to jsou beztak starý koberce (ten p?ed koupelnou už p?kn? zni?il), ale nechává to nep?kný vyškubaný nitky. Já doufám, že to pomine po pubert? nebo po kastraci, to by m? vážn? mrzelo tohle neustále chytat a tcho?e kv?li tomu prohán?t ... Taktéž se ptám t?ch co mají dosp?lé fretky, d?laly to jen v mládí, v?bec nikdy ne nebo trvale? Jinak nám v?bec nic neni?í, potkan furt n?kde hlodal a kousal zdi a ni?il nábytek, Kuba je proti n?mu vzornej teda až na ty koberce ...

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna (IP)
Datum: 2004-10-26, 21:45
ahoj, mam sice trocu jiny problem nez vy vsichni, ale snad mi presto poradite- moje fretka nechce chodit kalet do zachodku, nemuzu ho to proste naucit...misto toho si ze zachodku udelal druhy pelisek a chodi ta, spat...asi ho chladi ty granule nebo nevim (chodi tam vzdy jen kdyz je teplo a na prvni patro volieru mu sviti slunicko)...prosim pomozte! :o( jinak se asi zblaznim z vecneho uklizeni fretcich hovinek vsude po voliere..

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-27, 00:22
To Kristyna: potom m? napadla ješt? jedna v?c. Zkus mu nabídnout ješt? jeden pelech, nap? lavor(škopek-um?lohmotné umyvadlo) u n?kterých z nás v tom fretky rády chrápou. T?eba u m? :o) Do toho mu nedavej nic, nebo m?žeš hadr.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-10-27, 08:38
Môj fre?ák tiež ob?as hrabe koberec. A to si k tomu zalezie pod seda?ku alebo pod kreslo. Naš?astie je koberec z materiálu, ktorý sa nechytá na drápy. Vä?šinou sta?í fre?áka okríknu?, no niekedy je treba vyláka? ho na Calopet a následne odpúta? jeho pozornos? od hrabania. Ke? bol mali?ký, tak to nerobil. Všimli sme si to až pred ?asom. Zdalo sa mi, že ten koberec hrabe, ke? má dlhé drápy. Ke? som drápy ostrihala (aj opilníkovala, aby neboli ostré), prestal koberec hraba?. Ale možno je to náhoda.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-27, 09:00
Koberce hrabali všichni, pokud jsme je m?li, a okraje byly už úpln? rozpárané - byl to takový ten smy?kový lepený koberec, který se lehce zni?í. Tak jsme je vyhodili, a byl pokoj. Te? už je to jedno, protože tcho?i jsou venku a domu je neberu, aby nem?li problémy s p?echodem z tepla do zimy. Mám možnost je nechat klidn? i bez dozoru voln? pušt?né po celém dvo?e, takže si klidn? m?žou b?hat celé hodiny a ?ádit t?eba i se psem. Tím pádem jsme jim vzácní a když p?ijdu k nim, mám je nalepené za patama a sotva se posadím venku na lavi?ku, hned jsou mi na klín?. Jinak koberec trhali jenom ten smyškový. Takové ty krátkovlasé semišáky nechavali na pokoji.

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-27, 09:23
Tak m? holky hrabou koberec u dve?í.. ALe zatim není oškubynej, protože to mají zakázaný.. Ale Tappi n?kdy jde kolem dve?í zahrabe a jde dál ;o)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-27, 12:11
Hani, jak máte ud?laný plot, že je m?žeš poušt?t voln? po zahrad??

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Majda (IP)
Datum: 2004-10-27, 12:38
Náš Kryštof prádlo nežere, jenom ho stahuje ze sušáku a lítá s ním po baráku. V?tšinou pak najdu svoje spo?áry u n?j v pelechu. V?era, když jsem se jala ubytovávat svojí nastávající snachu (ach jo, jak špatn? se mi to ?íká..) v pokoji pro hosty, který funguje jako pokoj fret?í, zjistila jsem, že ta bestie fret?í ožrala roh od válendy. O tom, že si v úložným prostoru , kde mám vyskládané ložní prádlo, ud?lala pelech a dv? syslírny, ani nemluvím. Tuhle jsme ho nemohla najít a sladve spal zamotanje do froté prost?radla. Moc rád v tom prádle noruje......už nemám ani sílu to po?ád uklízet.
Nicmén? mám v živé pam?ti, jak naše nejmenší kot? sežralo p?lku ut?rky...protože von?la od ku?átka. Bylo jako koule. A hlavn? já si pri?padala jak idiot když jsme v ned?li ve?er objížd?li veteriny s tím, že kot? má v b?iše p?lku ut?rky...:-¨)) Dopadlo to dob?e, u?erka prošla traktem..

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-27, 12:53
Jani my máme dv?r ze t?í stran obestav?nej barákama - ?adovka - a od zahrady je odd?lenej zídkou, k?lnou a fret?í volierou - bývalá slepi?árna.

Jinak kone?n? se mi poda?ilo poslat zase n?jakou tu fotku do albumu. Je tam Holbík, Pepa s Tadeáškem od Sjusn v Praze na srazu a fotky našich obou volier - staré, i té nové ješt? stále nedod?lané. Akorát se mi to n?jak pomíchalo s t?ma starejma fotkama, takže to není chronologicky poskládaný. Takže kdo chce, m?že mrknout na :

[foto.tiscali.cz]

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: ogoki (IP)
Datum: 2004-10-27, 12:59
hmm to chci .... ale schade prej se mám zaregistrovat u Tiscali , takže nic ....

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-27, 13:06
hm... taky to chce po mn? registraci.....

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-27, 13:14
Hani, dík za popis zahrady, už jsem taky p?emýšlela, jak to ud?lat, aby fre?ule (a králík a kdoví co ješt?) m?ly p?es léto bezpe?ný výb?h aspo? na ?ást zahrady. P?ece jen, když se m?žou vyválet v tráv?, zahrabat si v hlín? a nebýt p?i tom v??n? zamotaný v kšírách... to musí být pro fretku skv?lé. Ale u nás by to asi cht?lo hodn? kvalitní hustý plot, vybetonovat aspo? do p?l metru..... no nevím. To m? asi milej Honzík pošle do...... (sedínky?)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-27, 13:25
Omlouvám se, ale zkoupírovala jsem odkaz, když jsem byla zrovna zaregistrovaná.
Tekže takhle vám to bude už fungovat ur?it?:

[foto.tiscali.cz]

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-27, 13:33
Dome?ek i voliéra jsou super.
A ani se mi nechce v??it, že ten náš tlus?och byl ješt? nedávno takový drobe?ek....

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-27, 13:45
Tak to se norci mají p?epichov?.. ;o) Fakt supr..

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-10-27, 16:34
Takhle bílý s t?ma ?ernýma o?kama na fotkách jsou fakt kouzelní...jen je škoda že ty ?erný o?i jsou efektem fo?áku a nasv?tlení.:-)
Ale jsou kouzelný...líbí se mi jak mají tmavší ocásky:-)To musí být radost mít tohle doma:-)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-27, 18:24
To Radka: Medulka má na pohled o?i tém?? ?erné, a m?la je spíš takové šedomodré když byla menší. Rozhodn? je nemá ?ervené. :o)

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-29, 08:22
Radko, ale ne vždy je to fo?ákem, jsou freky sv?tlý - bílý co mají tmavé o?i..
Tappi má karmínové o?i..

Re: Prosim o vas nazor a radu...
Zaslán uživatelem/kou: ogoki (IP)
Datum: 2004-10-29, 09:34
Tak prohlížím to album ... jsou fakt p?kný ty fre?ule :-))

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist