Aktuální stránka:18 z 37
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-22, 19:35
tihle si taky fandí :oD [zvierata.i-bazar.sk] kdo daruje angoru :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-23, 13:40
[zvirata-ostatni.sbazar.cz]
[zvirata-ostatni.sbazar.cz]

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: PxNxDx dne 23.04. v 13:42.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-23, 20:40

Nabízím ješt? nenarozená fre?átka,narození o?ekáváme v polovin? kv?tna.odb?r asi za 4 týdny po narození. cena 1 000.-k? zájemci pište na e-mail XXXXXXXXX@XXXXXX.XX nebo volejte na tel.?.XXXXXXXXX lounsko
[www.i-bazar.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-24, 18:47
prodám páre?ek frete?ek same?ek mývalý barvy a sami?ka krémová, foto pošlu na email, vloni meli male letos urcite budoiu mit take

Jméno:
Mail:
Telefon:

Lokalita:

Cena: Pavlína
drobnochovseznam.cz
736534580

St?edo?eský kraj

1 990 K?


[zvirata.bazos.cz]

co to je mývalý barva?!

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-24, 19:28
Žofiro: blbost :-)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-24, 21:10
A nechcete jí n?kdo napsat, a? pošle fotku? M? by to docela zajímalo :o) V?bec netuším, jaký zbarvení si mam pod tím výrazem p?edstavit :o))
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-24, 21:18
Petra p: No ani ji moc napsat nechci :-) Asi bych se zas jen nas*ala :-)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-04-24, 21:24
Ja myslím že jen neví že se toto zbarvení jmenuje tcho?ovitý, pá? mýval má stejnou masku. jen t?žká neznalost,nic jinýho. Furt dokola,informace informace, jak mužou n?komu v dnešní dob? chyb?t, žejo.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-24, 21:42
Boža: lenost je základní lidská vlastnost :-) pro? by se n?kdo obt?žoval informace hledat :-)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-26, 14:33
?etla jsem inzerát, že nabízí n?kdo mlá?átka fretek, ale nebylo nikde napsáno odkud chovatel je. Psala jsem mu tedy mail odkud je, bohužel je z dálky, takže jsem odepsala:
Aha, tak to je daleko Já bydlím kousek od Plzn?, takže bych ráda mlád? od n?koho z okolí. D?kuji za odpov??. P?eji hezký den.
Odpov??:
mládata mohu poslat vlakem!!

Tak to m? rozsekalo!!!


Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-26, 14:36
Tak to bych mu napsala, a? zabalí do krabice sebe a pošle se vlakem, já mu nakopu p*del a pak ho s dobrým pocitem pošlu vlakem zpátky :o)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-26, 14:45
Jako nemam sílu mu na to n?co napsat!! Bych se roz?ílila ješt? víc! Ale velice ráda bych ti ho tam poslala! Blbec jeden!

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-26, 15:01
Fretky - sháním 10 mlá?at fretky - na pohlaví nezáleží! Tel.: 737500037
> Odpov?d?t< | E-mail: opavsky@centrum.cz
Inzerát vložen: 25.04.2009 14:20:57 | Kategorie: koupím | Kraj: Moravskoslezský

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-26, 16:08
:-o na co proboha pot?ebuje ?lov?k 10 fretek?

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-04-26, 17:41
na penize,to je jednoduchy

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-26, 19:16
Ale dyt je stejn? musí koupit...jaký blázen dá dneska mlá?ata zadara...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-26, 20:17
tak tohle m? docela pobavilo - strakatá nebo žíhaná fretka a ješt? i s rukou chovatele ;oD

Dne: 26.04.2009 v 16:43:19
Jméno: Venca
P?edm?t: Strakaté nebo žíhané mlád? fretky
Koupíme mlád? Fretky nejlépe sami?ku.Okres Plze?.Up?ednost?ujeme osobní odb?r s rukou chovatele.Kontakt na nas VencaVales@seznam.cz nebo tel.602273803 D?kuju.V.Valeš Plze?

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 26.04. v 20:18.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-04-29, 19:26
Nabízíme fret?ata - 5tcho?ovitých+1sv?tlý kluci a 1tcho?.+1sv?tlá hol?i?ky. Odb?r pol. ?ervna (na 7-8.týdnu). Oba rodi?e registrovaní, velmi p?ítulní, nekousaví. Zahrani?ní p?edci. Fre?ata budou vymazlení mazlí?ci + o?kovaná, od?ervená (bude-li t?eba), s návyky pro chov v byt? (wc,granule...). Návšt?va p?ed odb?rem vhodná.


TIP: Zobrazit další podobný inzerát


Cena:
2 000 K?


Kontakty:
azu@centrum.cz
777 249 269



taky dobra cena...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2009-04-29, 21:35
Ale v inzerátu není psané, že mlá?ata budou ?ipovaná a s papíry....a pak tu cenu fakt nechápu!
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-04-29, 21:52
Zda budou ?ipovaná nebo s papíry to netuším, každopádn? m? zas nep?ipadá v po?ádku tato cena za fretku ze zverimexu, která nemá ani to o?kování a není absolutn? socializovaná a dom? si s ní p?itáhneš sem tam i n?jakou infekci.. :/ Takže nechápu že n?kdo remcá nad touto cenou, když jsou lidi schopní si za 2 tis. koupit fretku ze zverá?e bez "servisu". M? ta cena p?ipadá v po?ádku.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-04-29, 21:55
zaplat PánBuh,že se cena fretek zvyšuje, já bych nasadila nejmín ješt? jednou tolik. Alespon si to nebudou kupovat podobní blbci,co si dom? nosej každej m?síc novýho k?e?ka za pár šup?. Co to pak obnáší nemusím snad ani ?íkat. Mládata za 500,-, taková ceny m? osobn? vytá?ela k bodu varu.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-29, 21:58
?ipovaná nebudou, ale záleží na dohod? - jestli to budoucí majitelé budou chtít. Ani ta cena není p?esn? daná - je "p?edb?žná" (jak píšu jinde) - záleží práv? na tom, jestli budou chtít noví majitelé ?ip od nás, nebo jestli naopak i první o?kování už budou chtít u svého veta. A na ty papíry - na to jsem se cht?la zeptat. Ráda bych, aby naši prcci n?jaký záznam o p?vodu m?li, ale nevím jak ho pro n? získáme? Cht?la jsem se tu na to stejn? zeptat, jen nevím jestli se s tím dotazem nep?esunout na jiné vlákno. Pochopila jsem, že "papíry" mají jen fretky z CHS? Nebo sta?í zaregistrovat vrh do plemenné knihy?
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-29, 22:02
No já pod 1800,- taky nep?jdu, budu je mít ?ipovaný, o?kovaný, nau?ený na granule maso... Teda pokud se nám povede, rodit máme p?íští ned?li, takže zatím žádný plány si ned?lám. Ale když to pak spo?ítám, tak jen ?ip + o?kování je minimáln? 1000,- a když p?ipo?tu veterinární pé?i, cenu za benzín na cestu na krytí, 50,- za každej ZoP, a další a další zanedbatelný prkotiny (t?eba výbavi?ka pro mim?o - pelech, knížka, hra?ky, granule...) tak bych si musela nasadit cenu na 2500,- za mlád?, aby se mi vrátilo aspo? to, co jsem do toho vrazila. Ale já nechci vyd?lávat, chci d?lat radost sob? a ostatním :)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-29, 22:02
aby m?li mim?a záznam o p?vodu, tak musíš být ?len slovenského klubu, mít u nich registrovanou CHSt a splnit dané podmínky. p?i registraci do PK dostaneš ke každému mim?u jen p?id?lené ?íslo, pod kterým bude v PK vedené.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-29, 22:09
Díky za odpov??.

No jo, ale když máme mim?a jen proto, že jsme je cht?li Sticky aspo? jednou dop?át, než proto, že bychom cht?li být "profi" chovatelé, tak asi nemá cenu se registrovat jako CHS, ne? To by ani nebylo fér - nechat se registrovat když víme, že nechceme plánovan? p?stovat, ne? Jiná cesta není? Aby m?ly sv?j rodokmen, i když nejsou z CHS... I když - jak na ty naše nálepky koukám, t?žko za rok odolám :o)))
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-29, 22:15
tak další možnost je, vyrobit jim "rodokmen" po domácku :o) prost? jen aby noví majitelé v?d?li kdo jsou rodi?e (prarodi?e...)miminek a komu se p?ípadn? p?i krytí vyhnout a podobn? :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-04-29, 22:17
No to ud?lám tak jako tak. ALe protože to není "ofiko", nepsala jsem to do inzerát? a tak jako "papíry".
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-01, 21:58
Dne: 01.05.2009 v 20:00:35
Jméno: Zuzka
P?edm?t: Prodám Fretku SP?CHÁ
Prodám mlád? fretky(sami?ka), koupena asi p?ed 2 týdny ve ZVERIMEXU jako mlád?, jelikož je na m? chov obtížný prodávám VELMI LEVN?, SP?CHÁ !!

zuzka.s87@seznam.cz <zuzka.s87@seznam.cz>

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Sebastián (IP)
Datum: 2009-05-02, 18:43
Žofirko taky jsem to v?era ?etla... Pochopím jiné problémy než problém že je chov obtížný, tak si m?la nejd?ív n?co aspo? p?e?íst... P?ijde mi to jak n?jaké malé d?cko že to je, jinak nvm...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-03, 22:09
Dobý den .
sháním fretku okolo roku max.rok a p?l.
Nejlépe šampa? ocho?enou ,aby nekousala,nejlépe o?kovaná.
Jsem ochoná za ni dát až 800 (neodmítnu ani nižší cenu)k fretce ráda p?iberu i její hra?ky, atd.
Dekuji
prosim odepiste ne email:kackabaresova@seznam.cz[/b]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:18 z 37


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist