Aktuální stránka:15 z 37
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:25
Mám kontakt na dv? fret?í holky asi 7 m?síc? staré, albínky, i s celým vybavením za cca 15 tis - to je informace od prodávajcí. Prodává za 4000k?. Kdyby jste n?kdo cht?li kontakt dejte v?d?t, nebo kdyby cht?l n?kdo t?eba jen to vybavení - voliéra atd. tak taky dejte v?d?t.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:40
Adelaido, tém cenám nerozumim (ale nejsem zájemce)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:57
Pardon asi jsem to špatn? napsala PO?IZOVACÍ CENA : 15 tisíc. NOVÁ CENA : 4 tisíce

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: adelaida dne 20.01. v 19:58.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-20, 20:41
no to chci teda vedet,jestli nekdo zainvestuje do adopce fretuli 4 litry... si myslim,ze bude rada, kdyz je uda jen tak, natoz ty prachy... no nevim

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-01-20, 21:05
No ona vlastn? chce ty prachy za vybavení, ale chce se ho zbavit i s fretkama. Nabídla jsem jí, že si fretky vemu když prodá vybavení. Možná tu voliéru atd prodá uvidíme.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-01-20, 21:21
Dne: 20.01.2009 v 11:59:25
Jméno: ivusa123
P?edm?t: Zkušenosti
Vy co máte mladou freti?ku, která ješt? nem?la mim?a, tak bych vsadila na ost?íleného borce.Ono to hodn? mládenc? totiž neumí a nepovede se jim to ani za m?síc....A neumí to ani t?íletí, apod....Ur?it? mi te? p?ijdou vzkazy, že to není pravda, že máte mlad

se divím, že fretky ješt? nevyhynuly :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 20.01. v 21:22.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-20, 21:21
tak semka zkus hodit fotky do bazarku....treba by seto vybaveni rozprodalo

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-01-20, 21:40
Já zkusím poprosit paní a? mi n?co pošle. D?kuju za dobrou radu!!!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-20, 22:10
žofiro - tahle rádoby chovatelka už se tu n?kolikrát probírala a nikdy to nebylo nic dobrýho :o(
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-01-20, 22:26
jo, vím o tom, zbavovala se n?jaký starší sami?ky, pak tu bylo n?co s 10ti letym samcem, m?la slevu pro d?ti a d?chodce a podobný...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-21, 22:05
Nevím kam to dát, nicmén? moje zájekyn? o fret? mi dnes napsala tohle:

dneska jsem n?kde na netu ?etla myšlenky n?jaký "geniální sle?ny", která tvrdila, že fret? by m?lo stát maximáln? 500, že pak jsou p?edražený a že ona si svoji fretku po?izovala za 1000 i s výbavou
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-01-21, 22:09
Prosím až se n?komu poda?í vypiplat fret? aby do n?j investoval mí? jak 500 k? a? se mi prosím ozve.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-01-21, 23:57
adelaida, kdyz tak ty fotky ty voliery muzes poslat me :o) Pokud bude dobra, rada bych ji vzala :o)

Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-01-22, 00:11
možná to byla reakce na toto:

P?edm?t p?ísp?vku: angory
khaki
Napsal: 19.Led.2009 - 0:07
Páni, to jsem v?bec netušila, že fré?a m?že stát tolik.... Já tu svoji ze zveráku mám za litr se vším vybavením a když jsme kupovali malinké pro mého ex, tak stálo 500,- (ale je fakt, že bez ni?eho)....

_________________
Zdraví Ka?ka a fre?ulka Lucinka alias Opica

P?edm?t p?ísp?vku: Re: Nevím kam to dát, ale je mi ho líto, aneb FRETKY Z INZERCÍ
ŽoFiRo
Napsal: 19.Led.2009 - 0:46
Registrován: 27.Pro.2007 - 18:38
khaki, jak tak sleduju inzerci, tak mi to vychází asi tak: cena 500,- je takový "základ", celkem b?žná cena za fretku která nemá nic (?ekla bych, že jim to p?ibližn? pokreje náklady na "pochybnou" stravu toho fret?te) a za fretky z pochybných chov?, kde taky kolikrát záleží na zbarvení fretky, tcho?i v?tšinou bývají nejlevn?jší, pak albín/šampa? no a nejdráž nabízí fretky s r?znými znaky. a k týhle cen? si solidn?jší chovatel pak v?tšinou ješt? p?ipo?te t?eba ty náklady na o?kování, od?ervení, ?ip a podobn?, takže taková fretka pak p?íjde dráž, ale vlastn? to vyjde nastejno jako by si to pak majitel platil sám... no a pak jsou taky chovatelé, co si do ceny mladých zapo?ítají komplet náklady na krmivo, k tomu nejspíš i sv?j drahocený volný ?as, každou manipulaci s fretkou a prost? všechno, z toho pak jsou fretky p?edražený a ješt? ti budou tvrdit, jak na nich nevyd?lávají
a s angorama je to asi podobn? jako s "klasickou" ko?kou domácí, kterých jsou plný ulice a s peršankou, za kterou pár tác? taky dáš...

--------------------
s tou cenou 500,- to bylo myšleno tak, že to pokryje takovou tu ne p?íliš kvalitní pé?i a stravu, nebo pak u n?koho, kdo na fretkách nechce vyd?lat a spíš tak n?jak prod?lá...
a s tím p?edražením...už jsem se setkala s tím, že si ú?tovali 1500,- - 2000,- za fretata krmené tím nejlevn?jším krmivem a m?li jen první o?kování a nebo o?kování v?bec nem?li, takže to mi p?íjde docela hodn?...nebo když n?kdo napíše, že si máš cenu fretky srovnat t?eba s hodinovou mzdou automechanika... takže ti na odchovu ur?it? strašn? prod?lávají...


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-22, 00:19
Dobrý den,ráda bych koupila nebo dostala (zadarmo) fretky,nejlépe sami?ky.Nezáleží na stá?í ani na barv?(jen ne albína).Chováme fretky už dlouho a chceme dát nový domov opušt?ným ?i necht?ným fretkám. Odkupujeme fretky jak mladé tak starší(maximáln? 6let). Volejte nebo pište na 721227111 nebo animal88@seznam.cz

[inzerce.chovzvirat.com]


[inzerce.chovzvirat.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-01-22, 18:27
Zasmin - paní mi psala, že má internet jen v mobilu, takže mi fotky poslat nem?že :-(((( No necháme to ko?ovi ten má v?tší hlavu.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-01-25, 21:24
Dne: 25.01.2009 v 13:18:46
Jméno: pája
P?edm?t: fretecek
Kdo daruje/vymeni za mlade/ k adopci fretacka.Ochoceneho stari do 1 roku.Z duvodu financni krize prosim Trebic/Namest n. Odlavou dekuji. Piste na e-mail pavson7@seznam.cz

že by celosv?tová finan?ní krize zasáhla i chov fretek?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-01-27, 20:36
Tou to cestou daruji Fret?í mldata 1 m?síc stará jsou to kríženci st?íbrného a pandy
Volat jen mezi 8:00 a 11:00

Jméno:
Mail:
Telefon:

Lokalita:

Cena: žižková ivata

733527702

Chomutov

Zdarma


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-04, 20:26
Dne: 04.02.2009 v 12:21:30
Jméno: katka
P?edm?t: fretky
dobrý den cht?la bych si zamluvit fretkuhol?i?ku kastrovanou kolem za?átku jara okolí T?ebí?e.pište na e-mail.=)

to jako schání kastrovaný fret??!

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-02-04, 20:28
No to je novej trend...letos se budou rodit uz rovnou kastrovany...

...boze!!!...
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-02-04, 21:44
to je spravní:-D ale je to normalne v americe a casto umrou

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-02-04, 22:44
Tý bych neprodala ani d?ravý holiny, natož fretku.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-02-04, 23:00
Taky jsem na to koukala... a nepochopila..

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-05, 16:09
koupím frete?ku (Andrea, 26. 01. 2009 15:04)
Hledáme s p?ítelem mlád? frete?ky. sami?ku strarou tak 1 m?síc. Vsetín ale prijedeme si pro ni i dál. Email: Andryska.Karlik@seznam.cz

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: hermina (IP)
Datum: 2009-02-05, 17:45
Hee, našla jsem opravdu velmi zajímavý inzerát.
Hádejte, kolik je v textu gramatických chyb:-)


Máte doma fretku co kouše nebo neumí chodit na záchot? Tak mi ji p?iveste a já jí to odnau?ím a vrátím vám jí slušn? vychovanou. Neváhejte a pište! Ceni jse liší záleži na délce p?evíchovy je to od 500 k? výš ale opravdu záleží na dohod?.
Adresa inzerátu: [www.sbazar.cz]






Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-02-05, 17:57
hermina: už jsem toho ?etla hodn?, ale tohle je inzerát roku!
P.S.
Pokud se to bere jako kvíz, tak v?etn? p?eklep? a interpunkce jsem letmým pohledem na deseti chybách :-))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 05.02. v 17:57.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-07, 11:09
nejen že cht?jí fretky kastrovaný, ale ideáln? kdyby jim bylo ješt? mín jak m?síc :o/

Dne: 07.02.2009 v 10:00:33
Jméno: veronika X_ara@azet.sk
P?edm?t: fretka
zhanam 1mesacnu aj mladsiu bielu samicku,...dakujem

-----------------

Dne: 06.02.2009 v 18:33:12
Jméno: Pavel Hluska phasky@seznam.cz
P?edm?t: Fret?í miminko
Dobrý den.Cht?l bych se zeptat jestli by se nenašlo miminko od fretky.Maximáln? 1 m?síc staré.Nejradši bych aby to byl same?ek a šampá?ové barvy :-).Kraj ?eskobud?jovický a okolí.P?edem d?kuji

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Fre?ánci z Tcho?í nory (IP)
Datum: 2009-02-08, 12:58
He he, tak to abych tam poslala na p?evýchovu kluky - t?m ob?as d?lá problém strefit se na záchod, tak snad že by se to kone?n? nau?ili :D

Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-10, 19:21
Dne: 10.02.2009 v 14:32:55
Jméno: Azil
P?edm?t: Dary
Nov? otev?ený azil pro fretky u Mladé Boleslavi p?íjme jaké koliv dary jako jsou granule multivytamínové pasty písky do zách?dk? no prost? vše co je pot?eba d?kujeme obrátit jse na nás m?žete na tel.736 181 077

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-10, 20:50
Prodám fretku tcho?ovitou, koupenou p?ed Vánoci. Mám d?cko a pot?ebuji se jí rychle zbavit, malej je na ní alergickej. Dám k tomu klec, n?jaké jídlo, piliny atd. I knížku o chovu. Vše za 1500K?. P?i rychlém jednání sleva na 1200K?.
Adresa inzerátu: [www.sbazar.cz]
Inzerce z 10.2.2009, Karlovy Vary (Karlovarský kraj), Použité zboží, Nabídka, dopravu platí Kupující, Hotov? p?i p?evzetí 1 500 K?
Gabriela ?ížková
[zvirata-ostatni.sbazar.cz]

dokonalý inzerát ;o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:15 z 37


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist