Aktuální stránka:20 z 20
Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2008-08-13, 19:55
JJ, já pat?ím do té druhé skupiny :oD
v T?hu jsem byla sice jako malý tank, ale po?ád to bylo hlavn? b?icho, te? je to ten zbytek... A když jsem za?ala shazovat tak jsem vážila tolik jako t?sn? p?ed porodem + ješt? 2 kil?a... s trochou št?stí se dostanu aspo? na 65, i když radši bych na rovných 60. Ale to se pozná :o)
o podvazu bych nedokázala p?emýšlet snad ani ve 120, p?i mý hr?ze z operací :oD To s tím radši n?co d?lam...


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-08-14, 00:24
A nebylo by lepší než n?jaké praráty na hubnutí se ?ídit heslem :
NEMÁM NADVÁHU, ALE PODVÝŠKU? :-)))
Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2008-08-14, 08:37
jo tak to je ideální :oD
to si ?íkám po?ád, ale ne a ne se vytáhnout :oD


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-08-14, 09:18
A Iv?o, kolik m??íš??? Abys pak nem?la spíš podváhu :)
Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2008-08-14, 10:36
tak to mi nehrozí, mám 160 ( možná 158, nejsem si jistá, ale jsem malá), teda aspo? to všude tvrdim :oD


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-12-15, 13:31
Tak d?v?ata, pokud n?která z vás uvažuje (stejn? jako já), že po Novém roce - po všem tom váno?ním obžerství - najede na n?jakou tu dietku nebo reduk?ní program, tak to sem dávám pro inspiraci. :o)))

[www.mimibazar.cz]
Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-15, 13:35
Ježiš Mirim, na tohle já se tedy už nedám....je to k ni?emu :-))) jediný co zbívá mn?....je nep?ežírat se :-)))))
Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-12-15, 13:36
To myslíš, že to jako nevydržíš 60 dn???? :o)
Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-15, 13:37
Mirim, za prvé nevydržim :-))) za druhé na mne žádná dieta jaksi nefunguje...když se v poledne cpu v závodní jídeln? :-)))
Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-12-15, 13:51
Mám tady ješt? jeden tip, 13denní mlé?ná dieta:
[www.mimibazar.cz]

Ale je dost drastická, jednostranná. A?koli - ty, které ji držely a vydržely, zhubly. A pokud se po jejím skon?ení neza?ly zase nacpávat, váha jim nestoupla.
Jak jsem ?etla diskuzi k této diet?, ženské mají šílenou vlastnost si všechny diety upravovat k obrazu svému. Za mléko kyšku, za kyšku mléko, za ?aj kafe, za hov?zí ku?ecí...
Avatar

Re: Hubneme s fretkou :-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-12-15, 14:16
Fuj, tak takhle bych si teda žaludek neni?ila. 14 dní skoro nic nežrat.. :-))))

Nene, to radši budu tlustá než abych si zni?ila žaludek, kde nejíš nic teplého a ješt? do sebe láduješ jen mléko. To bych ho za chvíli spíš za?ala nenávid?t než milovat ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Streda
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-12-15, 16:41
Tak ja vim jiste,ze by mi stacil i jeden den mlecne diety a zarucene bych zhubla...ale zkouset to nehodlam,jeden kousek syru a potentim se tak jako tak:D
Avatar

Re: Streda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-12-15, 17:49
Já se za?la hejbat, chodim do posilovny, jim zdrav? a šup, ono to jde dolu docela dob?e :) ale tohle bych nemohlaaaa....
Avatar

Re: Streda
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-12-15, 17:58
Já od té doby, co musím držet tu dietu bez laktózní, tak jsem zhubla...teda ne na váhu, ale v mírách jo! :D
Avatar

Re: Streda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-12-15, 18:47
No, já sice žádnou dietu vyložen? nedržim, ale tak 3x tejdn? jdu do posilovny, b?hem 6 tejdn? mám dole sice jenom 3 kila, ale cca 5 cen?ák? v pase, rýsujou se mi bicepsy a je to hrozn? fajn :D
Avatar

Streda
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-12-15, 20:09
To jsou super vysledky. Ja nedrzim dietu na hubnuti,zjistili mi intoleranci na laktozu,tak jsem zmenila jidelnicek...
Avatar

Re: Streda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-12-16, 00:27
Aniii, to m?že bejt docela krutý, uff... ale všechno zlý je k n??emu dobrý, t?eba povinná dietka a k tomu to hubnutí, no :D já když m?la mononukleozu a zán?t ledvin, tudíž dv? diety najednou, hublo se mi samo, nemohla jsem jíst skoro nic... ale bylo to našt?stí jenom p?echodný, tak te? musim makat sama no :(
Avatar

Re: Streda
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-12-16, 09:58
Sakra, já m?la mononukleózu a zán?t ledvin zvláš? :D jenže mononukleozu v 11 a to jsem vážn? nemusela hubnout...ale ty ledviny pomohly :D 10 dní na nemocni?ní strav? a 5kg dole :D
Avatar

Re: Streda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-12-16, 10:44
Tak to já jenom 5 dní na nemocni?ní strav?, p?edtim už ta mononukleoza a dietka a pak hned tohle, takže pár m?síc? dv? dietky... výborný :)) a to mi bylo 16, takže se mi to na hubnutí hodilo :D te? na to jdu zdrav?, dneska mám po práci posilovnu a hned pak spinning, juch :)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rynn dne 16.12. v 10:45.
Avatar

Aktuální stránka:20 z 20


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist