Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7
Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-02, 20:29
johanko,

to je proto, aby ses ješt? víc t?šila z práce dom?, víš?
;o))))

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-08-04, 07:55
Téééédaaa :-) p?kný, kdo si zvykne na tenhle nový systém, nebude mít už problém jinde. Bude to p?ehledn?jší ve vyhledávání témat.

307-515-842
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-13, 12:58
omlouvám se, že to píšu sem, když nejde "pomoc s novým fórem". jde mi o to, pomoci fóru "starému", sou?asnému, a proto prosím o smazání následujích vláken:

[forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz] ... [forum.fretka.cz]

samotnou m? p?ekvapilo, kolik se mi poda?ilo založit vláken (zejména v za?átcích chovu) a mnohá kv?li jakým blbostem!!
snad to aspo? trochu pom?že uvolnit omezenou kapacitu.
D?KUJI WEBMASTEROVI



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 14.08. v 16:42.

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-08-13, 13:25
Každý si tu st?žuje na nep?ehlednost fóra. Ne, že by to nebyla pravda.
Takže, ženský (pánové?), te? je možnost ud?lat n?co pro nové fórum.

Je t?eba zpracovat materiály do následujících sekcí pro nové fórum

Jedná se o:
Krmivo
Hygiena
Rady pro za?áte?níky
Stelivo
O?kování
Preventivní prohlídky
?íje
Kastrace


Bylo by dobré, aby vznikl n?jaký text, kde budou nejd?ležitešjší informace a v?ci, na které se za?áte?níci neustále ptají a tím p?edejdeme spoust? dotaz? (doufám)

Takže, te? v??ím, že ti nejv?tší kritici se jist? zapojí plní zápalu do sepsaní informací

Hotové texty posílejte Vojtovi na vojta.linek@seznam.cz A? se po ve?erech doma moc nenudí:-)
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-13, 13:27
Nessie: A m?že to být i zkopírováno odsud, nebo opsáno z knih?? Nebo to musí být autorský text??

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-08-13, 13:30
kamculenka: obecn? platí, že pokud n?koho cituješ (kniha, odborný ?asopis) musíš uvést zdroj informace
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-13, 13:37
Myslím,že na SK foru jsem n?kde vid?la (ted to zas nem?žu najít) ,že m?li tyhle informace,možná jen z ?ásti,zpracovaný podle knih a uvedený zdroj+aurtora,takže n?co podobnýho by se dalo použít taky,ne?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-13, 13:46
Nessie:

preventivní starostlivost, p?erušení ?ije samic, základní biologické hodnoty, paraziti, hormonální onemosc?ní zde: [www.fretka.sk]

v?eobecn? o fretkách,základní otázky o fretkách, starostlivost o fretku, rozmnožování, rúst a vývoj, odchov mlá?at a o?kování zde: [www.fretka.sk]

Krmiva:
[www.pudicka.estranky.cz]
[www.forum.fretka.sk]


ŽoFiRo, nehledej, to je to na co si myslela :-)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 13.08. v 13:47.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-13, 13:50
Johanko,nehledám,nehledám,jsem to vzdala už než jsem napsala ten p?ísp?vek a tušila jse,že to najdeš ty :oD Já si totiž nemohla ani vzpomenout kde jsem to tam vid?la,se tam jaksi moc nevyznám,to zas p?iznám,no ;o)))
Jo tak takhle!To už bych asi na foru ani nenašla,co? :oD Ale bylo to tam,ne?

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 13.08. v 13:51.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-08-13, 13:53
Johanka: Díky za tip:-)

Zdroje m?že každý využít jaké chce, ale bylo by dobré vycházet z toho, co se ?eší p?edevším tady u nás na fóru:-)

N??íkám, že to není dost práce projít n?jaké vlákno a z toho vytahat ty d?ležité informace a dát tomu štábní kulturu:-)





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 13.08. v 13:53.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-08-13, 13:54
a zapomn?la jsem na jednu d?ležitopu informaci

text má být co nejvíc polopatický, tzn. blb?mvzdorný
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-13, 13:56
Zkusím teda zpracovat n?co o kastraci,jestli dovolíte a jestli z toho n?co bude :oD Asi bych o n?jaké informace ohledn? kastrace poprosila i t?eba vetku...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2007-08-13, 14:24
Pokud by nekdo nevedel co roupama delat, mohl by taky zpracovat Poradnu do takoveho prehledneho FAQ - tz. nejcesteji kladene otazky.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-13, 14:41
co to je FAQ?
sta?ilo by, kdybych projela celou poradnu a zkopírovala do WORDU nej?ast?jší dotazy + odpov?di na n?? nebo to takhle nepom?že?

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-13, 15:22
FAQ = je n?co ve stylu ?asto kladeného ne? T?eba ?asto kladené otázky :..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-13, 15:35
ale no jo, to už mi došlo taky, co je FAQ... :o))
a pomohlo by, kdybych to ud?lala viz. výše? nebo je pot?eba to napsat n?jakým "cizím" (programovacím) jazykem?

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-13, 18:38
na poradn? jsem už s vojtou domluvená, tu mi nikdo neberte!
(sesumírovat témata bych si netroufla ani náhodou, ješt? bych n?kam napsala n?jakej blud, to si nevezmu na triko. tohle je práce p?esn? pro m?... :o))

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-08-13, 18:40
Bezva, takže Martina se ujme prohledání poradny.
Ostatní prosím, aby si zatím další témata nerozebírali! Vysv?tlím pozd?ji. Díky.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-14, 20:41
Nožná taky zajímavé pro nové forum do sekce o fretkách a p?íznacích onemocn?ní: [www.fretka.sk]
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-08-14, 22:06
Aktualizuji informace z p?ísp?vku Nessie ze 13. 8., týkajícího se pomoci s novým DF.

KDO MÁ ZÁJEM POMOCI S TVORBOU NOVÉHO DF, V?ZTE ŽE:

* NENÍ T?EBA ZPRACOVÁVAT INFORMA?NÍ TEXTY K JEDNOTLIVÝM TÉMAT?M!
V?tšina témat je již dávno zpracována MF na hlavní stránce, jedná se tedy pouze o dopln?ní a zapracování n?kterých nov?jších informací do t?chto text?, což zvládneme sami, takže v tomto ohledu pomoc nepot?ebujeme. N?která témata na hlavní stran? sice prozatím nenajdete (o?kování, ukon?ování ?íjí,…), nicmén? i ona už jsou také zpracována, nebo p?inejmenším rozpracována.

* JE T?EBA a velmi by nám pomohlo, pokud byste byli ochotni PROHLEDAT JEDNOTLIVÁ VLÁKNA A VYTÁHNOUT Z NICH NEJ?AST?JI KLADENÉ OTÁZKY KE KAŽDÉMU TÉMATU a pokud se budete hodn? nudit ;o) tak i odpov?di - sta?í heslovit?.
P?i prohledávání vláken ob?as m?žete narazit i na n?jaký VÝJÍME?NÝ PROBLÉM ?I NEMOC, NEBO NA ZP?SOB LÉ?BY ?I ?EŠENÍ PROBLÉMU (zkrátka n?co, co se vymyká ostatním dotaz?m a dosavadním zkušenostem). Pokud na n?co takového narazíte, zaznamenejte to prosím, zkopírujte a p?edejte nám k dalšímu zpracování.
Díky takto vámi nasbíraným materiál?m budeme moci doplnit do stávajících i vznikajících text? to, co fretka?e a jejich frete?ky opravdu trápí a zajímá.
P?i vyhledávání informací pro dané téma (nap?. ?íje, o?kování,…) používejte funkci VYHLEDÁVÁNÍ, protože požadované téma se ne vždy ?eší pouze ve vláknech, která jsou k tomu ur?ena…
Témat a tudíž i vláken, která jsou t?eba prohledat je mnoho. Každá pomocná ruka bude v tomto ohledu dobrá, bylo by tedy škoda, kdyby dva lidé, kte?í si nezávisle na sob? zvolí stejné téma, d?lali zbyte?n? stejnou práci dvakrát… Pokud si tedy zvolíte téma, které chcete prohledávat, napište to prosím do tohoto vlákna, a? ostatní vidí, že už se na tématu pracuje.

Zde je návrh témat k prohledání. Možná ješt? pár dalších témat ?asem p?ibude, navíc budu pr?b?žn? k názv?m témat dopisovat jména nahlášených dobrovolník?.
Pokud vás napadne téma, které v seznamu chybí a bylo by dobré ho p?idat, ozv?te se.

Poradna - MARTINA
Kastrace - ŽOFIRO
Krmivo - BOŽA
Stelivo - SILVA
Hygiena - NOVATJE
?išt?ní zub? - NOVATJE
Koupání - RYNN
Paraziti - MARTINA
O?kování - MARTINA
?ipy, ?ipování - NOVATJE
Preventivní prohlídky (preventivky)
?íje (samci, samice) - BETH
Krytí - NOVATJE
B?ezost - NOVATJE
Odchov mlá?at
Falešná b?ezost - RYNN
Dovolená s fretkou (dotazy + tipy) - JOHANA
Za?áte?níci (nej?ast?ji kladené otázky) - KLOKÁNEK
Anální (pachové) žlázky - ŽOFIRO
Fretka a jiná zví?ata - HANYSEK

Prosím, nepište p?ísp?vky typu „ráda bych pomohla, ale nemohu…“. Díky.

Zpracovaná témata zasílejte na vojta.linek(zaviná?)seznam.cz




Celkem upraveno 10×. Poslední úprava: Vendula R dne 25.10. v 19:22.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-14, 22:16
m?žu krmivo?

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-14, 22:26
já stelivo?
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 22:33
M?žu ješt? pachový žlázky?Když už pro?ítám tu kastraci,tak tam se toho o žlázkách píše taky dost,takže bych to vzala p?ijednom a potom ješt? kdyby bylo n?co o žlázkách zvlášt...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-08-14, 23:02
Ale jist? dámy, vy m?žete všechno ;o) Už to tam máte ?erný na voranžovym :o)) Díky moc!
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-15, 00:36
až dod?lám poradnu, vezmu si ješt? n?jaké téma, pokud nebudou rozebrána.

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-15, 00:46
Vendulko, dotaz (asi jsem fakt blb :))- když je to n?co, co neni zpracovaný na hlavní stránce, má se to dávat dohromady jako souvislej text, nebo i to sta?í heslovit?? T?eba kdybych si vzala koupání, tak jestli to je o tom fakt najít, na co se lidi ptaj, co se odpovídá, heslovit? to napsat, nebo z toho ud?lat román?
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-15, 00:55
rynn,
já bych ne?ekla, žes až takovej blb... možná spíš jen "mladá a neklidná", takže po?ádn? ne?teš... ;o))

Vendula R napsal/a:
-------------------------------------------------------
> * NENÍ T?EBA ZPRACOVÁVAT INFORMA?NÍ TEXTY K JEDNOTLIVÝM TÉMAT?M!
> V?tšina témat je již dávno zpracována MF na hlavní stránce, jedná se tedy pouze o dopln?ní a
> zapracování n?kterých nov?jších informací do t?chto text?, což zvládneme sami, takže v tomto
> ohledu pomoc nepot?ebujeme. N?která témata na hlavní stran? sice prozatím nenajdete (o?kování,
> ukon?ování ?íjí,…), nicmén? i ona už jsou také zpracována, nebo p?inejmenším rozpracována.

> * JE T?EBA a velmi by nám pomohlo, pokud byste byli ochotni PROHLEDAT JEDNOTLIVÁ VLÁKNA A
> VYTÁHNOUT Z NICH NEJ?AST?JI KLADENÉ OTÁZKY KE KAŽDÉMU TÉMATU a pokud se budete hodn? nudit ;o)
> tak i odpov?di - sta?í heslovit?.

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-15, 01:05
No to jsem práv? nepochopila, jestli je to u t?ch, co jsou rozpracovan nebo zpracovaný, nebo u všech :D pokud u všech, tak bych si vzala t?eba to koupání, p?ípadn? i falešnou b?ezost...
Martino, dík za uklidn?ní, i když radši bych byla mladá a bohatá, než mladá a neklidná :)
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-15, 09:08
Vendulko, vzala bych si "dovolená s fretkou"...jestli múžu...

A ešt? mn? napadlo: co tak p?idat "fretka a jiná zví?ata" to je tu taky ?asto...
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-15, 09:20
a ješt? tu chybí termín,do kdy to musí být odeslané Vojtíškovi?,já jsem lempl,musíte mi dát n?ž na krk,jinak to bude za sto let :o)))

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist