Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7
Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-28, 16:12
Ráda bych pomohla (s ?imkoliv, ale ne s grafikou :)), to mi nejde ani v ruce, ani na po?íta?e, krom toho, to co je napsaný o pár p?ísp?vk? vejš je pro m? špan?lská vesnice... kdyby n?kdo mluvil ?ínsky, pochopila bych toho víc :-/
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-28, 17:07
:oD páni, tak to fakt musím smát :o)

No pro m? za m?, když te? bude víc moderátor?, tak pro? ne jeden další navíc, že jo? :o)
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-28, 17:12
a ja myslela že tohle forum je ?eského klubu,ne že bych proti Jordi n?co m?la,šmarja ani tuk,fakt ne!!! vážn? neee :o)
Ale jen pro po?ádek,je moderátorem na sk.foru a je ?lenem sk.klubu
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-28, 17:23
Takže t?eba já jako ne?lenka bych moderátora d?lat nemohla? Teda ne, že bych se do toho n?jak hrnula, to jen tak pro po?ádek...
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-28, 17:31
ale já nevim jestli n?kdo muže nebo nemuže,jen si myslím že u ?len? sk.klubu by mohlo dojít ke st?etu zájm? nap?.
rozhodn? si takovou situaci umím p?edstavit



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: boža dne 28.02. v 17:32.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: F14 (IP)
Datum: 2007-02-28, 17:36
zensky... tak ste to tu zase zvrhly na kafrani :o) booze booze..

Ja vecer popremyslim s amonnkou nad tema fretko-tlacitkama a uvidi se esli to pude :o)

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-28, 17:36
Asi jde o vzájemnou toleranci... já nevim, neni jedno, jestli je n?kdo ?len toho a toho, když je p?ínosem, i když pro klub, ve kterym neni??? Po?ád do klubu chci, ale nechci pak n?jaký dohady s ?lenama jinýho klubu... to je jedno, nebudu to tady rozpitvávat, nepat?í to sem a já to stejn? asi neumim vysv?tlit :)
A F14 mn? šlo o to, jestli bych v?bec mohla taky n?jak pomoct, jako ne?len :)))) (takže to bylo k tématu!!!! ten zbytek už ne, to je fakt :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rynn dne 28.02. v 17:38.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-28, 17:40
achjo Rynn,to já nechci taky,a práv? tak to bylo myšleno aby k ni?emu takovému ani nemohlo dojít.Pochopilas to p?esn? obrácen? než já to myslím.jo a je to fuk,nepat?í to sem.

Do ve?era se mi snad poda?í rozchodit to cd a pošlu n?co F14,teda doufám
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-28, 18:37
po?kej bóžo, a to mám webmastera poslat do háje s galerií ?eského klubu, jen proto, že jsem ?len slovenského klubu ? :o) Taky nic ve zlém.

Rozhodnutí nechám teda na ?lenech klubu, m? to je celkem jedno, myslím že ?eský klub ví, že pokud m?žu, tak pom?žu, když to je v mých možnostech :o)

Moje p?sobení na slovenském fóru spo?ívá v tom, že ob?as smažu p?ízp?vek n?jakého spamera, který do vláken dává erotické motivy. Ješt? jsem nemusela nikomu z ?len? fóra mazat p?ízp?vek. Tak nevím k jakému st?etu zájmu by mohlo dojít. Já sem myslím hodn? tolerantní, a podle mého mín?ní, i celkem nekonfliktní.

Tak asi tak. Bít se o to rozhodn? nebudu. Pokud n?kdo nechce, pak nemusí být.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-28, 18:39
samozd?ejm? že to takhle myšleno nebylo,a neurážej se,to jsem fakt necht?la .A dokonce si i myslim že bys i mohla pochopit jak to myšleno je,prosím :o)
nikoho do háje neposílej...
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-28, 18:42
:o) Bez obav, nejsem ani trošku uražená ;o) Možná to tak vyzn?lo, ale nejsem. :o)

:o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :o) :o)

;o)
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: webmaster (IP)
Datum: 2007-02-28, 18:45
Myslím, že moderátor m?že být i ne?len, kdokoliv. Hlavní je aby požíval tady na fóru vysoké tentonoc... úcty a toho respektu a byl to znalec... takn?jak... :-))

Ale beze srandy, hlavn? aby se jednotlivý moderáto?i vzájemn? respektovali a p?ibližn? shodli.

Vpodstat? je to hlavn? pomoc na vlastním píse?ku - je tu už hodn? uživatel? a p?ísp?vk? a aby to bylo p?ehledn?jší tak to tedy rozd?líme na n?kolik fór.

To ale p?ináší víc práce s d?láním po?ádku, protože na uživatele se spolehnout nem?žete. Takže si myslím že ?ím víc moderátor? bude, tím líp a tím každý z nich bude mít mí? práce.

Nechci vás n?jak vybírat, kdo se p?ihlásí toho ud?lám n?kde moderátorem (až spole?n? vymyslíme všechna ta fóra a složky). A když zjistí že ho to nebaví nebo že nesouhlasí s n??ím zásadním no tak to prost? p?estane d?lat a je to...

Jo a co se tý?e sk klubu tak v tom nevidím žádný problém, není naopak v sk fóru n?jaký cz moderátor?

Jo a rynn si tedy píšu jako dalšího zájemce o moderování
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-28, 19:05
webmastere - boža narážela na to, že i když jsou tam moderáto?i jak ?eši nebo slováci, jsou ?leny slovenského klubu.. proto to psala.. =)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-28, 19:12
haloo F14,poslala jsem první pokus,tak jak se ?inil m?j sta?e?ek ubohej,došlo aspon n?co???
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-28, 20:26
Myslím, že nejlepší pro klid na fóru bude, když tuto funkci moderátora d?lat nebudu. Vidím, že budou klidn?jší vody, když to budou d?lat ?lenové ?eského klubu. Osobn? stojím za názorem webmastera a i podle m? je jedno, jestli to bude d?lat ?len nebo ne?len, ale je patrné, že ne jen jedné osob? by to asi vadilo, kdyby tuto funkci d?lal ?len jiného klubu. Takže, ne, že bych necht?la pomoci, ale rad?j a? je tu klid.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-28, 20:57
boža - jestli prý nemáš t?lo fretky z profilu? a jestli to m?žeš hodit zazipované, aby se to nemuselo posílat jednotn?.. =)

JORDI - nebu? vztahova?ná, psala jsem to pro webmastera a bylo to osv?tlení, jak to asi boža myslela. Tím jsem nenarážela na nic k tvé osob? - hele, víš, že t? beru jako chovatele, a to dobrýho, takže ohledn? papání a steliva bys byla dobrý moderátor .. /nap?./


chjo, ?lov?k fakt projeví jen snahu n?co osv?tlit na pravou míru a pak se z toho semele n?co, co ?lov?k ani nechce.. chjo.

?lov?k se pak bojí opravdu otev?ít "hubu" .. =´(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-02-28, 20:58
Jordi opravdu p?sobí tolerantn?, vyrovnan? a inteligentn?.
Byla by skv?lý moderátor.M? osobn? v?bec nevadí, že je ?lenem jiného klubu.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-28, 21:02
Já pro Jordi taky rozhodn? hlasuju, spíš bych ?ekla, že tu jenom každej pochopil tu samou v?c úpln? jinak :))
webmaster: OK :)
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-28, 21:12
achjo
amon to je zatim všechno co se mi poda?ilo stáhnout do tohodle p?edpotopního škatuláka.p?išlo to aspon celý?jo a zipovat tady nemužu,snad ani nemám na to prográmek a huž se mi tam nic nevejde instalovat,to už bych pak psala stylem jedna v?ta =hodina,jak je to pomalý



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: boža dne 28.02. v 21:48.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-28, 21:26
božo - F14 vzkazuje, že je to sice škoda, ale nenechá ti zahltit pc, tak se podívá prý po netu..

to jordi - samoz?ejm? bych t? jako moderátora vzala všema deseti, ale došlu tu jen k nedorozum?ní ... to je celý. nebylo to proti tob?..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-28, 21:29
Amonn: myslim ze Jordi vztahovacna neni - rekla ze nechce delat problemy a tak by od toho radeji odstoupila.. to podle me neni nic vztahovacneho (ja vztahovacnost beru, jako by se urazila)
Bozo: napsala jsi jasne ze si myslis ze je to forum ceskeho klubu (vsak samozdrejme) a tak by to meli delat jasne jen cleni - ja to chapu, podle me i Jordi - proste neni clen, takze opravdu si myslim ze te pochopila.. :o)

Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-28, 21:38
:o(



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: boža dne 28.02. v 23:10.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: webmaster (IP)
Datum: 2007-02-28, 21:56
V novem foru pujde udelat pekne hlasovani, tak si to odhlasujeme a bude. Tedy pokud bude dotycny/a souhlasit aby se o tom hlasovalo... nebo tak nejak... jinak by to asi nemelo smysl :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: webmaster dne 28.02. v 21:57.
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-28, 22:08
príííma :o)
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-02-28, 22:36
yasmin: Osobn? stojím za názorem webmastera a i podle m? je jedno, jestli to bude d?lat ?len nebo ne?len, ale je patrné, že ne jen jedné osob? by to asi vadilo, kdyby tuto funkci d?lal ?len jiného klubu.

já zase beru vztahova?nost, že n?kdo si vezme k sob? slova a následn? se zav?e do sebe, nebo urazí, záleží na ?lov?ku.

ale kv?li hádkám jsem pro hlasování..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-28, 23:25
ee psala jsem, že jsem se neurazila :o) Jaký mám hodit smajlík, aby to bylo jasné? :o)
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-03-01, 07:19
Moderování tohoto DF bude s nejv?tší pravd?podobností v kompetenci ?len? CZ Klubu. Není tedy nic jednoduššího, než se stát ?lenem Klubu, pokud máte zájem (nejen) stát se moderátorem. ?lenství samoz?ejm? p?ináší i ?adu jiných výhod ;o)
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: webmaster (IP)
Datum: 2007-03-01, 09:39
Jen technicka - kdyby nekdo mel nejakou kompletnejsi sadu tech tlacitek hotovou, tak je muze zkouset i samostatne. Muze mi napsat a ja mu dam pristup k ftp aby si to tam mohl dat a zkusit si jak to vypada treba...
Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-03-01, 10:03
:o( ja chtela jen rict ze mi prijde, ze se Jordi opravdu neurazila, jen radeji pro klid ustoupi.. :o( ale asi to nelze pochopit - proste psane muze vyznit jinak nez mluvene, tak si to kazdy prebere jinak..
Tot konec offtopic.


Avatar

Re: Nové fórum - pomocníci
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-03-01, 11:01
Yasmin, Jordi, já myslím, že to všichni (nakonec) pochopili tak, jak to bylo vámi ob?ma p?vodn? myšleno. Tudíž, rozhodn? ne ve zlém a bez jakýchkoliv urážek a urážení! :o)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist