Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-09, 19:17
Mikejlo, tohle jsem tu p?ed pár týdny ješt? hlásila taky :oDD hahaha hihi :o))))) a už mam pátou :o))
Avatar

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-09, 19:27
Miki, já ?ekala, že to bude horší :oD d?ív totiž nemohla být ani Žofka s Filipem, bo on tahal i jí, takže jsem po?ítala tak n?jak s tím, že budou 4 klece a ven?ení na 4x, zatím je to "jen" na 3x a proto zvažuju na podzim ješt? jednu albínku :oD ale Semyšák p?jde na kastrci, tak hádám, že pak bych to mohla "smrsknout" na dv? party a dv? klece :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-09, 22:37
Tak já mám 4 a víc bych necht?la ani ?uka, jelikož prcci jsou hodn? temperamentní a dávaj mi fakt dost zabrat. Party mám momentáln? 2 - 3 podle momentální situace a rozpoložení Draka, pokud nemá vrtochy, m?žu ho mít s holkama, ale n?kdy má dny, kdy škube i je a rozhodn? si p?itom nebere servítky. Damiána mám zvláš? práv? kv?li Dracovi, který ho rval do krve a rve dodneška, pokud se jen potkají ve dve?ích a jelikož Damián snese samotu lépe než Draco (ten plá?e), tak mám Damiána zvláš?, ale p?i ven?ení je st?ídám, dávám ho vyb?hat i s holkama. Bohužel situace není asi jen p?echodná, takže do budoucna to bohužel nevidím tak, že bych m?la jen jednu partu, jelikož Draco ?asto rve i holky:/ Damián p?ír?stky toleruje, ale jde vid?t, že si s nimi mmoc nerozumí, sem tam si zablbne s Dixie, ale par?ák je jen s Doruškou. Myslím, že i jeho by z dalšího p?ír?stku trefil šlak a to nemusí otvírat pen?ženku :D
Avatar

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-09, 22:43
hanulko,
na minulý stránce jsi p?ed pár týdny psala, jak se draco s damiánem milujou!! :o)
jak to s nima v?bec je? je damián kastrovaný a plánuješ kastraci draka nebo ne?
pokud bys m?la oba kastrované, tak se taky zase m?že situace zm?nit.

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-09, 22:47
Ne, Damián miluje Draca.. Ve svém vlákn? jsem psala jaká je situace a ta situace je dote?. Draco rve Damiánovi záda do krve a Damián se nebrání, nikdy se nerval. Damián je kastrovaný p?ed rokem a n?co, u Draca kastraci samoz?ejm? plánuju už kv?li holkám a tomu oku. Draco ho rve od svých t?í m?síc?, stejn? jako všechny ostatní fretky, takže se obávám, že situace se nezm?ní:( Dixie se našt?stí umí bránit, tak to není taková hr?za, ale zkus se dívat jak jedna fretka rve druhé b?icho:/
Avatar

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-09, 22:51
hmmm, to je blbý. mn? když se kluci "rvou", tak v?tšinou za záda (v oblasti lopatek), n?kdy krk nebo "obli?ej" a hlavu, ale b?icho jsem snad ješt? nevid?la, že by si snažili natrhnout. d?ív m?l reno ty záda i rozervaný, strup jak p?tikorunu, musel nosit jeden ?as "brn?ní", aby se mu to v?bec zahojilo, ale te? (všichni t?i kastrovaní) je to v pohod?, perou se, ale v norm?. kvi?ení a je?ení, ale nikdy maso :o)
p?ed kastrací byly ty boje horší, ale hlídala jsem je a když už se mi to "p?estalo líbit" a byl vhodnej ?as, šli pod n?ž a postupn? se to upravilo do sou?asnýho stavu - ?ili v pohod?.

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-09, 23:17
marti, kdyby šlo o normální "hrací" rva?ku, tak to snad ani tak ne?eším, ale to, co on p?edvádí, to je prost? moc.. když tu byly mr?avé hol?i?ky od adelaidy, tak to samé, rval je za b?icha, zade?ky.. Je silný a hbitý, takže položí na lopatky fakt kteroukoliv fretku. Dora jako jediná odolává, na tu si tak moc nedovolí, ale jinak katastrofa. Zaráží m? to už proto, že Damián s Dorou se nervou a nikdy se nervali (tím mám na mysli to, že mu nikdy nebylo ubližováno, tak nevím kde na tohle p?išel) a prcek jen povyrostl a za?al škubat všechny kolem sebe. Zkouším ho unavit já sama a pak poušt?t mezi ostatní fretky, napomínat ho a odd?lovat, když to p?ehání a ta druhá piští nebo už te?e krev, za trest zavírat, ale zatím to nepomáhá, myslím, že to prost? nechápe, za co ho zavírám, nicmén? na napomenutí hlasem reaguje, ví že d?lá špatnou v?c, ale to reaguje tak dvakrát a pak už ze m? má pedel:(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hanulka dne 09.07. v 23:23.
Avatar

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-10, 01:11
Tak m? se kluci taky rvali. Pí?an šel na kastraci, Oghí byl už kastrovanej od minulýho pání?ka. Nem?l nikdy v úmyslu se prát, je to takovej hrací blbounek. Pí?an na n?j ale byl vysazenej a nemohl ho ani cítit. Po ?ty?m?sí?ním neúsp?chu o zkamrád?ní šel na kastraci a rval ho po?ád stejn?. Asi po dvou nebo t?ech m?sících jsem je vzala oba na prochajdu a když už byli oba unavení, šel si lehnout Oghí ke m? do klína a chvíli na to i Pí?uch. Oba spokojen? usnuli a ani Pin?our snad nev?d?l, že je tam s nim Oghí. Doma jsem je kydla oba do jedný klece a od tý doby spí spolu, nerozd?luju je. Tenkrát ješt? svedli pár drsnejch boj?, sem tam tekla krev, ale sta?ilo Pin?ourovi naplácat a byl klid. Jinak u nás to funguje tak, že kluci nemaj rádi cizí kluky a holky nemaj rádi holky, není to pravidlo, ale v?tšinou to tak je. Miminka jim nevadí, takže s malou Triskou jsem je seznamovala od jejích šesti týdn?. Když jsem si jí po dvou týdnech p?inesla dom?, dala jsem jí hned k nim do klece a nic se ned?lo. Jen te? Babule díky Trisce asi prožívá druhou falešku a po?ád si jí tahá do pelechu, pe?uje o ní a na ostatní ?ve. Takže máme noci plný jekotu. Ale to snad za chvíli p?ejde...
Avatar

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-10, 09:08
Hanulko, tohle chápu... to u nás d?lá práv? Meggie pr?at?m (sice je jim p?es rok, ale po?ád to jsou pr?ata :)). Ta by byla ale možná schopná je i zabít :-/ takže kv?li tý pipin? máme dv? party... Když Diego Meggie srovnal, tak to bylo aspo? s nim n?jakej ?as v klidu a nemohly bejt akorát holky spolu. Jenže pak se tejden nevid?li, Meggie na n?j vlítla, on si prdnul a pak se ješt? 5 minut klepal (a to je minimáln? 2x tak velkej co ona), takže to prost? nejde a já už jsem n?jaký pokusy je dávat dohromady vzdala. Meggie je prost? trhá, rve, oni je?ej, pušej, po??raj se a pokakaj se u toho... takže radši dv? party...
Avatar

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-07-10, 10:04
Pe?ul, to víš, ty jsi taková moje inspirace! :-D Nejd?ív jsem u tebe vid?la Ferretnation, ten m? uchvátil, však víš, a hned jsem objednávala :-) takže po?ádnou klec už máme a te? se budu opi?it i s po?tem fretek! :-D No to už jsem ti ale ?íkala, když jsme u tebe s V?rkou byly, že mám vyhlýdnutýho toho šampa?á?ka, ne? Je to prdelka úžasná... Jsou mu ale už asi ?ty?i m?síce, tak se práv? bojim toho seznamování... Obzvlášt? s mejma pidihol?i?kama, když Matýsek je už te? dvakrát v?tší než ony a zachvilku bude dospívat... Ale kluci taky Rorejsku rvali, takže byli 2 m?síce odd?lený a te? je to v pohod?... Holt do kastrace Matýska by byli odd?lený, ale to by nem?l být problém...

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: Breyny (IP)
Datum: 2009-07-10, 10:10
Já si kdysi po?ídila Montyho, asi za rok jsem mu po?ídila kamarádku malou Kathy. Strašn? se o ní staral. Po?ád za ní b?hal, v kleci se snaži ji vytáhnout do prvního patra (né jednou mu spadla, drama), ale dopadlo to dob?e a byli to velcí kamarádi :) Bohužel Po dvou letech Kathy odešla a Monty z?stal sám. Asi za rok jsem se rozhodla, že mu po?ídám druhou kamarádku, ale cht?la jsem starší. A tak jsem našla malou Meguš. Byla úžasná, béžová, macatá a strašn? hravá a milou?ká. Jenže se s fretkami nescházela a když uvid?la Montyho, byla z n?j paf a cht?la si hned hrát. Jenže to Montyho vyd?silo. Neustále rva?ky, pišt?ní, prd?ní. Monty to nezvládl a strašn? se jí bál. Za?al neskute?n? hubnou a v?bec nevylézal z klece ven. Megy musela jít o d?m dál :( Bylo mi to strašn? líto. Te? už vím, že Monty je starší pán a chce mít klid. Je to už jen m?j mazlík :) Prost? n?kdy si fretky nesednou. I když každý psal, to chce ?as. Není tomu tak. Kdybych ješt? ?ekala, možná by už Monty nebyl.

Re: Uz jsou tri...:o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-07-10, 12:07
U nas je to teraz podobne, mam troch. Sara ma 5 rokov, od narodenia do svojich 3 rokov bola s Kukom, Kuko potom umrel. V case ked Kuko umrel, priniesla som Bubu. Sara ju napadala, len vrazdit a vrazdit. Zvykali si na seba asi dva mesiace. Zacali sa tolerovat, ale nie kamaratit. Minuly rok som doniesla Macka, bol stary ako Buba. S Bubou si okamzite porozumel, so Sarou sa toleroval. Teraz ale nastala obrovska zmena, odkedy mala Buba falosku (2x po sebe - po ruji a kastracii), odvtedy Saru napada, ale velmi surovo, krk ma cely krvavy. Akykolvek trest na Bubu nepomaha, takze som to vzdala a vencim ich na 2x. Sara (5 rokov) sa hra s nami a Buba s Macom. Takze tiez sa mi potvrdilo, ze niektore starsie fretky si velmi zle zvykaju na nove prirastky a nie vsetky fretky sa znesu.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist