Aktuální stránka:13 z 17
Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-06-18, 02:06
tak se lidicky drzte...dnes se me jedna nejmenovana pani zeptala: A kdepak jste nechali toho svyho lachtana????????????
asi k tomu neni treba nic dodavat, ne? :-)))

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-18, 20:09
mám neblahý pocit, že náš Brutík byl dnes odpoledne považován za prima sva?inku. Byli jsme dnes spolu p?ed domem - bydlíme t?sn? u lesa. Brutík byl na vodítku tak metr ode m? a m? se to už zdálo daleko, tak jsem šla za ním a vzala ho do náru?e. A ani nevím pro? jsem se koukla nahoru.
Tak takhle nízko nad náma jsem kán? ješt? kroužit nevid?la. Asi ?ekalo, až se ješt? trošku od Brutíka vzdálím.
Uf, po?ád se rozhlížím po psech a ono to klidn? m?že p?ijít ze vzduchu.To jsou ti albíni - jsou to exhibicionisté, vid?t jsou na kilometry.

ch+nebez+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 20:21.
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-18, 20:18
patty - koukám, pojalas to velice krásn? - za co všechno je považována fretka - ZA POTRAVU! :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-18, 20:42
Patty, tak toto se mi stalo s Vl?ákem p?ed dv?ma roky, byl ješt? malý. Na sídlišti skoro v centru Bratislavy mi nalítávala na fre?á?ka poštolka! Hnízd?j na panelácích a jsou drzí neuv??iteln?!
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-06-18, 23:03
patty: tos mi pripomnela jednu vec-kdysi sem se bavila takys jednou exfretkarkou-uz nevim,kdo to byl, ale ze pry byly s jeji albinkou na vylete,pak se vecer delal ohen, albinka od nej byla trosku dal, na voditku, a najednou fuuuu-sneslo s ekane ci co a vzalu albinu i s voditkem:(((prej uz ji nenasli:(((

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-06-23, 13:37
Johana: A co na to Vl?ák?
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-06-23, 15:52
Par dni zpatky jsme sli s Nivou z veteriny, potkaly jsme asi 4letou holcicku, nadsene ke me pribehla, chtela si hned NIvu pochovat a rikala "To je ale krásná rosni?ka" :-)))

Klubko Chlupá?k? :)
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-06-24, 21:10
beth:kvaaaaaak:)

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-06-30, 15:43
Ku?k.
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-06-30, 17:44
Berenika: Paneboze lidicky, nepiste sem takovy horory...dneska kam vlezu na foru, tak vsude nejaky silenosti...Hnus:((((((

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-06-30, 18:10
Po pravd? ?e?eno, když jdeme s frt?ma ven, útoku dravc? se také obávám. Takže hlídám zem (kv?li ps?m) i oblohu (kv?li dravc?m) a snažím se, aby frt? nikdy nebyly daleko ode mne. Je to trošku schizofrenní, pravda, ale jak vidím, mé obavy jsou naprosto oprávn?né...
Jednou jsem ale m?la opravdu siln? nep?íjemný pocit. A to i p?es to, že jsem nebyla venku s fretkou, ale s fenou dosp?lého novofundlan?ana. Za?al nízko nad námi kroužit superdravec - velký lu?ák ?ervený. Byl na n?j nádherný pohled a i když jsem v?d?la, že psa ani mne neodnese, že na to nemá fondy, p?ece jen jsem rad?ji Cindu nenechala o samot?... ;o)
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-06-30, 18:32
Ach jo, zit ve meste a pripadam si tam jak v nebezpecny dzungli kde odkdekud muze cokoliv zautocit je sileny...nevim, odted na tohle teda budu taky davat bacha, ale co ja vim, tak u nas ve Varech jsou k videni vicemene jen holuby ukadeny:)

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-07-01, 16:17
lucifina: co hur,ve meste te ceka jeste jeden des. mohla bys tam potkat me:))

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-09, 13:07
Tak a je to tady, i já se musím pod?lit o sv?j dnešní zážitek z o?kování, kdy jsem se setkala s "t?žkou v?domostí lidskou".. Sed?la jsem v ?ekárn?, Damián hezky hajal u m? na klín? a paní povídá: "Paní, co to máte? Norka?" já: "Nene, to je fretka!" paní: "To není fretka, tu já poznám, ty jsou ?erné, tohle je norek, v??te mi!" Dle r?ení komu není rady, tomu není pomoci jsem už neodpovídala..Za pár minut vyšla z ordinace paní doktorka se slovy "Tak poj?te s tou freti?kou." A paní chytrá se uražen? oto?ila k oknu:))))
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-07-09, 16:37
Chjo, tak co ja jsem ti vlastne podstrcila???? Aby jeste nebyly reklamace, ze Keira je norek...
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-07-09, 17:14
Jo lidská fantazie, ta nezná mezí :o)

V sobotu jsme byli v zoo. Ve svém výb?hu tam spinkal fenek a jedna d?ležitá madam ( kolem padesátky) ?vala mocným hlasem na celé kolo : " to znám! To je ušatec velký"!!

Co je proti tomu norek :o) Aspo? nevolala " kožešník malý".
:o))
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-09, 17:21
Když jsme jeli minulý týden z druhého o?kování, tak jedna starší dáma nazvala Kimbuli mor?átkem.
Když jsem ji upozornila, že je to fretka, tak hodila zlé oko na svou ješt? starší kolegyni a ob? se na sebe šklebili, jako kdyby zrovna nasály žumpu.P?itom z obou táhly živé kv?ty. Pro neznalé
hroznej puch, kterym se dámy von?ly p?ed 50 lety.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-09, 17:30
Bara: možná jsi m? m?la upozornit na to, že p?i chovu fretek se sem tam vyskytne ve vrhu i n?jaký ten norek a že to je zrovna ten m?j:))
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-07-10, 10:07
Petronelko, za to m?žeš ty. Kdybys byla tlustá mírn? špinavá všehoznalá baba, tak by je to nepopouzelo. Ale podívej se na sebe - mladá, nádhern? tvarovaná - takové p?ece musejí dát najevo p?evahu.
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-10, 12:22
Erin:-))))))))))))))))))))))))
no co...vt?chto p?ípadech si vždycky ?íkám: kdoví, jaká budu já baba....a ješt? na n? vyst?ihnu úsm?v a hodím pukurle

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 10.07. v 12:23.

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-02, 14:05
tak ted jsem uražena a doražena :oD
jsem byla s fretkama na veterin?.jdu po ulici,Filip chrápal v bat?žku a Žofka mi stála na rameni.proti m? šla n?jaká mladá mamina s dcerou,který mohlo být tak 6let a vedla malinkýho jorkšíráka.
máma:podívej,ten kluk má na rameni krysu.
dcera:mamí,ale to je holka a na rameni má fretku.
:oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-02, 14:07
...ale pot?šující je, že nastávající generace už tak blbý nebudou :-)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 02.08. v 14:26.
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-02, 14:22
ŽoFiRo:D
Já mám taky takovou fajnou p?íhodu zase.. Paní jde naproti m?, šklebí se už zdálky a povídá: "Sle?no to máte potkana že? Ten je ale veliký!" (byla jsem už unavená otázkama co to je? moje odpov??: fretka, odpov?? tazatele: to není fretka = moje nervy a odcházím pry?) Odpov?d?la jsem: "Ano to je potkan a tak veliký je proto, že jsme do n?j v laborato?i napíchali hormony a te? už všichni potkani budou takhle velicí!" Paní zd?šený výraz (m?j fre?ák není zrovna nejmenší), zakoktala n?co a rychlým krokem se vzdalovala:)))
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-08-02, 18:02
ŽoFiRo - m? takhle vyhazovali z metra. Na to jejich "Hej, ty kluku s krysou! Zví?ata musíš mít v krabici!" jsem nev?d?la, jestli se složit smíchy, nebo po nich prsknout n?co adekvátn? sprostého. Bohužel, doty?ná obsluha stanice (Linka B - Smíchovské nádraží, klidn? ji prásknu! XD) u sebe nem?la inteligentního potomka :D

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-08-26, 12:35
joo,mile zlate slecny fretkarky,kdo neveri,ze burunduk je zvire.at se prijde k nam juknout do zveraku-rikame mu Chip:))

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-26, 18:43
jééé,bereniko,vy tam máte burunduka?jsou kvásnýýý.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-26, 21:23
Bereniko, nemohla bys mi toho burunduka vyfotit?
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-26, 21:26
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-26, 21:33
ŽoFiRo, díky :-)))
Avatar

Re: za co fsechno je povazovana fretka:OP
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-26, 21:36
nemáš za? :o) jsou to takový fajnový "zemní veverky" :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:13 z 17


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist