Aktuální stránka:11 z 41
Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: alfred (IP)
Datum: 2006-11-28, 15:13
P?eji ti moc krásných chvil s Alfí?kem, protože si to zasloužíš

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-11-28, 15:33
pavlavod napsal/a:
-------------------------------------------------------
>> Andreo, nevadí, tvé trable chápu, já takové m?la
> už s Ferdou, ten bral jen m? a p?ítele úp?imn?
> nesnášel. Ani kastrace nepomohla. Jen v tomhle
> p?ípad? šel k novým majitel?m p?ítel:-) A Ferdík
> pak um?el.


...protože splnil sv?j úkol tady na zemi, jako správný fret?í strážný and?l ;o)
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: pavlavod (IP)
Datum: 2006-11-28, 19:20
.....vždy? já vím
stýská se mi po n?m, klukovi;-)
zas mám ale v nebí?ku protekci, he?.

Tak já jdu dom? dovád?t s Alfinou, snad se taky nechá n?kdy po?uch?at. Alespo? do d?chodu bych to stihnout cht?la:) On by cht?l, ale ješt? to neví, tak já ho jdu p?emlouvat
Držte mi palce (a to doslova a do písmene)
chichi

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-28, 19:26
a už m? zas vyd?sila!nestrkej mu xicht prosímt?,abys byla k poznání.

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: pavlavod (IP)
Datum: 2006-11-29, 10:49
neboj sa, nejsu blbé:)

než si troufnu na webovky, jestli mi n?kdo n?kdy pom?že, tak posílám alespo? odkaz na pár fote?ek Alfíka. V?era se nechal už i pohladit. V k?esle se p?evracel a cht?l viditeln? podrbat, ale zatím se žádný odvážný nenašel:)
[www.lide.cz]
jo, a je tam pozdrav pro manžela - Alfi posílá pozdrav na dobrou noc:)

co ukázal zuby, už mu nikdy nikdo pusu nedá.
dnes ráno se Alfimu líbila moje sukýnka, m?la jsem co d?lat abych mu to rozmluvila, ufíííí


Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: pavlavod (IP)
Datum: 2006-11-29, 10:58
ha, adresa se nezobrazila celá, jen t?lo, tak ješt? jednou

www.lide.cz
lomeno pavlaneto
pak mi ?ekni, jaký m?l pozdrav doma úsp?ch, chi

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-29, 11:01
Pavlo moc p?kné fotky:-)) Ty zuby jsou opravdu moc fajn:-)
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-29, 11:19
zuby jsou mooc p?kný,se bude fotka Pe?ovi libit :o))
Alfi je na tech fotkách tak roztomilej,pacholek jeden.A evidentn? velmi spokojený,jsem š´tastná jak blecha na páterovi :o)

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-11-29, 11:31
Paní Kolínová-Vocásková má nalezence,patrn? taky tcho?ofretku.Kdybyste m?l n?kdo zájem,napište mi soukr.zprávu.
Pavlovod,jak to d?láš,že to tvé zví?e chce pohladit? To moje chce být hon?no,ale NEDOTÝKATI SE.Honí mí?ky,mašle na provázku,b?há v rourách a provokuje,ská?e mi na nohy když si jí nevšímám,ALE POHLADIT NE!
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-29, 11:32
Erin: myslím, že o té fretce v?era psala MF na adopci:-)
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-29, 11:44
Erin a není to mlád? od té fretky z té hájovny,jak se tu na ja?e ?ešilo?Oni si p?eci jednu malou nechali,jestli se nemejlím.

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-11-29, 11:45
Nessie promi?,opravdu je to tatáž fretka,ud?lala jsem chybu,že jsem nekoukla na první vlákno.Podle popisu to totiž asi bude tcho?ofretka.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-29, 12:06
Pavlavod: Moh by d?lat reklamu na zubní pastu... ale jinak vypadá hrozn? roztomile...
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-29, 12:25
Culi: kde, jak, pro?, ....???
Tak to ti moc gratulujeme, že se Kiruška našla :-)
Jak dlouho byla vlastn? pry???
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-11-29, 20:36
To Lucie.Most: Matýsek je skute?n? moc p?kný fre?á?ek. Pokud bych si vybírala tcho?ovitého partnera pro sami?ku, moc by se mi líbil práv? on. ;o)
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-11-29, 20:46
Je fakt ve?mi kráásny,taká roztomilá,pravidelná hlavi?ka a kuku?! :P
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-11-29, 23:49
Božo,jedno ze zví?at z hájovny je moje Šuperka.Kv?li tomu,jak to bylo tady na foru v ?ervnu jsem na forum ?tvrt roku nechodila a rad?ji si vzala tu chlupatou potvoru a sledovala její r?st,dospívání a neobvyklé vlastnosti.Vzhledem k urážkám, kterých tu b?halo velice mnoho/a nebyly od Yasmin/ jsem byla rozhodnuta žít si se svými kožichy bez kontaktu S KÝMKOLI z Klubu,až tohle vlákno mne vrátilo,protože tu alespo? n?kdo m?l zájem i o má pozorování(viz SZ...)Tahle "nová" fretka,?i asi spíš tcho?ofretka,je nalezenka,kdo jsou její rodi?e, to ví leda pánb?h.
Když jsem Šuperku dostala, vzala jsem ji na Mysliveckou jednotu - jejich zoologové mne ujistili, že tcho?ofretek b?há po revírech docela dost a pokud p?evládnou "tcho?í" vlastnosti,p?ežívají stejn? jako divoký tcho?.Pokud se jim dostane lidské pé?e,naprosto zištn? ji p?ijmou.Myslivci, na rozdíl od ?lenek klubu, o pozorování zájem m?li a nikdo z nich,na rozdíl ... neurážel.
Nádvorníkovi si žádné mlád? nenechali.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-11-30, 10:39
pavlovod co Alfik? Jak pokra?ujete?
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-30, 11:05
Erin.já se na to ptala jen proto,že ji našla paní Vocásková,tak jsem myslela,jestli jim neutekla,pokud si n?jakou nechali.

Byla by velká škoda,kdybys nepsala o Šuperce,alespon mne to moc a moc zajímá.


Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-11-30, 16:59
Paní Vocásková po?ád ješt? hledá Vocase, proto všude nechává kontakty na sebe, kdyby náhodou ...Do té hájovny to má z Dob?ichovic asi 3O km.V tomhle p?ípad? se mi spíš honí hlavou,jestli si zatoulaný Vocas nenašel sle?nu...,ale to opravdu jen pánb?h ví
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-11-30, 22:55
Tak nám práv? odjel fre?á?ek Artuš se svojí novou pani?kou. Tak a? se mají hodn? rádi a a? se v pohod? seznámí a snáší s jejíma t?ema albínakama, které už má doma. P?eji hodn? št?stí.

P.S.: Pavlo, t?ším se na zprávy :-))
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2006-12-01, 16:06
Ahoj!
je to neuv??itelné ale frteky jsou asi opravdu rasisti :-)
Nový albín Artuš byl dopraven do svého nového domova ke t?em kluk?m albín?m ve 23.00 a hodinu po p?lnoci už vyb?haní a všichni ?ty?i pohromad?, spokojen? ulehli do svého lože.:-)
Artuše všichni p?ijali bez jediného zakvokání, zapušení... prost? nic. Jakoby s výrazem "jé to je bezva že je nás víc". Celý ráno si spolu hráli.
V?bec to nechápu ale asi mám hrozný št?stí.
Bu?to je to tím že jsou to všechno albíni, nebo je to tím že jsou solidární, protože byli všichni postupn? po?ízeni jako "necht?nci" :-)
Jan?o: moc d?kuji za Artíka.
Je fakt úpln? v bezvadném stavu, prost? krasavec a naprostej mazel. Je vid?t, že jste mu u vás dali všechnu pot?ebnou lásku a pé?i.
D?kuji Vám všem za n?j. (celý rodin?)
:-)
Pavla



Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-01, 16:08
Teda Pavlo:-)) Moc p?kné, takové p?kné happy endy ?tu moc ráda:-)
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-12-01, 16:45
Je to nádhera.
Albínci jsou totiž kli?asové s velmi laskavým pohledem na sv?t.
Já to vím, jednoho mám doma.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-12-01, 19:29
Pavlo
pritel se ti odstehoval? Nebo jak je mozny, ze mas dalsi fretku? Pockej, budu hadat...... Ze on je nepocita a proste si jeste nevsiml, ze je jich o jednoho vic? No jasne, on je od sebe nerozezna a kdyz bezej kolem, tak je nepocita. Proto jen albini.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-12-01, 19:33
Pavla Z: díky moc, ale nemáš vlastn? ani za co d?kovat, on už prost? asi takový zlatí?ko je... Kdyby naši fretkouni nebyli rasisti a neprali ho, tak bych si ho nejradši nechala (ona ke konci už zjihla i mamina a te? se nám po n?m všem stýská). Jenže naši tcho?i ho prali jak pitomí a m? ho bylo líto, jak vždycky obcházel klec, kde byli zav?ení, když on b?hal a cht?l se k nim dostat.... Takže jsem moc ráda, že nakonec díky tob? našel takovýhle bezvadný domov a navíc hordu kamarád?. Tak hodn? št?stí a podrbej Artuše za m? (a kluky samoz?ejm? taky :-)) ). A pr?b?žn? posílej zprávy (nejlíp i fotky). To mám nároky, co? :-))
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2006-12-01, 21:02
To Jan?a:
Fotky pošlu. Artík je opravdu už ?len sme?ky a je nadšenej, kolik že to v?bec existuje stejných tcho?? albín? jako je on. :-)
Jakoby by byl furt v údivu, že jich je m?že být tolik a že ho bez problém? p?ijali, ale je štasnej :-)

To Novatje:
p?ítel se po t?etím fre?ákovi stal manželem, takže se mu te? vyhrožuje mnohem h?? :-)
S Artíkem se už i mazlil. Je hrozná výhoda, že je Artík fakt stašn? zlatej a p?isp?sobivej
Zapadl sem tak, jakoby tu byl už dlouho...
S Artíkem jsem ve ?tvrtek p?ijela pozd? a Martin už spal.Ale je fakt, že ráno to bylo zajímavý.
Když jsem zjistila, že Artík nepot?ebuje extra klec tak jsem vše ješt? v noci uklidila a další p?ír?stek nebyl poznat. Spal už s klukama:-)
Ráno Martin vstal jako vždy první, jako vždy otev?el klec, a kluci b?hali. Asi je všechny najednou nevid?l nebo co, protože kluky jsem pak zavírala já a Martin se na nic neptal, takže to zjistil asi až dneska p?es den a to jsem mu to už ?ekla sama.
On už tušil, že ho p?ivezu, takže dobrý. Ukázala jsem mu ho (je fakt krásnej) zeptal se jestli kouše, a pak už to bylo v poho.
Jenom je zajímavý (jestli ho ráno vid?l) že si nevšimnul že je obrovskej a že to není nikdo z "našich" kluk?. Artík totiž váží skoro dv? kila a všichni ti t?i ostatní (Ferenc, Kuba,?enda) jsou jen kilový. Asi si myslel, že je to naježenej chlupatej Kuba :-) :-) :-)

Ono celá ta historie, já a fretky je zajímavá.
Musím ?íct, že je manžel zlatej a nakonec mi i pomáhá.
První byl úpln? omylem (šla jsem koupit ko?kolit pro ko?ky) Ferenc = horor... viz první p?íps?v?k na vlákn?:
"Fretku? hlodavce nikdy!". Stojí to za p?e?tení. To bylo staaašný!
Ale te? ho miluju, jasn? :-)
Pak p?išel Kuba z jinonickýho útulku, to byl nejv?tší Martin?v protest, dokonce se na celých p?t hodin p?est?hoval do své ambulance :-)
A z Kubíka se stal vymazlenec. Je to zlatej línej flegmouš.
No a t?etí nalezenec ?enda (ze ZOO Ústí-ze špatných podmínek a tenkrát ne v dobrém stavu) dovolil mi ho hlavn? díky p?sobení Ivy Dolhy :-) (ta mi ?endu dala s rodinou do kupy, d?kuji).
P?esv?d?ili prost? Martina, že fretky jsou fajn :-) BYli jsem u nich doma.
?endík je hodnej, je živ?jší ale v?bec nezlobí a nekouše. Je to takovej "trol" je hrozn? zvláštní. Takovej drsnosrstej a vypadá trochu jinak než ti ostatní. B?hví ?ím prošel a te? už si zvyknul, že je v bezpe?í, ale dlouho byl takovej jakoby "ustaranej".
No a Artík byl docela v pohod? ani sama nechápu ,že se víc Martin nebránil.... :-) :-) :-)



Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-12-06, 22:38
Pavla Z: Ahoj, tak co kluci? A Artuš? Nezlobí? V??ím, že spolu ?ádí jak "?erné (pardon - bílé) ruky :-) A doufám, že m? (a p?ípadn? i ostatní tady) poctíš n?jakou fote?kou té bandy :-)
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-12-06, 22:48
práv? jsem hledala toto vlákno, abych ho "zprovoznila" a vidím, že se mi to nepoda?ilo v?as =D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2006-12-07, 11:47
Ahoj Jan?o,
Artuš naprosto zapadl, v?bec se to nikam nezvrtlo, takže stav stejný jako jsem popisovala minule.
Spí s klukama na jedný hromad?, blbnou všichni spolu, takže už zapadl do bandy tak, že o n?m skoro nevím :-) :-):-)

Fotky pošlu neboj, já jsem na tohle hrozná...
Ale pošlu :-)

Aktuální stránka:11 z 41


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist