Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 62
Žofinka, Filípek, Abigail, Semy & GinTonic, Miška
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 19:08
Žofinka je albínka a narodila se 18.5.2004 v Si?ejovicích u Lovosic.Její mamina je barvy champagne a jmenuje se Míša,táta je albínek Ferda.Žofka k nám p?išla jako první frete?ka 2.6.2004.Od malinka byla strašn? moc hodná a mazlivá.Po falešné b?ezosti za?la ale napadat cizí lidi a to jí drží po?ád :o) Na bráchu je p?ímo vysazená jak ho vidí,nejra?i by ho zakousla :oD Našt?stí on už se doma moc nezdržuje a tak se Žofka nemusí po?ád roz?ilovat :oD


Žofinka ve fotogalerii

Filípek je také albínek,narodil se 20.6.2005 v Žatci.Jeho mamka je Bína a barvou albín,táta je Kubík-taktéž albín,byl to nalezenec ale bohužel už prý není mezi nám :(
Filípek se k nám dostal 22.2.2006 z Litvínova kdy ho majitelé museli dát pry? údajn? kv?li alergii.Prvních pár m?síc? bylo celkem t?žkých,p?i každém pokusu o pohlazení,?i krmení,se k?e?ovit? zakous a nepustil.Potom se ale za?al pomalu zklidnovat a ted je z n?j velikánský mazel,který si rád hraje a je vd??ný za každý pomazlení a pohlazení :D


Filípek ve fotogalerii

14.5.2006 se Žofce a Filipovi narodilo 6miminek:
1. samice (C 315/408) Líza (albín)
2. samice (C 316/409) Fifinka (albín)
3. samice (C 317/410) Nelinka (albín)
4. samice (C 318/411) Rozárka (albín)
5. samice (C 319/412) Angie (albín)

6. samec (C 320/413) Rondy (albín)

To byl první a zároven poslední odchov naší Žofky od 2.11.2006 je kastrovaná.


miminka ve fotogalerii

Do naší sme?ky pat?il také fretá?ek Rondy majitelé si ho zamluvili ješt? p?ed narozením,ale v dob? odb?ru si pro n?j nep?ijeli a tak jsme mu shán?li náhradní roinu,ale nepoda?ilo.Bud byli daleko a necht?li p?ijet,nebo necht?li albína a výmluv bylo spoustu.Tak nakonec z?stal u nás,ale bohužel jsem se s ním nedavno rozlou?ila z d?vodu nedostatku ?asu :o( Sme?ka se mi jaksi delší dobu hádala a tak jsem je musela poušt?t jednotliv? a bohužel jsem se jim teda nemohla v?novat tak jak bych cht?la a jak by si zasloužili :cry: Ronek ted žije se svojí novou rodinou a taky fret?í sle?nou(albínkou) zhruba stejného v?ku a krásn? si spolu rozumí :) a hlavn?:páníci na n? mají spoustu ?asu.





Rondík ve fotogalerii

No a jak je to dál se zachováním rodu?
Fifinka m?la první ?íji a v brzké dob? bude kastrovaná-bez potomk?.
Rozárka taky už po první ?íji,ukon?ení injekcí,miminka snad p?íští rok.
Nelinka už m?la taky první ?íji a byla p?ipušt?na s Ferdou-tcho?.barvy,zda se povedlo zatím nevím,nové info od majitel? zatím nemám
Líza zatím ne?íjila,miminka jsou v plánu ale zatím se nenašel žádný ženich-albínek :roll:
Angie zatím ne?íjí a majitelé neví jestli mim?a,nebo ne.
Rondy m?li by být se sami?kou Tobbi-albín,majitelé jeho kastraci neplánují.

To by pro seznámení s naší rodinou mohlo pro za?átek sta?it :wink:
a pokud byste cht?li vid?t i videa,tak jsou tady:[www.myferrets.wz.cz]



Celkem upraveno 12×. Poslední úprava: fretulinka dne 18.05. v 19:22.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-04, 19:10
No, dobrý:-) Tak já to taky zkusím:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 19:12
jo jo to chce.asi lepší rodiný vlákno,než aby to kv?li nám p?emazávali.o jejich rušení se tu nic nepíše,nebo jsem to nenašla :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-04, 19:23
No, tak uvidíme:-) Kdyžtak dostaneš na prdel taky:-) (Nebudu v tom sama:-))
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 19:26
no jo uvidíme :o) ale ?etla jsem n?jaký vlákno na ty zm?ny fora a taková vlákna cht?jí nechat...tak snad po?ítají i ty naše :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-04, 19:29
Snad jo:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 19:33
se dozvíme :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-04, 19:49
Já mám taky albínka.
A je skv?lej. Milou?kej, mazlivej, trochu línej mé?a.
Takže se t?ším na ?tení o t?ch Tvých ledních medvídkách.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 19:50
já mam momentáln? albíny 3,ale na ja?e jich bylo celkem 8,a v lét? jsme m?li nasn?žíno :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 21:45
tak m? fretáci ješt? vytáhli na procházku.je to docela divný,mít celý den na o?ích drobnou Žofku a pak se v?novat freták?m to se pak zdají snad ješt? v?tší,než opravdu jsou :o) venku je mokro a tak domu p?išli celí od bahna.Žofka za?la zkoumat oklí.Na chodb? projevila zájem o hrabání do kv?tiná??,ale než to stihla uskute?nit,tak jsem jí odnasla domu :o) Na?ež mi vlezla do postele a zase usnula...
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 21:56
Já nechápu, jak je od sebe rozeznáš :)) zvláš?, když to jedno je mim?o... samce a sami?ku bych rozeznala, ale t?i albíny už asi ne :)) mn? sta?ej naši dva tcho?i :) ale ty jsou aspo? jinak barevný...
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:01
Ale jo, ur?it? bys je rozeznala:-) Já m?la taky strach, že nepoznám Keiu, když jsem si nechávala miminko našich dvou tcho??.... Ale jde to:-) I když pravda u albínk?, je to možná ješt? komplikovan?jší:-)))
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:04
Ha?ula: Práv?, tcho?i maj trochu odlišnou barvu, masku.... jenže albíni jsou všichni bílí a maj ?ervený o?i- takže, jak je rozeznat??? Tak max podle velikosti... :))
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:08
Hihi, podle váhy:-) No je fakt, že u nás Keia je spíš celá tatínek než maminka, takže si ji z dálky v?tšinou spletem s Robinem:-) A toho zas poznáme, nebo? je v?tší:-)))
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:10
U nás je problém akorát když kouká jenom ?ást fretky... t?eba zadek nebo tak, tak je nepoznáme... ale jinak jak podle velikosti, Meggie je polovi?ní, tak podle barvy, Meggie je tmavší... ale jinak jsou si hodn? podobný... taky bych cht?la ješt? jednoho tcho?e, jenže... rodi?e, no :))
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:12
a nene! :o) i albíni jsou odlišní :o) t?eba Žofka ta je bílá a má zažloutlý tlapi?ky a lopatky.Filip je sv?tle žlutej a mezi ouškama má tmavší žlutou šipku.Rondy je bílej,jen místama mu to hází žlutý odlesky.je fakt,že dneska když jsem kluk?m dávala postrojky tak jsem nev?d?la kdo je kdo,ale to jen proto,že jejich barva na denim sv?tle líp vynikne a já se jim v?nuju spíš p?es den.ješt? musím zjistit jak to odlišit "pod lampou" :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:13
fretulinka: Tak je m?žeš obarvit: Mohla by ses chlubit, že má modrou/?ervenou/zelenou.... fretku :)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:15
:-) To by bylo drsný:-) T?eba potraviná?ským barvivem, ne?:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:16
no jasn? a pro? ne Žofku na ?erveno a kluky na modro?at se zase m?žete ptát jak je rozeznám :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:16
Jasn?, nebo barvou na vlasy, i když... ta by se jim asi nelíbila :))) ale vypadat by to mohlo zajímav?... :D
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:17
Tak jednoho na bled? modro a druhýho na tmav? modro... :)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:17
jo a nebo by jim ta srst vypadala a m?la bych fret?í nahá?e :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:19
Taky vzácnej druh :))) když za nahá?e psa daj lidi n?kolik tisíc, pro? ne za nahá?e fretku???? Byla bys bohatá, jezdila na výstavy, kde by vždycky vyhráli, protože by nem?li konkurenci ve svý kategorii "fretka-nahá?".... krása, ne?
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:20
T?eba by ti povolili novej druh:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:21
dneska jsem kluky rozlišila až venku.Rondy se totiž vždycky naježí a je klidn?jší.Filip hrozn? ská?e a dovádí a narozdíl od Rona mu ned?lá problém šplhat po kalhotech,Ron je moc tlustej a neudrží se :o).
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:22
no jasn?!a taky bych pak mohlas navrhovat oble?ení pro fret?í nahá?e aby nám na procházce neomrzli :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:22
Rocky je taky tlustší (ale jinak až moc hubenej :(( ), takže se málokdy dostane dál než ke kolen?m... ale stejn?, t?i albíni... a poznat to.... já bych jim pak asi ?ikala n?jakym souhrnym názvem, aby na to slyšeli všichni :))
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:23
:))) to jo, když jsou oble?ky pro psy, dokonce i katalogy, tak pro? ne pro fretky??? (rovnou si odpovim: Protože by v tom fretka nevydržela dýl než pár vte?in a vypadala by kreténsky... :))
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:24
Fretulinka:Vidíš, ješt? bys byla slavná:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-04, 22:26
A bohatáááááá
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist