Aktuální stránka:3 z 62
Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-05, 13:02
žejo a jak by h?áli :o) ale asi by mi padali,jsou moc velký :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-05, 14:32
Jojo, jak ba?kory, já mám takový ty psí a je to skoro to samý :)) jéé, ty by mohli krásn? h?át...
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-05, 14:35
to jo,já mám papu?e fialovýho jezevce :o) ale ty fret?í by byli ur?it? lepší :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-05, 15:50
Zvláš? živý... :))
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-05, 15:55
jo jo je to ale hezký když ti leží na nohách.to mi d?lá Rondy má totiž t?žkej zadek a tak na m? nešplhá,ale když chce na klín,tak si mi lehne na nohy a ?u?í nahoru :o) v?era jsme se cestou od veta stavili v Tesku a Žofka mi spala pod bundou,ale asi jí bylo teplo tak vystr?ila p?lku t?lí?ka a vysela mi p?es rameno,takovej malej líme?ek :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-05, 16:08
Jo, taky se mi venku n?kdy nasyslej za krk, lehnou si tam a já mám p?íjemnej teplej límec... p?íjemn? h?ejou :)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-05, 16:14
to jo.m? spíš lezou na záda než za krk,ale tam jí asi bylo teplo,tak se v?trala :o) byla jako ?erstvá mrtvolka :o) ješt? m?la krev na boku,protože jí špatn? píchli antibiotika...
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-05, 20:57
tak Žofka ted ?ádila.brácha se vrátil domu a protože domu jezdí jen ob?as,tak ho Žofka vždycky p?kn? prožene :o) ani dneska nezklamala :o) jelikož brácha vypaloval CD a m?l mezitím f?ru ?asu,tak se nechal ke h?e vyprovokovat :o) musela jsem je brzdit aby si navzájem neublížili :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-05, 21:09
Je to šikulka:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-05, 21:10
koho z t?ch dvou myslíš :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-05, 21:11
Chi...myslela jsem Žofku:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-05, 21:12
tak v tom p?ípad? jo :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-06, 16:59
tak Žofka je po kastraci v pohod?.hraje si,b?há,papká víc než kdy p?edtím,takže budem muset ?asem p?ejít asi na jiný krmivo,který není tak tu?ný,p?eci jen nechci mít doma sn?hovou kouli :o) taky už nespí tolik jako v p?edchozích dnech.jen mám v?tší strach z toho že za?ne tahat stehy.nejspíš jí rána sv?dí a tak se víc a víc okusuje a líže.

kluci b?hají na chodb?.zatím spolu vycházejí dob?e a koušou se jen p?i hrách.ve zlém se nanapadají.je hezký koukat na tu velkou bílou kouli co se valí chodbou :o) taky ze m? cítí Žofku a po?ád m? luxujou ?uchákama a hledají jí.k ve?eru se s nima chystám na procházku,tak snad to vyjde...

Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-11-06, 17:45
Myslím, že práv? po operaci by m?la mít granule spíš více výživné. Nevím, ale já bych ji spíš dobré granule ponechala. Také za?íná zima a fretky si d?lají špí?ky, takže v tom problém nevidím. To by musela být opravdu tlustá a teda, po operaci a po mladých Žofinka tlust? nevypadá.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-08, 16:52
tak už mi vrátili PC a m?žu psát :o)

Jodi:samoz?ejm? jsem to s t?ma granulema nemyslela hned,po mladejch už se jí to vrátilo a má spátky svojí váhu.po operaci jí to taky necháme,ale jestli bude vyžírat plnou misku každý den tak to pozd?ji bude pot?eba omezit...
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-08, 17:07
Pokud to neni spekata a nacpana fretka, pak bych to nechala byt a neomezovala ji. Po mladatech opravdu mela co dohanet..
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-11-08, 17:49
Pokud ji ty stehy svedi, tak ji je namaz kremem, nebo spis nejakou vazelinou. my jsme dostali masticku od veta. Ale kdyz jsem si vechavala davat znaminka pryc ja, tak jsem si tu jizvu pak taky mazala. Ulevi se ji.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-08, 19:47
s tím krmením uvidím jak to bude.jinak ted má 950g tak jí ješt? nechám,ale kdyby p?ibírala hodn? tak jí to trochu omezím,nebo p?ejdu na jiný...práv? jsem byla u tetky co má taky fretku nalazence-sami?ku už 3roky po kastraci a teprv ted jí za?li krmení omezovat,po?ád vypadá jako by m?la mít mim?a.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-08, 20:59
našla jsem n?co jako pudr,je to proti sv?d?ní t?eba když štípne komár nebo tak n?co...pak ješt? n?jakou chladivou emulzi...
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2006-11-09, 11:43
Zdravím fretulinku, tak nakonec jsem trefila. Hlásím, že Angie se už naprosto srovnala s tím, že to se mnou bude muset vydržet a je zlatá. V noci už rachtá jenom, když jí pes v?nuje nezdrav? mnoho pozornosti a od nápadu, že nejlíp se vyspí v šupleti s ponožkami, už taky upustila. Momentáln? mi chrní na klín? a když jí omylem probudím, hryzne m? do paty. Už t?i hodiny sedím bez hnutí a za?íná m? brát k?e?, takže brzo asi budu mít dost ohlodanou nohu. Co nejd?ív se pokusím o fotky.
Jo a P.S. zjistili jsme, že miluje hrušky :)

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-09, 17:46
tak to je dob?e že už nezlobí :o) Žofka ted po?ád otravuje tím,že mi v noci leze do postele,takže m? probudí a já pak jen ?ekám až usne a budu jí moc vrátit do jejího pelechu.jinak hrušku jsem ješt? nezkoušela.Žofka jde na papriku a okurku a kluci na vitamínovou pastu.až se nabijou baterky hodím sem zas n?jaké fotky.
naše fret?í rodina zdraví Angii :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fretulinka dne 10.11. v 16:56.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-09, 18:44
tady je pár dneska focených fotek Žofinky.vzhledem k tomu,že jsou focené ve tm? a bez blesku,nejsou moc kvalitní...
Avatar

Přílohy: Žofinka 001.jpg (59kB)   Žofinka 002.jpg (54kB)   Žofinka 003.jpg (58kB)  
Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-10, 17:02
tak v úterý jdem vyndat stehy.rána už je sotva znatelná až na 2 stehy u kterých se vytvo?ily 2kožní p?ehyby,ale zdá se,že se povolí,malinko se zmenšili...
jinak jsem se cht?la zeptat na od?ervení.jelikož se fretky st?hují domu a k dít?ti tak by to asi cht?lo preventivn? od?ervovat,nebo sta?í to od?ervení které nám vet provedl p?i o?kování(Žofka a Ron 3x,Filip 1x)?
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-10, 19:43
tak dneska byla Žofka chvilku s fretákama,ale opravdu jen pár minut.kluky jsme k ní pustili po jednom a pod dohledem aby jí nic neud?lali...jen se vzájemn? o?uchali a tím veškerý zájem kon?í...nikdo se na ní npokoušel líst,kousat ani nic jinýho,jen se o?uchali.je už mezi nima velký rozdí velikostí,dokonce i Filip s Rondym.Ron je v?tší,taky je krásn? hu?atej-medvídek jeden malej :o) prost? ?uch,?uch :o)
jedna fote?ka Žofky a Rona,další fotky jsou na www.fretule.websnadno.cz :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-10, 19:43
[img][/img]
Avatar

Přílohy: Žofinka 005.jpg (79kB)  
Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-10, 19:47
To vypadá jak dvouhlavá fretka ;))
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-10, 19:52
no jo když už mám i ba?k?rky tak pro? ne i dvouhlavou fretku?
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-10, 20:04
Ty musíš mít vždycky n?co zvláštího
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-10, 20:05
no jo když se da?í tak se da?í :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-11, 10:08
b?íško 9dn? po kastraci...
Avatar

Přílohy: stehy.jpg (68kB)  
Aktuální stránka:3 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist