Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2004-09-13, 18:51
Já se spíš bojím, že když se Bubák stratí, tak si ho n?kdo nechá. To je pak ?ip úpln? na h....

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-13, 18:57
Katka: Tak to je Imho docerla malá šance...každý kdo má rád zví?átka..taky dokáže soucítit s lidmi a ur?it? by se nejd?íve zajímal o to, zda tulá?ka nehledá jeho zoufalí a neš?astný majitel.
A navíc tcho? je tcho?:-) To že je n?kte?í lidi dokážou vyhodit ikdyž si p?edem mohli zjistit že smrdí, tak je i p?esto vyhazují na ulici:-/ . Toho bych se nebála.:-)Navíc naší kousavou bestii by nikdo necht?l....t?eba vím že kdyby ji našla moje sestra, tak jí nejd?ív zašlápne a pak by mi teprv ?ekla že jí vid?la:-D;o)

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-09-13, 18:59
to si celkem dokážu p?edstavit, že Fló by si nechali.. Je to mazel, zvlášt? pro jiný.. ;o)

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Milka (IP)
Datum: 2004-09-13, 19:19
Ten cip sa nepicha do svaloviny, pokial viem, len pod kozu a aspon u mojej Kari sa da lahko nahmatat. Je dlhy tak 5 mm a hruby asi 2 mm (hruby odhad). Pokial fretula rastie, tak sa ten cip moze este pohybovat v ramci moznosti.

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-13, 19:27
Milka: To asi záleží jak hluboko se mi ho poda?í píchnout.Pop?ípad? kolik se okolo ?ipu tuku. Nevím....to jsou jen mé dom?nky:-)

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-09-13, 21:56
To Milka: Ale jo, picha se do svaloviny, tohle mi ver:-))) Jasne - predstav si pomer Kari : velikost cipu, novofudlandak: velikost toho sameho cipu. Takze jo, zalezi na to, kde je, kolik je okolo svalu ("masa"), tuku...

To Radka: Je to v jednom vláknu, je tam i dotaznik ke stažení, autorem jsem já, jmenuje se to n?jak jako Plemenná kniha, prosím o spolupráci...Napsáno o ní bylo horem dolem:-)

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-14, 07:51
Lee: Odpoledne tam juknu....a p?e?tu:-)

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-14, 07:57
Lee: Hmmm a bude to k n??emu když nevím jak se ta paní od které fre?u máme jmenovala?...možná že si mamka pamatuje adresu, kde bydlí, (pokusím se jí vyštrachat...m?l by tu na to být inzerát, že má k dispozici mlá?ata fretky o odb?ru n?kdy v zá?í.

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-09-14, 11:19
Našemu št?n?ti to pár dní po o?ipování cítit bylo, n?co jako bulka, ale je možné, že m?l v tom míst? jen zrovna n?jaký zán?t. Te? už to nahmatat nejde.

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-09-14, 22:02
Tak nejnovejsi info z ordinace: Pokud je cip zavedeny spravne, nema byt citit vubec.

Ad Radka: Jakekoliv informace byt castecne jsou dulezite.

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-14, 22:24
Lee: Tak tedy napíšu na mail v pátek...až p?jede poradce.:-) Kdyžtak mi zatím napiš na m?j mail....co všechno tam chceš mít...nemám ?as to tam všechno pro?ítat.....za?ali sme psát ve škole písemky a ?asto mám školu do p?l pátý:-/

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-09-15, 23:24
To Radka: Ja ti poslu dotaznik, mam ho v pocitaci, ale nemam cas to ted hledat - delam na trech lokalech a ty pitomy disky spolu moc nekomunikuji...Vydrz:-)

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: petaxc (IP)
Datum: 2004-10-22, 14:13
Ahoj lidi?ky,cht?la bych si vzít svoji dalmatinku do Anglie, když bude mít ?ip a mezinárodní pas, bude muset být p?ed odjezdem v karantén?? A ješt? kde seženu seznam veteriná??, kte?í ?ipují a vydavájí pasy?

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-22, 14:22
No víš tady víme o fretkách.. Takže zkus ty odkazy na stránky co jsou tu uvedeny.. P?íklad statní veterinární zpráva [www.svscr.cz]

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-10-23, 18:39
To Petaxc. Pokud se nepletu, do VB musis mit cip, mezinarodni pas a stanoveny titr protilatek na vzteklinu, coz ti udela veterinar (ale jen nabere krev a napise zadanku, a vsechno to posle do narodni refencni labiny, ktera je nejblizsi v Nemecku - tudiz cekej, ze je to procedura tak na mesic) - a myslim, ze je tam nejake odbobi, ktere musi uplynout od posledni vakcinace a do dalsi.

Plati to i pro kocky i fretky.

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-10-24, 12:36
A jámj taky jeden hloupou?ký dotaz: Cestoval ste už n?kdo se svým milá?kem (nejlépe fretkou) letadlem? No m? totiž zajímá, zda je opravdu nutné aby jelav zavadlovém prostoru. Chceme jen v lét? (vám je to daleko, ale co.)do Skostka a ráda bych si svý tcho?e vzala s sebou (p?ece jen to mají být t?i ned?le já bych se po nich ustýskala) ,ale zase je nechci dávat na 5 hodin n?kam do tmy bez dohledu do zavazadlového prostoru:-/ . To bych radši našla n?jaké hlídání....

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Sissi (IP)
Datum: 2006-06-23, 10:27
Veteriná? má ale POVINNOST zapsat zví?e do komorového registru. Když na to nemá ?as hned, nebo nemá internet p?ímo v ordinaci, tak si zapíše údaje do n?jakého svého záznamníku a zaregistruje ho pozd?ji, ale MUSÍ.

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-06-23, 21:42
ahoj.. chci se zeptat.. neexistuje nejaky cip pro fretku podle kteryho by se dala vyhledat at je kdekoliv? dyt i podle blbyho mobilu te kdekoliv najdou..myslim ze by to nemuselo byt tak tezky neco takovyho udelat a byl by konec ztracenych fretacku a fretecek..

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-24, 00:02
milá ?arod?jko100,
a k ?emu jinému než k "vyhledání" (ur?ení, komu zví?e pat?í) si myslíš, že je ?ip pro zví?e??
teda jestli nemáš na mysli, že bys vrazila do fretky podobný forichtung, co mají n?která auta - a pak si ztraceného milá?ka vyhledávala p?es satelit...

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-24, 02:56
8o(

No mám dnešní blbou zkušenost s ?ipem TROVAN. stejn? se o n?m píše že je neadekvátní :o( ale prost? ta mrcha neprošla jehnou, v?bec to nechápu jsem znechucena a zna?ku TROVAN už nechci v život? potkat !

Zajímaly by m? zkušenosti s TROVANEM ale asi nebudou r?žové :o(
Avatar

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-06-25, 15:27
to martina: jo myslela sem pres satelit.. ne ze ji prvni musi nekdo najit a prcist cip ale ze si zavolas na policii ci jinam a tam reknes stratilka se mi fretka cislo cipu tolik a tolik a oni ti reknou souradnice nebo ji rovnou pojedou odchytit..myslim ze to neni az zas tak blahovy kdyz cloveka presne tak vyhledaj podle mobilu proc ne fretku? vlastne by to fungovalo tak jako kdyzbys fretce privazala na zada mobil :D ale v hodne zmensene forme..

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-25, 18:37
:o)))
tak to by bylo krásný... žádnej mazel už by se nikdy neztratil.
zatím teda nevím, ale myslím si, že tohleto ješt? pro zví?ata nefunguje, nebo ur?it? ne u nás.
možná v japonsku? ;o)

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-06-25, 19:25
Bohužel tohle je d?sn? drahá záležitost a pokud vím, tak toto mají pouze ty nej auta, a musí si to zákazník dost draze p?iplatit. Myslím si, že tohle tu jen tak asi nebude:-/
Ale špatný by to samo nebylo:-)
Avatar

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-06-26, 21:06
nebo ukrast stenici nakymu mafianovi...ale to by zas vedeli jen oni kde nase fretky sou :-D

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-26, 21:30
carodejka100- tyhle ?ipy fungují na principu technologie RF (stejn? jako ochrana zboží v obchodech) a jsou ?itelné maximáln? do 0,5 metru. Existují i dálkové sníma?e, které to zvládnou i na velkou vzdálenost (v ?ádu desítek metr?) ale ty jsou využívány jen pro oblast národní bezpe?nosti.
Avatar

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-06-26, 21:36
tak...a vladimir nam zkazil radost ;-))
Avatar

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-26, 22:18
amonnia- já t? zkusím pot?šit, Na druhou stranu když je ten ?ip v kovovém obalu nebo staniolu, tak nereaguje na ?te?ku. To až p?jdeš do marketu :o))))
PS: ovšem proti takovým koumák?m je obrana :o)

carodejka100- to znamená, že technicky by se takové zví?e schované pod plechem nedalo najít :o(
Avatar

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-06-26, 22:47
vladimíre - to já už dávno vím- od kolegyn? z práce dcera d?lá v obchodáku ;o))
ale tos m? nepot?šil ;o)
pot?šil bys m?, kdyby ses p?íšt? hlásil, že jsi vladimír ;o)) ju?
Avatar

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-06-26, 23:19
mm.tak to asi nevyjde.. jedine ze bysme s tou cteckou jezdili po meste autem a kdyby se nenasla tak si udelat inventar vsech kovovych veci a zjistit pod kterou ma udelanej pelech :) ale myslim ze kdyby se eliska stratila v prostejove nekde kde chodime z domu na prochazky tak ke dverim trefila a pockala si nez ji nekdo vpusti ... to je ovsem jen teorie.. jeste sem to nezkousela :D

Re: ?ipy pro zví?ata
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 22:27
Jen jsem se cht?la zeptat,p?i pro?ítání vlákna o PK jsem si vzpom?la,že jsem cht?la doplnit ?íslo ?ipu,no a když jsem vytáhla Filipovo pas,tak jsem tam našla ješt? neodeslanou registra?ní kartu.Jenže je to na ten ALVIC a docela m? zmátlo,že je ta karta jen jedna.Žofka m?la 2r?žový a to jsme jednu poslali na národní registr a druhou si nechali.Takže mám otázku:Je normální,že mám tu kartu co se posíla na ALVIC jen jednu a nebo by m?li být dv??Vím jist?,že jsem jeho kartu ješt? nikam neposílala.Mám si jí p?ed odesláním ješt? pro jistotu okopírovat,nebo jí už po m? nebude nikdo chtít?Jo a ješt? n?co:Taky mi p?íjde ta karta,nebo n?co podobnýho,co posílají z národního registru?

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 15:49.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist