Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-23, 12:30
Rynn, já si ke Kryštofovi (kastrovanému) 2 roky, po?ídila letos Pitríska..od té doby je to u nás jak ve slepi?árn?, kvokaj jak zb?silí, vyblbnou se spolu a v?bec jsem nem?la problém s tím, že by se nesnesli. Pravdou je, že Pitrísek je kapánek dominantn?jší a Kryštof si od n?j nechá dost líbit. Horší to asi bude, až Pitrís p?jde do ?íje, ale nechám ho vykastrovat taky...takže se neboj, jde to!!!
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 12:30
Práv? :) my se mu v?nujem rádi, ale taky si ?ikám, že by mu asi s kámošem potom bylo líp... v?nujem se mu cca 5 hodin denn? (v?era aspo? krásn? usnul, když t?i hodiny v kuse lítal po pokoji), ale p?ijde mi, že to s náma asi neni taková zábava, když víc kousne, dostane vynadáno, nechceme ho nechat lízt do úložnýho prostoru gau?e... Tak jestli by se s klukem byl ochotnej snést, bylo by to fajn :)
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-23, 12:32
Rynn s druhým samcem,byt by byli kastrati je to sázka do loterie.M?žou se snést ale taky nemusí,já mám doma oba tyhle p?ípady.Záleží na jejich osobnosti.Jestli chceš druhýho kluka,tak ho po?id rad?ji ted,je v?tší šance,že se sžijí.

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Pavla (IP)
Datum: 2006-08-23, 12:33
To Rynn:
odkud jsi?
V paku Novodvorská Praha 4, V petCentru mají nááádherného tcho?ovitého chlape?ka.
je krotkej a je tam už m?síc.
Je tak akorát velikej, že by šlo už zkamará?ování...
:-)

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-23, 12:34
No jo, Rynn, tak myšlenky, že je nenechám lézt do úložného prostoru postele jsem se rychle vzdala...mají tam špajzárny a chod?j tam chrn?t...b?da, když to p?iv?u tak, že se tam nem?že protáhnout!!!
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 12:44
Pavla: No, jsem z Prahy, ale jelikož ho mám teprv asi 3 týdny a táta na druhýho zatim nchce p?istoupit tak nevim nevim... :(( ale m?žu to zkusit... je fakt, že táta necht?l dom? žádný zví?e, ale fre?ulku mi dovolil... Máma je pro, ale táta nevim nevim.... ješt? jak je asi starej??? Máš n?jaký bližší info? Zkusila bych to nadhodit dneska tátovi... :))
Majda: No, my máme gau? složenej, ale je tam mali?ká mezírka, kudy se prost? protáhne... :) lovim ho tak 5x do hodiny a on je ješt? strašn? naštvanej :)
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Pavla (IP)
Datum: 2006-08-23, 12:54
To Rynn:
m?že mu být tak t?i m?síce. Je fakt rozkošnej. Takovou krásnou hlavi?ku má.
M?žu tam dneska zajet a zeptat se, nebo n?kde sehnat telefonní ?íslo.
Kdyby jsi cht?la pomoc s odvozem tak se tam m?žeme sejít a já ti ho pom?žu odvést autem dom?.Dv? fretky jsou co se "zlobení" týká lepší. Vyblbnou se z toho nejhoršího spolu.

A holky pozor, ješt? tam mají úpln? malinkou (ale je ji víc jak 6týdn?) strašn? sv?tlounkou (asi kapu?ino) hol?i?ku.

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 12:57
Pavla: To by bylo fajn, nevíš, jestli už umí na wc a tak? Zkusim p?emluvit tátu... jenom ješt? nevíš, kolik kdyžtak stojí? Platila bych ho ze svýho, táta už vyplá za fre?uláka asi 8 000,- takže bych projevila dobrou v?li... práv?, já až budu chodit do školy a u?it se, tak aby si mohli hrát spolu, já bych na n? tak dohlížela... netušim, jak bude ta VOŠka náro?ná, ale nechci ho zanedbávat... a hlavn?, p?ijde mi, že jsou fretky n?jak návykový, jeden už mi i p?ijde málo :D ale ?ikám, jde o to, co na to táta... :(
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Pavla (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:03
To Rynn:
návykový jsou úpln? strašn?, to tedy jo.
Myslím, že je ?istotnej, m?li všechny hovínka jenom v zách?dku, žádný vedle.
Stojí asi kolem tý tisicovky.
To je ale bohužel ve zverimexech b?žná cena.

Holky, vím že se nesmí propagovat zverimexy, vím pro?, už to neud?lám... ale když on už je tam m?síc... Jsem hrozn? m?kká...

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:09
Pavla: Já jsem taky m?kká, bejt po mým, tak si ho koupim hned, aby se m?l dob?e :( no, dneska to snad vy?ešim, bu? to p?jde nebo ne :((
Jinak jedna v?c, jsem asi blbá, ale fakt to nevim p?esn?: Zna?kujou jenom v ?íji nebo i v pubert????
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Pavla (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:12
Ježiš tak to nevím, ale myslím že jenom v ?íji, aspo? tak to bylo u t?ch mých.
Ale ur?it? se bude muset vykastrovat až k tomu bude, je to lepší.
Pro Tebe i pro n?.
Budu na foru zase až zítra, tak se m?žeme domluvit, že bych ti s eventueln? tedy pomohla.
Ahoj

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:17
Rynn: Jestli máš kluka, bylo by lepší mu po?ídit jako kámošku hol?i?ku. Když jsou dva klucí pohromad?, je vyšší pravd?podobnost, že se budou spolu prát. Zna?kování, tedy v takovém rozsahu abys to post?ehla, je projevem ?íje.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 00:21.
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:21
Rynn: osm tisíc? za? proboha? To jste mu koupili tu nejluxusn?jší klec, ne? 8)
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:23
Vendula R: Já i tohodle chci nechat v lednu vykastrovat, druhej by šel taky... Já se na hol?i?ku necejtim... :( Snad, kdyby spolu byli od mala, tak by si zvykli... a hlavn?, když už by byli doma, tak by tu z?stali, i kdybych musela po?ídit druhou klec, i když netušim, kam bych jí dala.... A to zna?kování je dobrý, na kastraci u MVDr. Krále p?jdem ješt? než se do ?íje dostane... mn? nevadí po n?m uklízet nic, ale rodi?e jsou rodi?e :))
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:25
Irena: No, výbava p?išla asi na 3000,-, jedna klec na 2000,- ta je te? na chat?, a druhá klec na 2800,- tu mám doma (králi?í 120x60x50), plus vet (m?l rýmu a trošku pr?jem :) plus on sám teda jenom za 500,-... to víš, už je rozmazlenej :)) žrádlo m? vyjde na cca 500,- na tejden, ale už za?íná žrát granule, tak to bude snad levn?jší... ufff...
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:27
500,- za tejden, to ho živíš k?epel?im masí?kem
:-)? To je drahej strávník.
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:28
Rynn: Pokud budou oba kluci kastrovaní, pravd?podobnost že se budou spolu bít je sice menší, ale rozhodn? Ti to nikdo nezaru?í. Fre?ák?, kte?í spolu žijí ve spole?né domácnosti a nebijou se, je spíše mén? než více.
Pro? bys musela pro sami?ku po?izovat druhou klec? Pokud bude Tv?j fre?á?ek kastrovanej, nebude jí hrozit žádné "nebezpe?í" stran necht?ného zab?eznutí ;o)
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:32
Ivka: ne, ale konzervi?ky od Shiny Cat, ko?i?í kapsi?ky od Rafiné (asi 23,- jedna), Vitakraft pašti?ky... a za den sežere jednu konzervi?ku, jednu kapsi?ku nebo jednu kapsi?ku a jednu pašti?ku, nebo jednu konzervi?ku a jednu pašti?ku... plus n?kdy masí?ko, v?era dostal kus broskve... No, je rozmazlenej... :)))
Vendula: Spíš se bojim, postroje- vyvlíkne se?, malá- všude se dostane, je mrštn?jší... a hlavn?, tu bych asi taky nechala vykastrovat, aby nem?la pak problémy... No, kdybych m?la dva same?ky a pak by se prali, že bych po?ídila druhou klec... já fakt nevim... :-/ n?kdo mi i ?ikal, že se sami?ky h?? u?ej na postroj, že necht?j tak moc chodit ven, že se radši držej doma, co je na tom pravdy??? Sakra, už je zase v gau?i, jdu ho lovit :)
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:40
500 za týden? to ho fakt asi krmíš n??ím hodn? vzácným, ne? Jinak ano, když máš dv? klece, tak to je jasný..a léky taky jsou drahý.

Výbava 3000? Budu-li po?ítat vyšší ?ástky, tak od oka p?epravka tisíc, záchod 200, bat?žek 400, hamaka 200, napáje?ka 100 - co dál?

Nás zatím prcek se vším všudy (knížka, klec, vybavení, mlsání, o?kování......) p?išel na necelé ?ty?i tisíce...
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:46
Jo Rynn, te? jsem koukala že v Pet centrech mají slevu na ty konzervi?ky od Shiny Cat...o deset korun dol?, stojí t?icetdev?t.....
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:46
Takže: má už t?i záchody (dva v obýváku), hamaka- skoro 400, šampon, kapky do uší, klešti?ky na drápky, kartá?, masti?ka na tlapky, malej psí pelíšek, hra?ky, p?epravka je ješt? po ko?kách, postroj, vodítko, pasta gimpet, ko?kolit... nevim, všechno dohromady m? vyšlo asi na 3000,-, ani užnevim, co jsem ješt? kupovala... je fakt, že plno v?cí bylo podle m? p?edraženejch... a to žrádlo? Když nežral granule, tak jsem mu nakoupila ty pašti?ky, kapsi?ky a konzervi?ky... a bohužel, ty jsou hooodn? drahý :( takže jsem ráda, že za?al jíst granulky...
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:47
majda: Fakt? Asi n?jaký koupim... sice mám ješt? asi 4, ale on žere jak prasátko... :) a tyhle mu fakt chutnaj... no jo, masí?ko...
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:48
Jo jo ono když se to nas?ítá, tak dojdeš k sum?, že se ti protá?ej panenky...a to nepo?ítám veteriná?e, já vloni na Šejdru za Kryštofa vyplajzla sedm tisíc jen to hvízdlo..:-)
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:49
Rynn: no jo, ono se vyplatí obejít víc obchod? a nekoupit v prvním, do kterého vlezeš - zrovna jsem na plze?ském foru psala slevy t?eba v Olympii - tam jsme t?eba nakoupili vše nutné základní za 1850, jinde bat?žek a pamlsky za 400, p?epravku mám zas vyhlídnutou v jiným krámu, kde je rozdíl oproti ostatním krám?m asi 150 K?....
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:51
majda: Jujda, já zatim za veta dala... asi 850,- jedno o?kování, dvoje antibiotika a jedna pasta Probican nebo jak se jmenuje... a dneska jdem na další o?kování.... Jojo, já mu koupila rohový fret?í WC, t?i balí?ky t?h konzervi?ek a asi 6 paštik od Vitakraftu a bylo p?esn? za 1001,-...
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:53
Irena: Jo to jo, já se snažila, t?eba za rohem máme minizverimex, kde maj slušný ceny, nevim, kolik jinde stojí práv? t?eba Gimpet Junior plus, tady to bylo za 105,-... ale to žrádlo musim ve velkejch jako je Smíchov, Flóra a tak, protože jinde to moc nemaj :(
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:53
No jo, jeden zán?t st?ev.....Šejdr je prost? dražší, ale zase je super vybavenej. Bezkonkuren?ní ceny má Král....to je bez debaty :-)
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:54
My byli v?era na prvním o?kování - 360,- i s vydáním pr?kazu a celkovou prohlídkou....sakra, to jsou rozdíly, za?ínám se d?sit...
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:55
Rynn, jestli normáln? nakupuješ na Novým Smíchov? v Pet centru, tak tam je draho, hodn? draho...krabice Vitakraftu za 199,- objednej si to p?es internet od Hapík?, oni ti to dovezou a máš to levn?jší....
Avatar

Re: Pora?te s KOUSÁ?ÍM PROSÍM
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:56
Jojo, Král je super, o?kování plus o?kovací pr?kaz bylo za 250,-... Ale s n??im vážn?jším bych asi taky jela na Šejdr... A co m? u Krále štve je to, že d?lá i odžlázkování, ale já to nechci, tak mi to m?že bejt jedno....
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist