Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-01-19, 08:08
Holky, nejste jediný... Já se teda snažim, aby mi tam tcho?i nelezli, dokonce p?ilepuju dví?ka sk?ín? izolepou, aby se tam nedostali (já krkav?í matka!), ale sta?í jednou p?ijít z práce po manželovi a - dve?e od sk?íní doko?án, protože p?ece a? maj radost! :-)

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-19, 10:08
Já už jsem zavírání sk?íní vzdala, zjistila jsem, že tcho?i jsou schopný se dostat jak do dve?í zašupovacích, tak normáln? zavíracích. Já to vcelku ne?eším, ale ty bestie samoz?ejm? nejradši lezou Petrovi do cestovní tašky. Následn? poslouchám Petr?v v?ískot do telefonu, jak ty tcho?e roztrhne, protože nenašel v tašce zubní kartá?ek (asi n?jaká tcho?í úchylka nebo co) následn? poté, co si zakoupil nový v hotelové recepci, šel si ?istit zuby a zjistil, že zubní pasta po zmá?knutí leze všemi možnými otvory, jen ne tím správným. Jako bonus už mu n?kolikrát prokousli i tubu se šamponem.
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-01-19, 12:06
nase Nela si taky umi otevrit sktin a chodi spat do svetru a nebo zaliza do nohavic od rifli :-D a kdyz slysim, jak ji ty tezky dvere nejdou posunout, tak ji jak ta trubka bezim pomoct :-D

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-19, 12:41
já sk?ín? nemám, ale zato se Bigi s Filim nau?ili otvírat šuplíky, už párkrát jsem musela m?nit odpadní hadici od pra?ky, protože mi Filip vlezl za šuplík od linky a rozkousal jí, takže jsem m?la doma potopu a ten blbec si tam klidn? sedí a strká rypák k t?m dírám odkud cáká voda.,

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-01-19, 12:54
Zas ušet?íš za fontánu... :-))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist