Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-02, 12:17
tak te? si za?ínám myslet, že toho mýho chudáka týrám, když je "jen v oby?ejné kleci":-)



Mirim: jaké jsou rozm?ry toho tvého mezonetu pro fretky, který je fakt supr ?upr?:-)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-02, 12:24
Pletivo na zadní stran? je kv?li možnosti zav?šování (pelíšk?, tunel? apod.).

Mimochodem - ješt? loni jsem byla proti, když cht?l p?ítel pro fretky voliéru, protože jsem tvrdila, že jim sta?í klec, kde jenom spí, jí a kadí, a když se vzbudí, cht?jí stejn? ven. No, a nakonec jsem se dopracovala k tomuhle. :o) Ono ani tak nezáleží na tom, jestli klec nebo voliéra, jestli kupovaná nebo ze staré sk?ín?. D?ležité je, jak ji mají fretky vybavenou a jestli mají dost pohybu a možnosti se vyblbnou mimo. :o)
Ned?lám si iluze, že by mi za ty investované prachy byly moje fre?ule b?hvíjak vd??né a trávily ve volié?e dovolenou. :o) Budou chtít ven cpát se v obýváku za sk?í?, šplhat po k?eslech, b?hat po stole, lézt v koupeln? do špinavého prádla, p?evracet kýbl, smýkat hadr na podlahu po byt?... ;o)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-02, 12:29
Rozm?ry pro Nessie:
délka: 150 cm
hloubka: 50 cm
výška: cca 130 cm (sv?tlá výška pater a mezipater m?la být 4x30 cm)

Pro truhlá?e to byl o?íšek vymyslet kostrukci, upevn?ní žeb?ík?, zavírání apod. Když jsem se ptala, co nejvíc neobvyklého už vyráb?li, na nic krom? téhle voliéry si nemohli vzpomenout. :o)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-02, 13:19
mirim: a je možno zve?ejnit cenu za tento neobvyklý výrobek?:-)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-02, 13:32
Cena: 6 500 K? pro truhlá?e

Krom? toho jsem si koupila sama pletivo a petlice na dví?ka. Obojího jsem koupila víc, než bylo nakonec t?eba. Pletivo bylo po 76 K? za 1x1 m a petlice 28 K?/ks.
Celkem to vyšlo (i s p?ebytkem pletiva a petlic) asi 7 000 K?.
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-07-02, 13:53
...mno luxus se pozná, moooc hezké, už se t?ším na fotky, kde budou nast?hovaní spokojení tcho?i :)

My máme kovovou voliéru na venku, je o n?co vyšší a má 4 patra, d?lal mi ji ta?ka, kdysi vyšla pikopelo za 2000. D?evo je d?evo, do bytu parádi?ka :)))
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Fre?ánci z Tcho?í nory (IP)
Datum: 2007-07-02, 14:53
Království mých smrdutých deti?ek:


Avatar

Přílohy: 2.jpg (66kB)   DSC02612.JPG (92kB)  
Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-02, 15:08
FzTn: Takový malý panelá?ek, co? :oP
Ale naprostá špica! :o)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-07-02, 15:18
jen tise zavidim :-)

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Fre?ánci z Tcho?í nory (IP)
Datum: 2007-07-02, 15:24
Cody ?íká, že ta klec je malá a že by to cht?lo v?tší :D

Jo, já jim to taky závidím.....kdyby takhle mn? n?kdo koupil takový bejvák a ješt? ho udržoval :D






Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Fre?ánci z Tcho?í nory dne 02.07. v 15:25.
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-07-02, 15:28
:-))) vecne nespokojeni :-)))

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-02, 15:29
FzTn: Když už máš jisté zkušenosti s patrovou "fretí vilou", jak je to se záchodky? P?i 4 patrech je asi naivní si myslet, že mi shora budou sbíhat kakat do p?ízemí, že? Je lepší strategicky umístit nejmén? 2 záchody?
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Fre?ánci z Tcho?í nory (IP)
Datum: 2007-07-02, 17:58
Hehe, nedala jsem jim na výb?r - záchodek je jeden jediný a to v p?ízemí voliéry, kde celá plocha podlahy rozd?lená na záchodouvou a jídelní. V jedné polovin? jsou misky a v druhé záchodek - jsou daleko od sebe, takže to nevadí a milášci mi nerozlívají vodu z pater :D

A musí utíkat, musí, i z posledního patra :D
Náhodou jim to ned?lalo problém - te? je to jinak, díky tomu že Maggie má svoje patro (aby se nedostala ke Codymu), takže má taky sv?j záchodek a svoje misky.
A kluci m? štvou, protože sem tam zkusí ud?lat hovínko jinde než by m?lo být - ale to se ?asem doufám upraví :o)


Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: le?ka (IP)
Datum: 2007-07-15, 22:33
Ahoj prosímvás neporadil by jste mi n?kdo kde sehnat voliéru nebo n?koho kdo je schopen ji vyrobyt na zakázku. Nikde nem?žu najít plán jak ji vyrobit jinka bych si ji ud?lala sama. d?kuji Veronika

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-15, 22:46
le?ka,já mam volieru d?lanou ze sk?ín?.sta?ilo jen odd?lat d?ev?ná dví?ka a místo nich stlouct rám z lat?k-p?ipevnit na n?j pletivo a pomocí pant? ten rám s pletivem p?ipevnit na tu sk?ín.nechala jsem i police o tam byly a jen jsme vy?ízli otvory do st?n (to aby uvnit? voliery nezabíralo "schodišt?" nebo roury místo)a tam protáhli roury jakože pr?lezy do pater.
tady je foto,ale ješt? když to nebylo komplet dod?laný (pro zv?tšení klikni)


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: xjix (IP)
Datum: 2010-01-13, 15:21
P?kný hotýlek :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: xjix dne 13.01. v 15:23.

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-13, 15:33
...a co tenhle? ;-)
[www.forum.fretka.sk]
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-01-13, 15:46
Taky se p?ikláním k výrob? klece ze staré sk?ín?...je to asi nejjednodušší zp?sob a také pom?rn? nenáro?ný na finance. Pokud si chceš nechat d?lat klec na zakázku, bude to asi pom?rn? drahé...levn?jší a jednodušší je nechat si ud?lat jen rám na dví?ka a p?id?lat pletivo. Ovšem po?ítej s tím, že se jedná o d?evo - tudíž zabezpe?it, aby mo? atd. nezatékala do spár - krásn? je to vid?t u té klece, kterou uvádí Johana.
ŽoFiRo: nelezou ti po tom pletivu nahoru?

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-13, 18:18
jo, po pletivu šplhali, ale jen do doby, než jsem ho vym?nila za bodovaný, tohle králi?í jsem tam dala jen tak z nouze, protože jsem nikde nemohla sehnat to pevný, po n?m už nelezli.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-01-13, 21:06
Já jsem práv? taky m?la všude dví?ka s pletivem, ale prost? mi po tom lezky holky nahoru a tim se dostaly v podstat? kamkoli po okolním nábytku a pak nemohly dolu, tak jsem dolu musela dát sklen?né dví?ka...Ono je n?jaké bodavé pletivo?

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-13, 21:13
bodavý ne, bodovaný :o) taková pevná sva?ovaná sít a po tom mi nešplhají.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-01-13, 21:22
Jo tááák :-D už jsem se radovala, že jim totáln? zkazim radost :-D Nemáš fotku té sít??

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-13, 21:24
pak to taky m?žeš omotat ostmatym drátem, když chceš bodavý :oD foto tady [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-01-13, 21:44
Tak já nemam o moc jinou a stejn? mi po ní lezou :-( pak mi nic jinýho než ten ostnatej drát nezbyde :-D

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-01-13, 23:38
Ja mam na voliere stejne pletivo a fretky po nem
splhaji porad..

[fretka.kom.cz]





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 13.01. v 23:39.
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2010-01-17, 19:11
Naše fre?ule mají toto, [fretkajessika.rajce.idnes.cz].
D?ti odrostly, tak jsme z jejich sk?íní na u?ení ud?lali "bejvák", p?átelé ale NANIC, protože spí ve sk?íni...no pro? se snažíme.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jana.B dne 17.01. v 19:23.
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-01-17, 20:50
ale pochopiteln?!!!
nikde v tom jejich království (mimochodem, moc p?kné a šikovn? umíst?né) nevidím polštá?ky, de?ky, svet?í?ky nebo aspo? spodní prádlo!!! fuj, sty?te se....

:o)

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-17, 21:40
Jana B: múj fre?ák nemá takovýto hrad, jen oby?ejnou kupovanou klec. Do te?ka ( 5,5 let) ji miloval, bylo to jeho úto?išt? a byt. Te? po delší nemoci se z ní dere ven, nechce v ni jíst....no ale to p?isuzuji spíš svému rozmazlování (spával u mé postele, nebo v ní, byl krmen z ruky...), jak nevhodnosti klece :-)
Tož zatni zuby, zav?i sk?ín? a ta tvá luxusní fret?í hacienda taky p?ijde uplatn?ní :-)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-01-18, 13:55
Zav?ít sk?ín??! No to bych se teda t?eba já se zlou potázala. U nás doma jsou otev?ené sk?ín? považované za ústavní nezadatelné právo všech tcho?? - dokonce i tcho?i, co p?išli jen na návšt?vu se tvá?ej hrozn?, když je n?co zav?ené. :-)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-18, 14:03
Silvo, takže nejsem jediná, kdo tcho?ovi otvírá sk?ín? na hrabošení, aby se chudinka nenudil :-))) tos mne pot?šila :-)))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist