Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:55
nessie,
tak to ti asi nikdo ne?ekne. já jen vím, že boudi?ka na spaní má být vysoká min. 30 cm, tak si to odvo? od toho - to by odpovídalo t?m 35 jak píšeš ty. patro bych ud?lala ješt? trochu vyšší nad záchodem, a pokud možno odzkoušela jeho údržbu p?ed p?ipevn?ním.

záleží na tom, jak máš velký prostor - t?eba ta voliéra, kterou tady ukazuje jordi, je suprová a patra p?esn? akorát.
já to zas mám v kleci uspo?ádaný takhle... [foto.tiscali.cz]... jedno patro tvo?í st?echa boudi?ky, druhý je p?ivázanej koberec, t?etí prostor tvo?í houpa?ka.

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:11
linwen,
ta klec pro dv? sami?ky ur?it? sta?í, ale p?edpokládám, že je budeš hodn? poušt?t, nebudou tam zava?ené celý den.

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:15
Já mám u voliéry patra odhadem tak 50cm - ješt? ti to zm??ím, až p?ijdu dom?. A docela mi to vyhovuje. Je to v pohod? na úklid, a vejde se tam pohodln? houpa?ka na zav?šení.
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:18
Díky holky, jste moc hodný:-)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:32
martina napsal/a:
-------------------------------------------------------
> linwen,
> ta klec pro dv? sami?ky ur?it? sta?í, ale
> p?edpokládám, že je budeš hodn? poušt?t, nebudou
> tam zava?ené celý den.


S. Freud tvrdí, že veškeré "chybné výkony", tj. p?e?eknutí a p?eklepy, vypovídají o stavu našeho podv?domí. A tak volám: MARTINO, UŽ JE PO SEZÓN?, TAK U? PUS? TO ZAVA?OVÁNÍ Z HLAVY !!!
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:36
silvo, já ten p?eklep zjistila, ale byla jsem líná opravovat - a to p?esn? o m? sv?d?í! :o)))
zava?ování u m? teda opravdu, ale opravdu nehrozí! teda leda, že bych po n??em tak šíleném, jako je plná vana okurek, za?ala na starý kolena PODV?DOM? toužit?!! :o)))

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:36
Silva, neuv??íš, ale já v tvém p?ísp?vku nejprve ?etla: Fred tvrdí... :o) No, i fre?áci mají p?ece své názory! :o)))
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:46
ha! to bylo to pravé podv?domí!! :o))))

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:48
Mirim, fret?í názory je u nás doma ožehavé téma. Jsem kv?li nim trvalým ter?em posm?chu ostatních ?len? rodiny. Tcho?i vždycky hodí n?jaký jednozna?ný pohled, a já jim automaticky odpovídám slovn?. Nap?. Matýsek sedí a významn? se po mn? dívá. Ostatní rodina nic nevnímá, až já najednou pronesu :"Syrový?!" No, a vysv?tluj jim, že prost? ?eším s tcho?em otázku ve?e?e...:-)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-17, 08:51
na téhle adrese jsem našla n?kolik klecí,m?žete prosím poradit kterou zvolit pro sami?ku?
[www.happyanimals.cz]
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-17, 12:41
tak se rozhoduju mezi touhle [www.happyanimals.cz] a tadytou [www.happyanimals.cz] která z nich je podle vás lepší?taky jsem váhala nad [www.happyanimals.cz] ,ale nelíbí se mi na ní to drát?né patro...
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-17, 13:47
fretulinka: A nemáš ve svém okolí spíše n?koho, kdo by ti postavil voliéru na míru? Pokud je n?kdo alespo? trošku zru?ný, není to problém a navíc to vyjde mnohem levn?ji než koup? takové klece. Pravda, voliéra se nedá p?evážet, klec ano, jestli Ti jde o tohle.
My máme doma voliéru a jako cestovní bydlení p?epravku, nebo skládací klec a na chalup? starou voliéru. Naši domácí voliéru si prost? nem?žeme vynachválit :o))
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-17, 13:54
taky jsem nad tím uvažovala.jednu bytovou už mám,ale je po úprav? venku a jsou v ní kluci.uvažuju i o možností p?estav?ní sk?ín? na volieru...
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-17, 14:04
P?estav?ní sk?ín? na voliéru Ti vyjde ješt? levn?ji, než koup? materiálu na celou voliéru :o) Pokud máš na voliéru prostor v byt? a na její stavbu ?as a n?koho, kdo Ti ji spíchne, v?bec bych neuvažovala o koupi malé (oproti volié?e) klece ;o)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-17, 14:09
nejspíš teda p?estavíme sk?ín.jak jsem na to totiž koukala volieru sem nenacpu :o) a sk?ín? jen mezi sebou vym?ním,ta nepot?ebná ze který by byla voliera p?jde dolu a sk?ín na ní :o)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-17, 14:11
Bezva, tak držím palce, a? se dílo zda?í! Hlavn? tu spodní sk?í? = voliéru dob?e zpevn?te, a? se pod vahou té horní sk?ín? nerozloží... ;o)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-11-18, 18:35
Ahoj,cht?la jsem se zeptat zda n?kdo zvás má fretule venku ve volié?e a zda i p?es zimu.Díky
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-18, 18:57
jo jo pokud máš v tý volie?e dostate?n? zateplenou boudu...já mám kluky venku celoro?n?.sami?ka má za sebou 2 zimy strávené venku a bylo to v pohod?...
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-11-18, 20:23
díky moc,jen jsem to cht?la v?d?t,zda jim to t?eba nebude vadit.Cht?la jsem v lét? voliéru,ale cht?la jsem je mít po?ád u sebe aby si na m? zvykli,tak to plánuju až na jaro.Ješt? jednou díky
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-18, 21:22
na ja?e to vyst?hování bude asi i lepší,budou mít ?as zi zvykat na ty nižší teploty,než zas p?íjde zima...
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-18, 21:41
kure: I ty je chceš vyhodit ven??? No teeeedaaaa...
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-19, 21:16
Ku?e: a jaký máš d?vod pro st?hovaní fretek tentokrát?:-)
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-11-19, 22:06
Já jsem se jen zaptala,nikdy jsem je nikam nest?hovala.A o žádném vyhazování ven se nejedná rynn.Prost? jsem usoudila,že v lét? pokud bude hezky,bude pro n? lepší,když budou venku na ?erstvém vzduchu než aby byli zav?ený doma.

A na tu voliéru na zimu jsem se ptala proto,že jsem ?etla jeden ?lánek o fretkách,a tak paní psala,že je má celoro?n? venku.Tak jsem cht?la v?d?t,zda to je možný.

Nezapomente m? hned ukamenovat,za jeden pitomej dotaz!!!!!!
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-19, 22:10
kure:Nebu? paranoidní... to nebylo myšleno ve zlym, ale jako sranda... je to každýho v?c, kde má svý fretky... to, že je to možný celoro?n? je tu už hodn?krát plus x-krát v poradn?... zkus si to tam najít, mf tam vysv?tluje co a jak, p?ípadn? pro? ne... Jinak já bych je t?eba ven nedala, ani kdybych mohla, na chat? by klidn? mohli bejt na zahrad? v kleci, p?ípadn? na chodb?, ale i tak jsem s nima radši v pokoji. Asi i z toho d?vodu, že je mám víc na o?ích, v noci vim, co se s nima d?je...
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-20, 10:03
Ku?e, víš, já osobn? si zví?átko po?izuju pro to, abych se s ním mohla kdykoliv pomazlit, abych s ním byla neustále v kontaktu. Jasn?, je spousta chovatel? , kte?í mají voliéry venku a chodí fre?ulím pouze dávat nažrat a uklidit jim klece.
P?ijde mi to stejný, jako když si po?ídím psa a uvážu ho venku k boud?.
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-20, 10:48
No práv?... ješt? k tomu bych se bála, že když budou venku v lét?, tak že se p?eh?ejou a tak, v byt? bejvá kolikrát v?tší chládek... zvláš? t?eba tohle léto... a v zim?, že mi nastydnou. Já je mám ráda na o?ích, te? jsem si t?eba všimla, že v noci jeden z nich podez?ele moc p?íká, takže metem k vetovi. prost? mám je pod dohledem... a asi je to i tim, že i když jsme m?li na vesnici na chat? ko?ky, mohly kdykoliv do domu. U babi?ky v Praze je pes doma a na zahradu chodí jenom když chce... prost? ?lenové rodiny...
Avatar

Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-02, 11:52
Kooone?n? po m?sících p?emýšlení, kombinování a špekulování máme doma nový dome?ek pro fre?ule.
P?ivezli ho dnes ráno, pak jsem musela b?žet do práce, takže je zatím prázdný. Je t?eba ho umýt, za?ídit podle fretího feng-šuej a tcho?i se m?žou st?hovat! :o)))
Tak se chlubím:
Avatar

Přílohy: P1060395.JPG (82kB)   P1060388.JPG (57kB)   P1060390.JPG (64kB)  
Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-02, 11:54
A ješt?:
Avatar

Přílohy: P1060391.JPG (84kB)   P1060392.JPG (82kB)  
Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-02, 11:54
Naposledy:
Avatar

Přílohy: P1060393.JPG (77kB)   P1060394.JPG (68kB)  
Re: Domácí voliéra ?i n?co místo klece....
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-02, 12:10
no to je palác!!!!
krásný.... ?ím dál tím víc vidím, že moje fretky jsou ubohý odstrkánkové a že se tím musím n?co ud?lat... :o)

mám dotaz k pletivu na zadní st?n? paláce - to máte z n?jakého konkrétního d?vodu nebo pro? není zadní st?na plná?

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist