Aktuální stránka:49 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-01, 23:03
amonn, p?esn?... akorát ten mobil se nedoporu?uje, protože práv? tk dob?e nevnímáš okolí :-/ nevim, to si fakt nevybereš...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-06-01, 23:17
Ted jsem si vzpomn?la, jak jsem posledn? jela vlakem do prahy a už se tam ochomejtal n?jaký ožrala a sm?rem ke m? .. tak jsem prošla s tím, a? si m? ani nevšímá.. zastavila jsem se u pr?vod?í, abych jí ukázala lístek a ted ten kretén za?al na m? po?vávat a docela sprost?, našt?stí pr?vod?í byla od rány a duchap?ítomná, že ho za?ala korigovat. já zapadla do kupe?ka, kde bylo jedno místo volné a byla ráda, že jsem ho už nevid?la :-/

takové lidi zabít :(

a nenad?láš s nima nic :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-01, 23:27
Amonn, tyhle typy taky nesnášim :( na Václaváku, když ?ekám na tramvaj, po m? furt sockujou cigára... nebo na Národce- ješt? horší... už je posílám n?kam, fakt... A taky m? strašn? štvou ?ernoši, rasista fakt nejsem, ale taky m? furt otravujou...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-06-01, 23:32
Tak našt?stí na takovédle místa opravdu nechodím :-/

A je fakt, že takovédle socky, co škemraj drobáky, cigára atd najdeš všude :-(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-01, 23:34
amonn, jojo, stejný to bylo na And?lu... já jak na tom Václaváku d?lám, tak jsem tam denn?, no...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-06-01, 23:43
asi budeme rad?ji pokra?ovat v krafání, ne? :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-02, 19:20
Dne: 02.06.2008 v 17:26:37
Jméno: tomáš
P?edm?t: kuna
AHOJ moc rat bych se ujal mladete kuni samycky s chovem mam skusenost bude semnou doma a bude v byte na volno:) prosim ozvete se kontakt: Tomas1000@seznam.cz 724304897


Omlouvám se, ale tohle je opravdu už na facku!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-02, 19:25
...no to snad špatn? vidim, ne? Tom má skušenosti s chovem kuny...a bude s ním v byt? na volno! Ježišmarjá...tohle nemúžu ani komentovat!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-02, 19:28
No to snad neni pravda... je mi špatn?... Hele j v?bec povolený jen tak chovat kunu? nemusej k tomu bejt n?jaký povolení, t?eba???
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-02, 19:31
Dne: 02.06.2008 v 17:25:31
Jméno: tomáš
P?edm?t: p?itelkyn?
hledam moc hodnou holku z prahy ktera bude semnou chodit ven s fretkama na prochazku



Tak Tomáš nám hledá kunu "samy?ku" a sle?nu na vycházky...Bože, kdybych t? já jen m?la po ruce...Ty seš opravdu p?ípad pro psychologa nebo psychiatra....

Nevím jak je to s kunou...U Hranostaje na to povolení být musí, ale u kuny opravdu nevím...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-02, 19:33
Jezis...tak ten je na pest!...
...myslim ze i na kunu...by melo byt povoleni...ale jista si taky nejsem...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-02, 19:40
Já si myslim, že jelikož je to divoký zví?e, tak by povolení bejt m?lo... ale t?eba to n?kdo bude v?d?t p?esn???? A pokud si jí fakt po?ídí, tak up?ímn? doufám, že mu tam n?kdo pošle n?jakou kontrolu.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-02, 19:40
mi už mu to rozmlouvali s Vendulkou a ostatními minulý týden v jinym vlákn?, ale jak koukám tak to nepomohlo:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-02, 19:44
Ja teda nevim...me prijde fakt ujetej a to jsem se vzdycky snazila vyvarovat nejakymu vyjadrovani se k nemu...

...tady si muze ve foru precist...co je kuna zac!...cetla jsem to jen zbezne...ale nektere prispevky jsou husty:)...

[www.priroda.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:09
miky to fakt mazec, nám strašej na p?d? každý rok:-)))pžíští jaro sundaváme st?echu,tak se modlím, aby tam nebyla žádný miminka, protože se mi nechce kupovat novou klec:-))))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:14
holky,nevim,co se presne deje,ale ja mozna budu kunakem kryt leylu-je to zachraneni mlade ze stanice v unicove, naprosto uzasne mazlivy,hodnoucky a pritulny-jako fretka,jen aktivnejsi:) tak sem tak premyslela, ze by mohly bejt mlady...:) co rikate? je to silenej napad?

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:17
Berenika, osobn? bych do tohodle k?ížení rozhodn? nešla, však jsou to dv? odlišná zví?ata.pochopím to s tcho?em, kde nejsou tém?? žádné rozdíli, ale k?ížení fretky s kunou, norkem a podobnýma zví?atama teda rozhodn? ne, alespon teda pro m? ne :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:20
No já nevím Beri jestli to je v?bec možný..V?bec netuším co by toho vzniklo. P?íde mi to jako kdyby se k?ížil t?eba orel s brabcem:-)) Ale fakt nevím, na tohle musí nastoupit n?kdo opravdu zkušený.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:22
však ani k?íženec s norkem není hezký a to bych ?ekla, že jsou si tedy víc podobný fretka a norek, než fretka a kuna...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:23
Beri a pro? jsi to napsala do tohodle vlákna?:-)))
Jako že je to blbost?:-)))) To už by vlastn? byla kupáž Tcho?e, fretky a kuny.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:23
mluvila jsem o tom s panem, rikal ze by to slo. napr lasice by sla taky, ale pouze inseminaci, protoze pri pareni by fretku rotrhala,ale umele oplodneni by snad neslo ovoce.
uvidime hlavne, jestli az bude leyla v dalsi riji, jestli uz nahodou stejne nebude zenich vykastrovanej:))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:27
up?ímn? ?e?eno, doufám, že ho vykastrovat stihnout :o) jako by nesta?ilo, že už je to tu takhle dost p?ek?ížený a ješt? do toho míchat kuny a norky, to tu bude zachvilku jak v N?mecku a podobn?, kde je skoro každá fretka mixlá s norkem :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:28
me to jen tak napadlo, museli by jste franka videt, je nadhernoucky, ale leyla stejne neni cistokrevna..

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:29
M? to p?ijde, takovéhle k?ížení jak opice s ?lov?kem, te? sice asi bude dost lidí protestovat, že to je blbost, ale taky s tím moc teda nesouhlasím :-((

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:31
uvidime,jak to vydje nebo ne, me to pouze napadlo,to vite,byla to laska na prvni pohled:)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:32
Berenika, vím, že máš Leylu mixlou s tcho?em, ale to jsou zví?ata se stejnou stavbou t?la a tak.kuna a fretka mi teda p?íjde úpln? jiná, jak psala petronelka, vrabec x orel...však se sta?í podívat na fretku k?íženou s norkem, nepodobá se ani jednomu, natož teda kuna a fretka...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:32
Bereniko, já si myslím, že krýt fret?í sami?ku ku?ákem je fakt "šílený nápad". To taky múžem nakrýt ko?ku s rysem ...ale k ?emu to? Nechápu.....
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:33
Berenika, a jesstli láska na první pohled, tak si sežen kunu, pá? to co z k?ížení bude, se nebude podobat ani jednomu...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:35
...krom toho se dá o?ekávat problém se socializací mlá?at. Kdo si to mladé koupí a taky zvládne? Chjo....radši jdu pry?!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2008-06-02, 20:35
tak jooooooo

Aktuální stránka:49 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist