Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6
Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-05, 20:33
silvie: Všechno zlý je k n??emu dobrý... tady to vidíš... ale je fakt, že bych se za ten tejden asi zbláznila a ztratila nad?ji... Tak si užívejte dál :)
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-11-05, 20:36
dík!=o) Zrovna dneska jsme mluvili o tom nalezene?kovi.Zajmavý rozhovor:
manžel:" po?i?me si rad?ji mimíska fretku"
já:" ee,koukni na Kryštofa-není zlatej!!"
manžel:" je,ale hryže"
já:" hryže?Kde =o)"
manžel:" hryzal!"
já:" jj. p?esn? HRYZAL-kdysi =oD"
manžel:" ale ta fretka,co se našla nevidí =o("
já:" nepot?ebuje,má ?uch a sluch no ne?Nikdo není dokonalý,šak ty taky n?kdy nevidíš a neslyšíš =oD"
manžel:"..si sprostá!!no ,ale když se o ni n?kdo p?ihlásí?"
já:" nep?ihlásí-si myslim teda,ta paní ?íkala,že ji asi n?kdo vyhodil,práv? proto,že nevidí,a že je p?esv?d?ena o tom že nep?ihlásí,pá? tak p?išli už k jedné fretce =o("
manžel:" hej,chudák fre?ak =o("
já:" že jo,už by si zasloužil d?stojn? žít...ch jo...co s ním bude =o("
manžel:"...hmmm,to jo...ale ješt? ti nevolala že ne?"
já:" ne-?íkala za 14dn? =o(..a já nevím co ji mám ?íct??"
manžel:"...noooo....tak asi....žeee......jo....noooo..."


=oD!!!!!!!!
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-05, 20:38
Silvie: Blahop?eji k p?evýchov? manžela a tcho?e:-) a k dalšímu p?ír?stku:-)
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-11-05, 20:43
taktéž gratuluji =)

hlavn?, že se kryšt?fek našel a pokud to vyjde i s tím nalezene?kem =) tak to bude úpln? parádní =)

(hehe, p?esn? - chlapi taky n?kdy nevidí, neslyší =)
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-05, 20:46
Taky gratuluji:-)
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-05, 20:49
Ježiš, máš roztomilýho manžela :))
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-11-05, 23:21
:) tak to je super :)
ta slepá fre?ule vás bude pot?ebovat víc než pr?? v obchod?!!!(...i když t?ch je mi taky líto :/
tož ?lov?k si nevybere)
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-11-05, 23:34
fr?an: =oD!!M? n?co napadlo-dy? ten nalezený už kastrovaný je,že?No a co takhle muže ukecat ješt? na fretku3???=oD

bezdomovec,taky není tak špatná v?c-po zim? neee???=oD
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-11-06, 01:41
Silvi, ty m? p?ivedeš do hrobu! Te? jsem toto vlákno p?e?etla úpln? od za?átku a dusím se tu smíchem a te?ou mi z toho záchvatu slzy!!! Normáln? spisovatel hadra! Todle prost? ?lov?k nevymyslí, ale v tvém podání je to boj o život, abych to udýchala, jak se tu ?ežu smíchy...nejvíc m? dostala tchyn? v kaluži krve :D já si hned totiž p?edstavila naši sousedku, jak nám s manželem hlídali tcho?e a ona dávala Fr?anovi Prednison s Calopetkou a on držel Žofku na uzd?, aby nevypadla z klece. S roztaženýma prstama p?es celé dví?ka bránil Žofce v úprku a ta ho hryzala o 106. Sused k?i?el po manželce a? si pohne, mezitím samé AU TY POTFOROOO a ona chudák chytla záchvat smíchu a visela v kleci, Fr?an chrápal jak dub, manžel nadával jak špa?ek, a ?ím víc nadával a k?i?el AUUU, tím víc se chechtala! Ruky od krve...
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-11-14, 23:04
Všichni jsou blázni,jenom já jsem letadlo =oD
A? tady nemlátím prázdnou slámu tak tedy:
Byli jsme na návšt?v? u rodi??.No co ,sama p?ece nepojedu,když moje polovi?ka pracuje,a Kryštof už je p?ece náš "mimísek" ne?Okšíruju Kryšt?fka a mí?íme si to do auta.Máme navíjecí vodítko,takže tu plastovou ?ást sem si narvala do kapsy mikiny-taková klokánka.Sedám si za volant =o),levou ruku pokládám na volant nahoru,startuju,Kryštof v klín?,zapínám pás a!Kryštof si dává p?ední tlapky na m?j levý loket a kouká ven =oD,vyrážíme...Kupodivu spokojen? pozoruje krajinu venku a nekecá mi do ?ízení...V duchu jsem po?ítala,kolik m? to bude stát bod?,když m? chytí policajti,ale kupodivu jsme dojeli =o)...
Naši nás vesele vítali a Kryštof je naoplátku vesele pokousal-no co,copak ten maly pajdulak m?že za to,že si nevzali boty???Kryštof vb?hl do obýváku a "jako doma"=o)ko?ky co má máti se rozprchly-nechápu pro? =oD..nadšen? pak prolezl,co se dalo,pokvokal si,pob?hal,posaltoval a zmocnila se ho únava...co v?il?Na to tatík:"tak ho dej do ložnice,tam bude mít klid.." 8oO!!Já:" a co pe?iny???8oO!" máti :"..a? si sám lehne kam chce,ale tam bude mít klid..."=oD
A taky ,že jo-Kryštof putoval do ložnice...asi po hodin? mi otec hlásí:"...byl jsem ho zkontrolovat =o),spí jak špalek v mých ponožkách.." na to máti:"..no jo,smráde?ek,ale teplo..=oD"...no comment...no jak už se pomalu blížila hodina "Há" a schylovalo se k našemu odjezdu,tak se p?icupitali juknout i babi s d?dou-co to vlastn? fretka je...d?da se do Kryšt?fka OKAMŽIT? zamiloval a hned po n?m natahoval ruce,jakože pohladit a tak,po upozorn?ní,že je to malý amputovací pacholek,rad?ji ruce stáhnul blíž k t?lu =oD...dom? jsme dojeli tém?? stejn? jako tam,akorát Kryštof dospával v klín?...no nezbláznili se všichni???=oD
Tak takový jsme m?li výlet =o)



fr?an: =oD good story,živ? to vidím =oD
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-11-15, 01:35
ja si docela i predstavila na zivo jak dlabil Krystof toho kralika! :)))
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-15, 07:09
Obdivuji Kryšt?fka, že je takový klidný cestovatel.
Brutík, a? jindy kli?as a lenoch si vždycky v aut? rozpomene,že ?ádné zlobení je ta nejv?tší legrácka. Nejrad?ji by mi p?i cestování skákal po hlav? a ob?as se pokusí p?emístit na místo ?idi?e a p?evzít pilotování vozu.Taky ho úpln? fascinuje ?adící páka.
Rodi?e máš skv?lé.Já beru Brutíka na návšt?vu jen k jedním p?íbuzným, u t?ch smí spávat i v d?tském pokoji.
U ostatních vím, že by zví?ecí návšt?vou nebyli nadšení - jejich chyba :
1. nikdy nezažijí opravdovou legraci
2. nikdy si opravdu neužijí nás - jelikož sp?cháme za fre?á?kem

Dob?e jim tak, suchar?m.
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-11-19, 09:20
fr?an: no to byl "výstavní" králík =o/....manžel kolegyn? myslel nejd?ív,že je to tcho? a už cht?l volat myslivce-odst?el=o(typická lidská,vesnická reakce=o(,ale pak poznal fretku,tak hledali majitele-nenašli....až pak m? =oD..taky,když Kryštof utek,tak jsem o?ekávala každým dnem,že mi n?kdo p?íjde "vyreklamovat" n?co zakouslého =oD


Patty: no já jsem taky koukala =oD ,já v?bec zírala,že jak jsem ?ídila,tak mu v?bec nevadilo,jak byl uvelebený na mém loktu,že mu nevadí jak "lítá nahoru a dol?" jak jsem to?ila kormidlem =oD!No naši zrovna Kryšt?fka moc nemusí =o/ máti prokous nohu hned na 3x...ale "bohužel" ho po?ád tahám všude sebou,tak ho tak n?jak p?ijali-n?co jako "moje pravá ruka" =oD...jinak asi mu zaplatím autoškolu =oD
klidný ?idi?=oD





Kryšt?fek turista:
V?era jsme op?t využili teplého po?así a vyrazili do p?írody...p?lku cesty jsme prokvokali,a našli jsme novou zábavu cesty z kopce =o) sta?í koulnout kámen z kopce-ukvokaný tcho? se za ním okamžit? rozb?hl =oD,jakmile ho dohnal tak m?l pot?ebu se s ním pomazlit,takže se o n?j "drbal" a "muchloval" dobrých 5minut =oD..v?era jsme se n?jak zasekli a prošli jsme n?jaký ten kilometr...nakonec jsem Kryšt?fka doslova donesla dom? a okamžit? si to pádil do plínky,do budky a hajat =o)
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2007-06-10, 21:48
P?edtím byly fote?ky moc velké,tak znova. Já Kryštof
Avatar

Přílohy: Fretka01.jpg (67kB)   Fretka02.jpg (55kB)   Fretka03.jpg (54kB)  
Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2007-06-10, 21:57
A tady jsou další fote?ky.
Avatar

Přílohy: Fretka04.jpg (70kB)   Fretka05.jpg (79kB)   Fretka06.jpg (90kB)  
Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-06-10, 23:04
Ahój, já už myslela, že jsi zmizela v propadlišti d?jin:-)
Tak pozdrav Kryštofovi!!!!
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2007-06-14, 15:40
Ahoooj....vylezla jsem z propadlišt? d?jin...=o)...internet už jen vzácn?...je t?eba se v?novat tcho?ovi =oD,se kterým jsem m?la tu ?est p?l roku na nemocenské...
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-14, 15:51
Silvie, jak se vám s Kryštofem da?í? N?jaké pokroky?
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2008-11-21, 19:50
Mirim:ve zkratce: rozvádím se-domácí násílí,po n?kolika m?sících se mi zašt?stilo dostat Kryšt?fka k sob? ve zbída?eném stavu,doslova mi ho p?ivezl V KBELÍKU NEPRODYŠN? UZAV?ENÉM!!!!!OMOTANÝM DRÁTEM!!!!Bez klece apod...po vyjmutí z kýblu nebyl schopný postavit se na nohy!!!!Bulela jsem št?stím,že už je tady a zároven hr?zou,jak TO TEN BASTARD-"chlap" mohl ud?lat?????!!!!Už je semnou 3 den,a zotavuje se,n?kdy strašn? rád polehává semnou v posteli a miluje,když mu pusou poprdkávám po prdeli,už chodí jen s tou psychikou je to u n?j zlý,za?íná i pokvokovát,ale po?ád to není ono,nevím,co si zažil,ale je jako panenka a napadá pouze cizí lidi-brání m?..možná je ješt? v šoku,anebo za to m?že m?j nový p?írustek-kastrovaný same?ek-FIFIK,kterého mi dala kámoška,protože soucitila s mým žalem,nebo spíš už nedokázala tolerovat moje namotaný kšíry na ruce od Kryšt?fka,když jsem ho postrádala,z nichž se linula prý nelibá v?n? zkaženého medu,?i co...malá náplast na bolavou duši...ale pomohlo to,bylo to lepší než konzultace na psychiatrii,které absolvuju doted..záv?rem- UŽ jsme 3!!!Kryšt?fek,Fifík a Já....
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-11-21, 20:01
Ach m?j ty sv?te :o(

P?ed nedávnem jsem si na Tebe vzpomn?la a ?íkala si, kam jsi zmizela.
Vítej zpátky mezi šílenci :O)

A prosím, už se s Kryšt?fkem a Fifíkem m?jte jenom dob?e !!!
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-11-21, 20:03
Ahoj Silvie,
tohleto snad ani není možné! P?epokládám, že to byla JEHO pomsta v??i tob? prost?edníctvím bezbranného zví?ete! :o(
No, nejd?ležit?jší je, že už jste s Kryšt?fkem zase spolu. Držíme vám všechny tlapky, co doma máme (od mého p?edchozího p?ísp?vku k domu nám p?ibyla ješt? jedna sada fret?ích a dokonce i jedna sada miminkovských tlapek), aby se vaše zran?né duši?ky brzy zahojily.
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-11-21, 20:17
Tak to je dost hrozný, chtít se pomstít na bezbranném zví?átku :ó(
Silvi, a? už je jenom dob?e, zasloužíte si to všichni, budeme taky držet palce a tlapky...
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-22, 09:26
Silvo a? už je vám všem jenom dob?e....nechci ani domyslet, co ste si užili.
Nedalas skouknout Kryštofka vetovi? Myslím jen pro jistotu....
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2008-11-22, 11:27
Všem moc díky za oporu...v?era jsme byli poprvé venku,stále n?jak pokulhává,popadává na prdelku,na veterinu nem?žu,protože napadá všechny co se kolem m? pohybujou.Taky nepije vodu-v?bec,jen ?istý vývar,ale vlažný,takže mám i no?ní sm?ny a kontroluju stavy misek,doufám,že se spraví...



Petra p.: on v?d?l kam zaúto?it,v?d?l že je to pro m? n?co jako miminko...ani rezavou t?íkolku bych si o n?ho už neop?ela...ale v??ím v jedno motto : "na každou svini se už n?kde va?í voda",jemu se to vrátí....
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-11-22, 11:32
Silvi - ur?it? se mu to vrátí! Tohle p?eci není možný, ten ?lov?k nemá rozum. Nikdy bych si nevylévala vztek na bezbranném zví?átku, bože.. A? vytlu?e okna na aut? nebo cokoliv, ale bezbranné zví?átko... M?jte se už jen dob?e, moc vám držím pale?ky!
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-22, 11:34
Silvie, toho že cizí napadá, bych se nebála :-) skušený vet co ruzumí fretkám by si poradil. A jestli nechce vodu a napadá na zade?ek, asi bych ho pro jistotu k vetovi vzala....
Dokto?i mne u?ili (humánní dokto?i) že polévka (ani vývar) se do pitného režimu nepo?ítá....jak je to u fretek, to nevim. Odpoledne jdeme k vetovi, optám se na to.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 22.11. v 12:11.
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-22, 16:17
Silvie, tak múj vet ?íkal, že když má problém s p?ijmem vody, bylo by dobré nechat ho vyšet?it.
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2008-11-23, 13:58
:o( ach jo,jenže jak?Vetovi by amputoval kon?etiny...zkouším r?zné fígle,malinko vývaru do vody,aby to von?lo...nic...vyžaduje jen ?istý (nesolený) vývar..ale co se po venku válí bílá hlína-sníh-tak jsem si všimla,že ho pojídá,jak v n?m láskypln? noruje...ješt? mu dám chvíli ?as na rekonvalescenci,protože je stále laxní a v šoku a asi teda pomažeme na nedobrovolné odebrání vzork? kon?etin vetovi...je u m? p?ece jenom krátkou dobu a kdo ví,jak se o n?j staralo,jakože asi nestaralo...díky za informace...snad to zvládneme...DOUFÁM!!!Už se lepší i to popadávání na prdelku...uff...škoda,že neexistuje i fret?í psychiatr...:o(
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-11-23, 14:17
Tak drzime palce a tlapky, aby vse bylo brzo v poradku. Je to neco teda.
Snad se ti podari najit veta sikulu, ktery bude vedet, jak si ho ma podrzet.
Avatar

Re: Jak se sp?átelit s nalezencem??
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2008-11-23, 22:56
asi jsme na dobrý cest?,Kryštof m? dokousal celkem d?kladn?-až do krve.Nepovedlo se mi ho okšírovat,tak jsme bez procházky,našt?stí ho mám navolno a má svou cimru...nicmen? UŽ NEPADÁ NA PRDELKU!!!Vodu bud pije,nebo vylívá,nepoznám to,jelikož nyní žijeme v nep?íznivých podmínkách,a bylo nám umožn?no p?est?hovat pár kus? v?cí osobní pot?eby a hygieny do místnosti 4x4metry o které stabiln? zakopáváme-pro fretky ráj...hlavn?,že tam vlezla klec ...dle p?ldeci krve,jenž jsem dneska Kryštofovi nedobrovoln? v?novala-v?bec mi to nevadilo-soudím,že už za?íná být "normální"....Fifík si alespon oproti n?mu zanoroval ve sn?hu,nechal se kšírnout a nehryže,ALE NENADRŽUJU MU!!!!...vál?íme dál...díky za oporu...záv?rem:at m? Kryšt?fek t?eba sežere,ale m? se nezbaví!!!:o)



Mirim: GRATULUJU!!!!Ani jsem nepost?ehla,že máš p?írustek!!!!!!!!!!!!!!Dneska je to ,jak ?íká kámoška:"metalové" ALE FAKT GRATULUJU A P?EJU JEN TO NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist