Aktuální stránka:9 z 16
Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-29, 21:38
já spíš vymýšlím jak to sepsat a vysv?tlit tu spoustu v?cí,které se pot?ebuje nau?it o fretkách,co kdyby jste mi pomohly a napsaly n?co p?ív?tivého ale pou?ného pro ni.co?

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 22:21
Já nevim, já jí tam napsala taky prá v?cí... jenže, ona tim blbne další lidi, p?ípadný za?áe?níky, který se neobt?žujou koupit knížku!!! kdyby aspo? nepsala, že má "skušenosti"!!!! Krom toho, ona se maximáln? zatvrdí... ?ekla bych...
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-29, 22:31
....no práv? proto to chce kapku taktu a né na ni vyjet.A to že tam má gramatický chyby,no to bych teda cht?la vid?t vás jak jste psaly v deseti letech !!!
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 22:36
taky jsem jí gramatický chyby nevy?ítala. I když asi jsem psala líp, rozhodn? ty základní v?ci, t?eba že je injekce vim asi od 2. t?ídy, kdy nám to ?ekla paní u?itelka t?ídní.... ale o tom to neni.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-03-29, 23:34
já jsem to odeslala d?ív, než jsem zjistila, že je jí 10 - ale rost? n?co vymyslet musíme =(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-29, 23:44
už jsem ji napsala mailík,tak uvidíme esli se ozve.
Náhodou na desetiletý dít? se rozepsala docela p?kn?.To že n?co d?lá špatn?,no jejda,v deseti letech je ješt? tvárná hmota k usm?rn?ní.
Chyba bude spíš v rodi?ích než v té hol?in?,ti by si m?li p?e?íst co a jak se zví?etem a své dít? to nau?it.že...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-30, 17:03
Tak dívenka mi na slušný mail odpov?d?la tak, že nesta?ím koukat. Jestli tohle opravdu psala desetiletá holka, tak pot?š košt?. Všechno ví, všechno zná,rady ohledn? studia si mám nechat doma, použití cizího loga je v po?ádku a odžlázkování taky. Takže až si budou mr?ata po?izovat fretky podle jejího vzoru, budeme mít adopci p?epln?nou. Opravdu máme být tolerantní?
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-30, 17:16
no Erin,ale aspon jsem se kone?n? dozv?d?la pro? Filip s nadšením bere na procházky hra?ky a sbírá klacíky,je p?eci p?íbuzný se psem :oD

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 17:24
M? zatim ješt? neodpov?d?la,tak nevím....
Nojo,ale co chcete d?lat jiného?Nadávkama t?žko n??eho dosáhnete,když napíšete vysv?tlení v?cí tam do jejích komentá??,tak je m?že smazat.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-30, 17:27
No, to nevim... aspo? doufat, že na její blog moc lidí neleze. P?ípadn? tam ty komentá?e dávat pravideln?... je to blbý, protože to už je fakt moc :(
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 17:28
oprava,už mám odpov?? :

jj moc d?kuju ale mé fretce už žadne slatkosti nedavam a ani moc nedavala takže nemej obavy...ur?it? se kouknu na tvoje stranky a dozvim se víc...ale to co tam píšu je pravdou, protože sem u toho psaní mela p?íru?ku o fretkách ....takže bu?to to tam m?l špatn? spisovatel, nebo znas jiný sp?sob takže mi prosím ne?ikej že to tam mam blb?! ale moc d?kuju že ma tak chvalis...fakt to nemyslim ve zlim ...zatim :-)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-30, 17:31
Jakou knížku m?la u sebe??? :-O zkoušela jsi jí doporu?it knížku od Petry???
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-30, 17:42
Taky jsem hol?in? napsala a dokonce slíbila, že až bude mít ?as, tak to tam n?jak upraví... ale b?hví...
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-30, 17:50
Ano, Pet?iny knihy jsem jí doporu?ila, oprotože je mají všude, dokonce i v úprav? pro d?ti. Jenže dívenka asi ?te stejn? dob?e jako píše a sebed?v?ra jí nechybí. Vidím to podobn? jako Rynn. Pokud nechceme plakat nad vláknem o adopci, nem?žeme tolerantn? p?ehlížet ani akce "šikovné hol?i?ky, které je deset let a tak hezky píše".
Modelová situace: "Mami já chci fretku". "Ne" Mamííííí "Ne, jak se o ni budeš starat?" Já jsem ?etla na Internetu ... a tý holce je taky jen deset a má...!" no a pak p?ijde fretí dospívání, ?íje ... a máme to tady.
Mám-li právo na názor, pak je dívenka p?íliš sebev?domá a p?íliš málo znalá.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-30, 17:57
Jojo, knížku jsem jí tky doporu?ila, v?etn? t?hle stránek. Ale jsem zv?davá, jestli s tim fakt n?co ud?lá nebo ne...
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 18:10
Erin já p?eci netvrdím že je to správn?,ale nadáváním té hol?in? t?žko n?co zm?žem,odpálkuje nás a zatvrdí se.Jedin? vysv?tlovat a vysv?tlovat.Už jen proto že na ni nedosáhnem aby dostala po papuli,ne?
Já osobn? si myslím že dívenka je nevychovanej spratek,ale zase jsme u toho, to je chyba rodi?? a ne její.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: boža dne 30.03. v 18:12.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 18:45
tak jsem koukala a veškeré fatální chyby už odstranila,sice i komentá?e,které i n?co vysv?tlovaly,ale možná že to bylo k n??emu dobré...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 18:48
Bóža: Krom vysvétlování by sem možná dala na všechny známá fóra varování, aby tu jeji stránku nikdo ne?et. Nechci domyslet, jestli se podle t?ch bludú bude orientovat za?áte?ník, který má fretku ze zverimexu...no pot?š košt?!
Ale jinak t? obdivuji, já na takovéto spratky nemám trp?livost...ale hacker je ten spratek šikovnej, pokud mu nepomohl tatínek.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-30, 18:48
Té dívence jsem nenadávala, to není mým zvykem, i když, pravda, ob?as si tu nadávku myslím. D?sledn? jsem jí vykala a psala jsem stejn? slušn?, jak bych psala ministrovi. Odpov?d?la mi tak, jak píšeš, jako nevychovanej málo gramotnej spratek. Ov??ila jsem si, kolik z ?eské gramatiky mají um?t ve 4A. Myslím, že ve škole ?asto chybí. Ano, její výchova je v?c rodi??. Dívka je chválí. Možná se podívají do její došlé pošty a možná je i n?co napadne....
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 18:50
bóža: nestihla sem se na to te? podívat, jestli aspo? ty bludy jsou fu?, tak to mn?lo význam. Na tohle by mnél být zákon! Dor..ele!
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 18:54
Erin, obávám se, že nepodívají....to by p?edse musely v?d?t co jejich dít? na net? d?lá. Jako že krade stránky jinými...já ji strašila zákonem...ale to je o etice..a tento pojem takovej fracek ur?it? od rodi?ú nezná, jinak by to neud?lal!
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 18:55
Johanko,tím na ni jen upozorníme a bude mít ješt? v?tší návšt?vnot,i negativní reklama je reklama :o))
ale ona už tam opravdu skoro všechno co bylo hodn? blbý opravila.Já ji tam ješt? vepsala ?adu komentá??,sice hned zmizely,ale koukám a má ty informace dopsaný do textu z t?ch mých komentá??,takže to nebude t?eba tak zlé,jak to vypadá :o))
No ale má d?v?e št?stí,že ji neznám pá? osobn? takhle trp?livá teda fakt nejsem ,já si u svejch d?tí pro facku daleko nejdu :o)))
Je mi jasný Erin že tys ji nenadávala,jen jsem myslela že když je to dít?,tak se s ní musí jinak než s dosp?lým :o)
No a pravopis,já když vidím co mí d?ti dokážou napsat,teda hlavn? mladej,v šestý t?íd?,tak se ni?emu nedivím :o))))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 19:11
ted mi p?išel mailík znovu :

Fri, 30 Mar 2007 17:31:11 +0200

jj od ty pani jak pises mam tu prirucku a v blogu sem si už vše opravila tak se jukni a dík...za radu bez tebe bych to tam nechala!! :D a napis jak se ti to libi ted jo?


ona to bude v jádru hodná holka :o)))
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-30, 19:13
Te? jsem na to koukala, dobrý :)) taky jsem jí napsala mail, že to hezky opravila :))
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 19:20
táák a to je p?esn? ta cesta,ted ji pochválit!napište ji ,vychvalte ji a ona se bude tetelit blahem a bude se snažit.
Co my víme t?eba je to práv? to co ji doma chybí.Oprsklý a drzí jsou v?tšinou ty samostatný ale hlavn? opušt?ný d?ti,na který nemá máma ?as.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 19:22
bóža: Ty máš fakt svatou trp?livost :-) já sem pro jistotu na SK pro nová?ky hodila info, a? ty její stránky ne?tou :-) Ale kouknu, co s tím ud?lala :-) jen jestli to z domu votev?u :-)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 19:24
nemám trp?livost,jen m? moji smradi nau?ili :o))
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 19:28
bóža: sem te? koukala, žel mi tu její stránku otvírá blb?, nevidím to celé...ale fakt to opravila, MOC FAJN! Chjo...tady aby jeden byl i pedagig....to já tedy bohužej nejsem :-)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 19:41
bÓža: A nemoha bys hoj?in? vysv?tlit, aby si zmn?nila grafiku...má ukradenou ze stránky Jodri, to neni dobré...na stránce Jordi je nap?. regist...bylo by velmi zlé, kdyby si kvúli grafice ty stránky za?áte?níci zam??ovali. Já se p?iznám, že to hol?in? vysv?tlit nedokážu, nerozumím webu a hlavn? NEMÁM vlastní d?ti :-) takže na toto nejsem trénovaná a moc rychle strácím trp?livost s d?ckama v tomto v?ku:-)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-30, 19:59
No, hlavn? je divný, když na svym blogu má vlastn? v tom Jordinym logu i její www adresu...
Avatar

Aktuální stránka:9 z 16


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist