Aktuální stránka:10 z 16
Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 20:07
Zkusila jsme to,uvidíme.

Ale s internetem je to tak,že když dáš n?co na net,je to to samé,jako bys to položila na chodník p?ed barákem.Jestli tam nemáš napsané,že je to logo s ochrannnou známkou,tak si to z toho chodníku každej muže zvednout.Tohle je pouze zkopírované,proto je tam i adresa p?vodní.Pokusila jsme se ji to vysv?tlit,že je to špatn? z etického hlediska,ale netuším jak dalece se mi zrovna tohle povede.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-30, 20:14
ehm... pochybuju, že tohle zrovna pochopí :(( akorát že ona tim vlastn? d?lá reklamu Jordi, což je dob?e v tom, že rozumnej ?lov?k si to taky pro?te. A sob? negativní reklamu v tom, co a jak tam má napsáno ona a co Jordi...
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 20:19
nojo,ale musí se na to prost? pomalu,to jak tam aron napsal :prosím t? co hulíš?koukej to dát pry?,akorát mateš lidi!
to je tedy dialog s desetiletým dít?tem to zas zírám já,chjo


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 20:39
napsala mi Anetka že nemá žádné fotky,ale že ji snad Jordi vyrobí jiné logo,to jsem Jordi moc ráda,jsi hodná,dík.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 20:47
bóža...to je skv?lé...a jestli se k tomu Jordi postavila takto, tak úpln? super :-))))) Se p?iznám bez mu?ení, že Jordi sem na ty stránky ješt? v?era upozornila já...
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-03-30, 20:48
super, že to zm?nila .. já bych tu trp?livost nem?la a zatím razím názor, že v dnešní dob? by se m?ly všechny d?cka mydlit =D ...

ale vím, jak je to u ségry a její 12ti letý dce?i, která je dislekti?ka a kdoví, co ješt?.. a posledn? jsem se d?sila toho, když napsala, že se divá na piráty z karybyku .. no co už =(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 20:52
amonn: Já t?m dnešním d?tem neropzumím a nadávám jím do "spratkú"...ale se musím p?iznat: je mi jich dost ?asto líto! To SVOJE d?tství za to dnešní bych nemn?nila!
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 20:56
taky stojí za zamyšlení co teda z tech d?tí vyroste,když na n? rodi?e nemají ?as a ostatní lidi jim jen nadávají do spratk?...

Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 21:04
bóža: to máš pravdu!...ale asi by se mn?li nad sebou zamyslet v první ?ad? rodi?e t?ch "spratkú". T?m by sem "dala na prdel" prioritn?!
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-30, 21:10
tak tak,jenže rodi?e se nezamyslej,rodi?e vyd?lávaj a d?ti ?íd?j mobilama,a v tom je zakopanej pudl.A s tím t?žko n?co nad?láme,pá? "je cosi schnilého ve stát? Dánském",?ekl by klasik.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-30, 21:10
tak jsem koukala nas ty stránky a je to celkem ná?ez co jí tam n?kte?í napsali...

jinak jsem navštívila fret?í chat a další super v?c:pro evzen:jestli mu davate surovy maso tak bude kousat dal.davejte mu ho jenom obcas pak urcite prestane.
ale to sem odpo?ila a sem to nepat?í...

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 21:45
ŽoFiRo: já se neudržím..budu taky off topic: s teorií u psú "když mu budete dávat surové maso, tak bude zu?ivej a napadat lidi" se setkávám dodnes...a to je (jestli se nepletu) dnes 21 století!

A z toho vyplývá: Páchat osv?tu co se zví?at tý?e v ?emkoli, kdekoli a kdykoli, ale hlavné soustavn?!
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-30, 21:46
to bysme se m?li asi p?esunout do vlákna o blbosti,p?eci jen je tohle o videu,ne?

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-30, 21:49
?YoFiRo: ano! :-)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-31, 14:32
tedy já jsem tak zhnusená po p?e?tení t?ch komentá??,které se na t?ch stránkách dnes a v?era ve?er objevily.Možná Johano by fakt bylo lepší nezve?ejnovat a po?kat až to Anetka dá do po?ádku,vždyt za jeden den odstranila v?tšinu toho špatného.Ty ironický poznámky a nadávky tomu teda rozhodne nepom?žou!!!!Takhle se akorát naštve,zatvrdí a p?estane komunikovat a nic se od nás nenau?í,a p?itom to bylo na tak dobré cest?.chjo.fakt hnusný!!!

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: boža dne 31.03. v 14:33.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-31, 19:16
Božo, kdyby Anetka byla jen TROŠKU slušná, tak se jí dostalo pochvaly. A nikdo jí nenadával. Myslíš, že správná cesta je pochválit ji za vykrádání cizích stránek, za porušování zákona a za ve?ejné publikování doslova zcestných pitomostí? Dostalo se jí toho, že aby ty blbiny dál nepsala, tak to za ni n?kdo opravil a pak ji pochválil. Tím v podstat? pochválil její jednání. Dívenka tedy zcela logicky dojde k názoru, že tudy vede cesti?ka k úsp?chu.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-31, 20:34
ne to si nemyslím ani ji za to nikdo nepochválil že n?co takového provedla!Ale koukám že je tu zed zabedn?ná a nemá cenu to vysv?tlovat,poteš Pánbuh dnešní d?ti,já jim teda rozhodn? nezávidím.
Já nevim jakej kdo jste byl v deseti letech,pravd?podobn? samej genius,kterej d?lal všechno správn?.Gratuluju.


Erin a to je chyba dnešních d?tí??že neco um?jí nebo neum?jí(slovenštinu nap?.)??to je chyba tohoto dít?te??Já mám dojem že chyby jsou jen v dosp?lých a ne v d?tech,a pokud spole?nost k d?tem p?istupuje takto,jako ty a vy ostatní,tak se ani nedivím že ty d?ti n?co neum?jí,nezvládají a jen se brání.Protože dít? se POU?OVÁNÍM nenau?í nic!!!!Jedin? výchovou,ale ta se nezakládá na nadávkách a pou?ování.Tím se d?ti akorát doženou k tomu že z nich vyrostou drzí a zlí hajzlové,ale budem za to zodpov?dní my všichni!!!!A dob?e nám tak!

(v?tšina tech hnusnejch komentá?u je již smaznutá,no to si to dít? p?e?etlo v?ci!)



*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: boža dne 31.03. v 22:18.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-31, 21:20
Holky, nechci vás odrazovat od vaší bohulibý ?innosti, ale nechtete to p?ece jen ?ešit v n?jakém jiném vlákn????
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-31, 21:28
ja už se k té hol?in? nehodlám vracet,mám tu jinou chutovku z internetu
[www.okoun.cz]

to nikomu z vás nevadí??ten ?lov?k rozdáva rady,"skv?lé",doporu?uju pro?íst.Odpovídá lidem kte?í pot?ebují radu tímto zp?sobem,no tak nevím kdo víc škodí....
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-31, 21:32
prosím,p?esunme to aspon sem,když už to za?lo:[forum.fretka.cz]

a aby to nebylo až tak od v?ci,tak tady naše domací fret?í video :o) [www.youtube.com]

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-04-01, 11:27
ŽoFiRo: To video je kouzelnýýý.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2007-04-01, 16:21
no já myslim zenato ze je té holce teprv deset je docela podnikavá.. já taky kdaz si del webovky tak si najdu styl co se mi líbí a pak jen p?epíšu zdroják.. ale to je protoze sem líná to vypisovat.. a obrázky m?nim tak byste to ani nepoznal.. taky kdyz sem mi líbí nejaká zálozka nebo neco tak to najdu ve zdrojáku a skopíruju si to k sob? :o)
teda bludy sou tam po?ádný ale spíš bych jí to nechala jako osobní stránku o její fretce a vysvetlila jí ze veci jako zuzu i kdyz jí to treba dává tak nem?ze psat na net ze to fretkám chutná kdyz jí to škodí..
ona jí dá treba kousek zam?síc ale nekdo by se toho moh chyit a dávat to svojí fr?uli jako stravu..
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-01, 19:49
PRO ?AROD?JKU100 A DALŠÍ

?ešení problému se p?esunulo do vlákna o lidské blbosti..

tak prosím, nezahlcujte toto vlákno, díky ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-04-02, 19:37
Ikdyž ne fret?í,tak moc roztomilý :o))
[www.youtube.com]





Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-04-02, 19:58
JanaN : je to kouzelný!
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-02, 21:18
Ježiš no to je sladký... za paciku se držej... ?u?u?u...
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-02, 21:24
Jo je to užasný,jak se držej,pak se pust?j a za chvilku zase chyt?j,k umuckání :o)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-04-04, 20:27
Je super.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2007-04-04, 22:58
Šmankotky,ach ta láska nebeská :o)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-04-05, 11:43
Šmarjá to jsou mo?ský vydrýskovééééé!!!! A jak róóózkošnýýýý! Zaslzela jsem - to je fakt kouzelný, vydroušové! :o)))
Avatar

Aktuální stránka:10 z 16


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist