Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 80
BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-10, 21:25
Tak m? vážn? donutila založit vlákno,BLBOST lidská.
Vlákno,které by mohlo sloužit k symbolickému fackování za pitomosti,jako fackovací panák.Pon?vadž se té blbosti da?í nejen ve zverimexech,farmách a inzerátech,ale hooodn? ,poslední dobou víc a víc tady na foru.
A jelikož tu všichni máme fretky,a fretka je velice chytré zví?átko,jak k tomu p?íjde,když si ji po?ídí blbec!
Chud?ra malá,at už sami?ka,která je dlouho v ?íji,a nikdo ji nepomáhá,jen tady kláfe o blbostech,že je to nezdravé a proti p?írod? kastrovat,(jako by nebylo proti p?írod?,že to zví?átko žije s naprostým blbem).Nebo jiná chud?ra(a nebo i ta stejná) dostává k jídlu takový hovadiny,že když pak bude umírat na nesmyslnou cukrovku,nebo selhání ledvin,p?íjde ten její pán blb,a bude po nás chtít,abysme mu ji nákým napsaným slovem zázra?n? zachránili.
Nikoho nejmenuju,jen si tak ulevuju a budu tady,protože to n?kdy prost? nem?žu vydržet.Když ?lov?k n?co ?ekne dob?e mín?ného,jakoby zustane nepochopen ,a když trochu p?itvrdí,v rámci všeho dobrého pro fretky,je napaden a nadán do všeho možného.
Tudíž,kdo máte stejný trabl s forem ,které má fungovat jako p?edávání informací a zkušeností,ale kolikrát temi blbostmi dohání k zu?ivosti-aspon m?,jak už tu bylo ?e?eno v jiném vlákn?,m?žete se ke m? p?idat.
Mf mi kdysi,když sme se poznaly,?ekla ,že má z mnoha hloupých lidí kolem fretek depresi,netušila jsem,jakou má pravdu.Je tu spousta naprosto báje?ných lidí a skv?lých chovatel?,kterých si velmi vážím a p?ed jejich v?domostmi smekám a po?ád se jich mám na co ptát.
Pak je tu hodn? lidí,kte?í mají pot?ebu se n?co dozv?d?t,a proto je to tu.
ALE je tu taky spousta blb?,kte?í si nenechaj poradit,ubližujou možná v dobré ví?e a nebo z ignorantství tem svým fretkám.Co s nimi?
NIC... Jak ?ekl klasik:radit je blbost,chytrej na to p?íjde sám ,blb si poradit nedá!
Poslední dobou mi tohle heslo zní v uších,kudy chodím.
Toto vlákno je ur?eno k fackám,zde fackovací panák,kdo máte pot?ebu stejnou,m?žete se p?idat,a vylít si srdce.Ja to ani všechno nenapsala....

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-10, 22:50
Vau,?pln? cítím na za?átku vzteklé nadechnutí a na konci uklid?ující vydechnutí:)Nejsem moc dlouho chovatelkou ale pochopila jsem že pokud mám n?jakej dotaz,tak se nejd?íve podívám do vyhledava?e a zbyte?n? nezakládám nové vlákno,jak to mnohý lidi d?lají.Radši to nebudu moc komentovat,nejsem mezi vámi dostate?n? dlouho.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-10, 22:58
Ivo, tleskám za nápad. Nikoho jmenovat nebudu, ale spousta se ur?it? dot?en? ozve, protože koho svrbí, ten se dozajista podrbe...

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-10, 23:12
Já teda nevim,ale myslim,že každej d?lá "chyby"nebo snad ne?Nemyslim FaB,že né každej pochopí že ud?lal v n??em chybu a hlavn? né každej si to p?izná

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-07-10, 23:13
Ivo souhlasím s tebou na 100%. Líp by to snad ani nikdo nenapsal... Jen by m? zajímalo, kolik bude lidí, u kterých budem mít možnost si ?íct "potrefená husa se vždycky ozve"...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-11, 00:17
No já taky pln? souhlasim... Taky tu nejsem nijak dlouho, ale už pár lidí znám a na ty se vždycky obracím s dotazy a když to pak porovnávám s n?kterými p?ísp?vky od "též chovatel?", tak kroutim hlavou a radši se ješt? jednou p?eptam zkušen?jších chovatel?.
Nejvíc mi t?ch "též chovetelích" štve to, že neuznají svou chybu, nenechaj si poradit a ješt? obvi?ujou "ty chytrý a zkušený" z buzerace... Jako malý puber?áci, ty maj taky vždycky pravdu...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-11, 09:09
:O) D?láte mi radost......
a když už jsme u tech hovadin,ešt? m? n?co napadlo:v zájmu fretek by bylo záhodno,kdyby všichni chovatelé stávající i budoucí d?lali IQ test.
Už jsem ?ekla,že fretka je super chytré zví?e.A chytrý kdokoli nejvíc trpí s blbcem.Tudíž bychom tím eliminovali trápení fretek.Blbc?m prokázaným bez milosti fretky odebrat!!!
Jo a kdyby náhodou napadlo n?koho napsat ,esli se nebojím o svoje frete?ky,že by mi také byly odebrány pro mou blbost nesmírnou,tak v??ím že aspon d?ti by to u nás zachránily.Mají IQ testy za sebou a nejní to až tak špatné,totální blbost jim nehrozí....

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-07-11, 09:10
Hele Ivo, vezmes si moje fretule az budu mit po tech testech?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-11, 09:11
:o)))))))))))))))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-11, 09:15
Tož tak nee...
To nejní proto že bych snad m?la málo a cht?la další,já jich mám fakt hodn?,ne moc,ale hodn?.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-11, 10:13
Ku?e, až sem budeš chodit déle, tak pochopíš, jak to Iva myslela. Samoz?ejm?, chybu ob?as ud?lá i ten nejzkušen?jší, ale dokáže ji p?iznat, a netvá?í se jak Mistr sv?ta.... O to šlo.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-07-11, 10:15
no holky retardace u vas urcite nehrozi tak ceho se bojite? :))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-11, 10:30
S jednou kamarádkou jsme založily "sanatorium pro Mozkov? nedostate?né..." :-) máte n?jaké nominace?

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-11, 10:39
My nesmíme ani nazna?ovat ;op

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-11, 10:42
JO,TADY M?ŽEŠ,TADY MUSÍŠ,TADY JE TO VOD TOHO

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-11, 10:44
No to sem fakt zv?davá, kdo první p?estane jenom nazna?ovat a vypálí to od boku :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-11, 10:50
No nato jsem taky zv?davá

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-11, 10:53
Ku?e, pro?ti si pár vláken dozadu, na konkrétní vlákna ti dá tip t?eba p?es SZ n?kdo jiný - možná Iva, možná MF, a všímej si, kdo tam ?ve nejvíc....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-11, 11:05
Provedu teda když to poznám kdo

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-11, 11:54
Tak jinak,pro n?které,co ne?etly první p?ísp?vek nebo co.
V tuhle chvíli bylo na facku stvo?ení,co dává fretce telku,rohlíky párky a podobný lah?dky.To byl kone?ný puntík,co m? donutil tohle založit,no ale v minulosti,jééé,toho by bylo....
Hele,t?eba ten anonym,no to bylo taky moooc dobrý.Tam by se vešlo faceeek.Teda nejd?ív se poušt?la do MF,protože co napíše MF,to tahle sle?na prost? nesnese a dycinky musí být v opozici.A když se n?kdo ozve,že to je fakt hloupá reakce,tak se nakonec pustí do m?.A v?bec jí navadí,že je ?itelná jako abeceda,že i když je p?ihlášená z kamarád?ina po?íta?e pod cizím nickem,víme všichni kdo to psal.Všichni kdo tu už n?jakou dobu jsme.A co je zvlášt pikantní,za pár dní se mi tu ukáže doma(p?es nezvání) a culí se na m? jako to telátko a myslí si že sem úpln? blbá já,no co k tomu dodat??!!
Jestli máte dalšího n?co podobn? nedo?ešeného,kde pot?ebujete zaseknout sekýre?ku,tak do toho,at se vzduch vy?istí....

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-11, 12:00
P?ísp?vek p?ekopírován do vlákna Drbárna.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 11.07. v 12:12.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-11, 12:04
Inu na tchýn? a babi?ky a podobné tu ale máme jiné vlákénko,tady fackuji blbost nycházející se zde,tedy na foru.Ostatní už dávno ?ešíme,jen toto mi tu chyb?lo.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-11, 12:05
mažu mažu až to smažu :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 11.07. v 12:12.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-11, 12:16
to je to tak hustý?Hele holky už jste n?kdy vid?ly jíst fretky ?erviky?Takový ty co se chovaj pro ješt?rky a želvy.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-11, 12:17
ku?e, tohle spíš piš do "podivných fret?ích vlastností (ev. lumpáren", a? zachováme ?istotu vlákna :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-11, 12:36
ok

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-07-11, 14:01
Iva Dolhy - tak tohle je fakt husty "namet na reportaz" :o) potuluji se na foru uz skoro rok a mam jiz "dve salky okolo krku" (tak rika moje mamca fretulkam :oD ), ale takove vlakno bude urcite velkym spestrenim! Snad nekdo hodi uz nejake konkretni jmeno....boze...snad to nebudu ja....beee beeee beee a co teprve ten IQ test...no to abych se sla zahrabat :oP

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-11, 14:12
IQtesty jsou n?kde na netu,najdu je ud?láme si je?

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-11, 14:13
šmankote,hlavn? mi to sem nekopíruj

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-07-11, 14:17
Tak ja hadam Ivo,
to stvoreni na facku, co dava fretce telku, ze to byla Carodejka?

Spravna odpoved? Postupuju do finale?
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist