Aktuální stránka:34 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-25, 13:22
Já m?la vzorek TF od JanyN a malej to docela chutnalo, zato Pí?an stávkoval a necht?l. On je dost vybíravej ve všem. T?eba pamlsky taky žere jenom Malt-soft, žádný jiný gimpetí pasty ani pamlsky nechce. Ale ovoce a zelenina mu jedou.. Tak aspo? n?co..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-01-25, 13:34
Cind: a? to nemusím hledat, co je v lahvích FerreTone a jsou sklen?né nebo plastové? ob?as jezdím do N?mecka, tak snad by se to tam sehnalo - ikdyž jídla tam pro prcky zas tak moc nem?li - ale ty úžasnýýýý klece, nádhera, jednu máme v plánu.

Jinak naši pacholci jsou mlsní - t?eba Sim?a nerad Purinu, ale miluje vlo?ky..Ferda naopak.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-01-25, 13:44
Irena: tmavá láhev z pevného plastu.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 25.01. v 13:45.
Avatar

Přílohy: theferretstore_1933_54790042.gif (8kB)  
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-25, 13:46
Já taky nevím, co si pod tim Ferretone mam p?edstavit... Docela bych pot?ebovala n?co pro Pí?ana, aby se mu p?estali t?epit ty drápky. Dávam mu zinkový tabletky, asi tam po dvou m?sících podávání se to hodn? zlepšilo, ale vetka povídala, že se to musí podávat aspo? t?i m?síce, jinak to nemá ú?inek a t?epení se vrátí. Podávam mu to už 4. m?síc a za?ínají se mu t?epit zase.. :-( Už jsem se na ten Ferretone chystala, po?ád koukam na Živý sklo, ale nikdy ho tam nevidim...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-25, 13:48
Silvo už jsi se koukala na to šložení toho sirupu od toho Ebi-vetu?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-01-25, 13:51
Petra P.: Je to podle m? vlastn? sm?s oleje s p?ídavky vitamín?.

Nessie: Já ješt? nem?la ?as dojít do Pet Centra a Bernina, která to vyrábí, je na svých internetových stránkách k informacím dost skoupá. Ale chystám se na to, jen co mi to zam?stnání dovolí. (Dle mého názoru ú?etního - ekonoma by se m?l leden až b?ezen ú?edn? zrušit :-(



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Silva dne 25.01. v 13:55.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-25, 13:55
A v ?em je ten Ferretone tak úžasnej? To nemáme nic jinýho, co by ho mohlo nahradit?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:01
Petra P.: je to léty osv?d?ené a fungující.V jiných zemích se prodávají i jiné podobné p?ípravky, ale nevím, jestli jsou stejn? dobré. Otázkou taky je, co je v tom sirupu EBI-VET.

Já osobn? fretkám FerreTone st?ídám se špeti?kou kvalitního zastudena lisovaného olivového oleje, protože ten taky obsahuje nenasycené kyseliny a m?l by být podle m? na srst dobrý taky. (D?lám to kv?li tomu, že se u svých fretek bojím p?emíry vitamín? - dobré kompletní krmivo obsahuje denní dávku vitamín?, pamlsky taky, FerreTone taky ...)

potr+mls+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 21:42.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:02
Petra p: Jaký zinkový tablety??? Prosím zna?ku a kolik mu toho dáváš... Rockymu se taky p?kn? t?ep?j a už nevim, co s tim... minule se mu drápek skoro rozdvojil :-/
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:10
Od té doby co krmím Acanou kitten nedávám už Fererretone.Acana obsahuje velkou dávku lososovýho oleje .Letos mají nádherný kožichy ,mnohem lepší než vloni,kdy byli na Vitakraftu a Ferretone.I drápky už se Rudovi net?epí ani trochu.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:21
boža: A po jaký dob? se mu to t?epení zlepšilo??? My Acanu dáváme asi 2 m?síce a t?epí se po?ád... :( nechci do n?j zase rvát n?jaký tabletky, jenže pasty a podobn? jsou asi na nic...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:27
No když já bych je do tý Acany nerada nutila, když jim nechutná :-/ Navíc vetka mi ?ekla, že Royal nebo Nutram je daleko kvalitn?jší než Acana, ale to je asi to samý jako u ps?, ne? Já psici taky nem?žu krmit super prémiovejma krmivama jako je t?eba Eukanuba, protože bu? jí hn?dne a padá srst, nebo prost? nemá takovou kondi?ku.
Mam tim na mysli, jestli si ?lov?k musí u fretky najít granule, který jí budou jak chutnat, tak i vyhovovat??? Takhle jsme to u psice ud?lali...


Rynn - tablety se jmenují ZINPRO, myslím.. Zítra až budu doma, tak se podívám. Je to velký asi jako paralen a dávám mu 1/4 denn?. Je teda pravda, že už se mu nerozdvojujou až k prstíku p?es l?žko, ale po?ád má rozt?epený špi?ky, tak jako do kyti?ky.. Ale aspo? n?jakej úsp?ch. Zkusim mu je ješt? st?íhat o n?co ?ast?ji a uvidim... Malá t?eba s drápakama problém nemá a p?itom papaj to samý.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 25.01. v 14:31.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:35
tady je obrázek Ferretonu... i s textem

[www.ferretstore.com]


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:36
Meggie má taky drápky celkem v pohod?... A p?itom Rocky toho jí víc, jako t?eba ovoce, zeleniny, tvaroh a tak, Meggie to papá minimáln?... OK, tak mi to pak ješt? pro jistotu napiš, díky moc... a jak mu to dáváš? Normáln? do tlami?ky nebo mu to t?eba drtíš do jídla? Asi to zkusim... Sta?ilo už jednou, že si zlomil drápek u ko?ene... :(
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:39
Jak mu to dávam??? Zkoušela jsi n?kdy dávat fretce tabletu??!!

Dam si ho mezi nohy, aby se nemohl hýbat, levou rukou si otev?u tlami?ku a pravou rukou mu to narvu až do krku! Pak mu rychle dam k tlamce malt-softku, aby na to p?estal myslet...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:40
jejda to já nemyslím že bych to cht?la n?komu nutit,jen píšu vlastní post?eh.

Krmím tím už od lonského února,myslím že v let?,jak za?aly p?ibírat,tak se jim zlepšily i drápky.
Na druhou stranu,zatim všechny fretky co mi sem p?išly,jak nalezenci,tak návšt?vy,upln? všichni se nám na ty granule vrhaj a žerou plnou tlamou.
Royal je teoteticky lepší to všichni odborníci tvrd?j,ale t?eba u ko?ky jsem zm?nu k lepšímu na srsti i zdraví taky zaznamenala až po tom co užírá fretkám Acanu,do tý doby byla na Royal pro peršanky a bylo ji po tom blb?.Takže já fakt nevim.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:45
Hele, já osobn? si myslím, že Royal taky ob?as trošku p?ehání. N?jaký specielní krmivo pro peršanky, d?laj i specielní pro yorkšíry. V ?em to m?že bejt lepší? Kamarádka taky na psí Acanu nedá dopustit a já ze skušenosti vim, že ne vždycky se kvantita rovná kvalit?. Já bych jim jí klidn? kupovala, ale když jí Pí?an nechce... :-( Te? mam zálusk na Merlina, bych ho cht?la vyzkoušet. Hlavn? kv?li t?m Pí?anovo drápkám a jestli by malá po n?m necht?la trošku p?ibrat...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:48
Jojo,p?esn? tak,tím že je náký krmení drahý jak kráva m? taky neoslní.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:00
Náš pes Royal dostává a je moc p?knej a zdravej. Ale vím, že to nemusí být jen tím krmením.
Brutík bašil 1rok života Vitakraft a byl moc hezou?kej a kula?ou?kej.
Jenže pak se rozhodl, že mu nejede a hotovo.Po p?e?tení rad tady na fóru jsme zkusili tu acanu pro ko?átka a docela mu sv?d?ila. Pak mi Yasmin poslala vzorky ( no vzorky, krmení na 2m?síce) TF a Brutík se po po?áte?ním nezájmu najednou mohl zbláznit nadšením.
Musím ?íct, že kožíšek m?l vždycky skv?lý a drápky se mu nikdy net?epily, mlsounovi jednomu.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:00
Já taky krmim jenom tim, co jim chutná... Což byl krom Acany akorát Vitakraft. Totally feret ne, Royal Canin nemuseli, na Hill´s se mi taky netvá?ili nadšen?...
Petra: J??, to bude zajímavý mu to cpát do tlami?ky... :) zkusim to, snad to pom?že... A asi zase koupim Gimpetku Junior s vápníkem, p?ijde mi, že se mu t?epily o trošinku mí?, než když dáváme jenom Multivitamin... ale možná je to jenom náhoda...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:07
Patty: naši si taky TF zvykaly dýl, ale te? jim hrozn? chutná. ( sem si koupila hned celej pytel TF a modlila sem se a? jim chutná:-) A Pan te?ka má krásný drápky už od mala a Karamelce se za?aly po TF lepšit (m?la je hrozný).



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ivka dne 08.02. v 13:38.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-01-29, 16:40
cinderella napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Tak opakuji dotaz, kterýžto zapadl... Je tu n?kdo,
> kdo se chystá vycestovat do zahrani?í, kde je k
> sehnání FerreTone a kdo by byl ochoten n?kolikero
> lahví dovézt? Jsem samoz?ejm? ochotna zaplatit
> p?edem...


Mela bych ted jet do Polska na vystavu, takze asi privezu ferretone zivemu sklu.

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-08, 13:33
Už jste n?kdy vid?li tohle???

[www.prozviratka.eobchod.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-02-08, 13:35
N?co podobnýho mají ve zverimexu v Olympii.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-02-08, 13:39
U nás to mají taky. Ale radši jim dávam pastu, pá? si na ní pochutnaj. Ze spreje si toho moc neužijou, protože se st?íká na granulky (aspo? ten co mají tady u nás).
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-02-08, 13:40
Petra p: to som ešte nevidela...škoda že neuvádzajú zloženie...inak, tá cena za 50 ml sa mi zdá dos? vysoká...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-08, 13:42
No m? ten sprej taky nep?ijde jako nejš?astn?jší ?ešení...

Jani - konzervu si ur?it? vezmem, dyštak bys je objednávala ve velkým :-))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-08, 18:20
sprej mám doma.
SLOŽENÍ:nosi?:voda
obsah na jeden litr:vit.A 3000 IE,D3 45 IE,E 1800 mg,B1 65mg,B2 160mg,B6 240mg,B12 1,2,Kalcium Pantothenate 300mg,Nicotamide 3,6mg,Biotin 4,3,Chopiune Chloride 14,2mg,kyselina listová 50mg.
Dávkování podle váhy:
váha 800g-1,25kg.....1stisk spreje
1,25-2,5kg......2stisky
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-01, 14:09
Tak, už jsem o ní vid?la psát na vláknu Plze?áci, nicmén? to hodím i sem.

Pet centrum má konzervu Grand pro fretky ve slev?:-)
Cena: 29 K?:-)


A Sluis za 299:-)

Totaly Ferret malé balení jednotn? za 119:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 01.03. v 14:10.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-03-01, 14:32
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-02-07, 20:15
Ahoj,
na trhu je nová konzerva pro fretky Grand,405g.
Jsou to kousky ve š?áv?.Je víc tu?ná,než ostatní konzervy.
Obsah - 50% ku?ecího masa
30% hov?zího masa
20% hov?zí srdce


vlhkost 71%
dusíkaté látky 16%
tuk 9%
popel 3%
vláknina 1%

Neobsahuje žádné chem. ani konzerva?ní p?ísady.Neobsahuje soju.

Jestli by jste m?li zájem,m?žu sehnat,cena 30K?/ks.
----------------------
V Ostrav? ho mají nap?. ve Sparu na Dubin?.
Zkusím vložit vlastní foto :o)
Avatar

Přílohy: Grand.JPG (79kB)  
Aktuální stránka:34 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist