Aktuální stránka:39 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: roque (IP)
Datum: 2007-04-19, 19:54
Já jí dávám jako stelivo BIO KA?S od gimpetu s pomeran?ovou v?ní už kone?n? nesmrdí :-) akorát jí asi vadí že to voní po?ád to ze záchodku vyhrabává.A to m? docela štve nevim pro? to d?lá a doufám že p?estane.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-19, 19:55
wolfi: aj komer?né krmivá? Ako Wiskas, Kittekat?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-19, 19:58
roque: Odporú?am do záchodku Zverlit so zelenám pasom. Nijako nevoní, výborne pohlcuje pachy a saje exkrementy. A má aj prijate?nú cenu.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: roque (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:27
D?kuji za radu vyzkoušela sem jich strašn? moc za ty 2 roky tady toho mám te? 10 kilo uvidíme t?eba si zvykne nebo pak m?žu zkusit to co ?íkáš ty.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:28
Jojo, zelenej zverlit je bezkonkuren?ní :)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:38
Johana: Poslední co vim, bylo Friskies od Puriny (nejsem si jistá jak se to píše). Ale co ta odpov?? na to, jestli vyhodit nebo nechat ten Sluis? Hlavn? to m? zajímalo :)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:42
Pokud jste ji davali TF active a ona to bastila, tak ji to davejte dal - bez primesi tech spatnych - jako je friskies - je TF granule se nemaji michat.

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:46
Yasmin: jasn?, budem, jen te? nevim, co s tim 3kg Sluisem

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:46
wolfi: jj, Totally ferret jsou dobrý, Sluis taky, tak prost? co jim chutná, ale ne Friskies a podobný sra*ky... a jenom jednu zna?ku...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:47
wolfi: Bu? n?komu zkusit prodat, pokud máš n?jakýho známýho fretka?e, nebo p?ijet na ?arod?jnice a dát to do dobro?innýho bazárku...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:49
Rynn: ty kot?cí a tak jsme práv? p?estali dávat a místo nich koupili Sluis, který mi ona nežere... Takže si je dám asi sama :)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:51
wolfi: Pro? ne, aspo? uvidíš, jaký to je :)) kot?cí jsou taky dobrý, ale jenom n?který zna?ky, Purina je sice fajn, ale od ní ProPlan, ne Friskies... a i tak je asi lepší, když jsou zvyklý i na kvalitní fret?í, tak jim dávat ty :)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:52
wolfi to uz je na tobe - pokud to nekomu das.. Mozna bych to i nekde nechala, protoze je mozne ze zmeni i nazor.. Me FLo odmitala Living world v misce a pak jsem ji nacapala jak mi na ne tajne chodi a uzira je

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:54
Sluis zkus prodat n?komu,kdo tím krmí, mezi jedním a ?ty?mi roky v?ku fretky je to vhodné krmivo.A ostatní máš napsané zde :[www.pudicka.estranky.cz]

Avatar

Re: Stelivo & Krmivo
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-04-20, 02:23
wolfi,
já bych ješt? zkusila nechat fretku "vym?knout". ony jsou dost konzervativní a odmítaj to, co nejznaj, ale sluis pat?í ke krmiv?m, které v?tšinou fretkám zachutná pom?rn? rychle.
friskies a whiskas rozhodn? nekrmte, i když zrovna tohle zv??i chutná, protože výrobce to umí správn? (nezdrav? až škodliv?) dochutit.
další kvalitní je nap?. anf, vitakraft (ob? fret?í) nebo acana pro ko?ata. až se ta vaše mlsná potvora rozhodne, jakými granulemi ji smíte krmit ... ;o)) ..., tak už u nich z?sta?te, nest?ídejte je. fret?ímu zažívání zm?ny nesv?d?í.

potr+ne+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 21:52.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-04-20, 12:12
D?kuju moc za tipy a rady, za?ídíme se podle toho :)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-27, 16:47
cht?la jsem se jen zeptat k t?m ko?i?ím fontánkám,v?era jsem jednu dostala (kamarádka jí koupila kocourovi,jenže ten jí obcházel velkym obloukem :o))....dá se docílit toho aby voda tekla p?es celou kopuli a ned?lalo to hluk?m?la jsem to v pokoji na podlaze a tekl jen pramínek vody,ted jsem to dala Žofce do voliery a te?e to p?es p?lku,ale po?ád je slyšet tekoucí voda,bude to po?ád?m?žu to nechat ve volie?e i když nebude fretka pod dozorem?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-27, 16:50
problém tekoucí vody vy?ešen,dolila sem pod tu kopuli vodu až po okraj...m?žu to nechat v kleci?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-04-27, 16:58
ŽoFIRO n?kdo to tu psal, myslím, že to musíš naplnit celé, najdi si ty starší p?ísp?vky
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-27, 17:01
no já to m?la napln?ný celý,jenmže ?ást stekla do tý misky pod tím,a pak to bylo se zvukem vodopádu :oD dolila jsem úpln? i tu misku a ted je to v poho,jen to nete?e po celý kopuli...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-27, 17:05
jj,dík...já mám tu samou co Jana.myslíte teda že to m?žu nechat ve volie?e?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-04-27, 17:15
Fontánka je ur?ená pro ko?ky, a ty bývají v byt? voln? pušt?né bez dozoru, takže v principu to je asi tak myšleno. Ale musím ?íct, že já osobn? bych ji ve volié?e asi nenechala. (Tedy pokud dob?e rozumím tomu, že musí být zapojená v elekt?in?.) P?ece jenom ti tcho?i jsou dost vynalézaví... Já ji taky ?asem plánuju, ale hodlám ji mít voln? v byt?, tudíž tcho??m p?ístupnou jen když je n?kdo doma.
Jak se na ni tcho?ouni tvá?í?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 27.04. v 17:16.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-27, 19:07
no docela se jim líbí :o) zatím jí má ve volie?e,ale když jsem ted byla pry? tak jsem jí vypojila (mají tam ješt? napáje?ku).jinak ano,musí být v zásuvce,ale je na tom kabelu ješt? taková silná "hadice",která se zasune pod tu spodní misku a ješt? docela dost tr?í,takže u nás jí ješt? tr?í z klece... snad to pochopíte,se n?jak nem?žu vyjád?it :oD hodim foto


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-27, 20:31
tak tady je fotka jak to je ve volie?e...[forum.fretka.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-27, 20:48
Ta fontána vypadá dob?e...krom toho t?eba v paneláku by to mohlo být plus i k zvl?ení vzduchu...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-27, 20:51
jo to m? taky napadlo že by to mohlo zvlh?ovat vzduch,sice nebydlím v paneláku,ale i tak...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-27, 20:55
jo a už je úpln? potich,jen když jsem hodn? moc blízko u toho je malinko slyšet to ?erpadlo,?i co to je...jen nete?e voda p?es celou kopuli,ale nevadí a ?asem to t?eba ješt? vychytám :o)

jen po?ád nevím,jestli to m?žu nechat ve volie?e..ale asi to vyjde na stejno jako když má n?kdo fretky pušt?ný po?ád na volno a mají p?ístup k fontán?,ne?

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 27.04. v 20:58.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-27, 21:22
...tak to fakt vyjde na stejno :-)))...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-27, 21:26
no asi jo,ale ra?i to budu ješt? na noc a v dob? kdy nebudu doma vypínat,než to trošku otestujou :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-04-27, 22:18
To mi p?ijde rozumný. ?asem uvidíš. N?kde u ko?i?ká?? jsem ?etla, že to snad musí stát dokonale vodorovn?, aby to teklo p?es celou plochu.
Avatar

Aktuální stránka:39 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist