Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-09, 16:30
U nás je h..no komunika?ní prost?edek. Nap?. pe?liv? pokladené na práh synova pokoje znamená: "Mrzí m?, že sis šel lehnout místo toho, aby sis se mnou hrál. Víš, cht?l bych, abys o tom ješt? pop?emýšlel...t?eba ráno, až se bosý a rozespalý vyno?íš ze svého pokoje."
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-09, 16:54
Rynn: Jojo, jsou navolno...a postupne se zlepsuji, no...byvavalo hur:)
Silva: Na tom neco bude...moji mi to delaj taky natruc, kdyz si dovolim zavrit je jen do obyvaku...to mi pak udelaji bobiky primo ke dverim ze vzteku, ze nemuzou na chodbu:)) Kdyz maj otevreno, je to OK :)
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-09, 21:07
No naše t?i fretky teda... už na 99,9%
Jenny v ?íji a v pubert? s*ala kde se dalo, te? po pubert? a kastraci, je vzorná, i když dneska se vys.ala 5cm od Wc, ale je pod hormonama, po falešném porodu. zuzka je te? v ?íji, ale chodí vzorn? na Wc, a Viky, ten už jedin? na Wc..

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2008-04-10, 14:46
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Pavito (IP)
Datum: 2008-04-11, 09:40
Taky mám doma aportovací fretku. Jen tam možná chybí záb?r z druhé strany, jak fretku odchytává. U nás to d?láme tak, že Mário má oblíbené balonky (velké plst?né) a ráno sednu do dve?í a hážu mu je. On si je odnáší zp?t do pokoje, kde ve dve?ích sedím já, tak mu ho vemu (nechá si ho vzít) a hodím znovu... Každý balonek hodím dvakrát.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Synus (IP)
Datum: 2009-03-20, 07:47
Nase Nessy na jmeno reaguje,ale spis na tu sykavku,kdyz ji reknu durazne.100% prijde na zapiskani hracky a to i kdyz usne v kuchyni za linkou nebo venku.Pak slysi na "dolu" to kdyz leze kam nema,na stul,na operadlo sedacky a tak.Taky na "pocem" a "nech toho".To se ale musi rikat durazne a nekolikrat.Taky dost vnima,kdyz me nastve a ja k ni mam dlouhej proslov co a proc se to nedela.To stoji kouka na me nez se vykecam a pak jde obvikle delat to,zac jsem ji sprdla:-).
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Synus (IP)
Datum: 2009-03-20, 08:01
Taky pozna,kdyz ji neco zakazuju,normalne jak ji okriknu,kdyz dela zakazanou vec treba po druhe tak si demonstrativne zasyci.Tak to jsem si jista,ze vi oc jde.Taky ji mam naucenou na luskani,to pribehne a kdyz k ni natahnu ruku,tak mi na ni vleze a necha se nosit venku i doma.Hracky ma nejradsi latexovy,to inhaluje ten gumovej smradek,nejlip,kdyz jsou cerstve koupeny.Nektery ma radsi nez druhy a ma je vsude poskovavany.Casto si je nanosi do povlaku od periny a pak tam s nima spi.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Synus (IP)
Datum: 2009-03-20, 08:09
A igelitaky taky miluje.Kdyz me kousne do nohy a ja ji sprdnu,tak dobehne v igelitaku a kousne me znova.Mysli si,ze je v nich neviditelna,dokaze v nich behat,tak nejak si je roluje pred sebou,vzdycky v nich dobehne,rafne me do nohy a mysli si,ze nevim kdo to byl.Dela to dost pravidelne.Je to sranda.Ale to uz neni o vycviku,to jsme jinde;-).
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-03-20, 09:36
No, latexovou hra?ku bych bez dozoru s fretkou nenechávala... vid?la jsem, co s nima um?j ud?lat a jak maj práv? gumu rádi, tak to klidn? sežerou a ucpou si st?evo....
Jinak u nás slyšej na mlaskání, to v?d?j, že n?co dostanou. A pak ješt? když jsou t?eba na gau?i, koukaj na st?l a p?ipravujou se ke skoku na n?j, tak slyšej na "ani na to nemysli!!!" a v?tšinou si to rozmyslej :)
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-20, 09:45
Vl?ák celkem spolehliv? p?ib?hne na jméno - n?kdy sice na 15-té zavolání, pak taky rozumí povelu "po?" - to znamená po? za mnou, n?co dobrého dostaneš, taky povelu "fuj" - rozumí dokonala a drze kouká, co si to dovoluju n?co mu zakazovat :-))))
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Synus (IP)
Datum: 2009-03-20, 10:30
No stím latexem,ona je necupuje,nikdy to ned?lá jen s nima píská,kupuju jen ty co nemaj moc výstupk?,aby je neokousala a nesn?dla.Pravideln? je kontroluju a ty horší vyhazuju.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-20, 10:42
Synus, fretce se nedá v??it :-) Kamarád?in fre?ák nikdy nic ze žádné hra?ky nesežral. Až najednou p?ed týdnem p?estal jíst, jen polehával...na sonu se zjistil útvar v žaludku. Našt?stí fre?ák sám po 2 dnech ten "útvar" vykakal....byl to kousí?ek hra?ky.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Synus (IP)
Datum: 2009-03-20, 11:22
Jasn? no,stát se m?že cokoli.Ona si s hra?kami hraje více mén? pod dozorem a ty co ma poschovavaný,s t?ma si ani nehraje,jen je p?enáší.Nic agresivn? nedemoluje,to spíš takhle ud?lala s hopíkem z toho ud?lala hromádku prachu a od té doby se u nás žádné nevyskytují.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-20, 11:24
...co je hopík? :-)
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-20, 11:29
Johanko hopík je takovej ten gumovej mí?ek, co když s ním práskneš o zem, tak ská?e jako blázen :-) Myslím, že úpln? nejnebezpe?n?jší jsou takový ty mí?ky co jsou jakoby poskládány z kousí?k? gumy, uvnit? to má rolni?ku...
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Synus (IP)
Datum: 2009-03-20, 11:42
P?esn? co ská?e jak blázen.Jí se to taky líbilo jak skákal a tak ho ulovila odvlekla za sk?í? a naštvan? rozcupovala.Tak jsme to vymetly,fre?u hlídaly,ale o?ividn? nic velkýho nepoz?ela,žádný potíže nem?la.Už nikdy více hopík.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-20, 11:46
Všechny gumový i latexový hra?ky jsou nebezpe?ný..náš Pytrís je miluje..takže dv? má, ale musím ho hlídat když si s nima hraje...
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-20, 11:52
aha, dík :-) t?ch mí?kú poskládaných z gumy pár taky mám, neprodyšn? zav?ených v krabici na vršku sk?ín?....návšt?vy nám to nanosili a já nevim co s nima :-))))
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-03-20, 18:15
Já v?bec ale v?bec nic gumovýho nedávám.
Fakt jsem ?etla n?kde na n?jakých amerických fret?ích stránkách, že guma je na prvním míst? v p?í?inách ile? (ucpání st?ev)... jo a taky je dost nebepe?ná houbi?ka na nádobí a jakýkoli molitan. Ten bohužel ucpe už žaludek, nedostane se v?tšinou ani do st?ev a ten pr?b?h je pak mnohem horší....

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-03-20, 20:21
Pavlo, u nás sem tam n?jakej molitan rozdrbali a asi i kusy sežrali, vždycky dostali maltsoftku a byli n?jakou dobu sledovaný a zatim vždycky OK (klep klep na d?evo). A taky starý trika, co maj jako pelechy, okusujou docela pravideln? :-/ gumový hra?ky ale podle m? pro fretky prost? nejsou, ani pro psy bez dohledu...
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-20, 20:38
Múj fre?ák nikdy nemn?l tendenci cokoli z výbavy klece nebo bytu rozebírat. I tak nemám žádné gumové ani latexové hra?ky, jen plyšové...a i s t?ma si hraje jen pod dozorem. P?ípadné natrhnuté ucho nebo oko motorových myší amputuju já. :-)
Houbi?ky a hadry z netkané textílie musí být mimo dosah, bo ty by cupoval a ur?it? i žral, jede po nich jak po "špikové kosti" :-)
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Libi.mackie (IP)
Datum: 2009-04-23, 14:48
Ahojky lidicky,mam 2 osmitýdenní Fretatka,kluka a hol?i?ku a zatím jakékoliv pokusy nau?it je na jméno jsou tak?ka beznad?jne:-Djestli je to tim,ze jsou dva nebo tak,nevim.Nevíte jak by se dali nau?it?mam ho brát spis jednoho po druhém a u?it je zvláš??:)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-23, 14:51
a to jde nau?it osmitýdenní fre?átka na jméno? tak to jsme asi n?co zanedbali, u nás Barnie slyší zásadn? na otvírání ledni?ky nebo dve?í, jinak na nic:-D
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-04-23, 15:03
zzelvickaa: jasn? že jde, jen u toho musíš otevírat tu ledni?ku:-)

Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-23, 15:04
...no tak to já se musím pochlubit: Vl?ák p?ijde na jméno i bez otevírání ledni?ky :-)))
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-04-23, 15:08
želví, my slyšíme jen na ?achtání m?amek a mlaskání - asi jsem Bestii špatn? vychovala :( to je velká krize mých výchovných schopností, asi bych m?la ukon?it studia, nemám na to...
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-04-23, 15:09
Johanko, jak si to dokázala? I když m? te? v té ?íji najednou slyší...
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-23, 15:13
Anniii, stejn? jako se psem :-)))
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-23, 15:15
Johanko, to jsi ?ekla p?esn?. Barnie slyší na jméno stejn? dob?e jako náš pes Max (anglický to buldok), tj. když se mu zrovna chce. A troufám si tvrdit, že to není výchovnými schopnostmi, ale nevhodným výb?rem mazlíka:-D
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-04-23, 15:16
a jak se to d?lá se psem? já jí vždy volala s ?amkou, když p?išla, dostala ?amku...d?lám, to dote? a stejn? nechodí...ale zachrastím krabicí (t?eba i jen krabi?kou tic tac) a hned je u m?...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist