Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5
Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-18, 17:29
Jo jo holky mají v mojí takové jakoby sk?íni sv?j koutek, kde je i igelitová taška, ale nejrad?ji mají obal z balní vod. (Jak je šest vod v jednom balení potženo igelitem) s tím se vy?ádí a nejrad?j mají, když je v tom "vozím" po zemi :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-12-18, 17:47
Jééé, tak to taky zkusím... Pí?a zrovna dneska "machroval" na ten obal :-D
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-19, 14:11
Petra p. JO je to fakt fajn, jak koukaj.. a jak s nima to?íš a d?láš kraviny,.. ty se u toho ?ehtáš a moje fretky jsou ve svým živlu...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-19, 14:53
My je vozíme a houpeme práv? v igelitce, milujou to :))) jinak na jména slyšej, za dobt?rku paná?kujou... normální tcho?i, no :)
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-19, 15:04
No moji tcho?i jsou asi p?kn? vys. *** Ani za dobrotku... kašlou na to..to už jim to musím str?it pod ?umák , aby se na m? aspon podívali :-(((

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-12-19, 15:12
U nás na jméno p?ib?hne Matýsek (a to docela suverén?) S Kiri?kou to je horší(je hluchá) , ale když vidí, že na ni tleskám, tak p?ijde taky.NedejBože když n?kde vytuhne,to potom opravdu musím hledat nebo prost? ?ekat až se vychrápe:-D

Jinak fretky si nejrad?ji hrajou s taškou ve který jsou narvaný igelitky. Ale je pravda, že je mám v byt? jen tehdy,mám-li ?as je hlídat. Vím, že s tím igelitem by to nemuselo dopadnout zrovna dob?e.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-19, 15:18
Jj taky si dávám pozor, za sk?íní opravdu jen prob?hnou (aspon vím, že tam jsou) já když nejsem doma, jsou fretule v klícce

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-19, 15:20
Tcho?i ted pozornost vyžadujou, Meggie kousáním, Rocky si strašn? rád hraje na skákanou (ská?e po mn?, kvoká a kejvá hlavi?kou) a Romeo se prost? jenom mazlí.... Na dobr?tku p?ijdou tém?? vždy, paná?kujou automaticky (akorát Romeo ne, neudrží se a p?evažuje se dozadu....)... Ale jsou u?enliví :))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rynn dne 19.12. v 15:36.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-19, 15:22
Tak to je moc fajn.... Ejhle, tcho?e, jak jsou snaživí!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2007-12-20, 12:07
Takže pokud se fretky nedají vycvi?it, co je potom tohle za zví?átko? :o)

www.youtube.com/watch?v=nXUr-wM40ZE



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Runa dne 20.12. v 12:08.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-20, 12:16
Ono asi každý zví?e se dá vycvi?it, asi i taková ješt?rka :D jenže- kdo má do toho to ubohý zví?e nutit????
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-20, 15:43
Tak to video je drsné! Ale ?ekla bych, že moje Zuza by se na m? tak možná vys***, ale zkusím u?it Jenny, p?ijde mi "inteligentn?jší"...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-20, 15:51
Naopak, ?im blb?jší, tim se líp u?ej, protože chytrá fretka se na tebe z vysoka vyse*e :)
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-20, 15:57
Tak p?kn?..no myslím že si budu muset se Zuzanou velmi vážn? pohovo?it! :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-12-21, 01:24
jéé tak pár takových videí jsem už taky vid?la a tak jsem to zkoušela s granulkama. a funguje to:o)) paná?kování, to?ení do kole?ka, pobíhání pod nohama tzv. osmi?ka. p?es ruku m? necht?l skákat, spíš p?elejzal:o)) a válení sud? je snad nadlidský výkon:o)) jenom tohle "poslouchání" nevydrží moc dlouho a kašle na m?, když už to opakuju pot?etí za sebou:o/ :o))
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-21, 15:36
Jo tak holky mi paná?kují na pastu. Jsou do ní "šaloné"

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Monischka (IP)
Datum: 2008-04-09, 11:34
Ahoj...Potrebovala bych radu...Jak jste nau?ili fre?uli poslouchat?Jaké pamlsky pomohly?:o)...Té naší oblud? je 10m?síc? a z volání si nic ned?lá...Jedin? na ur?itý tón pískání po chvíli p?ijde(po dlouhé chvíli)....Ale takhle pískat mi p?ítel zakázal, že u toho vypadám jak šilenec..Zní to tožiž spíš jak žáby a musí se pískat dlouho...mi p?ijde, že až když ta naše potvora vidí, že jsem se dost ponížila, tak p?ijde..:o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-09, 11:36
Monischka: no vítej, objevila jsi chování fretky..p?ijde jen když ONA chce, fretka není pes... to sis asi po?ídila špatné zví?átko..nevíc je te? puber?ák, tak už just t? poslouchat nebude. myslím, že se sblížíte v ?íji... bude mazliv?jší a "povoln?jší" pokus?m o sblížení

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-09, 11:59
Monischka, múj fre?ák se nau?il p?ijít na zavolání celkem brzy :-))) Když sem mu cht?la dát n?co co má specieln? rád (n?kterou pastu, papriku....) prost? som ho vzala, odnesla t?eba z pokoje do kuchyn?...celou cestu sem mu opakovala "Vl?ák po? sem", a tam sem ho položila na zem, dala ten pamlsek a znova ?ekla "Vl?ák po? sem". Po ?ase sem si vzala ten pamlsek, a když sem byla asi 1-2 metry od fre?áka, nastr?ila sem mu pamlsek (aby ho vid?l) a zas zopakovala povel. Te? jak toto zavolám na 90% p?ib?hne skoro hned...pokud t?eba moc tvrd? nespí. Takže nau?it se to dá...jen t?eba dost trénovat a taky aby fretku všichni v rodin? volali stejným povelem :-)))
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-09, 12:44
U nás jsou nau?ený na zamlaskání, to p?ib?hnou hned, protože dostanou n?co dobrýho... potom ješt? kv?li tomu um?j zapaná?kovat, když na to jinak nedosáhnou :) a ješt? slyšej na: "Ani na to nemysli!!!!"- to t?eba když je vid?t, že cht?j z gau?e na st?l, nebo n?kam, kam nemaj, tak si to v?tšinou rozmyslej a nejdou nikam :)) to't vše :) ješt? se t?eba oto?ej na svý jméno, n?kdy, ale to jenom Rocky a Meggie, ty v?d?j, jak se jmenujou :)
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-09, 13:26
a nebo na bouchnutí dví?ek od ledni?ky.. to p?ilezou taky stoprocentn? :-) jinak mlaskání je i u nás :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-09, 13:33
Našla jsem k tématu krásnou v?c o dv? stránky vp?edu :-)))))


Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Adela (IP)
Datum: 2006-01-05, 08:46
Je fretka schopná nau?it se, že má jít tam, kam chci já?

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-01-05, 09:47
Adela: spatne polozena otazka, spravne by to melo znit: Jsem schopna naucit se jit tam, kam chce Fretka? a odpoved zni: Ano jsi schopna se to naucit :-)
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Monischka (IP)
Datum: 2008-04-09, 15:32
Ta naše potvora už v ?íji je a že by byla mazliv?jší sem n?jak nepost?ehla...akorát víc d?lá bordel a za?lo jí ješt? víc bavit budit nás t?eba v 7 ráno...Pot?ebovala bych v?d?t, jestli všechny, co je fretka aspo? trochu poslouchá na p?ivolání, to um?la už p?ed koncem puberty nebo jestli mám ješt? n?jakou reálnou možnost jí to nau?it v pozd?jším v?ku...
A ješt? jedna v?c...p?estane už kone?n? po pubert? kadit všude po byt? a pochopí princip a jedine?nost záchodu?...Prosíííím,?ekn?te že ano!!!...

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-09, 15:37
Cha, asi t? zklamu...pokud je fretka prase, pak se ?asem m?žeš propracovat k tomu, že z 80 procent bude chodit na zách?dek, 20 % bobk? stejn? ud?lá mimo. Náš Kryštof je d?sný prasátko..zkoušela jsem to s pastou..jakmile šel do záchodu, dostal pastu..nakonec to skon?ilo tím, že si vlezl do zách?dku, op?el se packama o kraj a ?ekal, kdy p?ijdu s pastou, protože on tam p?ece vlezl! To, že nic neud?lal..no bóže. Pytrísek by zas neud?lal hovínko mimo záchod...to je estét :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 09.04. v 15:41.
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-04-09, 15:38
majda : tak tak, naše bestie taky ?umí ze záchodku, dokud je nepochválíme a pak shledáme, že tam jen ?um?li, grrrrr!!
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-09, 15:46
My nacházíme bobky po byt? furt :) uznávám, že když zalezou pod sk?í?, tak je prost? neuhlídáme. Tcho?i si aspo? z t?ch 70% na wc dojdou, Tobiáš v?bec, když ho tam po probuzení vrazíme, tak n?kdy ten bobek ud?lá, ale jinak je mu to jedno kam. I když po všichni po každym bobku v záchodu dostanou nejenom odm?nu, ale ješt? k tomu velkou pochvalu, kdy je blaho?e?íme, jak jsou úžasn? šikovný... a stejn? je to na prd :) ale tcho?i jsou aspo? naprosto ?istotný v kleci, Tobiáš sice po kastraci tohle zlepšil, ale ani tak to neni 100% :-/
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-09, 15:49
nápodobn? :-))) krom toho Vl?ák má období kdy chodí do záchodku na 100% a pak zas období kdy to ud?lá kdekoli...délky období sou rúzné, nep?išla sem na princip, podle kterého se st?ídají :-)))
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-09, 15:51
No ja musim rict, ze kastraci se Leilince sepl jakysi tajny cudlik a zacala chodit 100%...Monty na 99% super, Tomik 99,5%(ten fakt vyjimecne 1x za 100 let) a Kimik ted trochu zlobi..ale to je tak 1-2 bobiky za cely den, kdyz jsou doma sami...Noo, zacinam byt stastnaaa :o))
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-09, 16:12
Lucifi, ty je máš vlastn? na volno, vi?? Je zajímavý, že tcho?i, jak jsou na volno prasátka, tak na chat?, kde jsou na volno v mym pokoji a maj tam jenom dva záchody a žádnou klec, tak tam chod?j taky tak na 99% na wc. Ale asi i tim, že ten pokoj berou jako svou klec :)
Avatar

Re: " výcvik" fretky
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-09, 16:14
no jasne, jejich klec je jejich pokoj, tam si prece nena*erou, ale od naseho proc ne :-)))))

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist