Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:6 z 7
Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-04, 02:00
Nikisha......kdyby ses rozhodla pro nekousavou máme jednu v našem útulku-je skv?lá a je s ní velká sranda,umí na vodítku,miluje plyšáky a je hrozn? ukecaná,ob?as si m? chce n?kam zatáhnout ale jinak je zlatí?ko.....v kleci chodí vzorn? do zách?dku :)

[www.fuklubko.estranky.cz]
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-10-04, 10:09
Nikisha: podle m? to chce pár dní. P?ecijen toho na n? bylo posledních pár dní hodn?. P?emís?ování sem a tam...navíc je všeobecn? známé, že se zví?ata p?ed burzou nekrmí, takže byli chudáci ješt? i o hladu. Jsou nádherná...nemít doma tolik fretek do jednoho ur?it? jdu :)
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: AleNNNN (IP)
Datum: 2010-10-05, 15:48
Ahoj vespolek...
taky se musím p?idat.. ?ím víc se ptát, tím líp.. taky jsem ud?lala podobnou blbost - dala jsem fre?ulku Madlenku jedné hol?in? do Nitry a ta mi po 3 dnech napsala, že ji nechce (rozkousala spolubydlící 2 krémy, vyhrabala 1 kytku a vykakala se mimo zách?dek). Pokud má i jiné d?vody, ty mi nesd?lila, takže soudím z toho, co vím.. a to jsme si psali dlouho a dlouho p?evzetí na takovou dálku plánovali.. vidíte, a bylo to málo.. a te? ?eším, jak dostat Madlenku z Nitry zp?t k nám do útulku v MB.. je mi z toho strašn? smutno.. a pou?ení pro m?? BUDU SE PTÁT VÍC A VÍC A BUDU VÍCE A VÍCE OPATREN?JŠÍ, KOMU FRETKU DÁM.. Prost? škola života.. nebo žYvota? :-) Nejhorší je, že to odnese jen ta fretka, kterou jsem tém?? 3 m?síce piplala a doslova ji vytáhla hrobníkovi z lopaty.. moc to pak bolí, taková "špatná" adopce.. takže prosím, ptejte se, a pokud se to n?komu nelíbí, a? si fretku nebere. Alena
PS a kdo by mohl pomoci ?i v?d?l, jak dopravit Madlenku z Nitry ?i Bratislavy zp?t, dejte prosím v?d?t.. p?ijmeme každou pomocnou ruku :-)

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-05, 15:56
AleNNN: Prosba o pomoc s p?evozem fretky z SR spátky do ?R už visí na foru SK klubu (zatim žel bez odezvy) [www.forum.fretka.sk]
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: korky (IP)
Datum: 2010-10-05, 19:14
AleNNNN: Sakra, keby som to vedela skôr, bola som cez víkend autom v Nitre, Bratislave a pokra?ovala som do Prahy...a teraz sa chystám do k vám pre Poš?á?ka :-(
Inak k téme...ja som v pozícii toho, kto si fre?ulku z útulku berie a naprosto súhlasím s tým, že je potrebné uisti? sa, do akých podmienok zvieratko pôjde.

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-05, 20:01
korky: kam a kedy sa chystáš z SR (odkia?) do ?R (kam)?
Možno by som mohla zorganizova? "priblíženie" tej fretky z NR do BA (záležalo by na tom kedy, ja auto nemám, vozil by ju môj priate?, pokia? ale nebude ma? v tom ?ase prácu). Daj mi pls vedie?. ?akujem.
Môžeš písa? na mail: vlnak.vlnaty@gmail.com (tu som na porístupe stále)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 05.10. v 20:15.
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: korky (IP)
Datum: 2010-10-05, 20:14
Johana: Ja už som práveže bola, teraz sa chystám až 20.10. do Tren?ína - ak by to bolo ešte aktuálne, rada pomôžem..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: korky dne 05.10. v 20:14.

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-05, 20:54
Korky:
Ve?mi pekne ?akujem za ponuku a rýchlu reakciu. Ale ty teraz asi do ?R cestu nemáš. Škoda že sa o probléme nevedelo skôr, mohla si prepravu vyrieši?.

Skúsim nájs? inú možnos? prevozu....

Ak by si ostala v kontakte s týmto forom, budem ti ve?mi v?a?ná.

?akujem za ponuky prevozu (vo všeobecnosti). Ur?ite sa bude v budúcnu pre niektorú fretku k adopcii hodi? a pomôže jej!

Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: korky (IP)
Datum: 2010-10-05, 20:57
Johana: na fórum chodím pravidelne už dlho, ale len ?íta? :-) Ak by ste niekedy h?adali prevoz Praha - Považie (Tn, NMnV, ...) ur?ite sa ozvi, jazdím túto trasu pomerne ?asto vlakom, prípadne autom, takže nie je problém.

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-05, 23:12
korky: ?akujem ve?mi pekne za ponuku prevozu!

Ak by bolo treba prevoz na trase ktorú si písala, možno by sa ti ozval aj niekto iný z ?eského klubu chovate?ov fretiek (ako ja), ak by ti to nevadilo. Prípadne by sa odvolal na m?a.
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: neilz (IP)
Datum: 2010-10-05, 23:40
Dobry den rad bych si poridil Fretku a tak hledam nekoho z okoli Chomutova kdo by daroval nebo prodal male mlade

Kontaktovat me muzete butto na meil neilz@seznam.cz nebo tu prez SZ

Dekuji

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: AleNNNN (IP)
Datum: 2010-10-06, 09:49
Ahoj všem.. tedy, jsem velmi p?ekvapená tím, jak se nám všichni snažíte pomoci.. opravdu škoda, že jsem to nev?d?la d?íve - Baška mi to ?ekla až v ned?li ráno, a to se t?žko hledá, když ?lov?k neví.. pro p?íšt? když by n?jaké bylo, budu chyt?ejí, uložím si vaše kontakty a hned bych napsala.. jak je vid?t, náhoda je opravdu "v?l".. takto je to však složit?jší, zatím nevypadá, že by se n?kdo chystal.. ale t?eba se ješt? poda?í sem Madlenku dostat.. d?kuji i Ad? ze dala žádost na slovenské forum. Všechna tahle pomoc strašn? pot?ší.. v??te :-) tak díky a budu v??it, že se i najde n?kdo, kdo pojede.. sta?í pochopiteln? do Prahy, nebo t?eba jen i do Brna, také bychom si tam za?ídili p?evzetí a pak další p?evoz k nám.. prost? jakákoliv pomoc. Díky. Alena - Fretky na p?d?, Útulek Boleslav

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: AleNNNN (IP)
Datum: 2010-10-06, 12:16
Ahoj všem ješt? jednou..
cht?la bych jen tak informativn? se s vámi pod?lit o d?ní v našem útulku.. tento týden odešli ?i se chystají do nových domov? Olorek, Lilka, Poš?ák, a ješt? snad 2 fre?ulky, na které se zájemkyn? p?ijedou tento týden podívat. Zamluvená se Soni?ka, až se zotaví.. Máme z toho velkou radost, hlavn?, když se adopce poda?í jako u Olorka..z toho jsou nadšení :-) Na druhou stranu se k nám chystají 4 fre?ulky ze ZS Pátek u Pod?brad.. 3 mim?a nalezené vyhozené v lese a jedna odložená fre?ulka.. takže po?et v našem útulku z?stává +- 20 fretek, což je vcelku na 2 ženské dost.. ale zvládáme v pohod?.. s ?ím bychom však doopravdy pot?ebovali pomoci, jsou finance.. na ú?t? máme 4 tis, musíme zaplatit Mikyho 8 tis a za nonu ješt? doplatek 4650,-. a pak další a další výlohy za veteriná?e, kastrace, granule apod.. pomozte prosíme, i malá finan?ní pomoc nás pot?ší..

[www.fio.cz]


D?kujeme moc, Alena a Lucka, Fretky na p?d? - Útulek Boleslav




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: AleNNNN dne 06.10. v 12:55.

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-10-09, 20:33
Ahoj všem útulek boleslav hlásí stopstav!!!!!!!!Jsme plní až na p?du :-).Momentáln? tu máme 21 fretek k adopci a zítra dovezeme 5 posledních 3 miminka a sami?ku z Pátku u Pod?brad a fre?uli od Pardubic to budou poslední co p?íjmeme proto pokud zvažujete adopci nebo po?ízení fretky neváhejte a mrkn?te na naše stranky.Máme jak dosp?lé tak miminka ve ?tvrtek p?ijel schampa? p?lro?ní kastrovaný same?ek piškot dneska tcho?ovitá sami?ka Holi a tcho?ovitý same?ek Fred moc se za n? p?imlouváme. Lucka a Alena,fretky na p?d?-Útulek Boleslav

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2010-10-11, 17:03

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-10-11, 17:07
Nepotrebujete nahodou do utulku klece?
Mam dve navic - jednu klasickou velkou neskladaci chrom a pak jednu klasickou kralici skladaci.
Z neskladaci jsou vyndana drevena patra a misto nich je policka do kleci od ferplastu.

obrazky pro predstavu:




klece umisteny...





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Yasmin dne 13.10. v 19:41.
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: coyot (IP)
Datum: 2010-10-12, 02:11
No nic, a? mi to rve srdce, jsem v situaci, kdy nejlepším ?ešením pro mé milované dršky bude, abych jim našel jinou rodinu...
V?nuji Frídu a Nikitu (cca dvouleté, kastrované, krví a potem vypiplané sami?ky žijící voln?, neznají klec..) n?komu, kdo jim bude schopen a ochoten vytvo?it nový domov...
Tel. 608 165262 (sms prosím, zavolám nazp?t) františek, Praha, dotazy rád zodpovím a eventueln? doru?ím kamkoli

PS: hledám n?koho, kdo již fretky m?l a ví, co to obnáší, nerozd?lím je, jsou to kámošky a nedám je jen-tak n?komu, to zas prrr!



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: coyot dne 19.10. v 01:01.
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2010-10-12, 10:09
V útulku v Jablonci nad Nisou je fre?á?ek:

[www.dasenka.unas.cz]

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2010-10-13, 17:40

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFAlen (IP)
Datum: 2010-10-19, 14:07
Halo halo, rapidn? se nám snižuje po?et frete?ek v útulku, z 26 stále na mí?.. k adopci máme práv? "jen" cca 10 frete?ek.. tak neváhejte, nebo nebudou :-) :-) :-) Alena Fretky na p?d? - útulek Boleslav

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Renn (IP)
Datum: 2010-10-20, 15:15
Je dob?e, že si fre?ulky nacházejí nové majitele. Ono je sice fajn zlobit tu pani?ku v rukavicích, co chodí po?ád okolo nás a dlachmá st?ídav? naše kožíšky, ale...máme tu t?eba zad?lané všechny ty bezva tajné úzké chodbi?ky a všichni ?lenové rodinné sme?ky tu chodí v ponožkách a papu?ích... Slyšeli jsme, že když si nás adoptují, tak se dá skv?le zabavit lumpa?ením, pokusováním, prolézáním, šplháním...a to je upln? n?co jiného. Navíc by nás strašn? bavilo vyvád?t adoptivní páne?ky z míry....tak kde jste kdo??? :-)))

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-20, 17:15
A kdo je sakryš zase Renn? Máš útulek nebo co? :-)
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFAlen (IP)
Datum: 2010-10-20, 17:18
taky mi to bylo podivné..p?ipojuji se k otázce Majdi.. moc tomu mejlíku nerozumím.

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Renn (IP)
Datum: 2010-10-20, 20:00
útulek nemám, jen jsem si dovolila mluvit za frete?ky ve Vašem útulku...moc bych jim p?ála, aby mohly co nejd?ív roš?a?it v nových domovech;-) Rozhodn? to nebylo myšleno zle.

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-20, 21:29
Jasn?,já to taky nemyslela zle, jenomm? zajímalo jestli tu není další fret?í útulek....:-)
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFAlen (IP)
Datum: 2010-10-21, 07:24
OK OK... ale aktititám se meze nekladou.. stále máme k adopci 10 frete?ek a další budou brzy :-)

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-10-21, 12:41
rapidn? se nám snižuje po?et frete?ek v útulku, z 26 stále na mí?.

Tak to je p?ece super! :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-10-21, 12:48
Jo jo hlavn? jsme rádi za fretky ze Zlína paní svolila k adopci takže holky už maj milujicí domov a kluci ješt? ?ekaj jen p?emýšlím že si Charlího nechám je natom špatn? psichicky:-(.Chudinka m?j mali?ký

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2010-10-21, 12:53
Lucko,
jestli, jestli by sis ho nechala.
Budu ho virtuáln? adoptovat a pom?žu s náklady.
Charlie je úžasný chlape?ek, po Brn? jsem ho necht?la dát z ruky.
(Te? jsem ráda, že jsem to ud?lala - doma mám "epidemii":-(...)

Jestli, dejte ho do virtuální adopce :-)
On je opravdu psychicky hodn? nalomený a další zm?ny prost?edí ho už zlomí úpln?. Takových fretek jsem v život? vid?la jen málo (v podobném psychickém stavu) a pokud došlo k adopci, trvalo dlouho než si navykly a n?kdy to nevyšlo :-(
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-10-21, 12:53
Já vím sleduju pr?b?žn? vaše stránky, je bezva, že se z tama dostaly a že našly nový domov :-)



[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:6 z 7


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist