Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7
Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-08-31, 01:20
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-08-31, 12:02
Hledáme hodné lidi co pom?žou s p?evozem frete?ek od t?žce nemocné majitelky ze Zlína knám do útulku v Ml.Boleslavi moc by nám pomohlo jen p?iblížení na trase Praha nebo dovoz do Prahy za nabýtky d?kujeme útulek Boleslav FnP Tel.776326220,608082536 meil utulek.boleslav@seznam.cz

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-08-31, 12:03
Dodatek jedná se o 7 fretek 2samce 2sami?ky a 3 miminka

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2010-09-01, 11:31

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFAlen (IP)
Datum: 2010-09-01, 14:15
Fre?á?ek Figo z útulku v Ústí - máme domluveno a bereme si fre?á?ka k nám do fre?ího útulku, kde mu bude snad o n?co lépe a bude ?ekat na nového pání?ka ?i pani?ku... Alena - FnP Boleslav

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2010-09-02, 09:16

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-02, 11:06
Pro informaci 4.9.2010 budou Fretky ze Zlína p?ísp?vek na ved.stran? Pejan ze 30.8.2010 www.fretciselmicky.vbs.cz p?evezeny do útulku Boleslav timto rušim i prozbu o p?evoz Ml.boleslav-Zlín

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-09-02, 16:28
Lucík díky, velice vás obdivuji a d?kuji. P?emýšlel jsem, jak pomoct, ale sám mám doma 6 fretek a v sou?asné dob? si víc nem?žu dovolit. A nemám ani auto, mohl bych pomoct jedin? osobní p?ítomností.
Fretky jsou to ale krásné, i když zanedbané a v??ím, že je z útulku ur?it? n?kdo adoptuje a budou mít nový domov. Odeslal jsem na váš ú?et útulku aspo? n?jakou finan?ní ?ástku, která snad zaštítí aspo? jejich p?evoz.
Ješt? jednou díky Petr Janá?

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-02, 17:11
Pet?e d?kujeme momentáln? jsme s financema nadn? a každá finan?ní ?ástka se hodí a jsme zaní vd??ní mockrát ze srce d?kujeme lidi?kám jako jste vy.
Lucka a Alena

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFAlen (IP)
Datum: 2010-09-02, 17:47
Ahoj všem,
Lucka nás podepsala ob?, a tak se k ní p?idávám.. Opravdu moc díky Petrovi. Jsme vážn? v situaci, kdy máme po operaci v Brn? 2 fretky (Meddy - rozsáhlý zán?t uší a Brunny - inzulinom a dnes testy ukázaly maligní nález), takže musí znovu na kontrolu a tak.. K tomu máme celkem v útulku 11 fretek, Figa z ústí si bereme v pond?lí a v sobotu nám p?ivezou zmín?ných 5 fretek ze Zlína - paní dnes volala že 2 mim?a už jsou "pry?", takže po?et klesl ze 7 na 5..tak když to spo?ítám, na jednu pobo?ku útulku i když na 2 ženské celkem 17 fretek... k tomu máme každá 5 vlastních :-) tak je to vcelku slušné ne? a že n?co sežerou, spot?ebjí na podestýlce a tak.. takže jak ?íká Lucka, hodí se nám každá ka?ka :-) Díky moc všem za p?ísp?vky, minulé i budoucí :-) Alena - a Lucka

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-09-02, 17:49
na jednu pobo?ku útulku i když na 2 ženské celkem 17 fretek... k tomu máme každá 5 vlastních :-)

Paráda :-) Snad jednou budu mít taky ten sv?j vysn?ný d?m a fretky tam budou mít nejmén? jednu místnost samy pro sebe :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-02, 17:57
N?kdy je to náro?né jen to že zabere celej den jen než se prost?ídaj na b?hání všechny se nesnesou navíc každou pomuchlat vy?istit klece no nebejt do nich blazni jak všichny naši blízcí o nás tvrdí asi by to nešlo ale jsme š?astní když se nám povede adopce(zatím všechny)a vydíme že kone?n? našli ty chud?ry milující domov je to super a jsme hrdý o n?co víc že to d?láme

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFAlen (IP)
Datum: 2010-09-03, 11:07
Ahoj všem, jo p?ipojuji se k Lucce.. když mi napíše Hanka (?iko a Linda), zajede na návšt?vu Honza (Lojzík a Lili), ?i napíše Lída (Fif?a Pajda), nebo Iva (Líza), Ada (Ozy,Elvis, Hubert), napíší jak se má Nemo a v?bec všichni, co si od nás vzali fre?ulky, víme, že jim je lépe než u nás.. že jsme pomohli v tom, že jsme v?tišnou po zdravotní stránce dali fretky dohromady, vymazlili, a hlavn? dali do milující rodiny, kde se mají fre?ule doslova jako v ráji. A v??te, že tenhle pocit stojí za všechny dny a noci, lásku a pé?i, které fretkám dáváme.. A to, že jich je ted více a pot?ebují více našeho ?asu, nás neodradí... ba naopak.. s v?tší vervou se do toho vrhneme. A opravdu d?kujeme všem za každou pomoc, kterou nám dali, dávají ?i dají... Vážíme si toho, že se najdou tací, kte?í ?ímkoliv p?isp?jí na lepší život pro n? cizí fretky... díky moc, za nás i za všechny fre?ule. Alena

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-09-03, 13:33
Není za co. Jsem v tom osobn? zainteresován a jejich majitelka m?la ode mne sama jedno mé mlád?. Sama mi zavolala, že má problémy se zdravím, jestli bych si mlád? nevzal, tak jsem pro mlád? jel a odvezl jsem ho zp?t dom?. P?i té p?íležitosti jsem vid?l ty ostatní chudá?ky a to ?lov?ku z?stane tak n?jak v hlav?, celý ten smutný p?íb?h a tak mu to tam leží a po?ád p?emýšlí, co by s tím ud?lal. Tím, že je bere váš útulek jsem mi p?emýšlení uleh?ili, protože je hned jasné, kam pomoc sm?rovat.
Není to mnoho, ale jak ?íkám, na pár granulí to snad bude, nebo na cestu kvám aspo?. V??ím, že freti?ky jist? n?kdo adoptuje, jsou moc hezké, sta?í je dát trochu "do pucu".
Tak zítra nakonec uvidíte, p?eju vám, a? vše klapne na 100%.

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-04, 23:19
Tak dneska jsme p?ivezli fretky ze Zlína v zuboženém stavu šampa? same?ek jede v úterý do Brna je na 99 % nemocný šampa? sami?ka má asi zan?t d?lohy jde v pond?lí na kastraci jinak ostatní se zdají vpo?ádku ale všichni jsou v karanten? snad to nebude nic vážného to jen pro informece výce na našich strankach útulek Boleslav
Lucka a Alena

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-09-04, 23:27
Ahoj, tak to dopadlo, bezva, aspo? že jsou u vás Jak nemocný, to je ten kousavý?


[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-04, 23:36
Ne prav? ten hodný je na kost vyhublí ocásek má po?ád nahoru a prej je ne?istotní podle p?edpoklad? Ivy by mohl mít srde?ní vadu no uvydíme jak dopadne u pana doktora Jekla každopádn? bývalá majitelka prý má doma ješt? 4 psi stoho prej jeden není starší víc jak 8 týdn? (jork)nechápu tak ona se zbavuje fretek kv?li nemoci a po?ídí si ješt? jednoho psa bože co nato ?íct

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-09-04, 23:38
Já videl jen dva psi, z toho ten v?tší fungoval docela dob?e jako její pomocník, tahal jí na vozíku do kopce a pod. A druhý pes byl malý.

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-04, 23:44
Praj tam má ?ty?i od velkýho po nejmenšího a ten malí jí ??rá v byt? no nevým ona vý že jde do nemocnice a po?ídí si ješt? psa p?estávám tomu všemu v??it nevým mem?žu soudit nebyla jsem tam každopádn? fretky v takovým stavu jsem od majitele snad ješt? nezažila je sice pravda že to tak dlouho ned?lám ale je to hruza ?lov?ku se chce bre?et kdyyž je vydí chudinky malí:-(.

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-04, 23:48
Lucík napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Praj tam má ?ty?i od velkýho po nejmenšího a ten
> malí jí ??rá v byt? no nevým ona vý že jde do
> nemocnice a po?ídí si ješt? psa p?estávám tomu
> všemu v??it nevým mem?žu soudit nebyla jsem tam
> každopádn? fretky v takovým stavu jsem od majitele
> snad ješt? nezažila je sice pravda že to tak
> dlouho ned?lám ale je to hruza ?lov?ku se chce
> bre?et kdyyž je vydí chudinky malí:-(.


osobn? téhle rádoby chovatelce nev??ím v?bec nic, takže bych se nedivila ani tomu, že by její zdravotní stav byl pouze záminkou jak se zbavit nehodících se fretek.. taková hra na city.. holt množení jork? a srnek, nebo co má to druhý št?n?, jí bude vynášet víc, než fretky.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 04.09. v 23:49.
Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-04, 23:53
Taky si myslim v telefonu skoro bre?ela jak ji na nich zaleží ale když jsem vyd?la v jakým jsou stavu to by majitel kterýmu na nich opravdu záleží nedopustil hr?za

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-04, 23:55
Psi má od všeho n?co nevým já tam osobn? nebyla ale to št?n? je prý Jork

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-09-04, 23:59
Já jsem vid?l jednoho velkýho psa a potom menšího, ten je tady na videu, když si p?ijela pro Chilli.
[www.stream.cz]
Že jsou na tom ty fretky tak špatn?, jsem netušil. Vid?l jsem, že nejsou tedy moc v ?istot?, tedy že jsou dost zakad?né záchodky a pod, ale že n?jaký zán?t a jiné, to ne. Koukal jsem i na ta miminka, byla ješt? malá a samice je kojila.

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-05, 00:13
To mi taky ne mysleli jsme že jde o normální zdravé fretky které pot?ebují jen pomoct kdyby jen byli špinavé nebo nem?li ost?íhané drápi atd.dalo by se to chápat jako že to ze zdravotních d?vod? nezvládá a proto je dává pry? ale tohle ani nic ne?ekla a když jsme s ni domlouvali p?evos sta?ila nám jen oznámit že fretek bude mí? o 2 miminka ale co snima je nevíme už ne?ekla Kdyby náhodou n?kdo o n?kom v?d?l kdo si od týhle chovatelky bral mezi 30.8.2010 a 3.9.2010 miminko fretky byli to 2 hol?i?ky jedna šampa? druhá st?íbrná dejte v?d?t skusím dát ješt? inzeráty kdyby byli náhodou vážn?jc nemocní aby se to zbyte?n? neší?ilo snad se najdou

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-09-05, 00:17
To sem vás tedy m?l do ?eho namo?it :-/
Nic musím spát, ráno vstávám do rachoty

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Lucík (IP)
Datum: 2010-09-05, 00:20
Nic v pohod? dobrou n?kdo jim pomoct musel:-).Smad to nic nebude kdyby jo dam v?d?t Dobrou noc

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2010-09-05, 15:32

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2010-09-06, 11:47

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2010-09-06, 11:51
AHoj všichni.
Nechci rozebírat stav Zlínských fretek.
Není to ideální, ale když má n?kdo nouzi je lepší,když se ozve, než aby je pustil n?kam do lesa nemocné...:-(.
Rozebírat okolnosti tedy nechci, ale ?ešíme co dál s nimi...

Prosím p?kn?, všechny,komu není osud frete?ek lhostejný, p?isp?jte na tento ú?et útulku na same?ka,který p?iputoval jako jeden ze Zlína.

[www.fio.cz]

Jedná se už o ?tvrtkou fretku (Boleslav Meddy, Bruny, Ostrava - Nona), která bude vyžadovat náro?n?jší veterinární pé?i, aby se poda?ilo ho zachránit. V sou?asnosti je v Brn? Meddy a Nona a p?ibyde i tento fre?á?ek. Peníze máme jakš-takš na holky, ale na n?ho už ne a pot?ebovali by jsme Vaší pomoc.
Jakákoli ?ástka pom?že...

Moc d?kujeme
(Pavla, Alena, Lucka, Iva a Lenka se Zuzkou).
[www.pudicka.estranky.cz]


Avatar

Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku) + útulky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFAlen (IP)
Datum: 2010-09-09, 12:14
Ahoj všem, tak po vyšet?ení Charlie v Brn? je Charlie naprosto v po?ádku, jen pot?ebuje vykrmit... Datci je naprosto skv?lá... tedy všichni.. krom? st?íbr?áka, ten kouše.. ale jinak jsou to p?íšerní mazlí?ci.. Brunny a Meddy již také máme z Brna doma, d?kujeme všem za finan?ní podporu.. a kdo by cht?l, na našich stránkách m?žete vy?íst více..
[www.pudicka.estranky.cz]
Hezký den, Alena

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist