Pot?ebovala bych pomoct
Zaslán uživatelem/kou: Zlicin (IP)
Datum: 2005-10-02, 13:10
Pot?ebovala bych poradit, jak nau?it dosp?lou fretku chodit na záchod na jedno místo. Mám nalezence a nevím, jestli to n?kdy um?l nebo ne. Za p?ípadn? rady p?edem d?kuji.

wc+



Celkem upraveno 6×. Poslední úprava: martina dne 16.07. v 16:20.

Re: Pot?ebovala bych pomoct
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-10-02, 13:22
Zlicin: stejn? jako miminko, jediný rozdíl je v tom, že to bude trvat dýl a dá to víc práce. Když p?jde jinak musíš ho klepnout a p?enýst akdyž si dojde na správné místo tak mu dej n?jakou mlsku co má hodn? rád. JInak pro samce je dobrý mít v každý místnosti v byt? záchod...oni jsou líný dob?hnmout v?tšinou až do klece.



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 21:34.
Avatar

Re: Pot?ebovala bych pomoct
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-02, 13:23
No, zkus dát do WC vzorovej bobek. V?tšinou jsou fretkly po ?uchu. Jo a taky WC dej na místo,kam Ti chodí nej?ast?ji. Tam,kde se to nehodí po?ádn? omyj octovou vodou. Když se Ti vys..jinde,n?komu sta?í zak?i?et a dát na správné místo,n?kdo mu naplácá prdel a já osobn? jsem mu v tom asi 3X vymáchala rypák a zav?ela do klece-mám klid.
Hodn? št?stí:-)

Re: Pot?ebovala bych pomoct
Zaslán uživatelem/kou: Zlicin (IP)
Datum: 2005-10-03, 16:44
Tak vám moc d?kuji za rady, snad se mi to n?jak poda?í. A to s tím vymácháním rypáku jsem už taky zkoušela, ale vypadá jak kdyby mu to bylo jedno, tak nevím jestli to n?jak pomohlo.

Re: Pot?ebovala bych pomoct
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-03, 16:47
Nic si z toho ned?lej. N?kdeš to trvá chvilku, jinde to trvá o n?co dýl.
Však ono to chlupatici dojde:-)
Nehled? na to, že já ho to u?ila jako mlád? starší se u?ej pomaleji:-)
Hodn? št?stí:-)

Re: Pot?ebovala bych pomoct
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-10-03, 16:54
Vymáchání rypáku je u fretky k ni?emu. Spíš ten mlsek. Ale já mám s Kazinou podobnou zkušenost. Když jsem doma, vzorn? na záchod. Když nejsem, tak "nášlapná mina" u dve?í jasn? ?íká "Odešla jsi, tak tumáš!"
Avatar

Re: Pot?ebovala bych pomoct
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-03, 17:01
Mlskama jsem zkoušela uplácet taky. jenže jsem vyzkoušela snad všechny druhy pamlsk? z happyanimals a nechce nic,takže jsem to dala sousedce pro ko?ky.Jí,jen granule ,maso,vejce a ob?as jogurt nebo tvaroh.No, taky ovoce.a na to se zas tak moc netvá?í:-/
Myslím, že každá fretka je jiná a tak každýmu zabere n?co jinýho. Up?ím? ?e?eno závidím t?m jedinc?m, kterým se sta?í jen zle podívat :-D

Re: Pot?ebovala bych pomoct
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-10-03, 18:55
my uplácíme....mácháme rypák (to df?lá Mirek....:-D ) ale pak ho mamina nepustí k sob? do koupelny a on se stejn? vysere jinde...bobek jak cep:-D no nezabte ho:-D
Avatar

Re: Pot?ebovala bych pomoct
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-10-03, 19:06
Trucbobky mají asi tcho?ové v genech. Neuplyne týden, kdy by e Vendelín pro n?akou kravinu neurazil, a p?itom móóóc dob?e ví, co se smí, co ne.
Po prázdninách, kdy jsem na n?j nem?la moc ?asu, p?estal chodit na misky úpln? a neustále jsem tan?ila mezi hov.ama v jeho pokoji.
Uko?írovali jsme to - prost? jsem to ml?ky uklidila, když byl venku nebo spal a totál ignorovala. Ovšem v?novala jsem se mu co nejvíc, aby v?d?l, že už zas nastal normální ?as.
Trvalo to 3 týdny, ale už je to o.k.

Spíš obdivuju jeho trp?livost, jak chud?rka ?ekal, až zas nastanou normální doby - takhle zlobit za?al až na sklonku srpna, 6 týdn? to snášel.

V sou?asné dob? mu úpln? sta?í zabušit si kolem 6.-7. ve?erní a z?stane se mnou skoro do p?lnoci, p?i?emž v?tšinu doby prochrápe v pe?in? - ovšem hlavn?že u m? - že by si chrápal u sebe...ani nápad!



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 03:31.
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist