Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5
Re: ocasek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-15, 21:09
Já na freta používám šampon pro fretky od fi. Bernina už 4,5 roku a problémy sme nikdy se srstí nemn?li....
Avatar

Re: ocasek
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-11-15, 21:21
Šampon od Berniny?! Takový ten dožluta? ! Ten jsem kdysi koupila spolu s fre'tákem a byla jsem s ním móc spokojená. Te? máme od Beapharu takový nazelenalý jakoby mentolový a ten mi nevoní.
Avatar

Re: ocasek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-15, 21:27
Silvo, p?esn? ten. Mám s nim jen dobré skušenosti!
Avatar

Re: ocasek
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-11-15, 21:30
Já s ním mám zkušenosti taky dobré, jenomže jsem ho už dávno nikde neobjevila.
Ale popravd?, já svoje tcho?e nijak moc nekoupu :-)
Avatar

Re: ocasek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-15, 21:45
Já mn?la do te? nekastrovanýho, takže v ?iji se šamponoval asi jednou za m?síc a mimo ?ije déle....ale ta Bernina mi vyhovuje stále.
Avatar

Re: ocasek
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-11-16, 15:19
D?kuju všem za tipy. A?koli chodím na fórum už asi 5let, tak jsem nev?d?la, že i tcho?i se olejí?kujou :) ja zkoušela všecky možný šampony s norkovým olejem, šampony pro fretky, speciální šampon pro citlivou pokožku od veta :) ale Montyho srst je po?ád stejn? drsná. Hebká na dotek je jen chvíli po okoupání.
Už mám objednaný ten lososový olej a d?tský olejí?ek už mám. To budou tcho?i koukat!!! :D
Avatar

Re: ocasek
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-11-17, 08:36
Na kožíšek m?žu doporu?it vedle zmín?ného lososového oleje i olej Dermanorm - ten se požírá a m?že se i vtírat na postižená místa. Zabírá po 2 m?sí?ním podávání a fretkám stejn? jako lososový olej moc chutná (ani kapka nazmar :-) )

307-515-842
Avatar

Re: ocasek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-17, 19:25
Jen teda já koukám, že tady v SR ten Dermanorm stojí o dost víc jak ten lososový olej od Knorch.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist