Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-05-06, 11:58
Ahoj. Tak n?jak p?i schán?ní fret?ího miminka jsem se od Erin dozv?d?la, že chlápek, který mi fre?átko nabídl je množitel a prý Vás má zkušenost bude zajímat.Volala jsem na inzerát ohledn? st?íbrný frete?ky. Pán mi ?ekl, že bude k mání a tak že si n?jakou mohu zamluvit. Na chatu jsem se dozv?d?la, že se mám zeptat jestli jsou mim?a o?kovaný, znovu jsem volala a zjistila, že fret?í miminko, které by m? stálo 2000K? o?kovaný není ani jeho rodi?e(pán má prý zkušenost s úmrtím fretek). I p?es rady chovatel? tady z chatu jsem se jela na miminka podívat i když to bylo trochu složité, Kamarádka co mu taktéž volala a cht?la se podívat byla odmítnuta, že pán do chovu nikoho nepouští. No, já v budov? kde fretky žijou také nebyla ale ukázal mi mlá?átka a taky n?jaký dosp?lý kousci. Celou dobu jsem si myslela, že bych si t?eba n?jaké to fre?átko mohla zamluvit, ale pán mi ?ekl, že st?íbrný který chci za?al prodávat do ciziny. za 100 Euro. No tomu nemohu konkurovat. M?l v inzerátu ješt? že prodává tcho?íky, cht?la jsem je vid?t(co kdybych si n?jakýho zamilovala), no tcho?íci už došli,ale prý bude ješt? spousta miminek.
Tomu ?íkám továrna na zví?átka :-(

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-06, 11:59
Jméno, adresa, Prosím. A? to má n?jaký efekt.
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-05-06, 12:00
Jestlo mohu doplnit, myslim, ze tam ma byt Ene, protoze Erin marodi a kdyby ses znala s ni, uz bys mela jeji potomstvo ;-)
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-06, 12:01
Erin uz ma sadru dole. Vite, jaka je recyklace 2 mesice nosene skorepiny? Hracka pro Teideho:-) A nevim, jak na tom je Erin s mimisky, myslim, ze minuly tyden mela volneho "mozna" jednoho samecka.
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-06, 12:08
Uju, fre?at je te? spousta, zamluv si od n?koho solidního. vyjde t? nap olovinu a bude lepší, i když t?eba nebude st?íbrné.
Opravdu napiš jméno toho množitele, a´t si ostatní m?žou dát pozor.
A jestli s ním budeš mluvit, zkus se ho zeptat, ?ím o?kovával. Vsadím se, že to byl Canvac (nejlevn?jší vakcína, o které hodn? najdeš na jiných vláknech - pro fretky je ?asto smrtelná). Zkus mu nadhodit, že se dá o?kovat t?eba Duramunem, který problémy ned?lá (ale stojí dvakrát tolik, že). P?ípadn? kdyby ti hodn? lezl na nervy, m?žeš se ho zeptat, jaké nejmladší mlád? ti m?že nabídnout. Když se nechá nachytat a nabídne ti mlád? mladší šesti týdn?, m?žeš si to nahrát na diktafon a prásknout na odbor životního prost?edí nebo veterinární správu porušení Zákona na ochranu zví?at proti týrání (mlá?ata savc? p?ed odstavem se nesmí p?epravovat jinam než k vetovi). P?íslušné orgány by mohlo zajímat i to, že nemá ze zákona povinné o?kování proti vzteklin? (povinné pro zví?ata starší 6 m?síc?).
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-06, 12:20
Toz treba zkus u Jordi - Haki je stribrny, tak by treba neco mohlo byt po nem...
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-05-06, 12:27
To uz jsem ji rikala, Lee :-) Pry to zkusi nejak zaridit..
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-05-06, 12:51
Myslím že se jmenuje Karel Mádr a je ze Rtyn? v Podkrkonoší.
S Jordi jsem si už psala snad jeden kousí?ek by do st?íbrna mohl být, ale jsou mr?avý a tak to není jistý. Ješt? jedna paní z Prahy má 4 ale neví zda-li jsou to kluci ?i holky.

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-05-06, 12:54
No mlá?átka ?íkal že dává v šesti nebo sedmi týdnech. Jak který jsou schopný. Je pravda, že na tohle se mi zdál celkem férovej.Ale o fretkách mluvil jako o nástrojích. :-((

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-06, 12:57
Mádr je ješt? z t?ch slušn?jších. Ale po?ád je to velkochovatel a fre?ata posílá vlakem, neo?kuje, nem?že se jim v?novat individuáln?... Ve velkochovu není dost dob?e možné t?eba to, co jsem p?ed dv?ma týdny provád?la s našimi mimísky - p?kn? po každém jídle a po probuzení jednoho po druhém vysadit na píse?ek, po?kat až se vykaká, pochválit a znovu... Ale díky tomu už tam trefí :o)
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-06, 13:02
ježkovy vo?i, já myslela, že tohle d?lá s mladými máma?!
vlastn?... dyk ty seš, co se divím... ;o))

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-06, 13:43
Tak n?jak :o) Oni se od maminky u?í jen nápodobou, a tak ješt? mají vykyvy. No a když se tomu trošku pom?že, tak to co by pochopili za dva týdny, pochopí za dva dny :o)
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Hanka (IP)
Datum: 2005-05-07, 09:56
No, já mám Sašu taky od pana Mádra. Je pravda, že o?kovaná nebyla, ani její rodi?e (což je fakt blbý) a p?esto stála 800,- Je to klasická tcho?inda. (On to spískal p?ítel, cht?l mi ud?la radost....No, to je jedno) Každopádn? fre?átko bylo p?i odb?ru staré 6 a p?l týdne a vážilo 300g. Zdravotn? taky vpo?ádku.
Na wc se nau?ila chodit b?hem týdne - samozd?ejm? jsem s ní musela strávit ?as, je ale pravda, že m? trošku mrzí, že nemám n?jaké fotky miniaturní Sašenky, jako když se narodila a tak.
Ale jinak je to naše zlato:-)
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Hanka (IP)
Datum: 2005-05-07, 10:01
Ale jestli posílá miminka vlakem, tak to je dost hrozný:-(((........ Já bych si nikdy fretku posílat nenechala.
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-07, 10:21
Jo jo po m? cht?li lidi, abych jim sp?šinou poslala strašilky až na Moravu. Nikdy bych to neud?lala, i když to byl jen hmyz, vlastn? jen klacky, ale víme jak se nakládá s balíkama.
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Hanka (IP)
Datum: 2005-05-07, 12:12
No práv?! To je taky docela p?íšerný, že si to n?kte?í budoucí pání?kové takhle usnad?ují. Pro? by si jezdili, když se dá zví?átko poslat:-(.... No, ale u takových lidí se dá taky docela p?edpokládat, že jakmile se objeví se zví?átkem problém (nap?.u fretky puberta) tak se ho zase zbaví, protože je vid?t, že nejsou schopni pro zví?átko ob?tovat ani peníze na cestu ani ?as. - Nehled? na to, jak samozd?ejm? zví?átko trpí p?evozem, když s ním n?kdo mlátí v balíku:-(
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-07, 17:01
Taky si myslím, že kdo tak hrozn? na zví?átku šet?í, že riskuje i jeho pohodu a bezpe?í, by si ho nem?l po?izovat. I proto dávám fre?ata o?kovaná - komu jsou s o?kováním drahá, možná by je ani o?kovat nedal. A musím se pochlubit - našim je práv? taky 6ap?l týdne a v?era ráno m?lo nejmenší mímo 320g a nejv?tší 420g :o) A t?ch osm stovek s o?kováním je strašn? nadoraz - možná budu i trošku v mínusu. Ani nechci vid?t, ?ím krmí množitelé, kte?í se dostanou na n?jaké ?ty?i stovky za fret? :o( Vitakraftem a ku?ecíma prsí?kama asi ne, co?
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-07, 17:14
Já jsem koupila zadní hov?zí pro maminku. N?co jsem naškrábala, n?co napižlala na malý kousky. Mám objednanou Calopetku ale bude až ve st?edu. Fretkám už dlouho dávám Living World nebo Duo ferret. Te? mají Mastery. A mám na zkoušku takové reklamní balí?ky jeden od Hills Kitten a druhý n?jaká novinka od Gimpet, jsmenuje se Gimpet kitten. od 2 až do 12 m?síc? stá?í.
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-07, 17:16
Ten Duo Ferret bych te? vynechala, nemá dost živin.
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-07, 17:21
mf: te? mají Mastery.

a na p?íní jednoho 100% zájemce budou fr?átka dostávat i Vitakraft aby si zvykla i na tento druh.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jordi dne 07.05. v 17:23.
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Hanka (IP)
Datum: 2005-05-07, 21:11
Hm. Tak to mají miminka od Vás p?knou váhu. Je vid?t, že na nich rozhodn? nešet?íte.Ta moje váží te? 420g a to má 8 týdn? (Ale ani já na ní nešet?ím:-)). Za 800,- s o?kováním je to super cena. A komu se to zdá moc, tak a? si rad?ji nic nepo?izuje. Mám fretku jednu, ješt? zatím mr?avou a sežere toho docela dost - vzhledem ke své postav?:-) Takže ten kdo chce fretku bude stejn? muset ob?tovat mnohem víc než 800,- Ale o tom to snad není...(Nebo nem?lo by být, že...)
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-07, 21:28
Když oni jim pusinkám ty ku?ecí ?íze?ky tak chutnají :o) Když jim dám dva uva?ené ?íze?ky, vrhnou se na to jak hejno piran?k, chvilku se ozývá mlaskání jak o život a za chvilku je misti?ka vylízaná...
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Hanka (IP)
Datum: 2005-05-07, 21:39
:-) To si dovedu p?edstavit. Saša je taky nejvíc na ku?ecí. Onehdá se mi s kusem ku?ecího pokoušela sežrat i prst:-) No, nepovedlo se...
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-07, 21:46
To oni zkoušejí, ale našt?stí mají ješt? malé zoubky :o)
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-07-04, 13:08
Naše pusinky narozené 12.4. jsou v sou?asné dob? hol?i?ky od 75 dkg (Hrozinka - je myslím nejmenší) po 120 dkg (Sixstus - ale Adam je asi stejný, rozdíl podle nažrání a vy...) Když šli z domu v sedmém týdnu, tak chlape?ci asi p?lkiloví, hol?i?ky kolem 40 dkg, o?kovaní a vesm?s ?istotní.
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-04, 23:24
No, tak to já budu ur?it? v mínusu, nabízím mimísky za 650,-, o?kovaný samoz?ejm? a krmím ANF (má?ený),ku?ecíma prsí?kama ale v?tšinou když najdu ?erstvou, tak sví?kovou.Ta se nejlíp škrábe a prck?m nejvcíc chutná a že jich je 9, tak se po tom jen zapráší. Ale já chci, aby byly krásní, zdraví a silní tcho?íci. Jsou to moji milá?kové. Když se n?kdo rozhodne pro zví?átko, tak pro n?j chce p?eci to nejlepší!Jinak vážíme:od 180-220g a je nám p?esn? ve st?edu 6 p?t týdn?. Jsme v norm??Taky už ob?as trefíme na zách?dek.Jinak je hlídám a u?ím.Ale když ráno vstanu, tak to je teda nepo?ádek..

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-05, 22:04
Ciko super se o ne staras.. ;o)
Ja mladatkum davam konzervy Hill´s a granule Vitacraft (nebo Proplan) a kureci maso - malym sem ho varila - ted jich je uz jen par a maji ho syrove..
Jinak zkus jim davat cele kousky at si poradi -Erinby mohla vypravet jak u ni ho bastily i s kosti - u me taky ;o)
Vahu nedokazu rict, protoze nemam, nevazila sem je - leda by nekdo z novych panicku rekl.. Jinak si ale myslim, ze pri tom poctu jsou mensi..
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-06, 02:08
Díky:)) To vždy pot?ší.Jinak já jim hov?zí škrábu, ale ku?ecí už dostávají na kousky a není t?eba jim radit.Vždy? mají zoubky jak jehli?ky.
Akorát s tím zách?dkem to bude ješt? boj. Chválím, když se zada?í, ale p?emýšlím, že pamlsek jako odm?na by taky mohl klapnout, akorát nevím jakej?
Od kdy m?žou calopetku?

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: Hana Horá?ková (IP)
Datum: 2005-07-06, 10:30
Ahoj, dávej jim rad?j místo Calopetu Junior plus od Gimpetu, to je pro ko?ata. Nevím v jakým je máš prostoru, já je m?la v malým, m?li všechno pohromad?, jak postel, jídlo a záchod, párkrát jsem je dala na záchod a pak i bez chválení chodili sami. Jen v noci po tm? se ob?as netrefili, ale sm?r byl správný.

307-515-842
Avatar

Re: Množitel ???
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-06, 11:11
No, já je mám taky v kleci, kde mají vše pohromad?,(kdyžtak ve vlákn? sháním klec je to vyfocený), dokonce už sem n?kolikrát st?hovala a p?estavovala za?ízení, protože misti?ky byly na jedný stran? a zách?dek na druhý, jen takovej ten malej rohovej, ten se ale nelíbil ?iko, v?tšinou to šlo všechno p?es okraj, takže jsem koupila velkej do jednoho rohu, v prost?ed pelíšek a ve druhým rohu, hned u misti?ek ten rohovej. Už se snažej chodit, ale v?tšinou je to taky vedle. P?es den je docela ohlídám, ale v noci je to hrozný, to ráno nejd?ív p?l hodiny, než klec uklidím, pak teprve m?žeme papat.
Ale díky za radu, já zkusím tu pastu, t?eba to zabere. Ono 9 miminek, to je n?co. Máme spot?ebu kuchy?skech ut?rek, jak malej "polskej tábor".

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist