Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-11, 01:13
a co se tý?e tvé poznámky, že bych se "u?ala", když bože p?ipisuju zásluhy v pé?i o fretky...
to myslíš opravdu vážn?? mám ti vyhledat svoje p?ísp?vky, kde její zásluhy v tomhle sm?ru zmi?uju?

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-10-11, 01:18
Koukám, že tady to zase jede...Po 2 týdnech zavítám na forum a už se tu píše zase o dalším zablokování. Znechucen? odcházím a zase se tu dlouho neobjevím. Tohle forum není pro chovatele fretek, ale pouze pro Martinu, Erin, Vendulu, Majdu a jejich fan klub.
Modrak, PavlaZ. ráda bych, aby jste m? vynechali ze svých p?ísp?vk?, to, že je Boža vylou?ená se mi samoz?ejm? nelíbí, protože stejn? jako ostatním normálním lidem mi nep?ijde, že by napsala n?co neslušného...Pouze tu nezobe t?m správným z ruky, proto je prost? zablokována (pro ostatní: to že se s Božou bavím ješt? neznamená, že se nechávám Božou ovliv?ovat, mám sv?j mozek a že si od ní nechám v n?kterých v?cech poradit neznamená, že se jí budu ve?ejn? zastávat - ona to v?bec nepot?ebuje, to co s její rodinou d?lá pro fretky je neuv??itelný a spousty lidí, jí tu nesahá ani po kotníky). Dál též nesouhlasím se zablokováním vlákna o Bože a jejímu zablokování. P?ijde mi to tu jak za komunist? a nadvládou STB. T?eba takovou Vendulku mám zrovna ráda, jelikož mi mnohokrát po ICQ pomohla, ale její výrok: Za?n?te také kone?n? prosím respektovat moderátory a jejich rozhodnutí! Pokud se Vám tu nelíbí, m?žete klidn? toto fórum opustit, nikdo Vás tu násilím nedrží. Jist?, nikdo nás tu nedrží, ale jestli sis nevšimla, t?i?tvrt? lidí sem díky tomu Vašemu zablokování Boži a neustálými výhr?žkami o vylou?ení z DF, p?etahování se kdo je víc... p?estali chodit!!! A pokud není tohle dostate?ný d?kaz k tomu, že jen zp?ehledn?ní fora Martinou k tomu, aby se sem lidi vrátili nesta?í, tak jsem tady blázen asi jen já...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-11, 01:27
Martino, já už nevím co si tu mám myslet....když p?ísp?vky "skryješ" já jako uživatel fora nemužu tušit, že sou jen "skryté" a že nejsou "smazané"....já je jen prost? nevidim...

Byla sem celkem v šoku, když sem tento tvúj p?ísp?vek...

" Re: ADOPCE FRETEK (daruji/adoptuji fretku)
Zaslán uživatelem/kou: martina
Datum: 2009-10-10, 14:35
jak to myslíš, tomáši? nev??íš, že u boži um?ela "jen tak"? máš n?jaké podez?ení na špatnou pé?i, týrání nebo n?co podobného?

pokud ano, neváhej podat podn?t k prošet?ení na veterinární správu, aby to nez?stalo jen tak!

JINAK SKLAPNI! "

...za pár hodin už nenašla.

Já nevim jak funguje struktura tohoto fora (sem moderátor na SK-foru, tam je to sakra jinak). Ale pak se asi nemúžeš divit "špatným reakcím" na tomto foru, když sou p?ísp?vky "skryté".....a kdo je pak vidí? Jen moderátor? No tak to je pak múžeš rovnou smáznout, pá? na ur?ité podn?ty je nutno reagovat okamžit?.....bo za rok budou k ni?emu, hlavn? v tomto tematu :-))))
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-11, 01:45
A ješt? malá poznámka: Na každém serioznim foru musí fungovat u?itá pravidla pro vyjad?ování, netolerování vulgarismú, zachování kréda oficielní instituce (nap?iklad Ob?anského sdružení, které podléhá zákonúm státu)...ale skrývání p?ísp?vkú? No tak to celkem nechápu. Jak sem již psala, sem moderátor na foru SKChF a tam pravidla jsou.....ale ne taková, abych si mohla jako moderátor prost? n?co "skrýt" a až se mi to hodí, nebo až budu muset, to zas vytáhnout. Ano, mohla bych to jako moderátor ud?lat a umím to, ale p?ijde mi to sakra neseriozní a nikdy to neud?lám.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-11, 04:51
Pavla Z napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Martino, tak to si snad d?láš už legraci???
> Jak m?žeš napsat modrakovi, že to má brát jako
> výstrahu?
> Jako pro?? Co ud?lal?


nerespektuje rozhodnutí moderátor? tohoto fóra, což je o to "pikantn?jší", když sem nikdy d?ív nechodil.


> A pro? jste tedy nezve?ejnily znovu p?ísp?vek Ivy
> za který byla zablokována a vlákno uzamkly.


otev?i si odkaz v mojí odpov?di modrákovi, máš tam jeden z p?ísp?vk?, který byl d?vodem blokace.


> Cjováte se naprosto podle Vaší vize, pustit na
> fórum jen ty, co Vám "jdou na ruku".
>
> Jako já vím, že o p?ítomnost lidí jako je Iva, já,
> petulevrtule, Rynn a další ... opravdu nestojíte,
> nebo? Vám nejdou na ruku...


nevím o tom, že by kdokoli tob?, petulivrtuli, rynn nebo "dalším" n?kdy jakýmkoli zp?sobem dával najevo, že budete "taky zablokováni, když nám nep?jdete na ruku".
navíc kdyby byla pravda, co ?íkáš, dávno by byli zablokováni všichni, kdo se hlasit? a opakovan? domáhají návratu uživatele boža a dokola žádají vysv?tlení (nebylo by to tak jednodušší?)


Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-10-11, 09:27
Martino jaké rozhodnutí modrak nerespektuje.
Stále píšete, že už dostal výstrahu, ale nikdy nic konrétního.
Za co konkrétn??
Celé jsem to ?etla a nepadlo tam jediné neslušné slovo.

Rovn?ž Iva, vlákno co jsem si pro?etla neobsahuje žádné urážky, které by byly "tak drsné" že by jste ji za to musely vylou?it. Nic drsn?jšího než používá b?žn? Tomáš tam není, takže mi neposílej odkaz na to vlákno, ale vyjmy prosím p?esn? v?tu, za kterou byla zablokována.

Taktéž u modraka, za jakou v?tu má výstrahu? A nepišt? mi, že má výstrahu už dávno a že nerespektuje moderátora, fakt nevidím nic za co by m?l mít výstrahu.

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-10-11, 11:22
Pavlo Z - ty se ptáš za co? za co? To už si d?láš srandu, ne? Nepadlo žádné neslušné slovo? Ano, to máš pravdu, ale záleží, jak se to napíše.

Promi?, ale co bys napsala k t?mto konkrétním p?ísp?vk?m od Tvého kamaráda, nebo kdoví co to je, protože ?lov?k už aby se v tom vyznal, co to v?bec je a jaký máte mezi sebou vztah.

Erin psala viz výše:

Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-10, 23:23
O zablokování Modráka jsem žádala se zd?vodn?ním už 22.9.Moderátorovi to asi bylo málo.

A další:

1)

Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 01:14
Erin,
to Vy uz by jste tedy musela být zablokována dávno, hodn? dávno... haha.

Necitlyvy pristup k nekomu, nepravda a poskozeni jmena, jeje tolik tu je Vasich prispevku, kde jste se too sameho dopustila! Mam je vyhledat!!!

2)
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:16
Milá Majdo,
Vám tady bylo už tolikrát ublíženo, že by
z toho bylo jednomu smutno.
P?ed dv?mi lety to byly fuj kauzy.

3)
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:37
Amnoia, není pot?eba nic obhajovat, v?yt si sta?í p?ecíst ty vaše p?ísp?vky,plky,pardon,nic víc, škoda místa no fóru.

4)

Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:53
Promi?te, ale jak jsem zjistil, Vy jste jen "p?itakáva?", já už bych s Vámi nerad ztrácel ?as, s Vámi nic neprojednám, vy na to nemáte kapacitu, nezlobte se, ale tady se n?co ??ší, tak už prosím jen k v?ci,k princip?m jo...d?kuji.

5)
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-21, 22:56
Milá Yasmin,
n?kdo likviduje fretky omylem, ale n?kdo svojí nev?domostí.
Už mnohokrát jsem zde ?etl, že to a ono není možné, že to tudíž existuje, nebo? Vy o tomto nevíte.
To je tuze sm?sné, Vy nevíte mnoho v?cí a p?esto existují.
A co se týká Vašeho "odborného" k?ížení... "no comment".
Takových uhynulých vrh? a zem?elých Vašich postižených mlá?at bylo jeje, jen se to nikde "neprezentuje".

6)
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:02
Milá Zdenino, ....
..... Všechny byly ?ádn? zalé?eny a uzdraveny.
Nikdy jsem žádnou fretku neumyl v my?ce, nevypral v pra?ce, nešlápl jsem na ni, ani jinak nepoškodil.
Prosím oprost?te se, ale od emo?ních výlev?, toto já na ženských fakt nemám rád…
To nikam nevede.

7)
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-10-08, 23:29
ježiš z tohodle je mi blytno.
Já mám xy nalezenc?,moji kamarádi mají xy nalezenc? a není možné, že by se nenašel na tomto fóru n?jaký ?lov?k,který chce umístit fretku v nouzi? Tak snad jsemna správnémmíst? "p?íznivci fretek",tak mohl by n?kdo v takto patové situaci za?ít konat? Vzít si fre?ulku, na trvalo,naa zyl nebo fyzicky pomoci ?i alespo? p?isp?vkem???

8)

Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:28
Jééé Amonnia,
to jsem si hned myslel, že Vy jsem p?ijdete.
T?eba že s blábolem hlavn? že n?co, že jo:-)

Všude, kde je Erin, Martina a spol.., tak jste Vy, Aspo? n?kdo nezklame, jen tak dál...

Taková kampa? by m?la být hodn? dob?e placená, ne?

Prodiskutejte si to p?íšt?... a? je aspo? na složenky :-)


Nehled? na to - TEBE by bavilo po?ád mlít to samé dokola? Mn? by to teda vadilo už jen Z PRINCIPU.
Snad Ti toto p?ijde opravdu jako n?co, co je prost? proti slušnému chování na foru.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 11.10. v 11:27.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-10-11, 13:39
A za tohle má výstrahu???

No tak to mi p?ijde dost smutný...protože tam není nic, za co by m?l mít výstrahu.

Kdyby se "nenavážel" do ur?ité skupiny lidí, ur?it? by nem?l výstrahu.

Kdyby to co napsal modrak a Iva n?kdo napsal na mou nebo jinou zde "necht?nou" adresu, ur?it? by jste mu výstrahu nedaly a ani nikoho nevylu?ovaly.

Prost? je to tak, že do ur?ité skupinky lidí, které toto fórum ovládají se prost? nikdo nebude navážet, by? slušným zp?sobem, by? by to byla pravda nebo má v ýstrahu a je zablokován.

Tak to aspo? p?iznejte, tohle je trapný.

M?j názor je takový, že výstrahu modrak nemá mít za co a Ivy nem?la za co být vylou?ena.

Jelikož toto fórum je v moci p?ti lidí evidentn? s tím dalších "xy" lidí nic neud?lá.

Demokracie se zde evidentn? neuznává a co víc je evidentn? vysloven? necht?ná.

Tak jo.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-10-11, 13:56
Jsi sm?šná Pavlo. Po?ád dokola chcete d?kazy, d?kazy tady máš. NEZÁLEŽÍ, DO KOHO SE NAVÁŽEL. Prost? se navážel a je to. Nebo si myslíš, že i my nemáme právo to považovat za navažování?

Kdyby se "nenavážel" do ur?ité skupiny lidí, ur?it? by nem?l výstrahu.
Po?ád to samé dokola. Nic konstruktivního a jen samé dohady - že ti to a t?m tvým kamarád?m stojí za to.
Kdyby se navážel i do n?kho jiného, tak se neboj, ono by se to taky ?ešilo. (a když furt mluvíš o skupin?: martina, majda, já, erin a ostatní - tak mi vysv?tli to navážování do ZDENINY... )


nehled? na to, že podle tebe by ta demokracie TAKY NEBYLA KOMPLETNÍ. (jedna skupina ano, druhá ne)

Uv?dom si, co teda chceš.

PS:
Prost? je to tak, že do ur?ité skupinky lidí, které toto fórum ovládají se prost? nikdo nebude navážet, by? slušným zp?sobem, by? by to byla pravda nebo má v ýstrahu a je zablokován.

BTW jak je to s tou demokracií?
Svoboda jednoho kon?í tam, kde druhého za?íná?

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: amonnia dne 11.10. v 14:02.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-11, 14:16
SANCTA SIMPLICITAS

Pavlo, o co ti jde?

O to, aby v rámci demokracie pan XY pourážel veteriná?e a všichni z celé republiky pak jezdili na fakultu do Brna i se zaraženými v?try? Mimochodem - i tam m?li n?kte?í fretka?i problémy, ale protože nejsou vzd?láni v oboru, neventilují zp?sobem "zabil - nenávidím"

O to, aby v rámci demokracie paní XY dostala fretka?e do pozice h?íšník?, protože nezvládnou víc fretek než mají, že si po?izují fre?ata nap?. po svých fretkách a neberou mlá?ata z útulk?. To bychom se dostali do pozice Žádné d?ti, lidi?ky, dokud jsou plné d?cáky

A na zahrad? u souseda si nikdo nem?že d?lat to, co na své vlastní - že? Pro? by tedy m?l mít právo jednat takhle nap?. na diskusním foru?

Pod pojmem demokracie bychom si nem?li p?edstavovat, že kdokoli m?že cokoli.

Rynn tady navrhovala možnost mazání p?ísp?vk? které jsou " off, sprostý nebo napadající". Pln? s ní v tomto souhlasím. Pokud by Martina byla mén? tolerantní a opravdu takové p?ísp?vky mazala, nemuselo k hádkám dojít. Nedošlo by k ve?ejnému napadání dr. Chylíkové ?i Zdeniny ani nás, kte?í si nenabíráme víc fretek než zvládneme.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: F14 (IP)
Datum: 2009-10-11, 14:19
To PavlaZ:
Demokracie a na foru? D?láš si legraci? Ukaž mi forum, které je demokratické, skoro hotovej socializmus.. všichni jsou si rovni (Orwell by m?l radost :)). Promi?, ale takové forum neexistuje. Prost? fora musí být moderována a ?ízena, protože jinak vznikne chaoz.

Já teda znám fora jen ta ?ízená a pokud se n?kdo naváží do moderátor? a i jiných lidí (nebo t?eba do majitele fora), tak dostane BAN bez varování a nikdo se o tom dál nebaví, nikdo to dál nerozebírá a nepitvá. Protože k tomu to forum není :).

Ohledn? tohohle nehodlám už nijak reagovat, protože je to bezp?edm?tné..

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-11, 15:53
Pavla Z napsal/a:
-----------------------------------------------------
>
> Kdyby se "nenavážel" do ur?ité skupiny lidí,
> ur?it? by nem?l výstrahu.


jsem ráda, že to také vnímáš jako navážení se do lidí - aspo? v n??em jsme zajedno.


> Kdyby to co napsal modrak a Iva n?kdo napsal na
> mou nebo jinou zde "necht?nou" adresu, ur?it? by
> jste mu výstrahu nedaly a ani nikoho
> nevylu?ovaly.


tahle tvoje spekulace m? osobn? uráží - tím spíš, že se bez ohledu na osobní sympatie nebo antipatie b?žn? zastávám na fóru kohokoli - tomášem po?ínaje a božou nekon?e - a d?lala jsem to dávno v dobách, kdy jsem moderátor nebyla.

víc už ti k tomu fakt nemám co ?íct, jestli tu (po boku modráka) chceš i nadále vytvá?et a udržovat hádky, konflikty a dusno, abyste tím dokázali, jak špatn? je fórum vedeno, prosím, klidn? v tom pokra?ujte, ale bez mojí ú?asti.

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-10-11, 18:06
Bez Tvojí ú?asti to bylo dobré fórum.
Bylo to fórum všech uživatel? ne pouze skupinky vyvolených.

Gratuluji Ti k tomu, že si vydržela sed?t 24 hodin nad vedením tohoto fóra a dovést ho do tohoto marasmu.

Víš, k tomuto už fakt není co dodat.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-10-11, 18:23
Nesouhlasim s hodn? výrokama modraka. Ale chtít ho zablokovat za to, že se do n?koho naváží? Tak to je fakt trochu moc, skoro všichni se tu ob?as do n?koho navážej. A zrovna skupinka, která je tu nejvíc proti modrakovi, bože a tak, to d?lá nebo d?lala docela ?asto, akorát možná víc skryt?. Což je teda ješt? horší.
To, že tu n?komu sice nevyhrožuje nikdo zablokováním neznamená, že je tu ten ?lov?k vítanej. A opravdu, tohle je už forum ur?itý skupinky lidí. A ta skupinka neni zrovna moc velká, kde bude tohle forum za ur?itou dobu, si umim docela dob?e p?edstavit.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-11, 18:52
Na tohle jsem te? narazila na netu, myslím, že nebude od v?ci to sem zkopírovat.....


Netiketa je jakási pomyslná sbírka pravidel a zásad, která by se m?la dodržovat v internetovém sv?t?. Slovo netiketa je odvozeno z anglického net (= sí?; ?astá zkratka pro internet) a slova etiketa.

Mnoho lidí si myslí, že p?i vstupu do internetového sv?ta mají naprostou anonymitu. Což je velký omyl – tém?? vždycky se dá pomocí r?zných metod internetový uživatel vystopovat. V?tšina uživatel? si to neuv?domuje, takže permanentn? vstupuje do nebezpe?í tím, že na chatech nebo diskuzích ostatní uživatele urážejí, vysmívají se jim nebo se o nich vyjad?ují vulgárn?. Z t?chto konflikt? pak vznikají tzv. flame war, které mnohdy p?erostou v osobní hackerské spory, ohrožující po?íta?e všech ú?astník?.

Je t?eba si uv?domit, že v internetovém sv?t? bychom se m?li chovat podobn? jako ve sv?t? reálném, to je jako civilizovaní lidé. Za tím ú?elem existuje netiketa, pravidla slušného chování na Internetu.
[editovat] Pravidla

1. Nezapomínejte, že na druhém konci jsou lidé a ne po?íta?. To, co napíšete do po?íta?e, byste možná doty?nému nikdy ne?ekli do o?í.
2. Dodržujte obvyklá pravidla slušnosti normálního života. Co je nevhodné v obvyklém život?, je samoz?ejm? nevhodné i na internetu.
3. Zjist?te si taktn?, s kým mluvíte. Internet je p?ístupný lidem z celého sv?ta, a v každé zemi platí jiná morálka. Co je dovolené na americkém chatu, nemusí být dovolené na arabském, a to platí o všech podobných skupinách. Politika, náboženství a podobné problémy by proto m?ly být diskutovány s maximálním taktem a v mezích slušnosti.
4. Berte ohled na druhé. Ne každý má tak dobré internetové p?ipojení jako vy. N?kte?í se p?ipojují z domu p?es vytá?ené p?ipojení a draze za to platí. Neposílejte proto zbyte?n? velké e-mailové zprávy a posíláte-li p?ílohy, komprimujte je. P?i posílání velkých obrázk? nap?. na diskusní server využívejte funkci náhledu obrázku..
5. Je vhodné psát s diakritikou. Vyvarujete se tak nedorozum?ní. Nekomolíte rodnou ?e?. Pokud jste u n?jakého d?vodu nuceni psát bez diakritiky, snažte se používat správný pravopis. Nebu?te grobián, nezve?ej?ujte nepravdivé, nebo i pravdivé, ale choulostivé informace.
6. Pomáhejte v diskuzích. Pokud má n?kdo v diskuzi n?jaký problém, odpov?zte mu, pokud znáte odpov??. N?kdo jiný zase pom?že vám. Platí zásada: „Nap?ed poslouchej, pak piš.“
7. Respektujte soukromí jiných. Pokud vám omylem p?išla zpráva, která vám nepat?í, je vhodné ji smazat a taktn? upozornit odesilatele na jeho chybu.
8. Nezneužívejte svou moc ?i své v?domosti. Pokud jste správce serveru, máte sice p?ístup k pošt? ostatních, ale nemusíte ji neustále kontrolovat jenom tak z nudy, a pokud umíte hackovat, nemusíte to po?ád zkoušet.
9. Odpoušt?jte ostatním chyby. I vy je d?láte. Nevysmívejte se jim a nenadávejte za n?.
10. Neši?te hoaxy. Zahlcují internet. Pokud vám p?ijde hoax, zdvo?ile upozorn?te jeho odesilatele, že takové jednání je nevhodné.
11. Nerozesílejte spam a reklamu.
12. Neporušujte autorská práva.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-11, 19:23
stejne to tu nachapu... vsihni se tu navzajem blokujete... ja jsem tu bil i dost sprostej hnusnej na vas a jsem tu stale.. asi o slusnem chovani to neni...

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-11, 20:00
jo a ješt? - možná trochu mimo p?esn? toto téma....

myslíte že by se šlo domluvit, že pokud napíše n?jaký nová?ek s n??ím

a) úpln? jasným
b) milionkrát jinde zmi?ovaným
c) ne nejlepším pro fretku

že na n?j nikdo nebude št?kat? mnoho a mnoho fretka?? to odradilo hned na úvod a p?ijdou tak o spousty informací, které by jejich fretkám t?eba zkvalitnily život.

moc vás prosím - vás všechny, kte?í tu d?láte spousty herkulovské práce s odpovídáním, rad?ním, pomocí a zp?ehled?ováním fora - pokud vás už dotaz fakt "odšpuntuje" (což víc než chápu!), tak na n?j prost? PROSÍM nereagujte. Odpoví t?eba n?kdo jiný, kdo to taky ví a neodpovídá tak ?asto (a t?eba ten n?kdo ješt? bude mít radost, že mohl pomoci). pokud bude pro nová?ka dotaz d?ležitý a v?as se nikdo neozve (o ?emž p?i množství ?len? fora pochybuji) tak ur?it? dotaz zopakuje nebo za?ne sám hledat. Rozhodn? ho to odradí mí? než ostrá kritika.

Co myslíte - myslíte že by to šlo?

díky.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:07
Osobn? již toto považuju za dosti únavné.

Pavlo, pokud vím, ú?ast na tomto fóru není nijak povinná.

Tvoje poslední urážka martiny už byla pon?kud moc. Na jiném fóru (jak již tady pár lidí ?eklo), už by jsi taky mohla být dávno za tohle venku.

To Zana a její Offtopic.
Víš, až sem budeš chodit takovou dobu jako holky, možná se ti taky ob?as stane, že vyletí. Pokud vím, jsme lidé, nikoliv nadlidi a tím pádem jsme zmítáni emocema. A pokud si n?jkdo myslí, že on je nad v?cí, tak žije v bludu.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:14
Myslím, že má Zana trošku pravdu. Ano, mnohokrát opakovat totéž je únavné, ale odkázat na pat?i?né vlákno je stejn? rychlé jako "sprdnutí". Promi?te off...
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:19
Pavlo, pokud vím, ú?ast na tomto fóru není nijak povinná.

Tvoje poslední urážka martiny už byla pon?kud moc. Na jiném fóru (jak již tady pár lidí ?eklo), už by jsi taky mohla být dávno za tohle venku.

a za co bi mela bit venku? za to ze rika pravdu?!

ach jo vi ste ale ubohy..

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:34
Nessie, zrovna ty bys asi mohla o urážkách poml?et... Akorát je pravda, že moderátora neurážíš, to? úsp?ch...
A Zana má pravdu. Kolik nová?k? už odtud kv?li tomu vypadlo? Je t?žký se udržet, ale jde o fretky. Teda, teoreticky.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:48
tomas napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Pavlo, pokud vím, ú?ast na tomto fóru není nijak
> povinná.
>
> Tvoje poslední urážka martiny už byla pon?kud moc.
> Na jiném fóru (jak již tady pár lidí ?eklo), už by
> jsi taky mohla být dávno za tohle venku.
>
> a za co bi mela bit venku? za to ze rika pravdu?!
>
> ach jo vi ste ale ubohy..

A to mám jako v??it, že toto (krom poslední v?ty) fakt napsal Tomas? :-))) Jako dislektik a disgrafik by toto sám nikdy nezvládl :-)))


Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:49
to je citace toho, co psala Nessie :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:51
Johan - nevím, na co narážíš, ale jestli ti jde o toto:

> Pavlo, pokud vím, ú?ast na tomto fóru není nijak
> povinná.
>
> Tvoje poslední urážka martiny už byla pon?kud moc.
> Na jiném fóru (jak již tady pár lidí ?eklo), už by
> jsi taky mohla být dávno za tohle venku.


Tak zrovna toto Tomáš zkopíroval z p?ísp?vku od nessie, která psala p?ed ním.
Takže ty dv? v?ty pod tím jsou jeho.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:51
Johanko, Tomáš to "vytáhl" z p?ísp?vku od Nessie, nemusíš se bát vlastní aktivity v podob? ?itelného p?ísp?vku.. ?ímž Tomáše nechci nijak urazit, ale bohužel pro mne (a jak vím nejen mne) jsou jeho p?ísp?vky natolik ne?itelné, že už se je ani nesnažím luštit..
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:57
Holky, dík, nestíhám a nepamatuji si...asi je to jak píšete a Tomas to skop?il.

Hanulko, já se své vlastní aktivity nebojim, nikdy a v ni?em :-))) nebo sem zas nepochopila tvúj p?ísp?vek.... :-)
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:59
mám dojem, že johana se ani tak "nebála vlastní aktivity" jako spíš toho, že tomášovi n?kdo jeho p?ísp?vky píše...

(což, mimochodem, už minimáln? jednou n?kdo d?lal)

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-11, 22:01
Martina: BINGO! :-)
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-11, 22:05
hm ne?ešte co jsem napsal nenapsal ale to aby se sem uš kone?ne boža vrátila.. me to uš vubec nebavi...:((

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-11, 22:11
No Marti, p?esn? na tohle jsem narážela, na tu vlastní aktivitu, kdy nám najednou Tomáš nadával ?iteln?:))
Johanko p?íšt? to napíšu rovnou:)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist