Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5
Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:22
Ale Jirko, m?žete mi ?íct, co vy víte o mých fuj kauzách? Máte na mysli n?jaké fuj kauzy v mém osobním život??



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 24.09. v 20:26.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:22
áááá hele, pan Modrák se nám tu zjevil z ?istajasna ;)

Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:28
Jééé Amonnia,
to jsem si hned myslel, že Vy jsem p?ijdete.
T?eba že s blábolem hlavn? že n?co, že jo:-)

Všude, kde je Erin, Martina a spol.., tak jste Vy, Aspo? n?kdo nezklame, jen tak dál...

Taková kampa? by m?la být hodn? dob?e placená, ne?

Prodiskutejte si to p?íšt?... a? je aspo? na složenky :-)


Když jste se tady dal do obhajování, prosím, bu?te tak laskav a osv?tlete mi, nebo i dalším lidem, co jste mínil textem, který je zvýrazn?n tu?n?.
Velmi Vám za to budu zavázána ;)
D?kuji

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:31
Majdo,Majdo. To ješt? nevíš, že pro dobrotu na žebrotu?
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:34
Erin, ale tohle m? fakt zajímá..jestli Modrák myslí fuj kauzy z mého osobního života...pokud mi tedy odpoví....
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:37
Majdo já jsem Vás vid?l n?kdy p?ed t?emi lety??? Na keltských slavnostech, ale jen na chvíli.
O Vašem osobním život? nevím nic, ale byla jste mi sympatická, taková "rázná baba,p?kná" pardon...

Ale vím, že tady taky na fóru n?kdo na Vás zhruba p?ed tou dobou úto?il, nebylo to p?íjemné.

Vám d?kuji,opravdu.

Amnoia, není pot?eba nic obhajovat, v?yt si sta?í p?ecíst ty vaše p?ísp?vky,plky,pardon,nic víc, škoda místa no fóru.

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:39
M? už to to tady s Martionou, Erin a Amonia nebavi je to furt dokola.
Nic produktivniho.

Takže prosim otatní (mimo Martiny a Erina Amonie)a? se vyjád?í jestli jim vyhovuje takový "nezávislý" moderátor.

D?kuji


Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:39
Majdo, všeli?emus v??ím, ale na tvoje fuj kauzy tedy ne. To by opravdu m?l doložit jestli nechce dojít k pr?švihu. Tady jde do tuhého.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:43
modrak napsal/a:
-------------------------------------------------------

> Amnoia, není pot?eba nic obhajovat, v?yt si sta?í
> p?ecíst ty vaše p?ísp?vky,plky,pardon,nic víc,
> škoda místa no fóru.


Pardon, ale bohužel si nevzpomínám na nic, co by se m?lo probírat se složenkama.
A byla bych velice ráda, kdybyste to vysv?tlil.
P?eci jenom, aby pak nedošlo k n?jakým nejasnostem.
BTW a v rámci slušnosti, když jsem o to požádala, bylo by fér mi také odpov?d?t a ne psát o plcích ;).

Díky. (ješt? jednou)




Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:44
Mohla bych poprosit, aby bylo zachováno téma "Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra".
Nejsem moderátor tohoto fora, ale kdybych byla, nékteré p?ísp?vky by byli mazány....jsou totiž OFF, co se fora a fretek tý?e.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:46
Byly to n?jaké napadání od uživatele, který sem už dlouho nechodí, ale já to s tím vyhledávánímmoc neovládám...
N?kdo se navážel kv?li pé?i o fretku nebo tak n?co a byl sprostý, ale vulgární, už pak nevím jak to dopadlo, já se sem jen koukal.
T?eba to najdu, pokusím se.

A te? opravdu, bu?to uzamkn?nte vlákno, nebo to p?eho?te t?eba do toho ring nebo tak n?co, tady prosím jen p?íspevky,kdo je pro aby Martina moderovala fórum jo.O tom se s nad m?že hlasovat,kdyz ne o jednotlivém vylou?ení, ne?

Zatím souhlasí Erin a Amonie, že?

A je n?kdo další?

D?kuji já bych cht?l ud?lat pr?zkum.
PRosím zde jen už o tom moderátorovi, jo.
D?kuji



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: modrak dne 24.09. v 20:48.

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:47
johano,

a te? mi ?ekni - které... :o)

to je práv? ono, když vymažu n?co - je to cenzura,
když nic - je to off a anarchie....

ale - jak m? modrák pou?il - prý bys mi mohla dát školení, tak kdybys byla tak moc hodná, prosím... ;o)

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:49
modrak

Stále jste mi neodpov?d?l na m?j dotaz. Klidn? ho odpov?zte do vlákna RING VOLNÝ. Já si to tam už najdu.
Mn? to ned?lá žádný problém.

Díky.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:53
Promi?te, ale jak jsem zjistil, Vy jste jen "p?itakáva?", já už bych s Vámi nerad ztrácel ?as, s Vámi nic neprojednám, vy na to nemáte kapacitu, nezlobte se, ale tady se n?co ??ší, tak už prosím jen k v?ci,k princip?m jo...d?kuji.

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:56
modrak,

ono by sta?ila pouhá, jednoduchá odpov??.

Vy nejste schopen ani jít do vlákna RING VOLNÝ, abyste tady dál nerozkrafával.
Nejste schopen ani jednoduše odpov?d?t, když ?lov?k poprosí a pod?kuje (což je opravdu slušnost).
A nesmyslnými odpov??mi, které nejsou v souladu s otázkou dokáže zodpov?d?t každé malé dít?.

A jak vidno, zatím se pouze tak akorát do ostatních obouváte.

Co Vy jste jen za ?lov?ka, to nechápu.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 21:05
Amonia,
n?komu to sta?í napsat jednou, n?kdo to pot?ebuje ?íct dvakrát.

"už prosím jen k v?ci,k princip?m jo...d?kuji."

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-24, 21:09
modrak

klidn? tady m?žeme být až do rána. Já mám ?asu dost.

ZNOVU PÍŠU, ŽE MI CHYBÍ ODPOV?? NA MOU OTÁZKU.

Já vím, ono je to t?žké pochopit, že ano. Tak to napíšu ješt? jednou:

Prosím o Vaši odpov?? na mou otázku.


A ješt? jednou napíšu, že mi nevadí, že to napíšete do vlákna RING VOLNÝ.


Tak snad už to pochopíte. Nerada bych to tady psala ješt? jednou. I když pak bych p?emýšlela, jakým zp?sobem se základní v?ci vysv?tlují malým d?tem, aby pochopily podstatu v?ci.

PS: jen díky Vám se to tady bude stávat nep?ehledným.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-24, 21:13
Myslím, že když vznikaly klubové stránky, došlo k výraznému opomenutí. Zakládající ?lenové klubu p?edpokládali, že lidé budou v?d?t, co je to slušné chování. Zmýlili se. N?kte?í to nev?dí.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-24, 21:21
Martino, vše co je OFF k tematu "Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra" bych prohodila na "Ring volný" (pokud to struktura fora dovolí). Na mazání nevidim nic...vše je na úrovni diskusí. Co je OFF si musíš zvážit sama, moderátor si tu ty, ne já.

Nevím kde a kdy t? "modrák" pou?il, že já bych ti mohla dát školení. Nevím kdo je "modrák" a nejsem ochotna dávat školení nikomu, co se moderování for tý?e nikomu....jsem pov?stný PC-blb...a i tak moderuji (zatim tedy bez výhrad ?lenú klubu, jeho vedení a ú?astníkú fora) forum SK klubu chovatelu fretek...to? vše!
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-24, 22:00
johanko,

to "pou?ení" od modráka je na p?edchozí stran?, p?edposledná p?ísp?vek, citace:


Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak
Datum: 2009-09-24, 20:10

Martino,
........
A nebo si dohodn?te n?jaké školení u Johany, ta zdá se ví, jak má vypadat "moderace" fóra.
......



to nebylo nic proti tob? :o)

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-24, 22:12
Martino, já fakt nemám školy na to jak moderovat forum. Celkem mi lichotí názor "modráka"...ale já se p?i moderování SK fora ?ídím jen "selským rozumem", svími (dle více ú?astníkú CZ a SK fora nedostate?nými) v?domostmni o fretkách...ale hlavn? pravidly diplomacie, která vyžaduje mé zam?stnání a od kterých se téžko odosob?uji, i kdybych ob?as chtéla (asi profesionální deformace) ....
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-24, 22:51
Co se tý?e tématu vlákna, p?ijde mi, že tu je jeden v?tší zádrhel. Moderátor? je pon?kud málo, natož aktivních. Vlastn? jenom Martina, ne? To si nemyslim, že je OK, kdyby jich bylo víc a n?jak si to rozd?lili, p?išlo by mi to lepší. Takhle to t?žko bude objektivní, obzvláš? v p?ípad? n?kolika tábor?, který tu jsou. Já upozor?uju, že nejsem ani v jednom, vážim si n?kolika lidí z obou stran. Ale na takový aktivní forum jeden moderátor mi prost? p?ijde málo...
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-24, 22:56
p?esn? tak, rynn, a práv? proto ani dost dob?e nem?žu vymazávat nebo n?jak zasahovat do p?ísp?vk?, který se n?jakým zp?sobem týkají m? - by? by byly urážlivé apod. nebo do p?ísp?vk? z tzv. "druhého tábora" (navíc nevím úpln? p?esn?, jak jsou vlastn? ty tábory rozd?lené, ono se to tak r?zn? p?elívá a prolíná.... :o))

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-24, 22:59
Ano moderátor? je málo, ono je málo i lidí, kte?í v klubu n?co d?lají..to není jenom o tomto foru..bohužel....
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-24, 23:02
Martino, já myslim, že dva hlavní tábory jsou jasný :)
Jinak, co se moderování tý?e, vim, že jsem se p?ed dlouhou dobou, kdy se tohle ?ešilo, nabízela na n?kolik v?cí, moderování a tak, co se týkalo fora... odezva žádná... Takže na nedostatek lidí bych to zas neházela...
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-24, 23:18
Jsem toho názoru, že pokud nejsou jasn? stanovená pravidla pro ú?ast na foru (p?i p?ihlašování) tak je asi t?žko ?ešit, co je neetické na tomto foru a co ne.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-24, 23:34
taky souhlas - pokud není jasn? stanovený pravidlo, daná pevná míra.... musí každej podle sebe. no a každej má tu "míru" n?kde jinde, nejsou dva lidi, který by jí m?li stejnou.

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-24, 23:45
Martino, no jasn? a i proto si myslim, že by m?lo bejt víc moderátor?... ne vyhazova??, ale moderátor?...
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-09-25, 01:26
Osobn? si myslím, že hádka se nedá objektivn? moderovat - vždycky to skon?í tím, že moderátor usoudí, že n?koho je t?eba vyhodit, a ten vyhozený to cítí jako zásah vyhazova?e.
Na fóru p?ibyla vlákna plná odkaz? pro nová?ky - to jsou f?ry hodin práce. Kdo pot?ebuje d?ležité informace, má mnohem lepší šanci je najít. D?ležité p?ísp?vky jsou p?esunovány do vláken, kam pat?í.Na titulní stran? webovek p?ibyly aktuální informace. Jména do kalendá?e jsou dopl?ována na po?kání.
Vážn? je Martina jenom vyhazova?ka???????????
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-25, 08:22
Silvo, jenže

n?které NE?TOU ANI KDYŽ JIM TO MARTINA P?IPRAVÍ AŽ POD NOS

a d?sledky toho, že moderátor neutnul osobní napadání v?as máme ve vlákn? Fret?í den. Ano, umíme si za?ídit prohlídku sami, ale padlo tu to velice d?ležité slovo - ATMOSFÉRA spole?ného prožitku

A další negativní d?sledky se dají ?ekat

To není proti Martin?. Rozumím tomu, že cht?la nechat lidi vyjád?it své pocity a protože je ?lov?k slušný, snažila se být nestranná velice dlouho.
Rozumím i dr. Chylíkové. V?bec bych se nedivila, kdyby na??ení zde prezentovaná cht?la ?ešit v ob?anskoprávním sporu.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-25, 08:59
Taky si myslím, že Martina ud?lala na tomto foru hodn? v?cí, zm?n a v rámci možností tohoto fora, co se jen dalo.

Rynn - moderátor by m?l být nestranný v??i všem tábor?m, a tohoto, p?iznejme si, není schopen každý ?lov?k.
A zrovna u tebe m? p?ekvapuje, že bys cht?la být moderátorem, když o sob? sama prohlašuješ, že jsi cholerik.

Moderátor? je málo, protože i málo lidí d?lá n?co pro Klub. V?tšinou jsou to ta samá jména.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist