Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5
Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-11, 22:23
ja jsem chodim jen proto abych pomohl bože jinak nemam duvod jsem chodit nemam fretky zatim dofam ze se to zmeni... tet je hlavni aby se sem mohla boza vratit

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-11, 22:32
Prosím???? Cože se jako zm?ní???? Jako že si hodláš po?ídit další fretky??? V tom p?ípad? t? vlastnoru?n? inzultuju.....
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-11, 22:36
majdo - ne?eš a nereaguj :-)
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-11, 22:47
jini ne vemu si zpe na doziti medu a berusku(dofm ze budu mit v budoucni dostatecni podminky totiz moc mi chiby porad na ne myslim) pak s fretkama nadobro zkoncim,....

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-11, 23:02
Medu a Beruzku znau us od narozeni. Mel jsem medu v roce kdyz se prave narodil. Berusku znam od 1tidne zivota.Porat jsem ji nastevoval u toho chovatele . Bily se mnou kdyz jsem procchazel dost spatnim obdobim. Byli mou oporou, jedinej duvot k zivotu.. Bohuzel nas opustila Rozarka. Mela ale dofam krasni zivot jako ja s ni. Moc mi chiby... Dofam ze us jen bude lip. Budem zas s polu zpokojene zit....

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-12, 07:19
tomas napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Dobry den prosim nemohla bizste prosim zmenit
> nazor na bozu a pustit ji na foru dekuju

Tomáši,
jak už jsme n?kolikrát opakovali, rozhodnutí je kone?né.
Kdo chce, ví kde božu najde. Navíc i když má boža zamezen p?ístu na toto DF, fretkám v nouzi stále prost?ednictvím svého útulku pomáhá.

tomas napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ano tomu rozumim,, ale nechapu proc... vic pomuze
> fretkam kdyz je bude moc nabizet i na tomhle
> foru.. v cem jsem jinaci nez vona kolikrat jsem
> byl zprostej hnusnej na vas.. delal jsem oztudu na
> vystavea a podobne jaktoze mam pravo byt tu a
> vona ne? dit jsem horsi clovek

Tomáši,
máš pravdu, Tvé chování opravdu dosáhlo neúnosného vrcholu, proto bylo rozhodnuto o zablokování Tvého p?ístupu na toto DF. Takže pravd?podobn? v pr?b?hu zít?ka Ti bude zakázán p?ístup. Dopro?uji Ti tedy zkopírovat si d?ležité informace ze SZ, protože pak se k nim už nedostaneš...

Vendula


TAK JAK TO VYPADA MUZU SE S VAMA TES JEN ROZLOCIT TAK SE MEJTE PEKNE A HLAVNE AT JSOU ZDRAVI FRETKY A ZPOKOJENI.. PA..

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-10-12, 19:15
Majdi:
Tomáš chce zp?t Berušku s Mé?ou.
Bude je vozit na kamionu. Argumentace je taková, že je zde dost pohodlí a každé 4hodiny má zastávky, tak bude mít ?as je "ven?it".
Dál už to nemá cenu komentovat...

___________________

Jinak Dámy,
Martino, Erin, Nessie, F14, Amonko... pro? jednoduše nenapíšete, že:

"TOTO FÓRUM JE NÁSTUPEM MARTINY (+ P?ÍZNIVC?) JEN NAŠE FÓRUM A UŽIVATELÉ JAKO JE : Pavla Z, boža, modrak, Rynn...atd , atd, atd...ZDE NEJSOU VÍTÁNÍ A BUDOU DLE LIBOSTI KDYKOLI A ZA COKOLI ZABLOKOVÁNI".

Myslím, že by to bylo jasné pro všechny (IQ 50-150...) a neplýtvali by jsme tu dál ?asem.

Situace, která zde nastává je trapná, nicmén? docela jasná, tak se k tomu prost? p?iznejte a je to. A ned?lejte to tak nesmysln?. Mnoho lidí kolem Vás nejsou hlupáci a nemá smysl je z nich d?lat.

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-12, 19:29
Nevím pro? se na blokaci Tomáše ?ekalo tak dlouho, nicmén? m? tento fakt t?ší, jediné, z ?eho mi je smutno, je to, kolik toho stihl zp?sobit a napsat, než se k tomuto kroku p?istoupilo a myslím, že toho bylo víc než dost.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-12, 19:36
hanulko,

to, co provád?l se svými fretkami (a ku?ákem), by provedl tak jako tak - jen bysme se to nedozv?d?li.
jinak souhlas - k jeho zablokování m?lo dojít dávno, naše chyba a ostuda :o/

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-12, 19:43
Marti, prost? jsme ho tady po?ád n?kdo omlouvali a to bylo špatn?. Milionkrát tady n?koho ve?ejn? urazil (klub, po?adatele výstav, i jednotlivce zde na fóru) a to se opravdu tolerovat nem?lo, a?koliv to pak "zaobalil" tak, že je chudá?ek a nem?že za to. Trvalo to p?íliš dlouho a nejeden ?lov?k nad jeho výlevy ztrácel nervy. Je to t?žké nereagovat, vzhledem k tomu, co si pod jeho "pé?í"?lov?k p?edstaví..
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-12, 19:56
jo, p?esn?.
ale neplatí to jen pro tomáše, nikomu by se nem?lo tolerovat urážení ostatních (a? už p?ítomných nebo nep?ítomných) a já osobn? doufám a v??ím, že s novým fórem už to taky nikomu procházet nebude :o)

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-10-12, 21:11
Pavla Z napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Jinak Dámy,
> Martino, Erin, Nessie, F14, Amonko... pro?
> jednoduše nenapíšete, že:
>
> "TOTO FÓRUM JE NÁSTUPEM MARTINY (+ P?ÍZNIVC?) JEN
> NAŠE FÓRUM A UŽIVATELÉ JAKO JE : Pavla Z, boža,
> modrak, Rynn...atd , atd, atd...ZDE NEJSOU VÍTÁNÍ
> A BUDOU DLE LIBOSTI KDYKOLI A ZA COKOLI
> ZABLOKOVÁNI".


Pavlo a ty už jsi zablokovaná byla? Nebo rynn? U ostatních bylo vysv?tleno, pro? se tak stalo (to, že to ur?itá skupina lidí nechápe, to už je její problém...).

>
> Myslím, že by to bylo jasné pro všechny (IQ
> 50-150...) a neplýtvali by jsme tu dál ?asem.


Máš pravdu, této skupin? opravdu sta?í si p?e?íst p?ísp?vek jednou a ne jim to stále opakovat ;-)))
>
Situace, která zde nastává je trapná, nicmén?
> docela jasná, tak se k tomu prost? p?iznejte a je
> to.


Nevím, k ?emu se máme jako p?iznat. Tu trapnost tady vytvá?íte pouze vy tím vaším opakováním jednoho dokola.

A ned?lejte to tak nesmysln?. Mnoho lidí kolem
> Vás nejsou hlupáci a nemá smysl je z nich d?lat.


To máme stejný názor. Mnoho lidí nebaví ?íst stále to samé dokola a urážky a oso?ování taky ne. (Cht?la bych vid?t, co bys d?lala, kdyby za Tebou do ordinace došel ?lov?k a za?al T? oso?ovat - Ty bys ho nevyhodila? Ur?it? ne, co? Demokraticky bys mu ukázala, kde jsou dve?e... )




Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist